Oční kapky OPTIVE 10 ml

290 Kč

Skladem > 600 ks

attributesPrimary
Pondělí 29. srpen
blank

Hodnoceno 191 x

Oční kapky Optive

Optive jsou zvlhčující oční kapky nahrazující přirozené lidské slzy. Jsou vhodné ke každodenní hydrataci suchých a podrážděných očí – jsou tedy vhodným doplňkem pro nositele kontaktních čoček a všechny ty, kteří trpí syndromem suchých očí, či pracují v prašném, horkém nebo klimatizovaném prostředí.

Konzervační látka PURITE®

Kapky Optive byly vyvinuty v souladu s citlivým prostředím lidského oka. Neobsahují tradiční konzervační látky, které mnohdy způsobují nežádoucí účinky, ale velice šetrnou složku PURITE®. Tato látka se ihned po kontaktu se světlem rozkládá na vodu a sůl – přirozené složky slz, které jsou očím zcela přirozené.

Dvoufázový lubrikační systém

Oční kapky Optive disponují dvoufázovým zvlhčujícím systémem, který je založen na společném působení několika účinných látek.

1) Vytvoření ochranného filmu

V první fázi dochází k lubrikaci povrchu oka pomocí glycerinu a CMC (carboxymetyl­celulózy), které vytváří ochranný film, zabraňující vysychání očí.

2) Rehydratace epitelových buněk

Druhé fáze se pak účastní dvě látky – L-Carnitin a erythritol, které rehydratují oční buňky a podílejí se tak na zachování osmotické rovnováhy očního prostředí. Působení očních kapek Optive

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky OPTIVE 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti

Expirace: 12 měsíců a více
V balení: 10 ml
Výrobce: Allergan

Komentáře

Sdělte nám svůj názor na tento produkt.