SofLens 38 (6 čoček)

399 Kč

Skladem > 500 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Čtvrtek 1. září
cleaner
blank

Hodnoceno 169 x

Kontaktní čočky SofLens 38

SofLens 38 patří mezi měsíční hydrogelové čočky vyráběné společností Bausch and Lomb.
Materiál čoček na sebe váže velké množství vody, díky tomu je jejich nošení pohodlné po celý den, aniž by docházelo k pocitu podráždění nebo suchých očí.

Jak pečovat o čočky SofLens 38 (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Polymacon
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 38%
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Průměr (DIA): 14.0
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.4, 8.7 a 9.0

Komentáře

Přidat komentář

Dagmar Šlapáková

Používám k těmto čočkám roztok Gelone. Peroxidový bych vyzkoušela, ale neznám značku. Můžete mi něco doporučit? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud používáte roztok Gelone, a vyhovuje Vám, není třeba přecházet na čištění peroxidovým roztokem. Při používání peroxidových roztoků je nutné striktně dodržovat přiložený návod. Při neopatrnosti může dojít ke zničení čoček, případně k popálení očí při nedostatečné neutralizaci roztoku.

Dagmar Šlapáková

Tyto čočky nosím již dlouho, ale v létě celý měsíc nevydrží, ke konci použitelnosti jsou už jakoby zamlžené, nepomáhá ani poctivé mechan. čištění. Nevím, čím to je. Přes zimu takový problém nepociťuji. Nosím je tak sedm hod. denně. Zkusila jsem Acuvue Oasys, ale v oku mě moc nesedí, i když mám úplně stejné parametry, -9 Dioptr., BC 8,4, Dia 14.

Zákaznický servis

Dobrý den, zvýšené znečišťování kont.čoček v letních měsících mohou způsobovat pyly a vyšší obsah prachu ve vzduchu. Doporučuji vyzkoušet peroxidový roztok, který dokáže zajistit nejkvalitnější vyčištění kont.čoček.

Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu přejít na čočky PureVision, aniž bych musela navštívit očního specialistu. Nosím již cca 10 let čočky SofLens 38 a mám -6.5 a BC 8.7. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, pro přechod mezi jednotlivými typy kontaktních čoček je vždy vhodné navštívit očního specialistu. Návštěva optometristy není nutná pouze v případě, že bezproblémový přechod mezi jednotlivými typy čoček garantuje přímo výrobce. Může se stát, že navzdory shodným parametrům čoček, Vám nebude vyhovovat jejich materiál, propustnost kyslíku či obsah vody – čočky pak nebudete schopna v oku snést, užívat je a zbytečně tak přijdete o svou finanční investici.

Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějáký výnam rozdíl mezi těmito čočkami, a čočkami soflens 59?? děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto čočky se liší materiálem, propustností kyslíku, obsahem vody, parametry zakřivení i průměrem. Tyto údaje můžete porovnat v tabulce „vlastnosti“ na stránce detailu produktu.

Jana

Poradite mi prosim ktery roztok bude na tyto cocky nejlepsi? Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, doporučujeme zakoupení roztoku Gelone, který je vhodný i pro citlivé oči a díky lubrikační látce hyaluronátu sodnému eliminuje nepříjemné pocity mnohdy doprovázející nošení čoček. Tento roztok zajišťuje také jejich optimální hydrataci.