TopVue Premium (6 čoček)

449 Kč

Skladem > 1000 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Úterý 31. květen
cleaner
blank
TopVue Premium (6 čoček) - TopVue
  • Poštovné ZDARMA

Hodnoceno 176 x

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Garance vrácení peněz

Garance vraceni penez Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 čočky zpět do 60 dní (od jejich doručení) a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 14 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Mohu v čočkách spát?: Ne
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
V balení: 6 čoček
Zakřivení (BC): 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Jakub Procházka / 16.05.2016

Dobrý den. Už několik let používám čočky Acuvue advance Plus. Dioptrie -3.50, zakřivení 8.3, průměr 14. Bohužel už se však asi přestaly vyrábět a já nevím jestli bych mohl například používat tyto TopVue Premium. Když však zadám parametry na -3.50 tak mi zakřívení automaticky skočí na 8.60 a průměr 14.20 tak vůbec netuším jaká varianta čoček by byla nejlepší. Můžete poradit ? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 16.05.2016

Dobrý den,

čočky TopVue Premium se vyrábějí pouze v těchto parametrech, ale doporučujeme je vyzkoušet. Jsou vhodnou náhradou čoček Advance Plus a navíc u nich nabízíme garanci vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Jana Krejčí / 12.05.2016

Dobrý den, několik let používám kontaktní čočky Acuvue. Nyní mám řadu Advance plus dioptrie -8,5 a zakřivení 8,3, průměr 14. Druhé oko je stejné pouze s rozdílem, že dioptrie má 8. Bohužel už nejdou objednat. Poradíte mi prosím náhradu? Děkuji

Zákaznický servis / 13.05.2016

Dobrý den,

bohužel výrobce neurčil žádného přímého nástupce těchto čoček. Proto nabízíme čtrnáctidenní čočky TopVue Premium, které jsou ze silion-hydogelového materiálu, speciálně upraveného tak, aby čočky poskytovaly vyšší komfort nošení. Navíc u nich garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Petra / 28.04.2016

Dobrý den, zajímalo by mě, z jakého materiálu jsou čočky vyrobeny (ve smyslu Galyfilcon A, apod.) Bohužel mne tyto čočky často z ničeho nic začnou pálit a po konzultaci s mou oční specialistkou jsme došly k závěru, že by to mohlo být materiálem. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 29.04.2016

Dobrý den,

materiál, použitý k výrobě těchto čoček je Innofilcon A s HA.

Romana / 23.04.2016

Dobrý den, chystám se vyzkoušet tyto čočky, avšak mají jiné zakřivení i průměr než čočky, které používám teď (mám Acuvue Oasys). Vím, že je možnost vrácení peněz, pokud pošlu 4 čočky zpět. Avšak chtěla bych se zeptat, jak je to s vrácením peněz, pokud si koupím výhodný balíček - 1x balení těchto čoček + roztok Gelone za 678 Kč. Stačí tedy pak poslat zpět pouze 4 čočky a vy byste mi vrátili 449 Kč (původní cenu čoček bez roztoku), pokud by mi čočky neseděly? Nebo co by bylo třeba zaslat zpět a kolik byste mi vrátili? Předem děkuji za odpověď :)

Zákaznický servis / 25.04.2016

Dobrý den,

v rámci garance vrácení ceny opravdu stačí poslat 4 čočky, i když původně byly čočky součástí výhodného balení s roztokem. Vracíme celou cenu čoček, tedy 449,– Kč.

Gabriela / 11.04.2016

Dobrý den Měla bych zájem o tyto čočky. Parametry až na průměr jsou stejné jako u těch co používám nyní. Je velký problém když je průměr čočky 14,2 a já mám dle optika 14? Bylo by možné používat tyto kontaktní čočky? Děkuji za odpověd.

Zákaznický servis / 11.04.2016

Dobrý den,

ano, tyto čočky můžete objednat, rozdílný průměr není problém. Doporučujeme je vyzkoušet, většina zákazníků je spokojených. Navíc u nich garantujeme vrácení peněz – pokud by Vám nevyhovovaly, postačí vrátit čtyři čočky a vrátíme Vám celou sumu na účet.

Renata Apeltauerová / 29.02.2016

Dobrý den, používám kontaktní čočky Acuvue Advance plus se zakřivením 8,3. Vámi doporučovaná náhrada má ale zakřivení 8,6. Neumím posoudit, jak velký je to rozdíl? Jsou tyto čočky pro mě jak náhrada vhodné? Odjíždím ve čtvrtek na dovolenou a nemám bohužel čas experimentovat. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 01.03.2016

Dobrý den, výrobce žádnou náhradu za čočky Acuvue Advance Plus neurčil. Nabízíme tedy alternativu čtrnáctidenních čoček k vyzkoušení. Rozdílné zakřivení není problém, doporučujeme je vyzkoušet. Pokud Vám nebudou vyhovovat, postačí vrátit 4 čočky a vrátíme Vám plnou cenu.

David Jelínek / 26.02.2016

Dobrý den, odebíral jsem od vás čočky Acuvue Advance plus při zakřivení 8,50. Nový typ čoček nabízí pouze zakřivení 8,60. Je to velký rozdíl? Snesu je bez obtíží? Díky za odpověď

Zákaznický servis / 26.02.2016

Dobrý den, zda tyto nové čočky snesete bez obtíží nedokážeme dopředu říct, zjistíte to až vyzkoušením. Jedná se o nové čočky, dobře přilnavé k oku. Potíže by tedy rozdíl zakřivení neměl způsobovat. Jejich nákup Vám můžeme doporučit, protože u TopVue Premium nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Lenka Rusová / 24.02.2016

Dobrý den, už 24 let nosím dennodenně čočky. Problémy jsem začala mít před rokem. Potřebovala bych silikonové čočky. Existují jen silikonové? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis / 25.02.2016

Dobrý den,

pouze silikonové čočky nemáme. Vyrábí se čočky silikonhydrogelové.

kunovska / 19.02.2016

Dobrý den, mám zájem otestovat 14 denní kont. čočky. P: +3,5, L:+3,0 Děkuji.

Zákaznický servis / 19.02.2016

Dobrý den, v tom případě jsou tyto čočky nejvhodnějším adeptem k vyzkoušení. Garantujeme u nich vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Stačí tedy objednat, vyzkoušet, případně vrátit.

Regina Lukášová / 11.02.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento druh kontaktních čoček obsahuje nějakou UV ochranu.

Zákaznický servis / 11.02.2016

Dobrý den, tyto čočky neobsahují žádný UV filtr.

Kateřina Horáčková / 05.01.2016

Vidím, že jsem u svého dotazu napsala špatné zakřivení. Je to 8,7.

Zákaznický servis / 06.01.2016

Dobrý den, výrobce neurčil žádného přímého nástupce těchto čoček. Obecně se soudí, že lidské oko bývá schopno malé odchylky v průměru a zakřivení čoček bez problému tolerovat, navíc u těchto nových čoček již není nutné tyto parametry hlídat. Kontaktní čočky TopVue Premuim si však můžete díky garanci vrácení peněz objednat pouze na zkoušku – když Vám nebudou sedět, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

Kateřina / 05.01.2016

Dobrý den, nosila jsem Acuvue advance Plus - dioptrie -3,5 a -2, zakřivení 8, dia 14.00, ale jejich výroba byla zastavena. Můžete mi, prosím, doporučit nové? Jak je to se zakřivením? Děkuji a přeji hezký den. Kateřina H.

Michaela Pavelková / 02.01.2016

Mám zakřivení 8,3 nemůžu už skoro žádné čočky najít, vadí jiné zakřivení?

Zákaznický servis / 04.01.2016

Dobrý den, oko dokáže tolerovat rozdíl v zakřivení až 0,2. U čoček TopVue Premium navíc nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Veronika / 15.12.2015

Mé první čočky a hned trefa do černého! Netlačí, jsou měkké, nevysušují se a lehce se aplikují.

Filip / 15.11.2015

Dobrý den, chtěl jsem se, prosím, zeptat, kolik procent vody mají tyto čočky? Děkuji

Zákaznický servis / 16.11.2015

Dobrý den, tyto kont.čočky obsahují 45 % vody.

Jaroš / 12.11.2015

Na rozdíl od jinačích čoček je v oku snáším velmi dobře. Doporučuji!

Filip / 09.10.2015

Dobrý den, čočky dorazily ihned, zkouším, přecházím z Acuve Oasys. První dojem, vůbec nepálily při nasazení do oka, sedí skvěle, nic neškrábe, nedře, takže pohodlí OK. Akorát mám dojem, že v krajích zorného pole zkreslují, vidím jakoby dvojitě / rozmazaně. Stalo se to někomu z vás? Těžko říct, jestli jde jen o zvyk, ale u Acuve Oasys se mi toto nikdy nestávalo. Díky za info.

Zákaznický servis / 12.10.2015

Dobrý den, s tímto problémem jsme se dosud nesetkali. Mohla by ho způsobovat nesprávná dioptrická korekce.

Dana Kozubová / 05.10.2015

Dobrý den,nevyrábí se tyto čočky i jako měsíční? Mám na jedno oko torickou čočku a od této značky je měsíčný,ale normální dioptrie jen čtrnáctidenní?

Zákaznický servis / 06.10.2015

Dobrý den, kont.čočky TopVue Vám můžeme nabídnout měsíční TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism. Čtrnáctidenní verzi nabízíme na webu také TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism. Můžete se podívat na celý přehled sortimentu TopVue.

Ondřej / 05.10.2015

Dobrý den, jsou tyto čočky taktéž se ztenčenými okraji jako TopVue Bi-weekly?Díky.

Zákaznický servis / 09.10.2015

Dobrý den,

každá kont.čočka je z jiného materiálu, okraje proto rozhodně stejné nemají. Velký rozdíl mezi tloušťkou okrajů obou těchto čoček ale není.

Jindra / 07.09.2015

Pohodlné a bezproblémové čočky a snesu v nic i odpolední šlofíček.

Karolina S. / 05.09.2015

Čočky dorazily druhý den, velká spokojenost. Přecházím s Acuvue Advance, které končí. Řekla bych, že Topvue Prémium jsou ještě lepší. Doporučuji.

Michal Peterka / 17.08.2015

dobrý den, děkuji, objednávka dorazila rychle a v pořádku, čočky sedí a vyhovují... ostatním doporučuji

Andrea Hviščová / 14.08.2015

Dobrý den, je možno vrátit 2 nerozbalená balení kont. čoček, když už nemám fakturu? Jediný důkaz o koupi z Vašeho portálu mám na emailu a to potvrzení objednávky z 21.7.2015 Děkuji za informaci

Zákaznický servis / 17.08.2015

Dobrý den, čočky lze vrátit i takto, prosíme však, připojte d balíčku s vracenými čočkami vytištěnou kopii potvrzovacího e-mailu. Děkujeme

Natálie Dvořáková / 12.08.2015

Dobrý den, tyto čočky jsem si zakoupila zhruba před třemi týdny a zatím si je nemohu vynachválit...vůbec o nich nevím a je s nimi daleko lepší zacházení než s těmi co jsem měla předtím. teď navíc koukám že je tu ještě balíček s roztokem za lepší cenu.bezva.

Andrea Hviščová / 11.08.2015

Dobrý den, před nějakou dobou jsem tady pokládala dotaz na čočky, čočky jsem si pak objednala a teď mám za sebou nošení prvního páru. Předtím jsem používala jednodenní Top Vue kde byl průměr BC 8.5, tady na těchto čtrnáctidenních je 8.6. Nevím zda takový rozdíl může způsobit nepříjemné pocity při nošení. Každopádně pocitové mi tyhle čočky bohužel nevyhovují, ačkolik mají poskytovat komfort při nošení (vysoká hodnota kyslíku) musím říci, že na oku cítím okraj čočky (nevím,zda je to tím průměrem) a celkově musím stále promrkávat, aby čočka pohodlně seděla na oku, stálý pocit suchosti, takže jsem je na dovolené nosila pouze se slunečními brýlemi, aby mi do oka nefoukl ani vetříček. Po sundání pocit na očích velmi suchý, oči jsou podrážděné jako by mi do nich foukal větrák. Bohužel jsem originální krabici i fakturu vyhodila, takže nevím zda by šly zbývající dva páry ještě vrátit :-(

Zákaznický servis / 13.08.2015

Dobrý den, garanci vrácení peněz při objednání 6kusovéh balení lze uplatnit bohužel pouze při vrácení 4 kusů kontaktních čoček, s kterými je nutné zaslat i kopii faktury. Děkujeme za pochopení

Alena / 10.08.2015

Dobrý den, používám čočky ACUVUE OASYS, zakř. 8,4, ale nevyhovují mi (trhají se), můžu přejít na tyto? Díky.

Zákaznický servis / 11.08.2015

Dobrý den, TopVue Premium mají sice rozdílný parametr zakřivení (8.6), ale lidské oko je zpravidla schopno takovouto malou odchylku tolerovat. Na čočky TopVue Premium navíc poskytujeme garanci vrácení peněz. Můžete si je tedy bez obav objednat pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, obdržíte zpět své peníze.

Michaela Konfrštová / 06.08.2015

Dobrý den, používám kontaktní čočky se zakřivením 8.4 a o průměru 14.0. Jsou pro mě TopVue Premium vhodné?

Zákaznický servis / 07.08.2015

Dobrý den, TopVue Premium se sice svými parametry průměru a zakřivení mírně liší, avšak takto malou odchylku zpravidla lidské oko bez problémů snáší. Na čočky TopVue Premium poskytujeme garanci vrácení peněz – můžete si je tedy objednat pouze na zkoušku. Pokud Vám čočky nebudou „sedět“, obdržíte své peníze zpět.

Iva / 29.07.2015

Dobrý den, doposud jsem používala čočky se odlišným zakřivením 8.50. Myslíte, že by tyto mohly padnout?

Zákaznický servis / 29.07.2015

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení nepředstavuje zpravidla žádný problém. Kontaktní čočky TopVue Premium si můžete bez obav objednat pouze na zkoušku, kdy uvidíte, zda Vám padnou, či nikoli. Na čočky totiž poskytujeme garanci vrácení peněz. Pokud Vám tedy čočky vyhovovat nebudou, jednoduše je stačí zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši.

Michaela Šimánková / 27.07.2015

Potvrzuji, zkoušela jsem Acuvue Advance i Acuvue Oasys a tyhle jsou mnohem lepší. Doporučuji.

Sára Hamrová / 24.07.2015

Značku jsme změnila z Acuvue Advance, které se přestaly vyrábět, a musím říct: "ještěže tak" :-))) Ve 14tidenních čočkách už moc na výběr není a tyhle jsou kvalitativně o řád výš. Abych čočky nasadila ráno v 6 a vyndala je devět večer, toho jsem se nikdy nenadála.

Diana Mevaldová / 21.07.2015

Maximální spokojenost. Moje třetí čočky a s odstupem nejlepší. Vřele doporučuji.

Andrea Hviščová / 19.07.2015

Dobrý den, používala jsem jednodenní Top Vue daily (voda 58 % a kyslík 26 Dk/t) vydržela jsem v nich jen večer, tj. např. 5 hodin, a během toho jsem musela neustále promrkávat, oko bylo suché. Nyní se dívám na novější variantu Top Vue Air (voda 45 %, kyslík 100 Dk/t) znamená to, že oko už by nemuselo být při takové propustnosti kyslíku suché? Porovnávám ještě s Top Vue Premium, kde je kyslík 104 Dk/t,ale chybí informace o vodě. které z těchto dvou (Air nebo Premium) by mohly být pro mě pohodlnější, při pocitu suchosti oka? Děkuji za doporučení

Zákaznický servis / 20.07.2015

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Premium rovněž obsahují 45 % vody, tyto čočky Vám můžeme vřele doporučit, neboť díky vysoké propustnosti kyslíku v kombinaci se značným obsahem vody udržují oči v pohodlí po celou dobu nošení. Pro zvýšení hydratace doporučujeme tyto čočky kombinovat s roztokem Gelone, který díky obsahu kyseliny hyaluronové udržuje čočky potřebně vlhké a oku příjemné po celý den.

katarina / 01.07.2015

dobry den, pouzivam cocky acucue advance plus zakrivenie 8.3, priemer 14. Mohla by som prejst na znacku top vue premium so zakrivenim 8.6 a priemerom 14.2 ? vdaka

Zákaznický servis / 02.07.2015

Dobrý den, takto malá změna průměru a zakřivení by neměla způsobovat obtíže. Čočky Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že Vám čočky nebudou sedět, nám je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Viktor Milichovský / 09.06.2015

dobrý den, tyto čočky se mi zdají mnohem lepší než acuve advance, které jsem nosil předtím, ale teď koukám že sou tu i v balíčku s roztokem, kde se ušetří. to sem si předtím bohužel nevšiml..

Radek / 02.06.2015

Velká spokojenost! Je vidět, že se výrobci snaží a technologie se posouvají kupředu. 16 hodin v kuse a naprosto bez problémů!

Marika / 01.06.2015

Dobrý den, mohla bych vyzkoušet tyto čočky když mám zakřivení 8.50? díky

Zákaznický servis / 02.06.2015

Dobrý den, jde o velice malý rozdíl zakřivení, který by neměl představovat problém. Čočky můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že by Vám z jakéhokoli důvodu neseděly, nám je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši.