TopVue Daily (30 čoček)

339 Kč

Skladem > 1000 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Čtvrtek 2. červen
cleaner
blank
TopVue Daily (30 čoček) - TopVue
  • Poštovné ZDARMA

Hodnoceno 252 x

Kontaktní čočky TopVue Daily (30 čoček)

Jednodenní čočky TopVue Daily svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den. 

TopVue Daily nabízíme také v balení 2x30 čoček, 90 čoček a 180 čoček.

Garance vrácení peněz

Garance vraceni penez Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 26 čoček zpět do 60 dní (od jejich doručení) a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Daily se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue daily

TopVue Daily mají velmi tenké okraje. Oční víčko přichází při každém mrknutí do styku s kontaktní čočkou. Pokud okraj čočky vytváří nerovnoměrný přechod k ploše oka, může být její nošení nepříjemné.

Ochrana proti UV záření

ČočkyTopVue Daily obsahují, jako jedny z mála, UV filtr, který je schopen pohltit část škodlivého UVA a UVB záření. Aplikace UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, avšak je třeba mít na paměti, že čočka chrání pouze malou část oka. Je proto vhodné čočky doplnit ještě slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue daily - technologie aquamax

Technologie AQUAMAX využívá při výrobě čočky moderní postup aplikace UV filtru, který nesnižuje její kvalitu a nemá žádný negativní dopad na její vlastnosti a funkčnost. Kontaktní čočky TopVue Daily tak získaly lepší mechanické vlastnosti důležité pro zachování snadné manipulace a vysokého stupně komfortu během nošení.

Pro dosažení maximálního pohodlí

Při práci na PC, v klimatizovaných prostorech, či ve větrném nebo mrazivém počasí, kdy jsou oči vystaveny extrémní zátěži, doporučujeme zvýšit zvlhčení čoček TopVue Daily ještě pomocí očního spreje Laim Moisture nebo očních kapek Gelone. Kombinace hyaluronátu sodného obsaženého v čočkách a lubrikačních látek obsažených v kapkách poskytne Vašim očím pocit maximálního pohodlí.

Bezstarostný způsob nošení

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

TopVue Daily jsou určené k dennímu i příležitostnému užívání s každodenní periodou výměny. Neumožňují kontinuální způsob nošení, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě, i během spánku. Jednodenní kontaktní čočky poskytují jeden z nejpohodlnějších a nejzdravějších způsobů nošení. Odpadá každodenní péče spojená s nutností dezinfekce a uchovávání v roztoku, a dále je také eliminováno ukládání usazenin na povrchu čoček, které se může stát příčinnou podráždění očí a vést ke zdravotním komplikacím.

Manipulace s čočkami TopVue Daily

O jednodenních čočkách TopVue Daily

Jak pečovat o kontaktní čočky TopVue Daily (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 1 den
Hyaluronát sodný: Ano
Materiál: Etafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ano
V balení: 30 čoček
Zakřivení (BC): 8.5

Komentáře

Přidat komentář

MiCHAELA / 21.04.2016

Veliká spokojenost. Dříve jsem nosila měsíčky čočky Air oprix měsíční a ty mi příliž nevyhovovaly. Věčně jsem měla červené oči a dělali se mi ječné zrna v oku. Pak jsem tedy objevila tyto a jsou mnohem lepší pro moje oči. Za mě super!

Zdenka Packová / 14.03.2016

Děkuji za odpověď. A rozdíl v tom průměru 14.5 a 14.20 není problém?

Zákaznický servis / 14.03.2016

Dobrý den,

u těchto nových čoček není nutné zabývat se rozdíly v parametrech, výroba čoček pokročila a ani rozdíl v průměru čočky by neměl způsobovat problémy. Navíc znovu zmiňujeme jedinečnou šanci objednání na zkoušku.

Zdenka Packová / 14.03.2016

Dobrý den, používám měsíční čočky (zakřivení 8,7 a průměr 14,5) a chci přejít na denní. Pokud bych chtěla použít tyto kontaktní čočky, které mají pouze jednu verzi zakřívení, je to příliš velký rozdíl?

Zákaznický servis / 14.03.2016

Dobrý den,

obecně se soudí, že rozdíl v zakřivení do 0,2 dokáže oko bez problémů tolerovat. Toto jsou nové čočky, velice oblíbené a nyní navíc u nich garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám čočky nevyhovovaly.

Jana Adamíková / 12.02.2016

Dobrý den, již delší dobu používám čočky Biofinity a jsou skvělé, hledám k nim podobné v čočkách jednodenních. Přes Biofinity se mi zdá ostřejší vidění než přes ostatní čočky, takže asi podobné materiálově. Které by jste mi doporučili?

Zákaznický servis / 12.02.2016

Dobrý den, zda Vám budou čočky TopVue Daily vyhovovat stejně jako Biofinity nemůžeme zaručit, ale vzhledem k tomu, že u nich nyní garantujeme vrácení ceny pokud by Vám nevyhovovaly, si je můžete objednat na zkoušku.

Šimon S. / 21.01.2016

Čočky jsem využil při zimní dovolené na horách a jsem nadšený. Narozdíl od brýlí se vůbec nemlžily a celý den jsem o nich nevěděl.

Eva Vlčková / 21.12.2015

Dobrý den. Do teď jsem používala občasně čočky Acuvue Oasys 14denní se zakřivením 8,4 (různá zakřivení jsem na svých očích významně pociťovala) . Mohu přejít na tyto jednodenní čočky TopVue? Hlavně mi jde o to, jestli není přílišný rozdíl v materiálu - senofilcon/etafilcon - nebo jiném parametru, který by mohl působit potíže. Zakřivení 8,5 by snad mělo být ok. Děkuji.

Zákaznický servis / 21.12.2015

Dobrý den, rozdíl v parametrech je tak malý, že by potíže způsobit neměl. U materiálu nemůžeme dopředu posoudit, ale nyní nabízíme možnost vyzkoušení těchto jednodenních čoček. Garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

Svobodová / 11.12.2015

Mohu s čočkami např. do bazénu? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 11.12.2015

Dobrý den, koupání v bazénu doporučujeme pouze s použitím jednodenních čoček. Jestliže máte čočky s delší výměnou, proveďte dezinfekci Vašich čoček roztokem na kontaktní čočky co nejdříve po opuštění bazénu. Pokud plavete pod vodou, samozřejmě použijte plavecké brýle.

Marek / 13.11.2015

Vynikající čočky! Velká spokojenost i s kvalitou a rychlostí dodání! Díky

Dan / 15.10.2015

Jsou pohodlné, nedřou a nevysušují se a navíc jsou za skvělou cenu! Doporučuji vyzkoušet!

Kateřina Matoušková / 27.07.2015

Používám je pouze na sport (střídám s Topvue Air), dobře drží tvar a pohodlí je stejné. Doporučuji.

Roman Pavlov / 20.07.2015

Moje první kontaktní čočky , měl jsem obavy , ale už po dvou týdnech můžu říct jen jedno : Fantazie !!! Našel jsem co jsem hledal i při sportu . Moc chválím a děkuji !!

Zuzana Pokorná / 13.07.2015

Děkuji za kladné a rychlé vyřízení reklamace a výměnu čoček. Top Vue denní mi na oku nedržely a klouzaly. (Mám předepsané zakřívení 8.6). Vyměnila jsem za Top Vue měsíční, s kterými nemám problém.

Tereza / 30.06.2015

Dobrý den, mám tři dotazy - první, zda vadí, či nevadí, že mám na obou očích astigmatismus, zda tyto čočky i tak můžu mít? Doteď jsem nosila měsíční od jiné firmy a astigmatismus nekorigovaly, jen krátkozrakost. A druhý dotaz - mé dosavadní čočky měly průměr 14, tyto ale v jiném průměru než 14.20 ani nenabízíte, nebude to vadit? A poslední - dioptrie na brýlích a čočkách se shodují? Já myslela, že nikoli, měla jsem dojem, že mi kdysi v lens centru říkali, že čočky se dávají s menšími dioptriemi, ale nyní koukám na krabičku od čoček a předpis na brýle a na obojím mám stejné údaje.. Děkuji za odpovědi a přeju hezký den. Tereza

Zákaznický servis / 30.06.2015

Dobrý den, dioptrické hodnoty naměřené pro potřeby brýlí a kontaktních čoček se zpravidla neshodují, neboť optické ohnisko leží u obého v jiné vzdálenosti (čočka sedí přímo na oku, brýle na kořeni nosu). Při stanovení „správných“ dioptrií záleží však také na subjektivním pocitu pacienta. Objektivně naměřená hodnota dioptrií, která odpovídá skutečnému fyzickému stavu oka, nemusí vždy odpovídat té hodnotě, kterou je pak Vaše zraková vada korigována. Při vytváření zrakového vjemu totiž hraje velkou roli schopnost mozku dokreslit vizuální vjem. Např. Člověk, jemuž jsou naměřeny dioptrie –5.00 při aplikaci optické čočky o této síle zaznamenává horší vidění, nepříjemné pocity, bolest hlavy a podobně. Když je mu však aplikována čočka o síle –4.75 zaznamenává subjektivně lepší výsledky než v prvním případě. K Vašemu dalšímu dotazu, kontaktní čočky TopVue Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. Změna průměru čoček závisí opět na subjektivním pocitu konkrétního jedince – někdo změnu v průměru ani nezaznamená, jiný má nepříjemné pocity řezání, špatného ulpění čočky a td. Obecně však lze říci, že ve většině případů takto malá odchylka průměru nezpůsobuje obtíže. Děkujeme za Váš dotaz

Michaela / 28.01.2015

Dobrý den, budu si kupovat jednodenní čočky k pobytu u moře, je zapotřebí si kupovat roztok nebo jsou čočky uchované v roztoku? Doporučili byste případně koupit jenom oční kapky?

Zákaznický servis / 09.02.2015

Dobrý den, jednodenní kontaktní čočky jsou uchovávány v blistru – plastové vaničce s roztokem, do které je čočka uložena a uzavřena již při výrobě. Každý den jednoduše vyjmete novou čočku z blistru a večer ji vyhodíte. Výhodou jednodenních kontaktních čoček je právě fakt, že nevyžadují žádnou péči spojenou s uchováváním. Můžete však zakupit menší balení roztoku pro případ náhlé potřeby například, kdyby došlo k znečištění čočky v oku během dne a byla potřeba opláchnout. Samozřejmě lze v takovémto případě také čočku vyhodit a použít novou.

Michaela / 05.01.2015

Dobry den, rada bych si poridila tyto cocky. Pouzivala jsem VIDI, ale bohuzel si nepamatuji zakriveni-tusim, ze to bylo 8.4 nebo 8.6. Bylo by pro me zakriveni 8.5 vyhovujici? Dekuji za odpoved. Michaela

Zákaznický servis / 06.01.2015

Dobrý den, parametr zakřivení by neměl představovat problém, neboť lidské oko bývá zpravidla schopno tolerovat odchylky tohoto parametru činící do 2 desetin milimetru. U čoček TopVue Air navíc poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že by s nimi zákazník nebyl spokojen. Můžete si tak čočky bez obav objednat na zkoušku. Když Vám nebudou vyhovovat, jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Daniela Chomátová / 13.12.2014

Dobrý den, tyto čočky nakupuji pravidelně už pár let a jsem s nimi velmi spokojená (kvalita i cena), ale ocenila bych, kdyby jste nabízeli i výhodné balíčky jednodenních čoček s roztoky malých objemů (např. 90 ks čoček + 3ks roztoku Gelone 100ml).... používám roztok při manipulaci a nasazování raději než ten, ve kterém byly čočky zakonzervovány, spotřebuji ho tedy jen malé množství a proto je malá lahvička ideální....nepláneujete do budoucna i něco takového? díky

Zákaznický servis / 16.12.2014

Dobrý den, takovéto balíčky v současné době zatím neplánujeme. Malé balení roztoku Gelone však nabízíme často jako dárek k nákupu při překročení určité částky. Malá balení různých značek roztoků u nás můžete také zakoupit samostatně. Děkujeme za pochopení

Kuba / 02.12.2014

Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou tyto čočky vhodné taky na sport? Díky za odpověd. ;-)

Zákaznický servis / 03.12.2014

Dobrý den, ano čočky jsou vhodné i na sport, čočky jsou jednodenní – jednorázové, což je velká výhoda, neboť mohou být používány jen příležitostně právě pro potřeby sportovních aktivit a pak jednoduše vyhozeny. Odpadá tak jakákoliv péče spojená s jejich čištěním a uchováváním. Čočku po použití vyhodíte a příště jednoduše použijete novou.

Marie Fialová / 27.10.2014

Dobrý dem , mám čočky 14 , 8,7 u topvuedeily uvádíte 14,2 , 8,5 nevim jestli bych je mohla mít?

Zákaznický servis / 29.10.2014

Dobrý den, lidské oko by mělo být schopno tolerovat odchylku průměru a zakřivení činící do 2 desetin milimetru, je tedy velice pravděpodobné, že by Vám čočky neměly způsobovat žádné problémy. Design kontaktních čoček je v dnešní době vyvíjen s důrazem na poskytnutí nejvyššího možného komfortu nositeli. U čoček TopVue navíc poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly nebo neseděly. Můžete si tak čočky objednat na zkoušku bez obav z případné finanční ztráty. Věříme, že s čočkami budete spokojena.

Kateřina / 21.07.2014

Dobrý den,čočky nosím jen pro lyžování nebo u dovolené u moře. Kupovala jsem si 14denní Acuvue Oasis,ale uvažuji o jednodenních - odpadá udržování čoček v roztoku atd. Můžu ale s jednodenníma čočkama přes den usnout? (spánek po obědě:-) Díky.

Zákaznický servis / 22.07.2014

Dobrý den, čočky TopVue nejsou výrobcem schváleny k prodlouženému způsobu nošení (přes noc během spánku), avšak krátký spánek během dne by neměl představovat žádný problém.

Śárka / 02.06.2014

Dobrý den, mám zájem o Vámi nabízené kontaktní čočky TopVue Daily, od očního lékaře jsem dostala jinou značku a taky ve více variantách dioptrii, jenže s nima špatně vidím do dálky. Mám uvedené dioptrie +3,25 na obě oči....korekce 1,25....ADD +2. Nevím jaké dioptrie mám zadat při nákupu +3,25 nebo +2? Oční lékařka mi dala čočky, kde bylo uvedeno +2 u dalších 2,25 a další 2,5, ale se všema je špatné vidění do dálky, jak je to u nabízených čoček TopVue Daily pokud zadám dioptrie +3,25 uvidím s nima do dálky a při řízení auta? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 03.06.2014

Dobrý den, bohužel čočky TopVue nejsou dostupné v multifokální verzi. Pokud s čočkami, které Vám byly aplikovány, přetrvávají zrakové obtíže, je jistě namístě navštívit znovu očního lékaře, který provede další vyšetření a přeměření zraku.

Milan / 28.05.2014

dobře sedí a neklouzají po oku, takže velké pohodlí

barbora / 08.05.2014

Dobrý den,měla bych zájem o tyto kontaktní čočky...nicméně mám podobný problém jako předchozí klienti.Před tím jsem nosila čočky survue od johnson johnson se zakřivením 8,8.Poté jsem skusila čočky od coooper vision se zakřivením 8,6.Myslíte že nebude problém se zakřivením 8,5 u těchto čoček?Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 09.05.2014

Dobrý den, čočky TopVue od předního světového výrobce Pegavision vyhovují 99% uživatelů. U tohoto typu čoček navíc v případě Vaší nespokojenosti garantujeme vrácení peněz, nemusíte se tedy obávat promarněné investice. Jedná se o velmi kvalitní a povedený produkt a jeho vyzkoušení Vám můžeme vřele doporučit.

Denisa / 06.05.2014

Dobrý den, zjistila jsem, že mi tyto čočky nevyhovují. Je možnost vrácení peněz, pokud zašlu zpět jen s jednou chybějící čočkou? Děkuji

Zákaznický servis / 09.05.2014

Dobrý den, čočky je samozřejmě možné vrátit, při zakoupení značky TopVue garantujeme vrácení peněz. Čočky nám prosím zašlete zpět na naši reklamační adresu uvedenou na stránkách obchodu a peníze Vám budou neprodleně vráceny. Děkujeme

Květka / 28.04.2014

čočky byly v balíčku k acuvue zdarma, tak jsem je vyzkoušela a připadají mi lepší, navíc příznivá cena, asi u nich zůstanu :-)

Vojta / 13.03.2014

Vcelku dobré kontaktní čočky. Používal jsem dražší ale proč platit víc když mi tyto sedí lépe :-)

/ 15.12.2013

vyhovují mým požadavkům, lepší než jiné čočky co jsem již vyzkoušela. Doporučuji i pro citlivé oči. Vyhovují mi při sportu i při práci nebo ve společnosti. Nevysušují oči a někdy zapomenu, že je vůbec mám:-)

Kuba / 25.09.2013

Tyto denní čočky jsou pohodlné a nedráždí oči. Pracuji celý den u PC a žádný problém s vysycháním. Doporučuju.

Stázka / 15.08.2013

Čočky jsou velmi měkké a tenoučké. Z počátku horší manipulace, ale chce to vydržet. Po pár nasazeních už zcela bez problémů. V očích nepálí, okraje nedráždí. Doporučuji!

Julča / 02.07.2013

super pohodlné čočky, navíc žádná starost a cena luxusní, na léto ideální

Anonym / 20.06.2013

Dobrý den,ráda bych vyzkoušela tyto kontaktní čočky - jaká je expirace? Jsou vhodné pro citlivé oči? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 21.06.2013

Dobrý den, většina skladových zásob je s exspirací leden 2018. Kontaktní čočky TopVue Daily jsou vhodné i pro Vaše citlivé oči. K pohodlí při nošení přispívají nejen velmi tenké okraje, ale i efektivní lubrikační látka – hyaluronát sodný.

Aja / 05.06.2013

rozhodně doporučuji i tobě Miloši :-), také jsem přecházela z končících čoček, manipulace dobrá, velmi příjemné v oku

Miloš Koubek / 30.05.2013

Čočky, které používám končí s výrobou. Doporučíte mi tyto? Nebo musím k očnímu? díky

Zákaznický servis / 31.05.2013

Dobrý den Miloši, každá změna kontaktních čoček by měla být konzultována s Vaším očním lékařem. Kontaktní čočky Topvue Vám doporučujeme vyzkoušet. Díky poskytované garanci vrácení peněz u TopVue neriskujete nákupem „na slepo“ finanční ztrátu v případě, že Vám nebudou tyto jednodenní čočky TopVue vyhovovat. Děkujeme za Váš dotaz.

VK / 27.05.2013

doporučuju, sedí dobře, pohodlné, žádné negativní pocity

Luboš / 20.05.2013

Mohu tyto čočky doporučit, byl jsem mile překvapen nejen cenou. Příjemné v očích, dobrá manipulace a žádné podráždění.

Katka / 14.05.2013

Preferuji jednodenní čočky a tyto mi sedí. Pohodlné, kvalitní a za dobrou cenu. Můžu doporučit.

Radek / 24.04.2013

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli bych mohl přejít z měsíčních čoček air optix aqua na tyto když mám na nich zakřivení 8,6 děkuji

Zákaznický servis / 25.04.2013

Dobrý den Radku, určitě je doporučujeme vyzkoušet, rozhodně neriskujete finanční ztrátu díky garanci vrácení peněz. Posouzení, zda Vám budou či nebudou vyhovovat čočky TopVue, je velmi individuální a nezáleží jen na parametru zakřivení, pohodlí při nošení kontaktních čoček ovlivňuje např. celková konstrukce čočky nebo materiál, ze kterého je vyrobena. Kontaktní čočky TopVue mají navíc asférický design tzn. že zakřivení není stejné v každém bodě čočky, díky tomu není parametr zakřivení tak důležitý. Děkujeme za Váš dotaz.

Halasová / 17.04.2013

Dobrý den, zajímala by mě tloušťka těchto denních kontaktních čoček. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis / 18.04.2013

Dobrý den paní Halasová, výrobcem kontaktních čoček TopVue je deklarována tloušťka 0,08 mm.

Nečasová / 08.04.2013

To pohodlí při nošení je fakt znát. Na manipulaci jsem si musela chvíli zvyknout, ale teď jsem moc spokojená. Doporučuji

Michal / 07.04.2013

Spokojenost. Přešel jsem z 1 Day Acuvue. Stejně pohodlné. Doporučuji

Martin / 12.01.2013

Dobrý den, chci se zeptat, dají se jednodenní kontaktní čočky nasadit ráno, poté vyndat a na pár hodin uschovat v roztoku a znova nasadit večer? Je to z důvodu přespání např. o víkendu.

Zákaznický servis / 15.01.2013

Dobrý den, jednodenní kontaktní čočky jsou určené pouze pro jednorázové použití, obecně tedy platí ráno nasadit a večer vyhodit, žádné uchovávání v roztoku. Je důležité dodržovat jednotlivé režimy nošení z důvodu předcházení možných rizik z přenášení kontaktních čoček.

Tomáš / 29.10.2012

dobri den mnel bich prozbu bili bi mozne modri cocki

Zákaznický servis / 30.10.2012

Dobrý den, bohužel kontaktní čočky TopVue máme jen v nebarevném provedení. Jistě si vyberete z naší nabídky barevných kontaktních čoček.

Vendula / 08.10.2012

Dobrý den, nosím kontaktní čočky Biofinity s průměrem 14 a zakřivením 8,5 měsíční, jednodenní jsem ještě nezkoušela žádné. Mohla bych zkusit tyto, i přesto, že mají jiné hodnoty průměru a zakřivení (průměr 14,2 jsem už měla, ale zakřivení 8,5 ještě ne).

Zákaznický servis / 08.10.2012

Dobrý den, hodnota zakřivení 8.5 u jednodenních kontaktních čoček TopVue by Vám neměla dělat problémy, protože díky asférickému designu těchto čoček není parametr zakřivení tak důležitý. Navíc vyzkoušení čoček TopVue neznamená v případě nemožnosti nošení ani finanční újmu, protože garantujeme vrácení peněz.

HH / 14.09.2012

Pro mě to jsou kvalitní jednodenní čočky, v kterých jsem i přespal a vyndal je až ráno (nedoporučuji, oči byly dost suché). Vyzkoušel jsem i dražší, ale proč platit víc, když tyto čočky mi sedí lépe.

Zákaznický servis / 17.09.2012

Dobrý den, kontaktní čočky nejsou určené k ponechání v oku po dobu spánku. Je důležité dodržovat doporučení od výrobce, předejdete tak případným komplikacím. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Nika / 30.07.2012

Dobrý den, pokud tedy nemusíme mít pro jednodenní čočky roztok, vyjímá se čočka z oka "na sucho", nebo je třeba použít nějaké kapky? Děkuji.

Zákaznický servis / 30.07.2012

Dobrý den, ve většině případů není při vyjímání čočky z oka zapotřebí ani roztoku ani kapek. Ve velmi ojedinělých případech se čočka přilepí (nepohybuje se) a pro vyjmutí je nutné zvlhčit čočku v oku např. očními kapkami. Roztok na kontaktní čočky je určen pro dezinfekci, čištění a uchovávání čoček. Při nákupu jednodenních kontaktních čoček není potřeba kupovat roztok, protože se tyto čočky neuchovávají v pouzdře na opakované použití, jedná se o jednorázové použití těchto čoček.

Katka Sehnalová / 29.07.2012

Opravdu velmi dobré čočky, jsem s nimi moc spokojená a hlavně narozdíl od jiných čoček se mi perfektně vyjímají z očí. Doporučuji.

Zákaznický servis / 30.07.2012

Dobrý den paní Sehnalová, děkujeme za Vaše hodnocení kontaktních čoček TopVue.

Lucie Havrdová / 04.07.2012

S čočkami jsem spokojená, sedí mi dobře a jsou pohodlné. Manipulace je OK. díky za kvalitní čočky za super cenu

Ivana M. / 25.05.2012

Zdravím, mají tyto kontaktní čočky UV filtr? díky za odpověď

Zákaznický servis / 28.05.2012

Dobrý den, ano, TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Adam / 24.05.2012

Chtěl jsem si objednat TopVue Daily, ale nejde mi zadat dioptrie +4.50, kterou potřebuji. Můžete mi prosím pomoct?

Zákaznický servis / 24.05.2012

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue jsou dodávány pouze v dioptrickém rozsahu od hodnoty –12.00 do hodnoty +4.00.

Kamila / 24.05.2012

Dobrý den, můžu používat tyto čočky jako čtrnáctidenní? Nosím jednodenní cca 3 hodiny denně, tak by mě zajímalo, jestli můžu prodloužit nošení jednoho páru na více dní, když je vlastně nevyužiji přes celý den. Očistila bych je v roztoku a uložila na další den. Děkuju za radu

Zákaznický servis / 24.05.2012

Dobrý den Kamilo, rozhodně sice vyčištěných avšak již použitých jednodenních čoček doporučit a to ani v případě, že byly používány jen pár hodin. Přečtěte si více o rizicích přenášení čoček.

Mirek / 22.05.2012

Chtěl bych poprosit o radu. Mám velmi citlivé oči a nevím, jestli by mi seděli tyhle TopVue. Líbí se mi hlavně kvůli ceně.Dík za odpověď

Zákaznický servis / 23.05.2012

Dobrý den Mirku,

kontaktní čočky TopVue jsou vhodné i pro citlivé oči a to nejen díky svým tenkým okrajům, ale i díky velmi efektivnímu lubrikantu hyaluronátu sodnému. Neuvádíte, jaké kontaktní čočky nosíte, proto bychom vám doporučovali nákup TopVue Daily ve variantě 30 čoček, kde garantujeme vrácení peněz v případě, že vám nebudou vyhovovat. Nevystavíte se tak riziku zmařené investice.