Focus Dailies Progressives (30 čoček)

559 Kč

Výroba byla ukončena. Probíhá doprodej skladových zásob.

Skladem 0 ks

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Kontaktní čočky Focus Dailies Progressives

Focus Dailies Progressives jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky výrobce Alcon (dříve Ciba Vision), které jsou určeny lidem trpící presbyopií (vetchozrakostí). Tato vada postihuje většinu lidí kolem čtyřicátého roku života.

Korekce presbyopie

Stařecká vetchozrakost není vrozenou oční vadou, jedná se spíše o přirozený důsledek stárnutí lidského organismu, kdy dochází ke zhoršenému zaostřování na blízké předměty. S čočkami Focus Dailies Progressives lze docílit kvalitního vidění na všechny vzdálenosti.

Pohodlný způsob nošení

Jednorázové denní čočky Focus Dailies Progressives představují ideální řešení pro všechny, kteří nemají na pravidelnou péči o své čočky čas, nebo pro ty, kteří čočky používají pouze při výjimečných situacích. Odpadá potřeba denní desinfekce, na konci dne jsou čočky jednoduše vyhozeny a druhý den je použit pár nový. Je tak eliminováno riziko očních potíží způsobených usazeninami. Jednorázové čočky proto poskytují jednu z nejzdravějších variant nošení.

Hydratační technologie

Čočky jsou vybaveny speciální zvlhčující technologií, která funguje na bázi mrkání. S každým mrknutím oka se z vnitřní struktury čočky uvolní lubrikační složka. Tato látka se pak dostane k povrchu materiálu čočky a udržuje ji příjemně vlhkou po celou dobu nošení.

Jak pečovat o kontaktní čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -6.00 do +5.00
Jak často měnit?: 1 den
Materiál: Vifilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 69%
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Průměr (DIA): 13.8
UV filtr: Ne
V balení: 30 čoček
Výrobce: Alcon (Ciba Vision)
Zakřivení (BC): 8.6

Komentáře

Sdělte nám svůj názor na tento produkt.