Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

410 Kč

Skladem > 400 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Hodnoceno 142 x

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution

Biomedics 55 Evolution měsíční hydrogelové čočky společnosti CooperVision. Na český trh byly uvedeny roku 2005 a od té doby se těší mezi nositeli kontaktních čoček celkem značné obliě.

Asférická zadní plocha

Čočky Biomedics 55 Evolution představují vydařený hydrogelový produkt s asférickou zadní plochou a perfektní optickou konstrukcí. Vyznačují se především svým velmi tenkým provedením, což z nich činí pohodlné a dobře snášené čočky.

Ochrana před UV zářením

Integrovaný UV filtr chrání nejdůležitější oční části před škodlivým zářením. Aby byla ochrana proti UV paprskům co nejúčinnější, je třeba doplňovat kontaktní čočky ještě slunečními brýlemi – je pak chráněna nejen rohovka a zornice, ale i bělima a oční okolí.

Jak pečovat o čočky Biomedics 55 Evolution (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Ocufilcon D
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 55%
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.6, 8.8 a 8.9

Komentáře

Přidat komentář

Přemek

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi modrou a bílou krabičkou u těchto čoček? Nikdy jsem si u svých čoček nevšimnul, že by byly označené jako asférické. Nosil jsem roky Focus Visitint a po jejich zrušení jsem začal objednávat Biomedics 55 a chodila modrá krabička. Nyní bílá

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Přemku, kontaktní čočky jsou identické, došlo pouze ke změně designu krabičky. Děkujeme za Váš dotaz, hezký den.

KaVara

Tohle jsou profit Asphere. Stejný materiál, zakřivení i průměr. Jen cena je o dost lepší ;-)))

Jakub Přikryl

Dobrý den. Sháním se po čočkách Mediflex 55. Podle všeho se jedná o tyto čočky. Je tomu tak?

Zákaznický servis

Dobrý den, skutečně se jedná o totožné kontaktní čočky, které pouze Výrobce CooperVision distribuuje pod několika odlišnými názvy v závislosti na prodejci čoček. Pro ujištění doporučujeme srovnat parametry čoček.

Zdeněk Vinter

Dobrý den, hledám kontaktní čočky Pro-fit asphere. Na internetu jsem se dopátral, že by Profit asphere mohly být tyto čočky. Můžete mi prosím poradit?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano skutečně se jedná o totožné čočky výrobce CooperVision – Biomedics 55 Evolution, které jsou pouze vyráběny pod privátním názvem pro určitého prodejce. Pro ujištění doporučujeme srovnat parametry čoček (zakřivení, průměr, materiál).

mirsanka

Aky je rozdiel medzi tymito sosovkami a frequency 55?

Zákaznický servis

Dobrý den, rozdíl mezi těmito čočkami spočívá v použitém materiálu, propustnosti kyslíku a v neposlední řadě také v obsahu UV filtru (Biomedics 55 Evolution jsou opatřeny UV filtrem). Srovnat uvedené parametry můžete v tabulce „vlastnosti“ umístěné pod textem na detailu produktu.

Petr

Dobrý den, co se stane, když v těchto čočkách usnu např. na půl nebo tři čtvrtě hodiny ? Díky

Zákaznický servis

Dobrý den, při tak krátkém spánku by nemělo hrozit žádné riziko.

Láďa

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsou tyto čočky stejné, jako čočky "iWear DR Comfort", jak je i někde na jiném webu uvedeno. Děkuji, Láďa

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, skutečně se jedná o čočky Biomedics 55 Evolution, které vyrábí společnost CooperVision, pouze pod jiným jménem pro síť prodejen Grand Optical. Pro ujištění, že se jedná skutečně o čočky totožné, můžete srovnat jejich parametry (propustnost kyslíku, obsah vody, průměr a zakřivení) a materiál.

Irena

Dobrý den, když se dívám na nabídku kontaktních čoček, tak vidím,že všechny se od 6 dioptrií výše nabízí pouze v rozdílech půl dioptrie. U nižších se nabízí i čtvrt či třičtvrtě dioptrie. Ráda bych se zeptala, zda se vpůlkách vyšší dioptire nevyrábí nebo jestli je pouze nenabízíte. Konkrétně mám problém, že 9 dioptrií je mi málo a 9,5 už moc. Děkuji, Irena

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce nevyrábí tyto kontaktní čočky od dioptrie 6 po čtvrtkách. Doporučovali bychom Vám konzultovat vhodnou volbu kontaktních čoček a dioptrické síly (popř. odborné přeměření Vašich očí) s očním lékařem.

Jiřina Vlachová

Jsou tyto čočky vhodné i pro občasné přespání?

Zákaznický servis

Dobrý den. Biomedics 55 Evolution nejsou vhodné pro občasné přespávání.