Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

469 Kč

Skladem > 500 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Pondělí 29. srpen
cleaner
blank

Hodnoceno 203 x

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere

Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky výrobce CooperVision, které obsahují velké množství vody. Ocení je proto zejména lidé trpící pocitem suchých očí.

Celodenní hydratace

Základem hydratační technologie PC je hydrofilní (vodu vázající) látka fosforylcholin, která je kompatibilní s vnitřním prostředím lidského organismu. Voda je vázána na povrchu čočky a je zabraňováno jejímu odpařování.

Dlouhotrvající komfort

Na povrchu čoček Proclear Compatibles Sphere vzniká díky hydrofilnímu fosforylcholinu ochranná vrstva, která brání usazování nečistot a zajišťuje, aby čočka správně fungovala a poskytovala pocit pohodlí po celou dobu nošení.

Přirozeně prodyšné

Proclear Compatibles Sphere poskytují celodenní komfort díky vysokému obsahu vody (62 %) a malé středové tloušťce čočky. Množství vody obsažené v hydrogelovém materiálu čočky úzce souvisí s množstvím kyslíku, který skrz ni projde k oku. Díky relativně vysoké propustnosti kyslíku poskytují tyto čočky zdravý způsob nošení a každodenní pocit pohodlí.

O čočkách Proclear Compatibles SphereJak pečovat o čočky Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -20.00 do +20.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Omafilcon B
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 62%
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Jana Seifertová

Dobrý den,jsem s čočkami velice spokojená.:-)

Jana Brabcová

Dobrý den, zkušenosti s nekvalitou čoček musím bohužel potvrdit. Čočky nosím již 11 let a poslední rok až dva se mi u této značky stává, že po pár dnech nošení se udělá uprostřed čočky malinká dírka, která oko neskutečně dráždí. S čočkami zacházím pořád stejně opatrně a i tak se minimálně jedna z balení vždy po pár dnech rozthne (dlouhé nehty nenosím a jsem vážně opatrná). Hledám místo nich vhodnou alternativu, bohužel stále marně. S kvalitou čoček to jde opravdu v poslední době z kopce.

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud hledáte alternativu měsíčních kont.čoček, můžeme Vám nabídnout TopVue Air. Jedná se o novou silikon-hydrogelovou měsíční čočku, která se vyznačuje extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Barbora Hňupová

Dobrý den, tyto čočky jsem nosila asi 8 let a nikdy nebyl problém. Poslední 3 balení jsem ale nedonosila. Buď se čočka roztrhla ( a nebylo to moji nešikovnosti,když nosím čočky 12 let) nebo se mi v ni objevily miniaturní dírky, které poškrábly oko, dokonce jsem se léčila s vředem na rohovce. Budu muset změnit značku, ale moc mě to mrzí po tolika letech.

Zuzana Provinská

Tyto čočky jsem poprvé vyzkoušela na konci loňského roku.Po týdnu se mi jedna z čoček roztrhla,ale poté jsem si k nim pořídila roztok GELONE a jsem nanejvýš spokojena,čočky se netrhají,v oku nijak nedráždí.

Luděk Poslušný

Čočky objednávám pro dceru 19 let,asi pět let vyhovovaly,byla velice spokojené,ale v poslední době čočky hodně praskají a trhají se a musíme je objednávat častěji.Je závada ve výrobě:

Pavla oškerová

Tyto čočky se mi též trhají.

Kateřina Wojnarová

Asi 6 let mi čočky perfektně vyhovovaly, ale teď se mi v poslední době stává, že alespoň jedna čočka v balení je prostě nenositelná. Ihned po nasazení velmi škrábe. Původně jsem myslela, že je to nějakou nečistotou v oku, ale ani po vyčištění, či po nasazení do druhého oka se nic nezměnilo. Druhý den jsem to zkusila s novou a dopadlo to stejně. Dvě špatné čočky z šesti mi přijde dost špatné.Když jsem si vzala jednodenní, nebyl žádný problém.

14

Dnes jsem si byl ve Fokusu vyzvednout mesicni cocky Switch Comfort a k mému překvapení je na celni strane krabicky pouze bilo-modra nalepka od "Switche" a uvnitř oranzove baleni cocek "omafilcon A" :) cicham cicham zlodejinu!

S užíváním čoček jsem dlouhodobě spokojená. Doporučuji produkt vyzkoušet.

Petra

Dobrý den, přestala jsem tyto čočky používat ze stejného důvodu jako pan Rudolf. Používal jsem je asi pět let, ale poslední rok se mi stávalo, že jsem je nosila týden a čočky se roztrhly. Přešla jsem na jiný typ čoček od stejné firmy a vše je v pořádku.

Rudolf

Pardon cena je 557kč a ne níže zmíněna 336kč. A to mě dost pohoršilo.

Zákaznický servis

Dobrý den Rudolfe, velice nás mrzí poškození kontaktních čoček od společnosti CooperVision. Pošlete nám prosím poškozené kontaktní čočky zpět na naši reklamační adresu, abychom je mohli přeposlat výrobci na posouzení reklamace. Do balíčku prosím přidejte poznámku s popisem poškození. Roztok Gelone je určen pro všechny typy měkkých kontaktních čoček a nemohlo tak dojít k poškození čoček z důvodu používání tohoto roztoku. Děkujeme za pochopení.

Rudolf

Dobrý den, koupil jsem si před 14.dny na zkoušku 3 páry vašich čoček, které se mi po vyndání z roztoku roztrhly. Za 14 dní 3 páry za cca 336kč mi dost naštvalo! Dával jsem je každý den do roztoku (Gelone).

Čočky mi byly doporučené a jsem s nimi velice spokojená. Klidně mohu čočky doporučit.

Honzq

Dobrý den, dá se v těchto čočkách spát, nebo se musí na každou noc vyndávat a dávat do roztoku ?

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere nejsou určené k přespávání, tzn. že je nutné je na noc vyndat, dezinfikovat a uložit do roztoku.

IB

Ke kontaktním čočkám Proclear Compatibles užívám roztok Solo Care Aqua. Mohu kontaktní čočky poškodit nebo mít horší komfort, když nepoužívám roztok Complete Moisture Plus, který výrobce doporučuje?

Zákaznický servis

Dobrý den, vámi užívaný roztok SoloCare Aqua od společnosti Ciba Vision je pro Vaše kontaktní čočky vhodným prostředkem pro jejich ošetření. Jedná se o kvalitní roztok na chemické bázi stejně jako Complete Moisture Plus. Oba roztoky jsou si podobné. Stejně tak jako užívání kontaktních čoček je i užívání roztoku z hlediska snášenlivosti individuální.