Surevue (6 čoček)

669 Kč

Doprodej skladových zásob
Datum expirace sdělíme na požádání.

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Hodnoceno 157 x

Kontaktní čočky SureVue – omezení dostupnosti

Výroba těchto měsíčních čoček byla ukončena. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry. Skladové varianty dodáme ihned. Doporučujeme přechod na novější TopVue Plus nebo Acuvue Oasys.

Hydrogelové čočky od Johnson and Johnson

Surevue jsou měsíční hydrogelové čočky vyráběné společností Johnson and Johnson. Jsou určené k dennímu užívání s vyjímáním z oka na konci dne a dezinfekcí v roztoku (nejsou určeny k ponechání v oku po dobu spánku).

Čočky Surevue se vyrábějí v plusových dioptriích v zakřivení 9.1 (průměr 14.4) , v minusových dioptriích jsou k dostání pouze v zakřivení 8.4 a 8.8 a průměru 14.0.

O čočkách SureVueJak pečovat o čočky Surevue (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Etafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 21 Dk/t
Průměr (DIA): 14.0 a 14.4
UV filtr: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.4, 8.8 a 9.1

Komentáře

Přidat komentář

Lenka Nohová / 19.11.2015

Dobrý den, také jsem řešila přechod na nové čočky po ukončení výroby čoček Surevue. Můj lékař mi doporučil čočky od výrobce Cooper Vision, Dream soft contact lenses. S čočkami jsem spokojená, bohužel, mají jednu vadu - nenašla jsem je v nabídce vašeho obchodu :) S Vašimi službami jsem dlouhodobě velmi spokojená, proto bych jen velmi nerada hledala náhradní řešení. Moje otázka zní, budete uvažovat o zahrnutí těchto čoček do Vaší nabídky? Předem děkuji za odpověď. Lenka

Zákaznický servis / 19.11.2015

Dobrý den, jedná se nejspíš o privátní značku čoček od společnosti CooperVision, proto tyto čočky pod tímto názvem na našem webu nikdy nenajdete. Pro bližší identifikaci těchto čoček prosím kontaktujte náš zákaznický servis, pokusíme se podle parametrů najít identickou čočku. Mohu Vám ale nabídnout měsíční kont.čočky TopVue Air, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení. Navíc u nich momentálně garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Jana / 15.03.2015

Dobrý den, řešila jsem problém ukončení výroby se svou kontaktoložkou. Vyzkoušela mi kontaktní čočky zn. CooperVision Biofinity. Čočky mají sice trochu jiné parametry (místo zakřivení 8.4 u Surevue mám 8.6 u Biofinity), ale jinak jsem s čočkami moc spokojená. Mám je 2 měsíce a nevyskytly se žádné potíže ani v komfortu nošení ani v ostrosti vidění. Přestože jsou vhodné i ke kontinuálnímu nošení, já je každý večer před spaním vytahuji. Rozhodně ale doporučuju kontaktovat specialistu, aby vám s výběrem pomohl. Já jsem měla štěstí, že mi seděly hned první, které jsme vybrali.

Katarína / 29.03.2014

Dobrý den, mám dotaz. Už několik let používám tyto měsíční kontaktní čočky a neměla jsem s nimi žádný problém. Čočky střídám s brýlemi (zhruba 2/3 dne nosím čočky a 1/3 dne a většinou i celý víkend nosím brýle). Chtěla bych se zeptat jaké čočky byste mi doporučili, jelikož tyto už se nevyrábí, chtěla bych, aby byli co nejpodobnější a nejlépe od značky Johnson and Johnson. Nedávno jsem si objednala novinku TopVue a nejsem s nimi moc spokojená, během dne se mi úplně zamlží a řežou a pálí mě z nich oči..Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 02.04.2014

Dobrý den Kataríno, doporučujeme Vám konzultovat přechod na jiný druh kontaktních čoček s Vaším očním specialistou, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Bohužel Vám nemůžeme takto na dálku doporučit jiný druh a zároveň garantovat vrácení peněz za nevyhovující kontaktní čočky než právě u TopVue, které jste již vyzkoušela. Děkujeme za pochopení.

Stefanie / 30.03.2012

Dobrý den. Píšete zde, že kontaktní čočky Surevue se již přestaly nebo v nejbližší době přestanou vyrábět. Ráda bych se zeptala jaké čočky doporučujete na místo nich? Ráda bych používala opět měsíční. Děkuji.

Zákaznický servis / 02.04.2012

Dobrý den, ano, výrobce již ohlásil ukončení výroby. Jako náhradu doporučuje 14ti denní kontaktní čočky Acuvue Oasys nebo nové TopVue Air. O možné náhradě čoček Surevue ve variantě měsíčních kontaktních čoček doporučujeme konzultaci s očním lékařem.

Nela / 22.08.2011

Dobrý den chtěla bych se zeptat asi rok jsem nosila kontaktní čočky Surevue až mi doktorka předepsala kontakní čočky frequenci.(stejné dioptrie).Ale zdá se mi že přes ně vidím mín zaostřeně.Je to možné? A když si dám čočky Surevue vidím víc zaosřeně.... prosím o vysvětlení. A můžete mi prosím poradit jaké kontakntí čočky mají stejné zaostření jako Surevue... Zdá se že moje doktorka se v tomhle asi nevyzná děkuju. N

Zákaznický servis / 22.08.2011

Dobrý den. Surevue jsou klasické sférické čočky. Problém rozostření však může být způsoben i jinými faktory kromě optické konstrukce. Nedovolili bychom si doporučit Vám změnu značky kontaktních čoček bez odborného vyšetření (nové aplikace). Vystavili bychom Vás tím přinejmenším riziku zmařené investice. Je lepší vyhledat jiné aplikační středisko.

mar / 13.07.2011

a jake jsou?:)to ze nesmi byt ponechany na ocich v dobe spanku znamena,ze si nemuzu dat slofika ani pres den?

Zákaznický servis / 13.07.2011

Dobrý den, čočky Surevue nejsou určeny ke spánku. Je tím však míněno delší spaní v noci. Krátký odpolední spánek Vašim očím neublíží. Obecně jde o to, že zavřením oka se ještě snižuje přístup kyslíku k rohovce, která jako jediný orgán v těle není okysličována krví, ale ze vzduchu. Dlouhodobé snižování přístupu kyslíku může vést k prorůstání žilek přes bělmo oka. Rozhodně tedy nelze nedodržování režimu nošení podceňovat.