Roztok AQ Pure 360 ml

209 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
Úterý 30. srpen
blank

Hodnoceno 194 x

Roztok AQ Pure

AQ Pure je univerzální roztok s obsahem elastického polymeru s vlastností vázat na sebe velké množství vody. Ten zajišťuje dokonalé zvlhčení čoček během jejich celodenního nošení. Čočky pak nezpůsobují žádné podráždění ani zarudnutí oka a jejich nošení je zásluhou AQ Pure mnohem pohodlnější než při použití jiného roztoku.

Vhodný i pro citlivé oči

Díky vysoce efektivní lubrikaci, která je účinnější než u běžných roztoků, je AQ Pure vhodný také pro citlivé oči. Jeho komfort přinášející vlastnosti ocení nejen lidé s citlivýma očima nebo alergici, ale také všichni, kteří chtějí svým očím zajistit tu nejlepší péči.

Čištění a hydratace

Roztok je určen k dezinfekci, uložení, čištění, oplachování a hydrataci všech druhů měkkých kontaktních čoček a účinně z nich odstraňuje všechny bílkovinné usazeniny. Hodnota pH roztoku je kompatibilní s organickým prostředím oka, čímž je eliminována možnost podráždění.

Doba působení

Roztok AQ Pure je určen k dezinfekci čoček s promnutím i bez něj. V prvním případě je doba působnosti roztoku na čočku stanovena výrobcem, tak aby došlo k její dezinfekci, na pouhých 5–7 minut. V opačném případě, kdy čočka není promnuta, stanovuje výrobce dobu působnosti roztoku minimálně na 2–3 hodiny. Oční specialisté mnutí čoček doporučují v každém případě, protože se tak výrazně zvyšuje účinnost jejich dezinfekce.

Vlastnosti

Expirace: 24 měsíců
Hyaluronát sodný: Ano
V balení: 360 ml

Komentáře

Přidat komentář

Markéta Senzjuková

Používala jsem roztok Renu, ale už jsem s ním nebyla spokojena. S obavami jsem si zakoupila AQ Pure a naprostá spokojenost. Už bych neměnila.

Buky

užívám ho dlouhodobě a po zkušenostech s jinačími roztoky už menit nebudu

Roman

Roztok je příjemný, velmi dobře čistí a zvlhčuje.

Laura

Je potřeba tímto roztokem čočky čistit mechanicky?

Zákaznický servis

Dobrý den, tento roztok je určen k dezinfekci čoček s promnutím i bez něj. V prvním případě je doba působnosti roztoku na čočku stanovena výrobcem, tak aby došlo k její dezinfekci, na pouhých 5–7 minut. V opačném případě, kdy čočka není promnuta, stanovuje výrobce dobu působnosti roztoku minimálně na 2–3 hodiny. Oční specialisté mnutí čoček doporučují v každém případě, protože se tak výrazně zvyšuje účinnost jejich dezinfekce.

Marek Maďar

Maximální spokojenost. Čočky jsou krásně čisté a velmi pohodlné.

Čermáková

Dá se roztok použít i na čočky topvue air?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, i na tyto čočky je roztok AQ Pure vhodný. Jedná se o univerzální roztok s obsahem elastického polymeru s vlastností vázat na sebe velké množství vody. Ten zajišťuje dokonalé zvlhčení čoček během jejich celodenního nošení.

Adél

Kvalitní roztok za dobrou cenu. Doporučuji

Rudda

S roztokem jsem dlouhodobě spokojený.

Milan

Spokojenost. Levný, dobrý a čočky jsou jemnější a v očích nepálí ani po nasazení.

M.D.

Končím s drahými roztoky, nepoznal jsem rozdíl s Opti-Free Puremoist ... a to je ještě k tomu jenom třístovka ... tenhle je levnější a 360 ml. Není co dodat ...

Ingrid

Požívám každý den, ani trochu nedráždí oči

Roztok používán jen s krátkou dobou dezinfekce a čočky mám na očích déle než 12 hodin, oči nepálí ani nejsou zarudlé

Dominika

Za malou cenu maximální spokojenost :-)

po používání roztoku už mě tolik nepálí oči. doporučuju.

Zdeněk

výborný poměr cena x výkon. Po dvoudenním používání o čočkách v očích skoro nevim. Za ty peníze bomba!

Iveta

Roztok používám už skoro týden, chtěla jsem zkusit něco nového, protože na jaře mívám alergii a čočky mě v očích tím pádem dřou. No a vypadá to, že se to zlepšuje, oči už nejsou skoro červené a tolik neslzí. Super!

Petr B.

Nevím, jestli jsme si to namluvil, abych si obhájil ušetření peněz :-))), ale zdá se mi, že čočky večer začínám cítit o cca 2 hodiny později než ikdyž jsem používal Renu Multiplus. Každopádně doporučuji...