Roztok Opti-Free PureMoist 3 x 300 ml

735 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
Pátek 2. září
blank

Hodnoceno 160 x

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free PureMoist

Opti-Free PureMoist je víceúčelový roztok výrobce Alcon (dříve Ciba Vision), který je určen k dezinfekci, zvlhčení a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Roztok využívá patentovaného zvlhčujícího systému HydraGlyde®, který dokáže udržet čočky očím příjemné a pohodlné po dobu až 16 hodin.

Víceúčelový roztok Opti-Free PureMoist nabízíme také v balení 90 ml, 2 x 300 ml a 3 x 300 ml.

Vysoce smáčivý

Zvlhčující komplex HydraGlyde®se váže na povrch čoček, kde vytvoří obal poskytující jim dostatečnou smáčivost po dobu 16 hodin. Čočky jsou po celou dobu dostatečně vlhké a poskytují nositeli potřebné pohodlí.

Dvoufázový proces čištění

Opti-Free PureMoist funguje na bázi dvoufázového čistícího systému, při kterém jsou čočky dezinfikovány a zároveň jsou z nich odstraňovány veškeré nečistoty.

1) Dezinfekční fáze
Při dezinfekčním procesu dochází k narušení buněčné stěny mikroorganismů (bakterií, kvasinek a plísní) a jejich následné likvidaci za pomoci látek POLYQUADU a ALDOXU. Tyto složky roztoku jsou zároveň šetrné a nijak nenarušují citlivé oční tkáně a oční prostředí.

2) Odstranění usazenin Během fáze čištění dochází k odstranění organických depozit i vápenatých usazenin zásluhou dvou aktivních látek – citrátu a editátu sodného.

Složení a doba použitelnosti

Součástí balení roztoku Opti-Free PureMoist je pouzdro na kontaktní čočky. Roztok je použitelný po dobu 6 měsíců od prvního otevření láhve.
Složení: citronan sodný, chlorid sodný, boritan sodný, aminomethylpro­panol, sorbit, disodium EDTA, dvě zvlhčující látky TETRONIC a HydraGlyde s konzervačními látkami POLYQUAD.VIDEO: Jak čistit kontaktní čočky roztokem?

Vlastnosti

Expirace: 16 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ne
V balení: 3 x 300 ml
Výrobce: Alcon

Komentáře

Přidat komentář

Papagei

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda tento roztok zvlhčuje více než roztok Gelone nebo jaký je mezi nimi přibližně rozdíl. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

nelze říci, který roztok lépe zvlhčuje, proto doporučujeme oba roztoky vyzkoušet, aby jste zjistil, který Vám vyhovuje více. Tento roztok využívá patentovaného zvlhčujícího systému HydraGlyde®, který dokáže udržet čočky očím příjemné a pohodlné po dobu až 16 hodin. Roztok Gelone zásluhou kyseliny hyaluronové, která dokáže (mimo jiné) vázat velké množství vody, znatelně zvyšuje lubrikaci čoček. Jejich nošení se tím pádem stává mnohem komfortnější než při používání běžných roztoků. S roztokem Gelone máme mnoho spokojených zákazníků.