FREQUENCY XC (6 čoček)

658 Kč

Skladem > 100 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Hodnoceno 192 x

Kontaktní čočky FREQUENCY XC

Frequency XC jsou měsíční hydrogelové čočky výrobce CooperVision. Kvalitní optická konstrukce čoček a propracovaný design jejich přední plochy umožňuje nejen korekci krátkozrakosti (myopie) a dalekozrakosti (hypermetropie), ale i nápravu nižšího stupně astigmatismu.

Zvlhčující technoologie

Frequency XC jsou opatřené zvlhčující PC technologií, která funguje na bázi hydrofilní (vodu vázající) materiálové složky – fosforylcholinu. Tato látka zadržuje vodu uvnitř čoček a vytváří na jejich povrchu ochranný vodní film. Ten pak zamezuje vysychání čoček, které proto zůstávají pohodlné po celý den.

Rezistentní vůči ukládání depozit

Materiál čoček Omalfilcon A se navíc vyznačuje rezistencí vůči tvorbě usazenin, které mohou způsobit podráždění očí.

Více o čočkách FREQUENCY XC naleznete zde.

Jak pečovat o čočky FREQUENCY XC (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Omafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 60%
Propustnost kyslíku: 31 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.5

Komentáře

Přidat komentář

Denisa

Dobrý den, používám čočky iWear Dr. Supreme a na internetu jsem zjistila, že by měly být totožné s čočkami Frequency XC, je to pravda? Mohu si je objednat s tím, že jsou to ty samé čočky, na které jsem zvyklá? Děkuji za odpověď, Denisa.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, jedná se o identické kont.čočky, které jsou přebalené pro síť GrandOptical do privátní značky iWear. O tom, že se jedná o skutečně stejné kontaktní čočky pouze v různém balení se můžete přesvědčit porovnáním parametrů čoček iWear DR Supreme s parametry čoček Frequency XC (materiál, zakřivení, průměr, nebo obsah vody).

Andrea

Dobrý den, používám kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric , byly by tyto čočky FREQUENCY XC pro mě také vhodné, nebo jaké jiné? Přijde mi že Frequency 55 Aspheric mi začínají na očích trochu vadit...děkuji Andrea

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel Vám nemůžeme doporučit nákup nevyzkoušených čoček. Bez vyzkoušení Vám nikdo neposkytne záruku, že budou čočky vyhovovat. Nabídnout můžeme měsíční čočky TopVue Air. Jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, které nyní můžete objednat pouze na zkoušku – když Vám nebudou sedět, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

Jitka ch.

Dobrý den, používám měsíční kontaktní čočky iWEAR DR Supreme + (Cooper Vision)- zakoupené v Grandoptical, zakřivení 8.5 a průměr 14.2. Čočky jsou pro mě velmi drahé, mohu se zeptat jaké čočky bych mohla používat jako náhradní? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky iWear DR Supreme+ jsou totožné s čočkami Frequency XC, pouze jsou vyráběny společností CooperVision pod odlišným privátním názvem určeným síti Grand Optical. Pro ujištění doporučujeme srovnat veškeré parametry čoček a jejich materiál.

Klára Kostelecká

Dobrý den, tuto značku kontaktních čoček používám střídavě s nošením brýlí už víc jak sedm let, a v žádném případě se mi nestalo, že by se mi natrhla, nebo dokonce úplně roztrhla. Nošení je ze všech značek, které jsem zkusila nejpohodlnější. Škrábání se objevovalo až při blížícím se uplynutí doby 30 dní, tedy času na výměnu, ale většinou až k večeru po celodenním nošení. Za mě rozhodně doporučuji.

Honza

Dobrý den s těmito čočky mám také velice spatné zkušenosti. Po vložení čočky do oka mě začaly cca po dvou hodinách v oku řezat. Jednalo se o cele balení. Hrůza na to jak jsou drahý. Nedoporučuji...

Lucie

Dobrý den, s výše uvedenými čočkami mam ty nejlepší zkušenosti a žádné potíže s natrháváním jsem za celou dobu jejich používání nikdy neméla.

Bára

Tyhle čočky bych si už NIKDY nekoupila!! ze dvou krabiek se mi snad každá čočka po kraji buď natrhla nebo se udělal "zub" a to většinou po cca týdnu nošení (pokud se trhlina nerozšiřovala a zůstala malá, při vhodném natočení čočky v oku šlo donosit). Tři čočky se mi roztrhly úplně zhruba po týdnu nošení!! Nevím jestli jsem jen měla smůlu na špatnou várku, ale to by se u čoček v této cenové kategorii stávat nemělo! NIKOMU NEDOPORUČUJI!!

Zákaznický servis

Dobrý den Báro, pošlete nám prosím na naši reklamační adresu ty poškozené kontaktní čočky. Pošleme je výrobci (společnost CooperVision), aby se vyjádřili k závadám. S takto špatnou zkušeností jsme se ještě nesetkali, rádi bychom proto vady nechali prověřit právě výrobcem. Děkujeme.