Biofinity (6 čoček)

599 Kč

Skladem > 1000 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Středa 1. červen
cleaner
blank

Hodnoceno 542 x

Kontaktní čočky Biofinity (6 čoček)

Biofinity jsou silikon-hydrogelové měsíční čočky výrobce CooperVision, jejichž materiál kombinuje vysoký obsah vody spolu s dobrou propustností kyslíku. Biofinity tak přináší rovnováhu poměru obsažené vody a propustnosti kyslíku a jsou tedy vhodné i ke kontinuálnímu způsobu nošení.

Biofinity nabízíme také v balení po 3 čočkách.

Jak Biofinity fungují?

U klasických hydrogelových čoček zajišťuje průchod kyslíku a metabolitů skrz materiál voda, která je v něm obsažena. Čím více vody čočka obsahuje, tím lépe skrz ní prostupuje kyslík. V případě silikon-hydrogelových čoček Biofinity se přenos kyslíku a plynných metabolitů odehrává na bázi jejich volného průchodu mikroskopickými kanálky v čočce.

Vyvážený obsah vody

Technologie AQUAFORM Comfort Science™ využívá nový silikonový monomer, díky kterému dochází k efektivnímu prostupu kyslíku skrz čočku. Podařilo se tak propojit hydrofilní (vodu vázající) a silikonové (vodu odpuzující) komponenty způsobem, který vytvořil přirozeně smáčivý materiál. Obsah vody je rovnoměrně vyvážený v celém objemu kontaktní čočky.

Možnost kontinuálního užívání

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny k dennímu způsobu nošení. Umožňují však také občasné přespávání nebo kontinuální nošení. Tento způsob užívání by však měl být předem schválen očním specialistou.

Odolné vůči usazeninám

Materiál těchto kontaktních čoček neobsahuje žádné ionty (elektricky nabité částice). Je proto odolný vůči hromadění proteinových a lipidových usazenin, které jsou běžnou součástí slz i vnějšího okolí.

Asférický design – lepší optické vlastnosti

Biofinity mají asférickou přední plochu, která zlepšuje optické vlastnosti čočky. Zajišťuje ostrost vidění za horších světelných podmínek a umožňuje korekci nižšího astigmatismu a presbyopie, aniž by k tomu používala cylindr. Zaoblené okraje zvyšují komfort nošení a omezují podráždění očí a jejich následné zarudnutí. Zadní stěna čoček je profilována pomocí několika křivek, proto lépe rozkládá jejich tlak na oční plochu.

O čočkách Biofinity

Jak pečovat o čočky Biofinity (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Comfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Obsah vody: 48%
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Průměr (DIA): 14.0
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Antonín Plhal / 11.05.2016

Mně by zajímalo, jestli zdravotní pojišťovny hradí lékařům kontroly očí i v případě konzultací ohledně kontaktních čoček. Pokud ne, nedivím se, proč budou čočky u lékařů vždy dražší.

Zákaznický servis / 12.05.2016

Dobrý den,

nevíme, zda konzultace kvůli kont.čočkám lékařům proplácí zdravotní pojišťovny.

Lucie Spěšná / 12.04.2016

Dobrý den, jedenáctiletá dcera dostala na sport od oční lékařky tyto kontaktní čočky. Nosí je cca měsíc a bohužel se již dvakrát při závodě stalo, že jí čočka z oka vypadla. Potřebovala bych radu, zda by bylo možné to nějak řešit - třeba změnit značku za nějakou na sport vhodnější nebo zvolit jinou velikost čoček? Díky za odpověď.

Zákaznický servis / 13.04.2016

Dobrý den,

pokud má dcera tyto problémy s čočkami, obraťte se na lékařku, která jí je aplikovala a domluvte se s ní. Je opravdu možné, že dceři nevyhovují parametry těchto čoček a bude nutné je změnit. Jiné čočky by Vám nejlépe doporučila lékařka, která oči dceři měřila.

Klára / 31.03.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi čočkami biofinity a XR (comfilcom A) ?

Zákaznický servis / 31.03.2016

Dobrý den,

XR je rozšířená dioptrická řada identických kont.čoček Biofinity, které se vyrábějí od –12,00 do +8,00 dioptrií. Biofinity XR jsou od –20,00 do –12,50 a +8,50 do +15,00 dioptrií.

Iva / 31.03.2016

Dobrý den, když bych chtěla si objednat balení na půl roku, musím tedy objednat 2 balíčky těchto čoček?

Zákaznický servis / 31.03.2016

Dobrý den,

toto balení obsahuje šest měsíčních čoček. Na půl roku tedy potřebujete opravdu dvě krabičky.

Petra / 25.03.2016

Nosim tyto cocky nekolik let a naprosta spokojenost!

Petra / 23.03.2016

Dobrý den, mám +5 dioptrii ale k tomu i cylindry. Chtěla bych se zeptat, zda je možné obědnat na Vašich stránkách i čočky s cylindrama... děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 24.03.2016

Dobrý den, pokud potřebujete kont.čočkami korigovat astigmatismus, doporučujeme konzultaci u očního lékaře nebo optika a odbornou aplikaci těchto čoček. Až budete znát název vyzkoušených kont.čoček i všechny ostatní parametry, můžete tyto čočky objednávat i u nás v sekci Torické (astigmatické) čočky.

Jaroslava Grimmová / 12.03.2016

prosím jsem tupozraká a mam čočky +6 ale chtěla bych multifokální poradíte my prosím Děkuji

Zákaznický servis / 14.03.2016

Dobrý den,

multifokální čočky tupozrakost neřeší, ale ani nijak jinak neovlivní. Pokud tedy chcete používat multifokální čočky, doporučujeme objednat parametry, které Vám je předepsal oční lékař a jaké máte vyzkoušené.

Renata / 24.02.2016

Objednala jsem si tyto čočky, protože jsem tu četla, že jsou podobné čočkám Pro-Fit Proffesional. Bohužel nejsem s nimi spokojená. První čočky co jsem vyzkoušela mi vydrželi 3 týdny a pak se roztrhly. Tak jsem rozbalila další a po týdnu se mi roztrhla levá čočka. Teď mám dokonce vysušené oči a jedno oko mě z nich řeže. To se mi u minulých čoček nestávalo.

Zákaznický servis / 24.02.2016

Dobrý den, čočky Pro-Fit Proffesional opravdu prodáváme pod oficiálním názvem Biofinity. Pokud jste je tedy měla vyzkoušeny a nyní se objevily problémy, doporučujeme vadné čočky nevyhazovat a poslat nám je k reklamaci.

Roman / 17.02.2016

Čočky používám už druhý měsíc a jsou opravdu super! Snadno se s nimi manipuluje a oko udržují vlhké i přes noc, takže po probuzení nepociťuji žádné komplikace.

Marie / 26.01.2016

Dobrý den, také bych se chtěla zapojit do diskuse a reagovat na Alexandru. Jakmile máte s čočkami problém, doporučí Vám navštívit svého očního specialistu - lékaře, či optometristu. Onen specialista musí mít vysokoškolské vzdělání a pro svoji praxi vybavené pracoviště dle přísně stanovených podmínek. Náklady na vybavení včetně přístrojů jsou min. 1 milion korun. Platí obvykle nemalý nájem a dokonce má tu drzost, že se chce svojí prací živit a vydělat si peníze. Vzhledem k tomu, že ani vzdáleně nemůže dosáhnout na výši obratů, které mají e-shopy, jeho nákupní ceny od výrobců jsou často vyšší než ceny, za které prodává e-shop. To je ten důvod, proč Vám v optice nemohou prodávat čočky za internetové ceny. Prostě by je museli za Vás doplatit. Takže až si budete chtít nechat poradit, které že čočky si nejlépe na internetu koupit, nedivte se, že se jim nechce. Získání odbornosti a otevření obchodu je totiž stálo značně úsilí, čas a peníze.

Alexandra / 25.01.2016

Dobrý den, Nemám žadný dotaz,ale chci se je zapojit do diskuze:) Pokud všechny Optiky budou chtít dvojnásobnou cenu jaká je na internetu,potom lidi budou kupovat čočky na vlastní pěst...bohužel.

Karel H. / 16.01.2016

Přešel jsem z čoček Air Optix na Biofinity. Aniž bych četl zdejší komentáře o zhoršené kvalitě čoček Air Optix, tak jelikož nosím čočky už 30 let, zjistil jsem, že s nimi není v poslední době něco v pořádku. Měsíční čočky vydržely vždy tak 2-3 týdny, začaly mi v očích škrábat a měl jsem dojem (i když jsem si je prohlédl zblízka), že okraj čočky se nepatrně kroutí směrem nahoru a vadí v oku. Ne, neměl jsem čočky naruby, natolik už mám s čočkami zkušenosti. - Zkusil jsem tedy Biofinity, objednal jsem hned 6 ks a zjistil jsem, že jsou slabší, příjemnější a v oku je vůbec necítím. Ale současně jsem zjistil, že jejich optické vlastnosti jsou trošku jiné. Potřebuji takové čočky, abych s nimi viděl dobře na monitor (vzdálenost 70 cm) a současně i do dálky. U čoček Air Optix mi vyhovovalo -6 dioptrií, ale se stejnou hodnotou -6 Biofinity jsem neviděl na monitor dobře. To mě překvapilo. Koupil jsem si tedy další čočky Biofinity, a sice -5 a -5.5 v balení po 3 ks na zkoušku. Když přišly, udělal jsem test se všemi hodnotami -5, -5.5 a -6 na blízkou, střední a dlouhou vzdálenost. Výsledek je takový, že u čoček Biofinity mi vyhovuje hodnota -5.5, tak vidím dobře jak na monitor počítače, tak i do dálky. Proti čočkám Air Optix tedy musím mít čočky Biofinity o 0,5 dioptrie slabší. Musím ale popravdě zmínit, že s čočkami Biofinity -6.0 vidím perfektně do dálky, trochu líp než s Air Optix -6.0. Ale v kombinaci počítač / dálka je nejlepší Biofinity -5.5. Abych je nepřechválil, musím ještě počkat, jak je budu snášet dlouhodobě. Jelikož je ale nevyndavám z očí, mám je tam asi 4 dny a pořád je ještě necítím, je to slibné. Přesto, co tady píšu, jsem na oči opatrný. Mám dlouholeté zkušenosti, že oči si samy řeknou, kdy čočky potřebují vyčistit.

Rebeka Hudcova / 14.01.2016

Dobry den, hledam cocky Pro-Fit Performance. Mohla bych dostat radu, kteryma jinyma cockama je muzu nahradit? Dekuji

Zákaznický servis / 15.01.2016

Dobrý den,

identické čočky naleznete na našem webu pod označením Biofinity. Pro jistotu, že jsou čočky opravdu stejné, porovnejte parametry na krabičkách.

Vlaďka / 10.01.2016

Dobrý den, uvažuji o tom, že začnu používat kontaktní čočky, jsem objednaná na měření očí. Oční lékařkou mi byly nabídnuty poměrně drahé čočky (3 kusy za 2600 Kč na 3 měsíce) s tím, že mám "otočený cylindr". Je možnost sehnat přes internet i takové čočky (otočený cylindr) v levnější kategorii? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 11.01.2016

Dobrý den, zvláště u torických čoček doporučujeme první nákup přes kontaktologa. Podle krabičky pak můžete vybrat identické čočky na internetu.

Hana / 28.07.2015

Dobrý den, používám čočky iWEAR oxygen (6). BC 8,6, DIA 14,0 a PWR -1,25. Mohu je nahradit Biofinity? Budou úplně stejné? Nemám ráda takové ty měkké čočky, trhají se a nejdou mi nandavat. Podráždím si vždy celé oko. Tyto mi vyhovují, že jsou tvrdší. Jen ta cena je dost vysoká. Ušetřila bych skoro polovinu. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 03.08.2015

Dobrý den, při hledání čoček odpovídající čočkám iWear je nutné řídit se nejen parametry čoček, ale i jejich materiálem a obsahem vody. Doporučujeme tedy srovnat tyto údaje uvedené na blistru Vašich čoček s běžně prodávanými čočkami.

Hana / 16.07.2015

Dobrý den, používám čočky iWEAR oxygen (6). BC 8,6, DIA 14,0 a PWR -1,25. Mohu je nahradit Biofinity? Budou úplně stejné? Nemám ráda takové ty měkké čočky, trhají se a nejdou mi nandavat. Podráždím si vždy celé oko. Tyto mi vyhovují, že jsou tvrdší. Jen ta cena je dost vysoká. Ušetřila bych skoro polovinu. Děkuji za odpověď.

Eliška / 09.07.2015

Dobrý den, dosud nosím k. čočky Oasys, kupuji u nich zakřivení 8,4, myslíte, že mohu objednat tyto čočky se zakřivením 8,60? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 13.07.2015

Dobrý den, malá změna zakřivení čoček by neměla znamenat výraznější problém, avšak nikdo Vám nemůže zaručit, jak na tuto změnu bude reagovat právě Vaše oko. Roli hraje vrozená citlivost očí, která je určující pro subjektivní pocit pohodlnosti čoček. Změna zakřivení či průměru, kterou jeden člověk ani nepocítí může být pro druhého zcela nesnesitelná.

/ 08.07.2015

Dobrý den.docetl jsem se,že tyto čočky jsou stejně jako pro-fit professional,jsou tedy stejně i v ostatních parametrech? Štítky z krabiček mi odebrali v optice.

Zákaznický servis / 10.07.2015

Dobrý den, ano, tyto čočky Pro-fit Professional jsou totožné s čočkami Biofinity.

Blanka Rybková / 04.07.2015

Dobrý den, používám tyto čočky, ale na dovolenou k moři bych si raději pořídila jednodenní. Můžete mi poradit, které by pro mne byli vhodné? Děkuji Rybková

Romana / 03.06.2015

Dobrý den. Používám Aqualite Premium. Podle tvaru krabičky, a textů na zadní straně to vypadá, že jsou to úplně stejné čočky jako výše zobrazené Biofinity. Zakřivení 8.6, materiál Comfilcon A, průměr 14.0. výrobce Coopervision, jen Biofinity jsou o dost levnější. Už asi nepotřebuji ani nic vědět ;-)

Kateřina Hoffmannová / 23.04.2015

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jeden doktor mi dal čočky podle dioptrií a další doktor ( když jsem změnila bydliště) mi řekl,že bych měla mít čočky o čtvrt dioptrie menší, jelikož jsou na oku a né před okem jako brýle., Ráda bych se zeptala, zda-li je to pravda. Děkuji za Vaši odpověď.

Zákaznický servis / 27.04.2015

Dobrý den, pravdou je, že dioptrické hodnoty naměřené pro brýle a pro kontaktní čočky se liší. Dopuručujeme tedy ještě jednou konzultovat situaci s Vaším očním specialistou. Pokud nosíte kontaktní čočky i brýle, bylo by dobré nechat si přeměřit zrak pro oba účely.

Lucie / 19.04.2015

Dodatek 112, je to iWear XR Supreme (comfilcom A 52%, H2O 48%) děkuji!!

Lucie / 19.04.2015

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda bych mohla používat tyto kontaktní čočky když jsem dosud používala iWear XR Supreme multiple days model XRSU se zakřivením 8,60 a průměrem 14,00 a výrobce PE a byli měsíční nebo jaké by jste doporučily?Děkuji!

Irena / 07.04.2015

Dobrý den, dříve jsem si kupovala čočky s průměrem 14,20 a zakřivením 8,50 nebo 8,60. Myslíte, že by mi tyto čočky s průměrem 14,00 mohly sedět? Hraje 0,2 mm roli? Děkuji!

Zákaznický servis / 08.04.2015

Dobrý den, při změně kontaktních čoček doporučujeme nejprve absolvovat vyšetření a odbornou aplikaci u očního specialisty, kde obdržíte zkušební pár čoček a budete si moci vyzkoušet, zda Vám čočky budou vyhovovat. Pokud si zakoupíte čočky bez předchozí aplikace, nebudete mít jistotu, zda Vám čočky budou sedět (může se stát, že čočka nebude sedět i v případě, že bude mít pro Vás vhodné parametry) – s tímto rizikem je nutné vždy počítat.

Alexxa / 05.03.2015

Dobrý den ,používám tyto čočky již druhým rokem a jsou perfektní, včera jsem byla u specialistky, která mi řekla, že čočky dobře sedí,ale bohužel hůře vidím na pravé oko(řekla mi,že bych si měla pořídit o čtvrtku silnější čočku(nosím -7.00) že bych měla 1/4 přidat,tzn 7,25- koukala jsem na čočky a ony se po 1/4 nedělají??? Tak přemýšlím,jestli se mohu vrátit zpátky k AIR OPTIX AQUA, které jsem používala předtím (vyhovovaly me) a vyrábí se i po 0,25, ale dle špatných recenzích zde na ně ,mám docela strach. Předem děkuji za Vaši odpověd a za Váš čas. Alexxa

Zákaznický servis / 10.03.2015

Dobrý den, bohužel neuvádíte, kdy jste čočky Air Optix Aqua používala naposledy. Zda Vám čočky budou i nadále vyhovovat, Vám bohužel nikdo, bez jejich předchozího vyzkoušení, zaručit nemůže. Také neuvádíte, z jakého důvodu Vám byl doporučen přechod na Biofinity – způsobovaly Vám předchozí čočky nějaké obtíže? Pokud uvažujete o návratu k původním čočkám, které jste dříve užívala, doporučujeme Vám celou situaci konzultovat s Vaší oční specialistkou. Pokud Vám původní čočky skutečně vyhovovaly, není důvod, proč by Vám návrat k nim neměla doporučit. Děkujeme za pochopení

Renáta / 26.02.2015

Dobrý den, moc děkuji za rychlou odpověď. Specialistu jsem navštívila, a ten mi doporučit přímo čočky, které jsem zmiňovala - Acuvue Oasys - parametry: dioptrie: –2.00, průměr: 14.00, zakřivení: 8.40. Ale jak jsem psala, rády bych vyzkoušela měsíční, ptž mě čeká tří měsíční cestování, a bylo by to pro mě lepší. Spíš se bojím toho, aby to nebyl podobný případ jako s Biofinity - ty byly v oku opravdu nesnesitelné. Dokážete mi říct, zda jsou TopVue Monthly lepší - kvalitnější - prodyšnější - cilivější..cokoliv pro citlivé oko. Moc děkuji, hezký den.

Zákaznický servis / 27.02.2015

Dobrý den, TopVue Monthly patří mezi hydrogelové kontaktní čočky, což znamená, že mají vyšší obsah vody než čočky vyrobené ze silikon-hydrogelu (např. Vámi zmiňované Acuvue Oasys). Větší obsah vody zajišťuje čočkám dostatečnou vlhkost a tím i pohodlnost po celý den. TopVue Monthly navíc disponují UV filtrem, který chrání nejdůležitější oční části před škodlivým UV zářením, a ztenčenými okraji, které poskytují nositeli komfortnější užívání čoček. Zda budou čočky Vašemu oku vyhovovat Vám nemůžeme dopředu zaručit, proto nabízíme možnost garance vrácení peněz, při které si tyto čočky objednáte pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze. Nalezení vhodných čoček není vždy jednoduchý proces, i při odborné aplikaci musí někdy oční specialista vyzkoušet více typů kontaktních čoček, než najde pro konkrétního zákazníka „ty pravé“ čočky.

Renáta / 25.02.2015

Dobrý den, objednala jsem si tyto čočky a mě bohužel ne. nemůžu říct, jestli jsou čočky špatné, ale pro mé oči naprosto nevyhovující. Ani ne po dvou hodinách nošení mě každé mrknutí řezalo. Oko jsem měla vyschlé a celkově mi byli nepříjemné. Celkově mám velice citlivé oči, takže třeba je to tím...ale znovu bych si je nekoupila. Už x let využívám Acuvue Oasys 14 denní, ale jsem vyzkoušet měsíční. Mohu tedy poprosit o radu, které čočky podobné kvality jako Acuvue Oasys byste mi doporučili, ale měsíční? parametry: dioptrie: –2.00, průměr: 14.00, zakřivení: 8.40 Moc děkuji

Zákaznický servis / 26.02.2015

Dobrý den, z naší nabídky Vám můžeme doporučit k vyzkoušení kontaktní čočky TopVue Monthly, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že by Vám nevyhovovaly, nebo neseděly. Tyto kontaktní čočky se liší pouze parametrem zakřivení, ale pouze o 2 desetiny, což by lidské oko mělo být schopno tolerovat. Navíc většina dnešních čoček disponuje vícekřivkovým designem zadní plochy, který se lépe přizpůsobí oku, a čočka pak lépe „sedí“. Další možností je pak návštěva očního specialisty, či lékaře, který provede potřebná vyšetření a na jejich základě pak vybere a vhodný Typ čoček, který Vám aplikuje. Bez podstoupení odborné aplikace, nikdy nebudete mít při výběru čoček jistotu, zda Vám zvolené čočky budou sedět. Čočky nemusí Vaše oko dobře snášet ani v případě, že budou dodrženy všechny parametry – příčinou pak může být změna materiálu čoček, obsahu vody či propustnosti kyslíku. Pokud se tedy rozhodnete ke koupi kontaktních čoček „na vlastní pěst“ bez předchozí aplikace, je nutné počítat s tímto rizikem a zároveň také s rizikem zbytečné finanční investice, neboť nově zakoupené kontaktní čočky nebudete schopna nosit a otevřená balení kontaktních čoček dle platných zákonů ČR a našich obchodních podmínek již nelze od zákazníka přijmout zpět.

Olga / 19.02.2015

Dobry den, chtela jsem se zeptat, mesicni period vymeny znamena ze nosit tyto cocky muzu kontinualne 30 dni? Dekuju

Zákaznický servis / 20.02.2015

Dobrý den, měsíční perioda výměny znamená, že čočky se používají 30 dní a po uplynutí této doby je nutné, nahradit je novými. Ne všechny čočky s měsíční periodou výměny lze však nosit kontinuálně (nepřetržitě). V případě čoček Biofinit pak výrobce deklaruje, že čočky jsou vhodné k nepřetržitému nošení – tzn. čočky máte nasazené (bez vyjímání) po dobu 30 dní a nocí. Tento způsob nošení by však měl být nejprve u každého schválen očním lékařem či specialistou, neboť je ne pro každého vhodný. Velkou roli v tom, zda Vaše oko bude schopno snášet tento způsob nošení, hraje vrozená citlivost oka a složení slzného filmu, která má vliv na tvorbu usazenin na kontaktních čočkách. Obecně nebývá tento způsob nošení mezi odborníky doporučován, neboť není tou nejzdravější variantou nošení kontaktních čoček – jednak proto, že při zavřeném oku, které je navíc opatřeno kontaktní čočkou znatelně klesá množství kyslíku, které se dostává k rohovce a mění se tak pH očního prostředí a také proto, že na čočkách se hromadí velké množství depozit, která pokud nejsou odstraňována čištěním čoček mohou dráždit oko a vést k očním komplikacím.

Adéla / 14.02.2015

Dobrý den je možné zakoupit testovací pár a za jakou cenu dekuji Adéla

Zákaznický servis / 16.02.2015

Dobrý den, jako internetový prodejce nedisponuje náš obchod zkušebními (diagnostickými) páry čoček, objednat je proto bohužel nelze. Děkujeme za pochopení

Martina / 30.01.2015

Dobrý den, nechala jsem omylem kontaktní čočky přes noc v roztoku, ale otevřeném pouzdru na kontaktní čočky. Ráno kontaktní čočky nebyly vysušené a vypadaly v pořádku. Je možné dále kontaktní čočky nosit? Nebo bude lepší kontaktní čočky vyhodit? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Zákaznický servis / 09.02.2015

Dobrý den, otevřené pouzdro po dobu jedné noci by nemělo představovat výraznější problém. Doporučujeme čočku před nasazením ještě jednou vyčistit. Pokud by se však objevily jakékoli potíže, pocit pálení očí či slzení očí, čočky vyjměte a vyměňte za nové.

Petra / 20.01.2015

Dobrý den, hledám náhradu za čočky Surevue a tyto se mi, i dle názorů, zdají být vyhovující. Jen se chci zeptat, mám zakřivení 8.8 a průměr 14 a tyto jsou v zakřivení 8.6. Nebude to v oku vadit? :-) Děkuji za odpoveď.

Zákaznický servis / 22.01.2015

Dobrý den, změna parametru zakřivení by sice neměla činit problém, neboť lidské oko bývá většinou schopno tolerovat odchylku tohoto parametru činící do 2 desetin milimetru. Nikdo Vám však nemůže zaručit, že Vám čočky budou sedět. Jedná se o zcela jiné čočky od jiného výrobce, z odlišného materiálu i s různým obsahem vody a propustností kyslíku. Při změně čoček se vždy doporučuje návštěva očního specialisty, který provede potřebná vyšetření a následnou odbornou aplikaci čoček. Pokud se rozhodnete pro nákup kontaktních čoček pouze „na vlastní pěst“ musíte vždy počítat s rizikem, že Vám vybrané čočky nebudou sedět a Vy je nebudete schopna nosit. Upozorňujeme, že otevřené balení čoček se již nedá vrátit (viz obchodní podmínky). Děkujeme za pochopení

Milan Voc / 16.01.2015

Dobrý den. Hledám čočky Pro-Fit performance. Parametry odpovídají těmto čočkám. Mohu je použít místo Pro-Fit performance?

Karel / 09.12.2014

Je možná u tohoto typu čoček 14 denní perioda výměny?

Zákaznický servis / 10.12.2014

Dobrý den Karle, čočky jsou výrobcem stanoveny k měsíční periodě výměny, pokud však budete chtít tento interval zkrátit samozřejmě můžete. V žádném případě však není vhodné doporučenou periodu výměny překračovat.

Karel / 09.12.2014

Proč dané čočky nemají UV filtr?

Zákaznický servis / 10.12.2014

Dobrý den, o tom, zda součástí čoček bude UV filtr, či nikoli rozhoduje výrobce (v tomto případě CooperVision). Výrobce zřejmě nepovažoval aplikaci UV filtru u těchto čoček za nutnou, či žádoucí. Názory odborníků na důležitost UV filtru u kontaktních čoček se liší. UV filtr kontaktních čoček totiž poskytuje ochranu pouze malé části oka a bělima spolu s očním okolím zůstávají nechráněny.

Nicol / 05.12.2014

Děkuji za radu. Ještě bych se chtěla zeptat. Mám doma 2 kontaktní čočky od značky TopVue s diopriemi -2. Ale zhoršil se mi zrak na -2,7, tudíž mě zajímá jestli se čočky dají vyměnit a musím mít k nim fakturu? Dají se vyměnit jen za totožnou značku nebo i třeba za tyto biofinity? Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 08.12.2014

Dobrý den, nerozbalené kontaktní čočky k výměně zaslat samozřejmě můžete, pokud máte zájem o jiný typ čoček, zašlete nám nevyhovující čočky zpět a my Vám ihned po obdržení balíčku připíšeme částku odpovídající vraceným čočkám do kreditu Vašeho zákaznického konta, tu pak můžete uplatnit při další objednávce.

Nicol / 03.12.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dostala jsem v optice kontaktní čočky Aqualite, ale nikde na internetu jsem je nenašla. Tudíž by mě zajímalo, jaké jiné bych si místo nich měla objednat? Prosím o radu. Předem děkuji

Zákaznický servis / 03.12.2014

Dobrý den, kontaktní čočky Aqualite premier jsou totožné s kontaktními čočkami Biofinity. Výrobce CooperVision pouze je pouze distribuuje pod odlišným názvem pro určité sítě optik. Pro ujištění Vám můžeme doporučit srovnání parametrů čoček uvedených v tabulce vlastností na stránkách detailu produktu.

Jan Fiala / 19.11.2014

Mám první balení (předtím jsem používal Pure Vision 2HD) a nemůžu si vynachválit. Je znát velká prpustnost kyslíku, jsou hodně tenké a měkké => skvěle se nasazují. Zatím jsem s nimi neměl problém.

Monika Katzerová / 07.10.2014

Dobrý den, budou u vás k dostání také multifokální čočky: Biofinity Multifocal (6 čoček) ?

Lucie / 22.07.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou čočky Biofinity vhodné i ke koupání v moři. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 22.07.2014

Dobrý den, občasné vykoupání s čočkami by nemělo představovat problém, je však nutné dbát zvýšené opatrnosti, aby čočka nebyla z oka vyplavena a zbytečně čočku nevystavovat kontaktu s vodou. Po koupání je nutné čočky vyčistit a dezinfikovat. Z tohoto důvodu je lepší, pokud plánujete koupání, použít kontaktní čočky jednorázové – denní, kde desinfekce a čištění odpadá a Vy můžete po každém koupání použít nový čistý pár. Více informací o koupání s kontaktními čočkami se dozvíte na našem informačním portálu.

Pavla / 09.07.2014

Dobry den, chtela bych na tyto cocky prejit z cocek Avaira (14 denni), ktere se lisi prumerem, zakrivenim i materialem. Muzete mi tuto zmenu doporucit? Avaira je Enfilcon A, prumer 14.2 a zakriveni 8.5, zatimco tyto cocky jsou Comfilcon A, prumer 14.0 a zakriveni 8.6. Je tato zmena znatelna? Co si pamatuju, tak v optice mi davali na vyber, zda chci 14 denni nebo mesicni cocky a ve Fokusu maji cocky Switch. Switch evolve odpovidaji cockam Avaira a switch premier cockam Biofinity. Dekuji za odpoved.

Zákaznický servis / 10.07.2014

Dobrý den, čočky Switch Evolve skutečně odpovídají čočkám Avaira. Změnu čoček nejsme schopni doporučit, neboť nejsme aplikačním střediskem. Při každé změně typu čoček platí, že by měla být konzultována s očním specialistou, který je schopen provést odbornou aplikaci čoček. Pokud se rozhodnete čočky vyzkoušet bez předchozí aplikace, bude vždy existovat riziko, že Vám nebudou z jakéhokoli důvodu vyhovovat a Vaše finanční investice se tak stane zbytečnou.

Katka / 06.07.2014

Když jsem přecházela na čočky, vybírala jsem mezi čočkami avaira a čočkami biofinity. Musím říct, že čočky avaira mi byly malinko příjemnější v levém oku (které mám velice citlivé) než tyto čočky, ale narozdíl od čoček avaira jsou tyto čočky asférické a tedy korigují můj mírný astigmatismus.

jana / 24.06.2014

Biofinity čočky jsem měla v očích 5 měsíců a 4 dny v tahu. Nic nebolelo, nepálilo, nějak jsem na ně zapomněla, asi duch vodnáře s přirozenou roztržitostí nebo co :) No pak jsem si nějak vzpomněla, spočítala jak dlouho je tam v těch svých očích mám, trochu šok, nicméně jsem je tedy zodpovědně vyměnila a ... bez jakéhokoli byť jen malinkatého úmyslu být nezodpovědná jsem rekord překonala skoro o 3 týdny. Ještě že moje oči nemají bouchačku :D ..ale jako čočky fakt super :)

Jana / 09.05.2014

Dobrý den, prosím o informaci, vždy jsem u Vás objednávala FOCUS VISITINT, ale v požadovaných dioptriích už bohužel nejsou k dispozici. Nyní mám dle vyjádření lékáře 0,25 cylindr na levém i pravém oku, s doporučením nošení normálních čoček, ne speciálních na cylindry. Mohu objednat čočky Biofinity? Velice děkuji za odpověď, hezký den. Neužilová

Zákaznický servis / 09.05.2014

Dobrý den, v případě změny značky kontaktních čoček je vhodné tuto změnu nejprve konzultovat se svým očním lékařem nebo specialistou, bez předchozí odborné aplikace nově zvolených čoček se totiž vystavujete riziku finanční ztráty a možných zdravotních komplikací. Doporučujeme proto další návštěvu Vašeho očního lékaře, při které Vám budou Biofinity aplikovány, poté se již nemusíte obávat si tyto čočky v našem internetovém obchodě objednat.

Kateřina Bílková / 30.04.2014

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jste se častěji setkali nebo již řešili (a popřípadě jak) vadu čočky Biofinity - na okraji se udělal zoubek, trhlinka. Na vašem serveru v sekci "reklamace" již nějaká paní upozornila na stejný problém. S čočkou zacházím podle všech pravidel. Předem děkuji za Vaši odpověď, Bílková

Zákaznický servis / 05.05.2014

Dobrý den, prosím zašlete čočky zpět v pouzdře s roztokem na naši reklamační adresu. Čočky předáme k posouzení výrobci. Děkuji s pozdravem za zákaznický servis Soušková

Kristýna / 08.04.2014

Dobrý den, kontaktní čočky používám se zakřivením BC 8,4 Johnson and Johnson. Chtěla bych používat měsíční kontaktní čočky, které můžu použít i přes noc bez vyndání z očí. Chtěla bych zn. Biofinity, ale mají zakřivení BC 8,6. Je to velký problém, když se zakřivení liší o 0,2?? Děkuji Červenková

Zákaznický servis / 11.04.2014

Dobrý den paní Červenková, rozhodně doporučujeme konzultovat změnu značky kontaktních čoček s Vaším očním lékařem. Kontinuální způsob nošení, tedy nošení i přes noc, Vám musí schválit oční specialista (kontaktolog) na základě vyšetření. Rozdíl v zakřivení kontaktních čoček by nemusel znamenat nemožnost nošení nového druhu, protože se tomuto parametru v současné době již nepřikládá takový význam, jako tomu bylo v minulosti. Mohou za to nové technologie výroby, tedy výroba asférických kontaktních čoček, které nemají stejné zakřivení ve všech bodech na čočce. Čočky tedy mají lepší přilnavost na oko a jejich nošení je pohodlnější. Nákupem kontaktních čoček pouze na základě vlastního rozhodnutí se vystavujete minimálně riziku ztráty finanční investice. Děkujeme za pochopení.

/ 17.03.2014

V současnosti jedny z nejlepších čoček na trhu.

Tomáš / 25.02.2014

Skvělé a pohodlné čočky

/ 22.02.2014

Ráda doporučjuji ostatním zákazníkům

/ 22.01.2014

Nemám s nimi žádný problém, a to jsem vyzkoušela hodně druhů čoček.

/ 17.01.2014

Tyto čočky mi byly doporučeny oční lékařkou - jsou to čočky tzv. III. generace. Čočky mi vyhovují, doporučuji. Oční lékařka je prodává výrazně dráž, proto je nakupuji na čočky-kontaktní.cz.

jarmila / 13.01.2014

Dobrý den, chěla bych se zeptat. Nosím kontaktní čočky Cooper Vision, na boční straně obalu s nápisem comfilcon A (6). Je rozdíl mezi těmito a Vašimi s nápisem Biofinity (6)? Děkuji Jarmila

Zákaznický servis / 15.01.2014

Dobrý den Jarmilo, ano, materiál je shodný Comfilcon A 52%. Pokud budou souhlasit i ostatní parametry jako průměr (DIA) a zakřivení (BC), pak se jedná o tytéž kontaktní čočky od výrobce CooperVision.

/ 13.01.2014

Tento produkt používám již několik let, jiný jsem ani neměla důvod vyzkoušet, protože naprosto vyhovují a sedí skvěle na očích. Měnit ani nebudu, jsem spokojena.

/ 13.12.2013

nejlepší čočky, které jsem kdy vyzkoušela :) cenově velmi výhodné, oproti nákupu v optice

Luboš / 03.12.2013

Dobrý den, jsou čočky Pro-Fit Professional opravdu kontaktní čočky Biofinity, jak mi bylo řečeno v jedné pražské optice? Děkuji Luboš

Zákaznický servis / 04.12.2013

Dobrý den Luboši, ano, kontaktní čočky Biofinity se v některých optikách prodávají pod privátním označením Pro-Fit Professional.

Libor / 13.08.2013

Dobrý den, už to tady několikrát padlo, s průměrem 14 nemám problém, ale zakřivení mám 8,4. Je možné tyto čočky nosit... nebo nebudou sedět ?? Díky

Zákaznický servis / 14.08.2013

Dobrý den Libore, bohužel Vám nemůžeme takto na dálku odpovědět, zda Vám kontaktní čočky Biofinity budou sedět i přesto, že s průměrem 14 nemáte problém. Parametry, tedy ani zakřivení 8.6 Vám nemusí dělat problémy (oko by mělo být schopné tolerovat tento rozdíl), nejsou jediným hlediskem, které se u vhodnosti čoček posuzuje. Doporučujeme konzultovat přechod na nový druh čoček s Vaším očním lékařem, který Vám kontaktní čočky aplikoval a který má k dispozici zkušební páry čoček, u kterých můžete sám posoudit, zda např. vyhovují materiálově či svou celkovou konstrukcí. Rozhodně se tak vyhnete nákupu „naslepo“, tedy s rizikem ztráty finanční investice. Děkujeme za pochopení.

Kr3wet / 12.07.2013

čočky pro měsíční nošení (tedy i v noci) nosím už několik let. Vždy jsm s nějakými byla spokojená méně, s nějakými více. Teď jsem chtěla vyzkoušet jinačí a četla jsem velice kladné hodnocení od uživatelů. Čočky mám na sobě 3tí den, necítím je, vše je super, problém nastává, když jdu spát. Když se během noci, nebo ráno vzbudím, mám oči zaslzené a zalepené. Nikdy se mi to nestávalo a nevím, jestli není něco špatně, nebo co s tím mám dělat? Má někdo podobnou zkušenost a poradí mi co dále?

Zákaznický servis / 15.07.2013

Dobrý den, doporučujeme obrátit se s popisovanými problémy na Vašeho očního lékaře, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Zaslzené a zalepené oči mohou souviset např. se změnou čistícího roztoku, užívání léků nebo s alergickou reakcí.

J.Valovičová vaše klientka / 02.06.2013

Měla bych o tyto čočky zájem,ale nevím,zda bych mohla použít průměr 14,00.Běžně používám průměr 14,2.Prosím o radu.Děkuji

Zákaznický servis / 03.06.2013

Dobrý den paní Valovičová, každou změnu druhu kontaktních čoček doporučujeme konzultovat s Vaším očním lékařem, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Menší průměr kontaktních čoček Vás může dráždit na epitelu rohovky a tím činit nošení nových čoček nesnesitelným. Reklamace z tohoto důvodu pak není možná a vystavujete se tak zbytečně finanční ztrátě.

Fyzik / 02.06.2013

Chci udělat čočkový maraton, protože trh s čočkami je neuspokojivý - výrobní cena měsíční čočky nebude výš než na 20 korunách a určitě i doba vyměňování čoček je nastavená nízko. Kontaktní čočky jsem vždy přenášel, i na dvojnásobek, a příliš problémů jsem s tím neměl. Koupil jsem si tedy biofinity - jedny z nejdražších nesundávacích měsíčních, co tak koukám. Hodlám je nosit bez ustání, dokud nepocítím jakékoli nepohodlí a pak je okamžitě vyhodím. Jednou za týden je propláchnu.

Zákaznický servis / 24.06.2013

Dobrý den. Žádám Vás, abyste ve Vašem zájmu test zastavil! Je to šílenství. Výrobci dobře vědí, proč a jak periodu výměny nastavují. Silně bych Vám doporučil podívat se po měsíci nošení na čočku pod mikroskopem. Byl byste překvapen, jaký reliéf usazeniny vytvoří. Uživatelé, kteří nemají citlivé oči, nemusí vůbec usazeniny vnímat. Hrozí vnik rohovkového vředu, papilární konjunktivitidy a jiné závažné reakce oka, které v lepším případě doživotně znemožní užívání kontaktních čoček v horším trvale zrak poškodí. Nejprve jsem chtěl Váš příspěvek vymazat úplně. Sázím však na zodpovědnost uživatelů a věřím, že se nikdo nebude Vaším příkladem inspirovat.

Ress / 08.04.2013

Dobrý den, prosím vás, vyrábí se tyto čočky i s jiným průměrem? Byla jsem v optice a dostala jsem čočky Oxygen a když jsem se zeptala jaký mám průměr a zakřivení, chlap mi řekl, že mi to neřekne, ale že to má zapsané, že to vyřešíme při koupi čoček (které tam stojí 990).

Zákaznický servis / 09.04.2013

Dobrý den, kontaktní čočky Biofinity vyrábí společnost CooperVision pouze v zakřivení 8.6 a s průměrem 14.0. Přístup specialisty v oční optice k informování o parametrech čoček, které potřebujete, je „velmi zvláštní“. Cílem pravděpodobně je, aby jste nákup kontaktních čoček nerealizovala někde jinde. V tomto případě bychom doporučovali zkusit jiného očního specialistu, který Vám poskytne všechny potřebné informace.

JP / 05.04.2013

Dobrý den, je možné přejít na tyto čočky z čoček Avaira bez konzultace s lékařem?

Zákaznický servis / 08.04.2013

Dobrý den, každý přechod na jiné kontaktní čočky je důležité konzultovat s Vaším očním specialistou. Dobrovolně se tak nevystavujete možným zdravotním potížím a neposlední řadě zabráníte zmařené finanční investici.

Michaela Balická / 27.03.2013

Přešla jsem na tyto čočky ze switch premium a vřele mohu doporučit. Nejen že cena je báječná, ale i v očích jsou super!!! :)

D. / 10.12.2012

Dobry den, poslednich cca 5 let nosim cocky Frequency 55. Moc mi nevyhovuji a chtel bych zkusit cocky z novejsich materialu. Moje parametry jsou -1.00, 14,2, 8,9. Bohuzel F55 jsou jedine, ktere jsem nasel ve vasi nabidce s temito parametry. Kdyz si koupim nejblizsi rozmer Biofinity, budou mi sedet? Jake jine cocky byste mi doporucili? Dekuji predem za odpoved.

Zákaznický servis / 12.12.2012

Dobrý den, každá změna značky kontaktních čoček by měla být konzultována s Vaším očním lékařem (kontaktologem). Neuvádíte, z jakého důvodu Vám Frequency 55 nevyhovují? Pokud je to zdravotní hledisko, pak určitě kontaktujte očního specialistu. Posouzení pouze podle parametrů čoček není záruka toho, že Vám bude nový druh vyhovovat, jiný druh materiálu, jiné vlastnosti.

Z. / 25.11.2012

Dobrý den, ráda bych věděla, zda je možné sehnat tyto čočky s jinými parametry? Konkrténě tedy průměr 14,2 a zakřivení 8,5. Děkuji za odpověď. Z.

Zákaznický servis / 26.11.2012

Dobrý den, měsíční kontaktní čočky Biofinity, které vyrábí společnost CooperVision je možné objednat pouze v parametrech uvedených na našich stránkách a to tedy průměr: 14.0 a zakřivení: 8.6. Děkujeme za Váš dotaz.

Mickey Mouse / 06.11.2012

Dobrý den, mám dotaz ohledně přenášení čoček. Už nosím čočky biofinity poměrně dlouhou dobu a nikdy jsem si nestěžoval, navíc u těchto čoček je možnost nošení nepřetržitá po dobu 30 dní (u lidí, kterým to lékař doporučí). Proto nevidím u důvod, proč při každodenním vyndavání a čistění kvalitními roztoky nenosit čočky 2x tak dlouho. Doba nošení je totiž při každodenním vyndavání po 30 dnech téměř stejná jako při nošení 50-60 dní, důkladným čištěním se odstraní většina nežádoucích a škodlivých látek, které by byli jinak v oku a předchozí dlouhodobé nošení i krátké přenášení bylo bez sebemenších potíží. Chci se tedy jen zeptat v čem jiném by mohl být problém, kdybych nošení i postup dodržoval pravidelně? Děkuji

Zákaznický servis / 06.11.2012

Dobrý den, tím, že se nebudete řídit dobou nošení kontaktních čoček, kterou uvádí výrobce a následně doporučuje oční specialista zabývající se aplikací kontaktních čoček, se vystavujete možným rizikům – jeden z hlavních faktorů, který zapříčiňuje problémy vzniklé přenášením, je spojen s propustností kyslíku.

Martin Stancl / 23.10.2012

Dobrý den, mám užívat čočky CooperVision Profit Professional. Jsou to tyto čočky? Prohledal jsem všechny weby i oficiální stránky a nikde o Profit Professional oni zmíňka. Děkuji

Zákaznický servis / 24.10.2012

Dobrý den. Ano jedná kontaktní čočky Profit Professional od společnosti Cooper Vision jsou ve skutečnosti čočky Biofinity.

vojta / 08.10.2012

Dobrý den, jaký roztok se doporučuje k kontaktním čočkám Biofinity?

Zákaznický servis / 09.10.2012

Dobrý den, výběr roztoku na kontaktní čočky je na Vašem posouzení. Neuvádíte, který roztok používáte. Doporučovali bychom vyzkoušet roztok Gelone 360 ml, který obsahuje velmi efektivní lubrikant – hyaluronát sodný.

S. / 30.09.2012

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda Biofinity Aspheric je totéž co Biofinity, tedy tyto čočky? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 01.10.2012

Dobrý den, ano, je to jiný název pro stejné kontaktní čočky, tedy pro Biofinity od výrobce CooperVision.

Petra / 14.09.2012

Dobrý den, mám od kontaktologa doporučené čočky pro-fit professional, které jsou určené ke kontinualnímu měsíčnímu nošení. Ráda bych přešla na čočky biofinity. Myslíte, že tato změna by byla vhodná? Děkuji

Zákaznický servis / 17.09.2012

Dobrý den Petro, nemáme od Vás dostatek informací ohledně parametrů čoček pro-fit prefessional (tyto kontaktní čočky neznáme, jde pravděpodobně o privátní značku Vašeho očního lékaře), abychom mohli alespoň porovnat parametry s čočkami Biofinity. O vhodnosti kontaktních čoček by měl vždy rozhodovat oční specialista, protože faktorů, které se posuzují je více např. konstrukce čoček, materiál atd.

Kateřina / 09.07.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký roztok je k těmto kontaktním čočkám nejvhodnější.

Zákaznický servis / 10.07.2012

Dobrý den, v naší nabídce najdete celou řadu vhodných roztoků na tyto kontaktní čočky. Doporučovali bychom Vám však roztok Gelone, který vyniká svou kvalitou díky lubrikační látce v sobě obsažené – hyaluronátu sodnému a je vhodný i pro citlivé oči.

Katka / 25.06.2012

Dobrý den,mám doporučený průměr 14.2,ráda bych vyzkoušela čočky Biofinity,ale mají průměr jen 14,0-nebude to problém???

Zákaznický servis / 27.06.2012

Dobrý den, menší průměr by vám mohl působit nepříjemné pocity až nesnesitelnost nošení kontaktních čoček, protože okraj čočky může dráždit na epitelu rohovky.

Martin / 20.06.2012

Dobrý den, od kontaktoložky mám doporučeny čočky s průměrem 14.4 Frequency 55 aspheric, ale všiml jsem si, že modernější čočky se vyrábějí pouze s průměry 14.00 - 14.20. Současný oční lékař mi vyvrátil nutnost pužívat čočky pro korekci astigmatismu (je pry zanedbatelný). Pakliže oko toleruje 2 desetiny rozdílu v parametrech, měli by mi vyhovovat kterékoliv čočky s průměrem 14.20? Který typ byste mi doporučili? Čočky Bioinfinity se mi velice zamlouvají, ale průměr 14.00 už se mi zdá nízký.

Zákaznický servis / 21.06.2012

Dobrý den,

oko je schopné tolerovat rozdíl v parametru (až dvě desetiny), ale tato tolerance oka se vztahuje především na hodnotu zakřivení, zvláště v současné době se již hodnotě zakřivení nepřikládá takový význam, vzhledem k technologiím výroby kontaktních čoček. Hodnotě průměru je ale třeba věnovat pozornost, protože pokud by nové čočky měly menší průměr, pak by mohly dráždit na epytelu rohovky, a tím činit nošení čoček nesnesitelným.

simona jarošová / 11.04.2012

dobry den,nosim kont.cocky comfilcon dk128 toric od firmy cooper vision,a nikde je ve vasem obchode nemuzu najit,mate tento typ?dekuji za odpoved.

Zákaznický servis / 12.04.2012

Dobrý den, ano, máme v naší nabídce tento typ. Jedná se o kontaktní čočky Biofinity Toric.

Veronika / 21.03.2012

Dobrý den, používám čočky AIR OPTIX AQUA a chtěla bych vyzkoušet čočky Biofinity. BC mám 8.6 a DIA 14.2. Myslíte že by mohl být problém v tom že čočky Biofinity mají DIA 14? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 23.03.2012

Dobrý den, změna kontaktních čoček by měla být konzultována především s očním specialistou, obecně však platí, že je oko schopné tolerovat dvě desetiny rozdílu v parametrech kontaktních čoček.

Marti / 24.02.2012

Dobrý den, používám kontaktní čočky Switch Premier, jsem s nimi spokojená, ale teď jsem na internetu narazila na informaci, že jsou stejné jako Biofinity. Je to pravda? A bylo by možné někde sehnat zkušební pár?

Zákaznický servis / 26.02.2012

Dobrý den, ano, našla jste správnou informaci. Značka Switch Premier odpovídá kontaktním čočkám Biofinity. Zkušební pár u nás nelze objednat (nejsme aplikační středisko). Pro zkušební pár musíte navštívit Vašeho optika.

Leo / 14.02.2012

Dobrý den, delší dobu užíváme čočky Biofinity k naší spokojenosti. Nyní byl u manželky zjištěn astigmatismus a jako zkušební pár dostala Acuvue Oasys for Astigmatism který ji dobře seděl a neměla s ním problém akorát, že jsou čtrnáctidenní. Nemáte prosím zkušenost s tím zda ji budou sedět i čočky Biofinity Toric pokud nebyl s klasickými Biofinity problém, jsou konstrukčně stejné? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 15.02.2012

Dobrý den, u těchto speciálních typů kontaktních čoček nedoporučujeme zkoušet jiné kontaktní čočky než jsou ty, které jsou odborně naaplikovány očním specialistou.

Zuzana.H / 07.12.2011

Dobrý den, nosím čočky od CooperVision, Proclear Compatibles Sphere a občas trpím suchýma očima. Ráda bych přešla na nějaké čočky, které mi budou lépe vyhovovat. Jaké by byly nejvhodnější? Jsou čočky Biofinity vhodné?

Zákaznický servis / 09.12.2011

Dobrý den, Biofinity se řadí na samou špičku na trhu kontaktních čoček. Nošení těchto čoček je bezproblémové pro většinu nositelů kontaktních čoček. Je ale možné, že trpíte tzn. syndromem suchého oka. V tomto případě by pro vás mohlo být řešením používání očních kapek, které chybějící produkci slz kompenzují. Slzné náhrady jsou velmi dobře přizpůsobeny přirozenému slznému filmu, proto jsou velmi dobře snášeny a je možné je používat i trvale.

Lenka / 21.11.2011

Dobrý den, mám nové čočky od svého kontaktologa, a teď bych si potřebovala objednat nové balení. Nemůžu je ale nikde najít, proto bych potřebovala poradit. Někde mi vyskočil odkaz, že se údajně jedná o Biofinity. Na krabičce mám název AQUALITE PREMIUM, a pak na boku COMFILCON dK128. Předem moc díky za info.

Zákaznický servis / 22.11.2011

Dobrý den, pokud je BC(zakřivení) 8.6., DIA(průměr) 14.0 a obsah vody 48%, pak se opravdu jedná o kontaktní čočky Biofinity. Na blistru čoček Biofinity je uvedeno: comfilcon Dk128.

Fiona / 29.10.2011

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit jestli by jste mi mohli poradit jaký roztok bych mohla používat ke kontaktním čočkám Biofinity.Nyní používám roztok Options Multi.Ale nejsem si jistá jak dlouho můžu tento roztok používat,jelikož jsem četla,že by se měla značka jednou za čas měnit.Tento roztok používám už 3 roky.Děkuji

Zákaznický servis / 31.10.2011

Dobrý den, doporučujeme Vám k vyzkoušení nového roztoku koupi výhodného balíčku Biofinity + roztok Gelone. Pokud budete s Gelone spokojená, pak máme v nabídce i samotný roztok.

Hani / 18.09.2011

čočky Biofinity jsou nejkomfortnější čočky, které jsem kdy vyzkoušela. Určitě doporučuji. Oproti jiným - vůbec nevím, že je mám v oku, netlačí ani na konci dne, při únavě, klimatizaci - to vše mi dřív vadilo. Prostě perfektní čočky

Ivo / 14.09.2011

Dobrý den chci se zeptat jestli je nutný roztok na Biofinity děkuji a jaký by jste mě poradil.

Zákaznický servis / 19.09.2011

Dobrý den, pokud Vám nebylo očním specialistou doporučeno na základě odborného vyšetření nepřetržité nošení čoček Biofinity tzn. po dobu 30 dní bez vyjmutí z oka, pak roztok potřebujete. Doporučujeme Vám vyzkoušet nový inovativní roztok Gelone s obsahem hyaluronátu sodného.

zamlarova.v / 07.09.2011

prosim o zaslani jednoho baleni,diky zamlarova

Zákaznický servis / 19.09.2011

Dobrý den, k odeslání Vámi vybraných čoček je nutné zadat si objednávku na našich stránkách, popř. telefonicky na telefonu uvedeném na našich stránkách. Můžete tak využít široké nabídky výhodných slev a dárků.

Eli - @ / 06.09.2011

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jestli je velký rozdíl mezi čočkami Switch Evolve a Biofinity. Chtěla jsem si v optice vyzkoušet Biofinity (SiH 48), ale neměli moje dioptrie tak mi dali jako zkušební pár Switch Evolve. Materiál je Enfilcon A, obsah vody 46%, průměr 14,2 a zakřivení 8,5. Myslíte že je to velký rozdíl? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 19.09.2011

Dobrý den, jestliže Vám vyhovovaly kontaktní čočky Switch Evolve (= AVAIRA), nemusely by Vám kontaktní čočky Biofinity dobře „sedět“ v oku, protože mají větší zakřivení i průměr. V každém případě by bylo lepší si nejdříve zajistit u optika zkušební pár a pak porovnat, které čočky Vám více vyhovují.

Igor / 22.08.2011

Dobrý den používám tyto kontaktní čočky, ale vždy když v nich spím, tak mám ráno velké ospalky. Je to normální? Nebo je to nějaká vada? Jinak čočky mi velice vyhovují nemám s nimi žádný problém, krom tohohle.

Zákaznický servis / 26.08.2011

Dobrý den. Bohužel velmi pravděpodobně patříte do skupiny nositelů, pro které přespávání v kontaktních čočkách není vhodné. Vaše oči ho špatně snáší, tak se brání nadměrnou sekrecí slz. Doporučujeme Vám týden s kontaktními čočkami nepřespávat.

Adela / 02.08.2011

Dobrý den, nosím již léta tyto čočky, zakřivení 8,7 a ráda bych je vyměnila za čočky Biofinity. Doporučíte mi tento přechod? V místě bydliště ani okolí není žádné aplikační středisko. Děkuji

Zákaznický servis / 02.08.2011

Dobrý den. Přechod na čočky Biofinity by měl být úspěšný. Průměr 14.0 vyhovuje drtivé většině uživatelů.

Martina Jakubcová / 28.07.2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se objednávají čočky, když človék nemá stejné dioptrie na obou očích. Děkuji

Zákaznický servis / 02.08.2011

Dobrý den, objednat si musíte 2 balení – tzn. jedno balení rovná se jedna dioptrie pro jedno oko.