Oční kapky Systane 10 ml

222 Kč

Skladem > 200 ks

attributesPrimary
Úterý 30. srpen
blank

Hodnoceno 190 x

Oční kapky Systane

Systane jsou zvlhčující oční kapky společnosti Alcon. Poskytují úlevu podrážděným a suchým očím, jsou také vhodným prostředkem k eliminaci obtíží způsobených syndromem suchého oka.

Zvlhčující efekt

kapka a lidské oko Kapky Systane poskytují očím účinnou ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí – smog, horko, vítr, klimatizovaný vzduch, prach. Tyto kapky jsou vhodné také k lubrikaci kontaktních čoček a eliminují nepříjemné pocity mnohdy způsobené nadměrným vysycháním čoček.

Ochranná gelová vrstva

záchranný kruh a lidské oko

Účinné zvlhčující složky kapek vytvoří při kontaktu se slzami tenkou gelovou vrstvu, která ulpívá na povrchu oka lépe než u běžných očních kapek. Díky tomu že Systane setrvávají na oku déle, prodlužuje se také doba jejich působnosti – poskytují tak dlouho trvající účinek.

Aplikace

Systane se aplikují do očí 10 až 15 minut před nasazením čoček a následně znovu až po jejich vyjmutí. Doba použitelnosti těchto kapek po otevření lahvičky činí 6 měsíců.

Více o kapkách Systane.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky Systane 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti

Expirace: 12 měsíců a více
V balení: 10 ml
Výrobce: Alcon

Komentáře

Přidat komentář

Jaroslava

Tyto kapky mám vždy při ruce a moc mi pomáhají.

Jana Matušková

Čocky, počítač, velkoměsto.......a pořád podrážděné oči. Zkusila jsem tyto kapky a u je to jen - čočky, počítač , velkoměsto............krásné oči. Doporučuji :-D