1 Day Acuvue Moist (30 čoček)


Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (90 čoček) - 1229 Kč (ušetříte 148 Kč)


attributesPrimary

Pondělí 23.9.

cleaner
blank

459 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 388 x

TopVue Elite+ (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Cena: 439 Kč
Ušetříte: 20 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 26 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.

Komentáře

Přidat komentář

Dominika Kaňková

Dobrý den, je prosím již možné objednat jednodenní čočky Johnson s cylindry? Opticka mi tvrdí, že je již Johnson vyrábí. Předem děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, Dominiko, děkujeme za otázku. Johnson and Johnson nabízí jednodenní torické čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism , u kterých ale bohužel došlo k výpadku výroby. Problém se týká dioptrií v rozsahu –6,00 až –9,00 ve všech kombinacích cylindrů a os. Pravidelné dodávky by měly být obnoveny na konci října 2019. Pokud jste mimo výše uvedený rozsah rozsah dioptrií, můžete zboží objednat u nás. Johnson má ve svém portfoliu ještě čočky – Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism a u nich je skladovost v pořádku. Poraďte se se svým očním lékařem, které z těchto čoček by pro Vás byly vhodné. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Hezký den.

Misa

Dobry den, prosim poradíte mi vhodné čočky? P -1,5; cylindr -0,5 a osa 5 L -2,25; cylindr -0,25 a osa 180 Čcočky jsem dříve objednávala i bez ohledu na cylindr, ale po zvýšení dioptrii si nejsem jistá jak objednat. Dekujj

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Míšo, díky za Váš dotaz. Jaké čočky jste si dříve objednávala? Tyto 1 Day Acuvue Moist? Doporučili bychom Vám pro pravé oko dioptrii –1,75 a pro levé oko –2,25 beze změny. Cylindry jsou příliš nízké na to, aby mohly být korigovány torickými čočkami. U pravého oka stačí přepočet, u levého oka je cylindr tak nízký, že ho ani nelze přepočítat. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lukáš

Dobrý den, koupil jsem si tyto čočky a mám menší problém. Když si nasazuji čočku na levé oko, tak ji vždy při prvním mrknutí vymrknu. Povede se mi ji nasadit většinou tak na pátý pokus. U pravého se mi to nikdy nestalo. Ať se snažím jak jen to jde tak se mi to vždy povede až po několika pokusech. Nevíte v čem může být problém? Myslím, že problém není ve mně. Nemůže to být třeba jiným zakřivením levého oka nebo tak.. ? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lukáši, děkujeme za Váš dotaz. Takhle na dálku bohužel nejsme schopní odhadnout, v čem je problém. Pokud Vám byly čočky doporučeny po odborném vyšetření kontaktologem, měl byste s ním tento problém určitě konzultovat. Problém může být v zakřivení, i když v současné době to už není tak důležitý parametr. Sázeli bychom spíš na to, že materiál čoček není pro Vaše oči 100% vyhovující. Nesedí si se složením slzného filmu, a proto se čočka na oku nedokáže správně uchytit, přilnout a usadit. Více Vám bohužel nejsme schopni říci. Určitě navštivte osobně očního specialistu. Když budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Petra

Ještě jednou dobrý den, přesné hodnoty: P: -3,00 / cylindry +0,50 / osa 75 / 0,00 a L: -3,25/ cylindry +0,75 / osa 95 / 0,00. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za doplnění informací. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s dioptrií –2,75 a pro levé oko dioptrii –2,50 –0,75 a osu 180°. Doporučit Vám můžeme čtrnáctidenní čočky TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den, po delší době jsem si pořídila nové brýle, u kterých mám i vyšší dioptrie a nejsem si tak jistá, jaké hodnoty zvolit u čoček. U brýlí mám parametry: -3,00 / cylindry +0,50 a -3,25/ cylindry +0,75. Podle zkušeností vím, že jsem schopná fungovat i bez cylindrů. Bude stačit pořídit čočky -3,25 pro obě oči, nebo doporučíte něco jiného? Čočky nosím pouze příležitostně a jsem zvyklá na Acuvue Moist popř. TopVue. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za dotaz. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát i hodnoty pro osu. Při naměřených plusových cylindrech je nutné změnit i hodnotu osy. Napište nám prosím kompletní naměřené hodnoty. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Jarda

Dobrý den, nosím čočky 1-day acuve moist. Ale mám při tom suché oči a musím používat kapky. Doporučíte mi náhradu? Děkuji Jarda

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jardo, díky za Vaši otázku. V tuto chvíli nosíte čočky vyrobené z hydrogelového materiálu. Mají vysoký obsah vody. Bohužel pro nás není možné posoudit, co u Vás způsobuje nepříjemné pocity. Pokud trpíte syndromem suchého oka, bylo by vhodné poradit se o volbě vhodných čoček osobně s kontaktologem. Mezi jednodenními čočkami mají vyšší obsah vody například Dailies AquaComfort Plus a Biotrue ONEday. Čočky, které vynikají vskutku výjimečnými vlastnostmi, jsou Dailies TOTAL1, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, takže mají vysokou propustnost kyslíku, ale jejich povrch je hydrogel s podílem vody až 80 %. Pokud bychom Vám mohli pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.

Vendula

Dobrý den, ráda bych si u vás objednala jednodenní kontaktní čočky, měla bych zájem o 1 Day Acuvue Moist. Chtela bych se zeptat, zda jsou tyto kontaktní čočky pro mě vhodné, popřípadě jaký počet dioptrií a jaké zakřivení mám do formuláře zadat, zda zakřivení 8.5 či 9.0, když mám na levém oku dioptrie -5.25 a na pravém oku diptrie -6.5, cylindr -0.5 a osu 25. Děkuji za odpověď. Vendula

Zákaznický servis

Dobrý den, Vendulo, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky nelze vybírat pouze podle naměřených dioptrií. Je nutné soustředit se na potřeby očí. Kontaktní čočky mají různý obsah vody a propustnost kyslíku. Jsou vyráběny z různých materiálů. Zakřivení a průměr by Vám měl sdělit oční specialista po vyšetření očí. Vzhledem k tomu, že nemáte s čočkami 1 Day Acuvue Moist zkušenosti, doporučovali bychom Vám před jejich nákupem konzultaci s kontaktologem. Nákup bez předchozího vyzkoušení by se pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. V každém případě je nutné naměřené parametry upravit pro kontaktní čočky. Pro pravé oko se dioptrie upraví na –5,00 a pro levé oko se hodnoty upraví pouze na dioptrii –6,25. Můžeme Vám doporučit kontaktní čočky z řady TopVue, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Čočky tedy můžete objednat bez obav ze zbytečné finanční investice. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Simona

Dobry den, Poprosila bych o radu. Nevim, jake cocky jsou vhodnejsi/ lepsi. 1 Day Acuvue Moist Lacreon nebo 1 Day Acuvue Trueye Hydraclear? Cocky nosim prilezitostne predevsim na ven. Me dioptrie jsou -1.50. Dekuji za odpoved. Simona

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Simono, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nejsme schopni odhadnout, které čočky pro Vás budou vhodnější. 1 Day Acuvue Moist jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který vyniká především obsahem vody. Propustnost kyslíku je u nich na nízké úrovni. 1 Day Acuvue TruEye jsou naopak ze silikon-hydrogelu. 1 Day Acuvue TruEye mají propustnost kyslíku vysokou a obsah vody na střední úrovni. Rozhodující jsou potřeby Vašich očí, proto je vždy nutné kontaktní čočky vyzkoušet. Doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní TopVue Elite, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. TopVue Elite si tak můžete doma bez obav vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Petr Marek

Dobrý den, potřeboval bych čočky Acuvue Moist na druhé oko s dioptrií -0,25. Ve vaší nabídce jsem je nenašel. Je možné je u vás objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Čočky nejsou v této dioptrii vyráběny. Není tedy možné je objednat. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Šárka

Dobrý den, vždy jsem používala 14ti denní čočky Acuvue Oasys, zakřivení 8.40 a průměr 14. Nyní bych si chtěla objenat jednodenní (14ti denní bych nevyužila), ale u těch je možné zakřivení pouze 8.50 a průměr 14.20. Myslíte že je to problém? Níže jsem se dočetla že rozdíl zakřivení je zanedbatelný, ale co průměr? Ten také? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Šárko, děkujeme za Váš dotaz. Změna typu kontaktních čoček s sebou vždy nese určité riziko, že nové čočky nebudou naprosto vyhovující. Bez předchozí osobní konzultace s lékařem pro Vás tedy může být nákup nových čoček zbytečnou finanční investicí. Aby tomu tak nebylo, doporučujeme Vám objednat kontaktní čočky TopVue Elite. U kontaktních čoček TopVue je totiž možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Jana

Dobry den, prosim o radu. Chtela bych objednat cocky ale nwvim jake by byly nejlepsi.. posledni mereni: Dalka - prave oko 4, leve oko 3,5. Cylindr 1,5. Osa 30 stupnu. Prisma cr 19 (neslo precist zda je to 19 nebo 39). AS 1,6. P.D. prave 27,5 a leve 28,5. Dekuji. Jana

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko budete potřebovat čočky klasické sférické a pro levé oko budete potřebovat čočky korigující astigmatismus – torické kontaktní čočky. Jestli jsme správně pochopili zápis parametrů, pro pravé oko dioptrie 4,00 a pro levé oko dioptrie 3,50 cylindr 1,50 a osa 30°. Bohužel jste neuvedla plusová a minusová znaménka, která jsou velmi podstatná. Jestli je cylindr v plusových hodnotách, je pak třeba udělat přepočet a parametry upravit. Můžete nám chybějící hodnoty napsat, ale doporučili bychom Vám spíš osobní návštěvu kontaktologa, který by provedl vyšetření, měření a následně i aplikaci vhodných kontaktních čoček. Pokud chcete, doplňte potřebné parametry a samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakýmikoli dalšími otázkami. Přejeme hezký den.

Lenka

Dobrý den, běžně používám čtrnáctidenní kontaktní čočky Acuvue Oasys, které mají zakřivení 8.4, nyní jsem si chtěla objednat jednodenní. Všimla jsem si však, že mají zakřivení 8.5. Je možné, že mi čočky i pres to budou sedět, popř. musím vybrat stejný parametr zakřivení? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl 0,10 je zanedbatelný a během nošení by pro Vás neměl být žádným problémem. Přejeme hezký den.

Monika Michejdová

Dobrý den. Používám zhruba 3 roky jednodenní kontaktní čočky -2,5, zakřivení 8,5, průměr 14,2. Je mi 49 let, na blízko vidím bez brýlí i čoček perfektně, pokud nasadím brýle nebo čočky v posledním roce vidím psaný text hůře, text oddaluju. Předpokládám v mém věku mírnou vetchozrakost. Dá se to nějakým způsobem korigovat i u čoček jako v případě brýlí - multifokálními čočkami ?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Moniko, ano, i tento způsob korekce očních vad kontaktní čočky nabízí. Navštivte svého očního specialistu, který Vám potřebné dioptrie a hodnoty změří. Z multifokálních jednodenních kontaktních čoček Vám můžeme doporučit například Biotrue ONEday for Presbyopia nebo Dailies AquaComfort Plus Multifocal. Děkujeme a přejeme hezký den.

eliska beranova

Dobrý den,chtela bych si objednat cocky,ale nevim jak vyplnit pozadavek mam bryle dioptrie prave oko -3,50 a leve oko -2,75 prosim o radu jake zvolit dioptrie a zakriveni? dekuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den Eliško, hodnoty Vašich dioptrií zůstávají stejné, jako u brýlových čoček. Průměr a zakřivení Vám ale musí změřit oční specialista. Děkujeme za Váš dotaz a neváhejte se na nás obrátit i příště. Hezký den.

Iva Svobodová

Dobrý den chtěla bych si u vás objednat opět čočky jednodenní ,ale chci se zeptat mám problém ,když mám čočky v očích a potřebuji číst na blízko tak to mám takové rozmazané což v brýlích nemám a tak se chci zeptat neporadíte jaké si mám označit to zakřivení . děkuji za info Iva

Zákaznický servis

Dobrý den,

neostré vidění na blízko korigují kont.čočky s plusovými dioptriemi. Pokud v čočkách, které máte odborně aplikovány již špatně vidíte, pak doporučujeme návštěvu očního specialisty a novou aplikaci. Zakřivení je parametr oka, který Vám sdělí oční specialista.

Renata

Dobrý den, používám čočky Frequency XC (mám slabý astigmatismus -0,25 cyl.). Čočky Frequency XC mají zakřivení 8,5. Stejně tak tyto čočky. Zkusila jsem je před měsícem a čočka mi na oku tzv. pluje a při mrkání se hýbe. Je nějaká jiná alternativa ? Potřebuji teď jednodenní čočky, ale není možné si objednávat zkušební pár. Jaké byste mi doporučili. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Renato, kontaktujte prosím Vašeho očního specialistu, který Vám kontaktní čočky aplikoval a poraďte se s ním o vhodném druhu kontaktních čoček pro Vás. Dle jeho doporučení si pak objednejte čočky, předejdete tak možnému riziku přinejmenším ztráty finanční investice z nákupu bez odborné konzultace s očním specialistou. Děkujeme za pochopení.

Meixnerová Petra

Dobrý den,chtěla bych objednat kontaktní čočky pro přítele,který je v nemocnici,tudíž si je nemůže objednat sám,doufám,že jsem zadala údaje dobře,objednává si je u vás pravidelně,jmenuje se Palinčák Roman,prosím o kontrolu pokud můžete. Děkuji Meixnerová Petra

Zákaznický servis

Dobrý den paní Meixnerová, zkontrolovali jsme předchozí objednávky a objednala jste správné parametry i druh kontaktních čoček, které si pan Palinčák Roman objednává. Děkujeme za objednávku

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky vyvinuté společností Johnson and Johnson jako nástupce původních 1 Day Acuvue. Oproti původní verzi jsou vybaveny speciální technologií LACREON™ a postupem zpracování s použitím lubrikační látky povidon. Výrobce uvádí, že přechod mezi 1 Day Acuvue a 1 Day Acuvue Moist je možný i bez konzultace s očním specialistou.

1 Day Acuvue Moist nabízíme také v balení po 90 čočkách.

Technologie LACREON™ a UV ochrana

Technologie LACREON™ uzavírá zvlhčující složky v materiálu čočky, což zajišťuje nositeli vyšší komfort na podstatně delší dobu.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou opatřeny UV filtrem, který poskytuje ochranu proti záření UVA a UVB. Jejich součástí je také indikátor rub-líc, díky němuž je snadné určit, kterou stranou čočku na oko nasadit.

Pohodlné nošení

Další technologický posun při výrobě 1 Day Acuvue Moist znamenalo přidání lubrikační látky povidon (polyvinylpyro­lidon) do roztoku, ve kterém jsou kontaktní čočky během procesu výroby uloženy. Tímto postupem byla zvýšena pohodlnost čoček bezprostředně po jejich nasazení a v prvních hodinách nošení.

O čočkách 1 Day Acuvue Moist

Jak pečovat o kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Skladovost

1 Day Acuvue Moist (30 čoček): Většina dioptrií skladem po celý rok


Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano