1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

479 Kč
100% doporučuje
Skladem
Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (90 čoček) - 1369 Kč (ušetříte 68 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Johnson and Johnson, které mají zabudovanou zvlhčující složku, která udržuje čočku příjemně vlhkou.

Technologie LACREON™

Technologie LACREON™ uzavírá zvlhčující složky v materiálu čočky, což zajišťuje nositeli vyšší komfort.

UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Pohodlné nošení

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení, protože jsou jednorázové, je tak zachována nejvyšší míra hygieny. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Jednodenní čočky jsou rovněž ideální na cestování, protože odpadá nutnost péče o čočky pomocí roztoku a pouzdra.

Výhody kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST:
  • Jednodenní (jednorázové) použití je nejzdravější formou nošení kontaktních čoček.
  • Čočky, které pomáhají udržet vlhkost a chrání před podrážděním.
  • Blokují UVA a UVB záření.
  • Ideální na cestování.

Vlastnosti - 1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Jméno produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 449 Kč

Ostatní také zakoupili

Hodnocení

100%
25 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 12.05.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (72)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lucie

Dobrý den, již řadu let kupuji 14denní Acuvue Oasys, s kterými jsem velmi spokojena. V poslední době mám ale citlivější oči, a proto bych ráda vyzkoušela přechod na jednodenní variantu čoček, ale nevím si rady s výběrem správné varianty. Aktuálně mám na levé oko -3.00 dioptrie, zakřivení 8.40 a průměr 14.00. Na pravé oko pak astigmatické čočky dioptrie -3.00, cylindr -1.25, osa 100, zakřivení 8.60 a průměr 14.50. Jaké konkrétní varianty jednodenních čoček mohu zakoupit? Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout od stejného výrobce např. Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe resp. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Čočky, u kterých píšete komentář, jsou vyrobené z hydrogelu, nyní používáte silikon-hydrogelové čočky a tak je možné, že by Vám zcela odlišný materiál nemusel sedět. Ovšem každý reaguje na změny jinak. Nejlepší by proto bylo obrátit se na očního specialistu, který s Vámi čočky vybere podle parametrů očí, ale i podle Vašich potřeb. Pokud si čočky vyberete sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Případně bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout Gelone 1-day, resp. Gelone 1-day for Astigmatism. U vybraných balení těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Veškeré informace o službě naleznete v prokliku. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Hanka

Výborné čočky. Nosím je už léta. Zajímaly by měl ale nějaké modernější čočky. Můžete mi doporučit nějakou novinku, kterou můžu vyzkoušet?

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Na trhu neustále přibývají nové kontaktní čočky. Pokud nelpíte na čočkách stejného výrobce, můžeme Vám z naší nabídky doporučit čočky Gelone 1-day. Jde o novinku mezi jednodenními čočkami, u které můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že byste preferovala čočky od J&J, doporučujeme Vám návštěvu kontaktologa, který Vám bude čočky odborně aplikovat. Předejdete tak zbytečné investici v případě online nákupu nevhodných čoček. Přejeme Vám hezký den.
Milan Král

Za mě bohužel ne. Čočky mi nesedí. Cítím je v oku. Od topvue mi byly čočky podstatně příjemnější.

Dominik

Dobrý deň, už dlhší čas skúšam rôzne druhy a značky kontaktných šošoviek, ktoré by ma neškrabali a netlačili. Dioptrie mám na obe oči -1,00 a naviac trpím syndrómom suchého oka. Zaujala ma značka Acuvue, na ktorú počujem len samé dobré recenzie a chcel by som sa spýtať, ktorý typ by ste mi odporučili. Rozhodujem sa medzi Acuvue Moist, Acuvue Oasys, Acuvue Vita. Viem, že sa líšia v častosti výmeny. Vedeli by ste mi odporučiť, ktorý typ (hlavne materiál, v ktorom sa líšia) by mohol byť v mojom prípade vhodný? Pri objednávke si tiež neviem rady s voľbou správnej hodnoty zakrivenia oka (pri týchto troch typoch šošoviek sú u Vás od 8,40 do 9,00). Očný lekár mi vystavil potvrdenie s nasledovnými hodnotami: Pravé oko D: 42,50 M: 7,92 Cylinder: -0,25 Ľavé oko D: 42,25 M: 7,98 Cylinder: -0,25 Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za pomoc! :)

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Dominiku, děkujeme Vám za otázku. Rádi bychom Vás požádali o zaslání kopie (fotografie) brýlového předpisu, abychom předešli nedorozumění. Zápis nám můžete zaslat na e-mail info@cocky-kontaktni.cz. Hodnotu zakřivení byste měl mít změřenou od očního specialisty. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm právě od parametrů naměřených odborníkem. Jelikož, jak sám píšete, již delší dobu hledáte kontaktní čočky, které by Vás neškrábaly v oku, vřele bychom Vám doporučili řešit nové kontaktní čočky s očním specialistou. Ten Vám na základě změřených parametrů očí (korekce, velikostní parametry), ale i Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Podle zkoušky a Vašich připomínek může pak v případě nutnosti vyzkoušet jiné čočky nebo upravit korekci. Vezme v potaz také Váš problém se syndromem suchého oka. Všeobecně jsou pro suché oči doporučovány jednodenní kontaktní čočky ze silikon-hydrogelu. Z našeho sortimentu bychom Vám od stejného výrobce mohli nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Tyto čočky obsahují zvlhčující látku přímo v materiálu, nikoliv pouze na povrchu čočky. Z toho důvodu čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Např. ZDE si můžete najít odborníka, který spolupracuje s výrobcem nabízených čoček. Pokud si čočky vyberete sám bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Ladislava

Dobry den, po kontrole mam zmenu dioptrii. Nove mam PO -3.25 a LO -2.75. Nevim, co bych mela zadat do objednavky. Poradite mi prosim? Dekuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Ladislavo, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je pro nákup kontaktních čoček potřeba upravit až od hodnot dioptrie -3,50 resp. +3,25. Ve Vašem případě tedy můžete čočky nakoupit s hodnotami uvedenými na brýlovém předpisu. Správně by však měly být čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Vyhnete se tak případnému nevhodnému výběru a zbytečné investici. Mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Diana Anderlová

Nosila jsem je občas, ale třeba 8 let a najednou mi úplně přestaly vyhovovat.

Magda Malá

Skvěle sedí!

Robin Nosek

Dobrý den, do teď jsem nosil čočky -1,25 pro obě oči a kupoval jsem ekonomické balení. Mám nově naměřené nějaké další údaje -> PO: -1,25, cylindr -0,25,osa 18 / LO: -1,25, cylindr -0,50,osa 177. Nosím výhradně čočky, ale udělám si rovnou i brýle. Brýle vím, už jsem si je u vás dělal a jsou supr, ale při koupi čoček si nevím rady.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Robine, děkujeme Vám za otázku. Dle brýlového zápisu se u Vás rozvinula poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci pravého oka můžete i nadále nosit čočky s hodnotou dioptrie -1,25. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petr

Nosím je na tréninky do bazénu a vše v naprostém pořádku. Jinak mi vyhovují spíš brýle.

Soukupová Jana

Dobrý den, občas nosím tyto čočky. Od rána do cca 16 hodin jsou super, ale pak už je v očích cítím. Někdy cítím, jak jsou suché. Jsem ekonomka a pracuji výhradně s počítačem. Ale nestává se to jen v práci, ale třeba i na dovolené... Je to běžné? Dá se situace řešit? Jinak mi čočky vyhovují. Předem děkuji za případné rady.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Suchost očí se může u nositelů čoček objevovat. Jestliže necítíte jiné potíže, lze situaci řešit očními kapkami, které čočku přímo v oku hydratují a lubrikují. Čočka pak nositeli vydrží až do večera. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli oční kapky Blink Contacts nebo Blink intensive tears. Pokud by Vám oční kapky nepomohly, konzultujte situaci s Vaším očním specialistou. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Roman

Na léto nebo obecně na dovolené jsou výborné.

Aneta Hruba

Dobrý den, neznám své parametry "zakřivení" a "průměr" - mohu i tak objednat? jaký je standard těchto hodnot? děkuji. Aneta

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Aneto, děkujeme Vám za otázku. Velikostní parametry jsou velmi individuální. Pakliže nemáte tyto čočky odborně aplikované, nabídli bychom Vám z našeho sortimentu jednodenních čoček např. čočky TopVue Daily nebo TopVue Elite+. U značky TopVue totiž funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, ať už by to bylo z hlediska velikostních parametrů či snášenlivosti materiálu, mohla byste službu využít. Vložená investice by se Vám tak mohla vrátit. Podmínky služby si můžete přečíst ZDE. V případě, že máte zájem výhradně o čočky 1 Day Acuvue Moist, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ladislav Smrček

Dobrý den, nosím tyto čočky, protože mi jako jedny z mála sedí, ale po kontrole mám změnu dioptrií. Nově PO: +0,75 a LO: +1,00. Co mám zadat do objednávky. Díky za pomoc, Láďa.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ladislave, děkujeme Vám za komentář. Při objednání můžete zadat hodnoty tak, jak jsou. Úprava dioptrií je nutná až od hodnoty dioptrie +3,25 a více. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Sobotková

Preferuji jednodenní čočky a tyto splňují veškeré moje nároky. Navíc je objednávka vždy rychle odbavena. Děkuji.

Roman Čadek

Dobrý den, potřebuju pomoct. Nosím raději brýle, ale do bazénu musím nosit čočky, jinak bych nic neviděl. Tyhle mi vyhovují od první chvíle. Zhruba po 4 letech mi zvedli dioptrie na -5,50 na levém oku a -6,25 na pravém oku. Před 4 lety jste mi hodnoty pro nákup čoček upravovali, mohl bych Vás opět poprosit o pomoc? Věřím, že ano a předem Vám uctivě děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Romane, děkujeme Vám za otázku, rádi Vám pomůžeme. Dle zápisu budete nově ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,75 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,25. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jaroslav

Dobry den potřebuji poradit nosím na blízko brýle 2,5 dioptrie nevím jaké čočky vybrat dekuji Jaroslav

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za dotaz. Jestliže máte brýle na blízkou vzdálenost, pak máte plusovou hodnotu dioptrie tzn. +2,50. Vaše brýlové dioptrické hodnoty není potřeba pro nákup čoček upravovat a můžete je tedy zadat tak, jak jsou. Tyto čočky patří mezi oblíbené a obecně velmi dobře snášené čočky. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu čočky odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který se výrobcem těchto čoček spolupracuje. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Nebo Vám z našeho sortimentu můžeme nabídnou také jednodenní čočky TopVue Daily. U značky TopVue totiž funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zita Adamová

Nosím je sice jen na dovolené k moři nebo do bazénu, ale sedí perfektně. Jinak nosím měsíční Acuvue Vita a ty jsou taky výborné.

Tomáš Vávra

Dobrý den, jaké čočky byste mně prosím doporučili při "diagnoze" : P oko: -1,25, -0,5 cylindr , osa 180° ; L oko -1,25 ,-0,5 , osa 30°? (jen pro jistotu, nevidím "na dálku":-)) Děkuji, Tomáš

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás začala rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Protože jsou však Vaše cylindrické hodnoty zatím příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku tak budete potřebovat sférické čočky, jako jsou např. tyto 1 Day Acuvue Moist. Ke korekci obou očí budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou se nákup na internetu může stát. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Mikeš

Když už nosím čočky, tak jen tyhle. Jsou spolehlivé, dobře sedí a nemusím k tomu kupovat nic okolo. Prostě easy.

Jitka Houšťková

Dobrý den, můžu poprosit o radu, potřebuji pořídit nové čočky,krátkozrakost se zhoršila,nově naměřeno P oko: -11.25. -0.50. osa 109 L oko:. -10.75. -0.50. osa 20 Děkuji za zprávu,Jitka

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jitko, děkujeme Vám za komentář. Dle Zápisu máte astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou však zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Nově budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -10,00 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -9,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Tadeáš Fisher

Dobrý den, asi 3 roky nosím tyto čočky s dioptrií -1,75 pro obě oči (kupuji balení 90 ks) a vyhovujou mi na 100 %. V práci jsem poslední dobou cítil, že potřebuju asi silnější čočky. Mám nově naměřeno -2,00 pro pravé oko a -1,75 / nějakej cylindr -0,50 a osa 142° pro levé oko. Pravé oko je asi jasné, ale s tím levým si nějak nevím rady. Pomůžete mi prosím.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Tadeáši, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se Vám na levém oku rozvinul astigmatismus. Jde o velmi častou refrakční vadu. Protože máte zatím cylindrické hodnoty příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku tak můžete i nadále nosit tyto čočky. Protože máte na pravém oku dioptrickou hodnotu nižší, není potřeba ji pro nákup čoček upravovat a zůstane bez změny. Váš odhad byl tedy správný. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00. Z toho vyplívá, že i nadále budete mít pro obě oči stejnou hodnotu dioptrie, a to -2,00. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Dominika

MOC děkuji za pomoc a přijměte prosím mou omluvu za zápis. Neupřesnila jsem, která dioptrie patří pravému a která levému oku. Ještě jednou díky za vše ☺

Dominika

Dobrý den, mám nové brýle s dioptriemi -5,75 a -5,00. Mohla bych Vás poprosit o přepočet pro kontaktní čočky? Nošení čoček a brýlí střídám podle nálady, proto mi vyhovují tyhle jednodenní. Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Dominiko, děkujeme Vám za otázku. Pro střídavé nošení kontaktních čoček a brýlí jsou jednodenní čočky perfektní. Pro oko s hodnotou dioptrie -5,75 budete nyní potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,25. Ke korekci oka s hodnotou dioptrie -5,00 pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Josef Vávra

Dobrý den, čočky nosím spíše výjimečně. Tyto mi vyhovují nejvíc ze všech. Nicméně mám změnu dioptrických hodnot a rád bych poprosil o kontrolu. Hodnoty z předpisu na brýle jsou: pravé oko +2,25; levé oko +2,75. Předem děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Josefe, děkujeme Vám za otázku. Dioptrické hodnoty pro dalekozrakost je nutné pro nákup čoček upravovat až od hodnoty dioptrie +3,25 a více. Protože jsou Vaše dioptrické hodnoty nižší, můžete je při objednávce zadat tak, jak jsou. Hezký den.

Petr Kuruc

Vícedenní čočky se mi docela příčí, a když už musí, beru si jednodenní. Vyzkoušel jsem jich víc, ale tyhle mi vyhovují nejvíc.

Kamila U.

Dobrý den, tyto čočky už nosím asi 3 roky a nemůžu si stěžovat. Kvůli špatné ostrosti na přednáškách jsem se objednala na kontrolu a mám nové dioptrické hodnoty. Mohla bych Vás požádat o přepočet nově naměřených hodnot. Současně bych si ráda chtěla koupit brýle online. Budu zadávat stejné dioptrické hodnoty pro brýle i pro čočky, když nyní mám pro pravé oko hodnotu dioptrie -1,75 a pro levé oko mám hodnotu dioptrie -1,50, cylindr -0,50 a osa 102°. PD mám pro obě oči stejné, a to 28,5. Předem velice děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kamilo, děkujeme Vám za otázku. Na levém oku se Vám rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrická hodnota je však zatím příliš nízká a bude nutné ji přepočítat na sféru. Po přepočtu budete ke korekci zraku potřebovat pro obě oči čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Při nákupu brýlí však budete zadávat hodnoty z předpisu od očního specialisty včetně hodnoty PD (dioptrické hodnoty pro pravé oko –1,75 a dioptrické hodnoty pro levé oko –1,50, cylindr –0,50 a osa 102°). V případě, že byste si při objednávání brýlí nebyla jistá, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný den.

Justína

Moje obľúbené šošovky. Dávam prednosť okuliarom, ale niekedy sa bez šošoviek nezaobídete. Odporúčam!

Radek Soukup

Nosím převážně brýle, ale na sport nosím čočky (plavání a florbal). Nemůžu si stěžovat. Čočky jsou pohodlné po celou dobu tréninku. Ani na dovolené, kdy je nosím celý den, necítím nepohodlí. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit.

Štěpánka Holická

Dobrý den, nosím převážně brýle, ale na dovolené si kupuju tyto čočky. Od posledního nákupu se mi změnily dioptrie. Pravé oko mám s dioptrií +3,25 a levé oko mám +3,50, cylindr -0,50 a osa 34°. Právě cylindr a osa jsou pro mě nové a nevím, jak nyní objednat. Pomůžete mi prosím? Štěpánka

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Štěpánko, děkujeme Vám za otázku. Na levém oku se Vám začíná rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrická hodnota je zatím však příliš nízká a bude nutné ji přepočítat na sféru. Ke korekci zraku tak můžete i nadále používat tyto čočky. Po přepočtu budete pro obě oči potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,50. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Tomáš Urban

Nenosím čočky denně a i přesto ani nevím, že je mám. Moc příjemné čočky.

Andrea Nováková

dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, jaké velikosti čoček objednat při těchto hodnotách: PO -2,00 CYL -0,75 AX 95 LO -1,25 CYL -0,75 AX 65 Děkuji za odpověď Andrea

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček bude potřeba jen maličko upravit hodnoty os. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 100°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 70°. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. V případě, že si čočky kupujete sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petra

Dobrý den, tyto čočky jsem nosívala a ráda bych se k nim opět vrátila. Vždy jsem objednávala podle dioptrií, které mám v brýlích. Po přečtení komentářů jsem trošku znejistěla a ráda bych Vás požádala o radu. Dioptrie: pravé oko -7,5, cylindr 0,7, osa170. Levé oko -8, cylindr 0,75, osa 0. Děkuji mockrát. Krásný den Petra

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Dle dioptrického zápisu máte astigmatismus, protože máte naměřený cylindr a osu. Ke korekci zraku tak budete potřebovat torickou variantu těchto čoček - 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Protože jste u cylindrické hodnoty neuvedla znaménko, napíšeme Vám obě možné varianty. Prosím, zkontrolujte si před nákupem čoček svůj zápis od očního specialisty. V případě, že bude cylindrická hodnota se znaménkem - nebo =, pak budete pro pravé oko potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -7,00, cylindru -0,75 a osy 170°. Pro levé oko byste pak potřebovala čočku s hodnotou dioptrie -7,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Jestliže však máte cylindrickou hodnotu se znaménkem + je nutné ji přepočítat na minusovou. Tento výpočet se poté promítne do celého zápisu. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -6,00, cylindr -0,75, osy 80° a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -6,50, cylindr -0,75, osy 90°. Protože máte poměrně vysoké dioptrické hodnoty, zajisté máte brýlové čočky korigující astigmatismus. Ovšem může se stát, že první dny s torickými čočkami nebudou úplně komfortní. Občas si člověk musí na nový typ korekce zvyknout. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Jestli máte obavy, vyhledejte si na této stránce očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Oční specialista může v případě potřeby upravit dioptrické hodnoty tak, aby byla korekce zraku uživateli maximálně pohodlná. Pokud se rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček, není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Petr Večeřa

Dobrý den, preferuji brýle, ale sem tam potřebuji i čočky (sport, výlety, dovolená). Od svého očního mám aplikované tyto čočky a vyhovují mi ve všech směrech. V březnu mi bylo ale nově naměřeno pro pravé -2,75. Levé oko zůstalo na hodnotě -2,25. Původně jsem měl na obou očích -2,25. Nyní jsem zkoušel čočky na kolo a pohled pravého oka už není dobrý. Musím si koupit silnější čočky. Můj dotaz tedy zní, jestli můžu zadat hodnotu dioptrie -2,75 nebo je nutné dioptrii pro kontaktní čočky ještě nějak upravit?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Ne, úprava dioptrie není pro nákup čoček potřeba. Pro pravé oko zůstane hodnota dioptrie u kontaktních čoček -2,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Hadrava T.

Celý den o nich nevím - mám s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Barča

Dobrý den, mám nově naměřený k dioptriím i nějaký cylindr a nestihla jsem se lékařky zeptat, co to znamená. Pravé oko: sféra dioptrie -1,75, cylindr dp -0,25, osa 165. Levé oko: sféra dioptrie -1,50, cylindr dp -0,50, osa 165. Tyto čočky mi maximálně vyhovují a ráda bych u nich zůstala. Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Barčo, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. To znamená, že můžete i nadále zůstat u svých oblíbených čoček. Po přepočtu budete pro obě oči potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Hezký den.

Kateřina Štemberková

Dobrý den, prosím o radu :) Nosila jsem občas tyto jednodenní čočky, po těhotenství se mi změnily dioptrie a na jednom oku přibyly osy a cylindry a já teď tápu, jak správně objednat. Pravé oko: -3,00, cyl. +0,25, axis 95 Levé oko: -2,25 Děkuji vám za radu, Štemberková

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Pakliže Vám u dioptrických parametrů přibyly cylindrické hodnoty, pak se u Vás začíná rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou však zatím příliš nízké, a tak Vám ke korekci zraku budou stačit tyto sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a pro levé oko budete potřebovat čočku -2,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martin Gábor

Dobrý den chtěl bych se zeptat když vám pošlu foto papír od očního budete schopní my Podle toho objednat čočky?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. Ano, pokud nám pošlete fotografii Vašeho předpisu na brýle nebo zápis z očního vyšetření, napíšeme Vám dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček. Fotografii nám prosím pošlete na e-mail info@cocky-kontaktni.cz. Hezký den.

Míra Vrazek

Dobrý den. Mám po operaci Lasik 10let. Vrátila se mi vada -1,25D. Byl jsem již u dvou optometristů. První mi dal cocky se zakrivenim 8,6, na ty jsem neviděl skoro vůbec. Druhý mi předepsal tyto čočky zakriveni 9, dia 14,2. Vidění je tak na 70%. Ale cocky mi nedrží na oku, při sportu se mi třeba přehnou a zajedou pod víčko. Jsou prosím nějaké čočky na zploštělé oko operaci? Popř. Je v okolí č. Budějovic nějaký šikovný optometrista s širokým sortimentem? Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Míro, děkujeme Vám za otázku. Nesnáze, které pociťujete jsou, bohužel, u operovaných uživatelů běžné. Operace většinou řeší korekci v řádu několika let, ale vada se postupem času v různé míře vrací. Tím, že bylo do oka zasáhnuto, má drobnou jizvičku, která může dělat při korekci čočkami neplechu. Protože neznáme Vaše současné přesné zakřivení rohovky, je velmi těžké cokoli doporučit. Dle popisu situace, kdy Vám čočka při sportu "zajede" pod víčko, je velmi pravděpodobné, že zakřivení 9,00 mm je již velké, protože čočka v oku "plave". Z tohoto důvodu si myslíme, že by Vám měly spíše sedět čočky s menším zakřivením. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili jednodenní čočky Biomedics 1 Day Extra se zakřivením 8,80 mm nebo měsíční čočky Biomedics 55 Evolution se zakřivením 8,90 mm. Oba typy čoček jsou od společnosti CooperVision a vzhledem v Vašim specifickým potřebám, bychom Vám doporučili před nákupem na internetu odbornou aplikaci. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Společnost CooperVision je předním výrobcem kontaktních čoček a jako jediná vyrábí i čočky s extrémně vysokými dioptriemi či čočky na kombinované oční vady. Pakliže byste chtěl dál sám zkoušet čočky se zakřivením 9,00 mm, můžeme Vám z našeho sortimentu nabídnout čočky 1 Day Acuvue TruEye, Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe nebo SofLens 38. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ing. Vácha Jan

Kupuju si je několik let a nikdy nebyl problém. Nemám důvod hledat jiné.

Jaryn

Dobrý den, nosím tyto čočky rád, ale večer při hraní her na PS mě občas pálí oči. Nožičky brýlí mě tlačí, když mám sluchátka... je možné s tím něco dělat?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Při sledování digitálních zařízení se obecně prodlužuje frekvence mrkání a povrch oka osychá. Tento stav se dá velmi dobře řešit očními kapkami. Z našeho sortimentu Vám můžeme doporučit např. oční kapky Blink Contacts. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Petra V.

Příjemné, komfortní, skvělé na cestování - prostě dokonalé.

Martina

Dobrý den, pokud mám v současné době zakřivení čoček 8.6, je lepší volit 8.5 nebo 9.0, když 8.6 u daných čoček neexistuje, dekuji Martina

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm. V tomto případě by pro Vás bylo vhodnější zakřivení 8,50 mm. Zakřivení 9,00 mm by na Vaše oči bylo pravděpodobně velké a čočky by Vám z očích "plavaly". Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martina

Dobrý den, pokud v současné době používám 14-ti denní čočky Acuvue Oasys a chci přejít na čočky 1denní, jaké čočky doporučíte? Děkuji Martina

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Tyto jednodenní hydrogelové čočky jsou mezi uživateli poměrně oblíbené. Vaše oči jsou však nyní zvyklé na silikon-hydrogelový materiál. Takto na dálku Vám nejsme schopni říci, jak Vaše oči přijmou čočky z jiného druhu materiálu. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli jednodenní čočky od stejného výrobce Acuvue Oasys 1-Day nebo TopVue One+. Oba typy čoček jsou ze silikon-hydrogelového materiálu. U čoček TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Veronika Paulikova

Dobrý den, aktuálne mám už nejakú dobu tento typ čočiek. Vyberám však nové - mesíční ideálne. Bohužial u týchto ma očí po pár hodináách bolia, mám pocit vysušenia oka, namáhania, mlženia a rezania očí. Preto hladám iný typ. Potrebovala by som zakrivenie 8.5. Existuje iná značka ktorá má tuto možnost? Všade som videla len 8.6. Jak moc by to bolo zlé keby som vybrala cočky so zakrivením 8,6?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázky. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, které by oči měly bez potíží zpracovat. Každý však na změny u kontaktních čoček reaguje individuálně. Proto bychom Vám z našeho sortimentu doporučili měsíční hydrogelové kontaktní čočky TopVue Plus, které mají zakřivení 8,60 mm. U značky TopVue totiž funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám zakřivení 8,60 mm nebylo příjemné nebo Vám čočky nesedly z jiného důvodu, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Štěpánka

Dobry den, syn byl vcera na vysetreni u ocniho lékaře, přál si čočky a tak mu lékařka dala jedny na 14 dni s tim ze 30.6 prijde na další kontrolu, bohuzel po špatné aplikaci se mu pretrhla a jiné nema. Je to jeho prvni zkusenost. Je mozne podle brýlí objednat čočky tak aby měl na každý den jiné než se naučí správně aplikovat do očí. Dekujo za odpověď. Kuchařová

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Štěpánko, děkujeme Vám za komentář. Pro začínající uživatele jsou nejlepší jednodenní čočky. Začátečník s nimi získá potřebnou praxi. Každý den si bere novou a naprosto čistou čočku. V případě, že se čočka poškodí z důvodu začátečnické neobratnosti, finanční ztráta není tak velká. Jestliže máte nyní zájem jednodenní čočky 1 Day Acuvue Moist, můžete je vyzkoušet. Nebo Vám můžeme doporučit kontaktní čočky TopVue Daily. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by synovi čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. V letních měsících jsou obecně vhodnější jednodenní čočky z hlediska hygieny zejména u koupání v bazénech či koupalištích. Tudíž je Vaše volba, vzhledem k přicházejícímu létu, velmi dobrá. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Iva

Dobrý den, brýle mám -1,00 a cylindr -0,25 -1,25 a cylindr - 0,25 osa 90 P.D. 31 h 25 jaké jednorázové čočky mi doporučujete?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za otázku. Máte počínající astigmatismus, ale na hodnotu cylindru -0,25 není potřeba brát zřetel. Tudíž Vám ke korekci zraku postačí klasické sférické čočky. 1 Day Acuvue Moist můžete použít a zvolíte pouze hodnotu dioptrie (1,00 a 1,25). Při zadávání dejte pozor na znaménko. Správně byste měla mít před nákupem na internetu čočky odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky přesto koupit, mějte prosím na paměti, že na nevhodný nákup čoček nelze uplatnit reklamaci. Proto bychom Vám spíše doporučili kontaktní čočky TopVue Daily, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, hezký den.
Monika

Dobrý den, doteď jsem nosila čočky switch ale úplně mi nevyhovují, mám pocit, ze skrz ne špatně vidim a později i režou (na vyšetření jsem byla). Rasa bych vyzkoušela jiné, ale na původních jsou uvedené hodnoty: průměr 14,1 a zakřivení 8,6. Mohu u těchto zvolit zakřivení 8,5 a bude to v pořádku? Můžete mi připadne ještě doporučit jine? Poradit, zda jsou lepší tyto, či topvue a připadne jaké? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialistou. Nutno podotknout, že ke změnám je každý jinak vnímavý. Čočky 1 Day Acuvue Moist jsou mezi uživateli velmi oblíbené a dobře snášené. Nicméně Vám takto na dálku nejsme schopni říci, zdali Vám čočky bez výhrad sednou. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky přesto koupit, mějte prosím na paměti, že na nevhodný nákup čoček nelze uplatnit reklamaci. Proto bychom Vám spíše doporučili kontaktní čočky TopVue Daily, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, hezký den.
Pavel

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi UV filtrem čoček Acuvue Moist a Top Vue Daily?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Pavle, děkujeme Vám za otázku. Výrobci, bohužel, blíže nedefinují použitý UV filtr. Z tohoto důvodu Vám nemůžeme poskytnout bližší informace. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Jan

Dobrý den,je možné zakoupit i menší balení těchto čoček než 30ks? Např. zkušební pár,případně 6 ks apod.? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel menší balení není výrobcem dodáváno. Zkušební kontaktní čočky jsou k dispozici pouze u očních specialistů. Můžeme Vám ale nabídnout kontaktní čočky TopVue, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Konkrétně bychom Vám doporučili vyzkoušet čočky TopVue Daily. Ty jsou dostupné také v balení 10 kusů. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Martin

Dobrý den, Mám dotaz ohledně diptrii. Dnes jsem byl na vyšetření u očního lékaře a doposud jsem nosil brýle a chtěl bych zkusit čočky. Dřív jsem navštívil specialistu na kontaktní čočky, ale neměl jsem s tím dobré zkušenosti (tahali ze mě jenom peníze) . Proto se chci zeptat, když budu objednávat kontaktní čočky, jestli mají stejný rozměr jako u brýlí. Cilindr nemám a zajímá mě, jestli jsou tedy stejné rozměry dioptríí u brýlí a kontaktních čoček. Děkují Vám a přeji krásný den.

Zákaznický servis

Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. Dioptrické parametry zůstávají nepozměněny do hodnoty dioptrie -3,50 a +3,25. Takže pokud máte nižší hodnoty dioptrií, můžete bez obav nakoupit rovnou. Pakliže máte dioptrické hodnoty vyšší nebo rovny výše uvedeným údajům, hodnoty je nutné upravit. V takovém případě nám napište Vaše brýlové dioptrické hodnoty a my Vám doporučíme vhodné parametry pro nákup kontaktních čoček. Hezký den.

Emma

Dovrý den, na každém oku mám jiné dioptrie. Zajímá mě, na kolik peněz vyjdou jednodenni cocky za mesic? Je to velky rozdil od mesicnich cocek? Dekuji za odpoved.

Zákaznický servis

Dobrý den, Emo, děkujeme Vám za otázku. Měsíční čočky vychází cenově mnohem výhodněji. Vždy samozřejmě záleží, jaké čočky si vyberete. Běžně se prodávají balení po 3 nebo 6 ks čoček. Protože máte na každém oku jiné hodnoty, musela byste si na každé oko pořídit jednu krabičku, ale Jejich náklady na 1 měsíc se pohybují cca od 90 do 330 Kč + roztok. Tyto jednodenní čočky stojí 459 Kč (30 čoček), a protože máte na každém oku jiné hodnoty, musíte koupit 2 balení. Tyto 2 balení Vám pokryjí měsíční nošení a vyjdou na 918 Kč, což je tedy i cena za měsíc nošení. Jednodenní kontaktní čočky jsou ale nejzdravějším způsobem nošení, protože si každý den berete nové a perfektně čisté čočky. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám odpovíme. Hezký den.

Tomáš Tschöpl

dobrý den, děkuji za odpověď. S čočkami nezačínám, navíc tyhle jsou pro dvanáctiletou dceru. Opsal jsem hodnoty z krabičky. shoduje se výrobce, mělo by to být tedy vše stejné. Která hodnota je průměr?

Zákaznický servis
Dobrý den, Tomáši, děkujeme za další komentář. Průměr se označuje DIA (diametr), zakřivení se označuje BC (Base Curve) a osa cylindru se označuje AXIS. Pro nákup torických čoček tedy zvolíte dioptrii -2,00, cylindr -0,75 a osu 90°. Hodnoty průměru a zakřivení jsou u 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism dané. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Tomáš Tschöpl

dobrý den, tak prosím o kontrolu, hodnoty jsou: D -2,00 cyl/axis -0,75 090 BC 8,5 DIA 14,5 děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za doplnění informací. Vaše dioptrické hodnoty nepotřebují žádné úpravy. Pouze Vás upozorníme na fakt, že povolené mezní odchylky u průměru a zakřivení jsou ± 0,20 mm. Ve Vašem případě je rozdíl u průměru 0,30 mm. Proto se může stát, že Vám čočka dobře nesedne na oko. Hezký den.

Tomáš Tschöpl

dobrý den, jak mám prosím objednat cylindr - 0,75 ? děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za otázku. Toto jsou klasické sférické kontaktní čočky, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Cylindrická hodnota společně s osou se zadává u korekce astigmatismu, který korigují torické kontaktní čočky. Torická varianta těchto kontaktních čoček je 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. V některých případech se však musí dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček upravit. Pokud byste chtěl své dioptrické hodnoty před nákupem překontrolovat, napište nám. Hezký den.
Zuzana Jamuláková

Dobrý den, objednala jsem si na zkoušku 1 Day Acuvue Moist. Po nasazení jsou čočky v oku příjemné, vůbec je necítím, bohužel během dne mám velice nepříjemný pocit suchého oka. Pracuji u počítače v klimatizovaném prostředí. Mohli by jste mi poradit jinou alternativu jednodenních čoček? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za otázku. Potíže se syndromem suchého oka jsou v klimatizovaných prostorách velmi častým jevem. V kombinaci s prací na PC, kdy se navíc snižuje frekvence mrkání, se syndrom objevuje ještě častěji. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky TopVue One+, které jsou velmi komfortní, a navíc pouze u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Dále Vám doporučujeme pořídit si oční kapky, kterými budete zvlhčovat oči v průběhu dne. Z našeho sortimentu Vám můžeme doporučit oční kapky Hylo fresh, které mají v oblibě i vášniví počítačoví hráči. Hezký den.
Dominika Kaňková

Dobrý den, je prosím již možné objednat jednodenní čočky Johnson s cylindry? Opticka mi tvrdí, že je již Johnson vyrábí. Předem děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, Dominiko, děkujeme za otázku. Johnson and Johnson nabízí jednodenní torické čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism , u kterých ale bohužel došlo k výpadku výroby. Problém se týká dioptrií v rozsahu –6,00 až –9,00 ve všech kombinacích cylindrů a os. Pravidelné dodávky by měly být obnoveny na konci října 2019. Pokud jste mimo výše uvedený rozsah rozsah dioptrií, můžete zboží objednat u nás. Johnson má ve svém portfoliu ještě čočky - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism a u nich je skladovost v pořádku. Poraďte se se svým očním lékařem, které z těchto čoček by pro Vás byly vhodné. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Hezký den.
Misa

Dobry den, prosim poradíte mi vhodné čočky? P -1,5; cylindr -0,5 a osa 5 L -2,25; cylindr -0,25 a osa 180 Čcočky jsem dříve objednávala i bez ohledu na cylindr, ale po zvýšení dioptrii si nejsem jistá jak objednat. Dekujj

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Míšo, díky za Váš dotaz. Jaké čočky jste si dříve objednávala? Tyto 1 Day Acuvue Moist? Doporučili bychom Vám pro pravé oko dioptrii -1,75 a pro levé oko -2,25 beze změny. Cylindry jsou příliš nízké na to, aby mohly být korigovány torickými čočkami. U pravého oka stačí přepočet, u levého oka je cylindr tak nízký, že ho ani nelze přepočítat. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lukáš

Dobrý den, koupil jsem si tyto čočky a mám menší problém. Když si nasazuji čočku na levé oko, tak ji vždy při prvním mrknutí vymrknu. Povede se mi ji nasadit většinou tak na pátý pokus. U pravého se mi to nikdy nestalo. Ať se snažím jak jen to jde tak se mi to vždy povede až po několika pokusech. Nevíte v čem může být problém? Myslím, že problém není ve mně. Nemůže to být třeba jiným zakřivením levého oka nebo tak.. ? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lukáši, děkujeme za Váš dotaz. Takhle na dálku bohužel nejsme schopní odhadnout, v čem je problém. Pokud Vám byly čočky doporučeny po odborném vyšetření kontaktologem, měl byste s ním tento problém určitě konzultovat. Problém může být v zakřivení, i když v současné době to už není tak důležitý parametr. Sázeli bychom spíš na to, že materiál čoček není pro Vaše oči 100% vyhovující. Nesedí si se složením slzného filmu, a proto se čočka na oku nedokáže správně uchytit, přilnout a usadit. Více Vám bohužel nejsme schopni říci. Určitě navštivte osobně očního specialistu. Když budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Petra

Ještě jednou dobrý den, přesné hodnoty: P: -3,00 / cylindry +0,50 / osa 75 / 0,00 a L: -3,25/ cylindry +0,75 / osa 95 / 0,00. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, díky za doplnění informací. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s dioptrií -2,75 a pro levé oko dioptrii -2,50 -0,75 a osu 180°. Doporučit Vám můžeme čtrnáctidenní čočky TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Petra

Dobrý den, po delší době jsem si pořídila nové brýle, u kterých mám i vyšší dioptrie a nejsem si tak jistá, jaké hodnoty zvolit u čoček. U brýlí mám parametry: -3,00 / cylindry +0,50 a -3,25/ cylindry +0,75. Podle zkušeností vím, že jsem schopná fungovat i bez cylindrů. Bude stačit pořídit čočky -3,25 pro obě oči, nebo doporučíte něco jiného? Čočky nosím pouze příležitostně a jsem zvyklá na Acuvue Moist popř. TopVue. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za dotaz. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát i hodnoty pro osu. Při naměřených plusových cylindrech je nutné změnit i hodnotu osy. Napište nám prosím kompletní naměřené hodnoty. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Jarda

Dobrý den, nosím čočky 1-day acuve moist. Ale mám při tom suché oči a musím používat kapky. Doporučíte mi náhradu? Děkuji Jarda

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jardo, díky za Vaši otázku. V tuto chvíli nosíte čočky vyrobené z hydrogelového materiálu. Mají vysoký obsah vody. Bohužel pro nás není možné posoudit, co u Vás způsobuje nepříjemné pocity. Pokud trpíte syndromem suchého oka, bylo by vhodné poradit se o volbě vhodných čoček osobně s kontaktologem. Mezi jednodenními čočkami mají vyšší obsah vody například Dailies AquaComfort Plus a Biotrue ONEday. Čočky, které vynikají vskutku výjimečnými vlastnostmi, jsou Dailies TOTAL1, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, takže mají vysokou propustnost kyslíku, ale jejich povrch je hydrogel s podílem vody až 80 %. Pokud bychom Vám mohli pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.
Vendula

Dobrý den, ráda bych si u vás objednala jednodenní kontaktní čočky, měla bych zájem o 1 Day Acuvue Moist. Chtela bych se zeptat, zda jsou tyto kontaktní čočky pro mě vhodné, popřípadě jaký počet dioptrií a jaké zakřivení mám do formuláře zadat, zda zakřivení 8.5 či 9.0, když mám na levém oku dioptrie -5.25 a na pravém oku diptrie -6.5, cylindr -0.5 a osu 25. Děkuji za odpověď. Vendula

Zákaznický servis
Dobrý den, Vendulo, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky nelze vybírat pouze podle naměřených dioptrií. Je nutné soustředit se na potřeby očí. Kontaktní čočky mají různý obsah vody a propustnost kyslíku. Jsou vyráběny z různých materiálů. Zakřivení a průměr by Vám měl sdělit oční specialista po vyšetření očí. Vzhledem k tomu, že nemáte s čočkami 1 Day Acuvue Moist zkušenosti, doporučovali bychom Vám před jejich nákupem konzultaci s kontaktologem. Nákup bez předchozího vyzkoušení by se pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. V každém případě je nutné naměřené parametry upravit pro kontaktní čočky. Pro pravé oko se dioptrie upraví na -5,00 a pro levé oko se hodnoty upraví pouze na dioptrii -6,25. Můžeme Vám doporučit kontaktní čočky z řady TopVue, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Čočky tedy můžete objednat bez obav ze zbytečné finanční investice. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Simona

Dobry den, Poprosila bych o radu. Nevim, jake cocky jsou vhodnejsi/ lepsi. 1 Day Acuvue Moist Lacreon nebo 1 Day Acuvue Trueye Hydraclear? Cocky nosim prilezitostne predevsim na ven. Me dioptrie jsou -1.50. Dekuji za odpoved. Simona

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Simono, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nejsme schopni odhadnout, které čočky pro Vás budou vhodnější. 1 Day Acuvue Moist jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který vyniká především obsahem vody. Propustnost kyslíku je u nich na nízké úrovni. 1 Day Acuvue TruEye jsou naopak ze silikon-hydrogelu. 1 Day Acuvue TruEye mají propustnost kyslíku vysokou a obsah vody na střední úrovni. Rozhodující jsou potřeby Vašich očí, proto je vždy nutné kontaktní čočky vyzkoušet. Doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní TopVue Elite, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. TopVue Elite si tak můžete doma bez obav vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Petr Marek

Dobrý den, potřeboval bych čočky Acuvue Moist na druhé oko s dioptrií -0,25. Ve vaší nabídce jsem je nenašel. Je možné je u vás objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Čočky nejsou v této dioptrii vyráběny. Není tedy možné je objednat. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Šárka

Dobrý den, vždy jsem používala 14ti denní čočky Acuvue Oasys, zakřivení 8.40 a průměr 14. Nyní bych si chtěla objenat jednodenní (14ti denní bych nevyužila), ale u těch je možné zakřivení pouze 8.50 a průměr 14.20. Myslíte že je to problém? Níže jsem se dočetla že rozdíl zakřivení je zanedbatelný, ale co průměr? Ten také? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Šárko, děkujeme za Váš dotaz. Změna typu kontaktních čoček s sebou vždy nese určité riziko, že nové čočky nebudou naprosto vyhovující. Bez předchozí osobní konzultace s lékařem pro Vás tedy může být nákup nových čoček zbytečnou finanční investicí. Aby tomu tak nebylo, doporučujeme Vám objednat kontaktní čočky TopVue Elite. U kontaktních čoček TopVue je totiž možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jana

Dobry den, prosim o radu. Chtela bych objednat cocky ale nwvim jake by byly nejlepsi.. posledni mereni: Dalka - prave oko 4, leve oko 3,5. Cylindr 1,5. Osa 30 stupnu. Prisma cr 19 (neslo precist zda je to 19 nebo 39). AS 1,6. P.D. prave 27,5 a leve 28,5. Dekuji. Jana

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jano, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko budete potřebovat čočky klasické sférické a pro levé oko budete potřebovat čočky korigující astigmatismus - torické kontaktní čočky. Jestli jsme správně pochopili zápis parametrů, pro pravé oko dioptrie 4,00 a pro levé oko dioptrie 3,50 cylindr 1,50 a osa 30°. Bohužel jste neuvedla plusová a minusová znaménka, která jsou velmi podstatná. Jestli je cylindr v plusových hodnotách, je pak třeba udělat přepočet a parametry upravit. Můžete nám chybějící hodnoty napsat, ale doporučili bychom Vám spíš osobní návštěvu kontaktologa, který by provedl vyšetření, měření a následně i aplikaci vhodných kontaktních čoček. Pokud chcete, doplňte potřebné parametry a samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakýmikoli dalšími otázkami. Přejeme hezký den.
Lenka

Dobrý den, běžně používám čtrnáctidenní kontaktní čočky Acuvue Oasys, které mají zakřivení 8.4, nyní jsem si chtěla objednat jednodenní. Všimla jsem si však, že mají zakřivení 8.5. Je možné, že mi čočky i pres to budou sedět, popř. musím vybrat stejný parametr zakřivení? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl 0,10 je zanedbatelný a během nošení by pro Vás neměl být žádným problémem. Přejeme hezký den.

Monika Michejdová

Dobrý den. Používám zhruba 3 roky jednodenní kontaktní čočky -2,5, zakřivení 8,5, průměr 14,2. Je mi 49 let, na blízko vidím bez brýlí i čoček perfektně, pokud nasadím brýle nebo čočky v posledním roce vidím psaný text hůře, text oddaluju. Předpokládám v mém věku mírnou vetchozrakost. Dá se to nějakým způsobem korigovat i u čoček jako v případě brýlí - multifokálními čočkami ?

Zákaznický servis - Martina
Dobrý den, Moniko, ano, i tento způsob korekce očních vad kontaktní čočky nabízí. Navštivte svého očního specialistu, který Vám potřebné dioptrie a hodnoty změří. Z multifokálních jednodenních kontaktních čoček Vám můžeme doporučit například Biotrue ONEday for Presbyopia nebo Dailies AquaComfort Plus Multifocal. Děkujeme a přejeme hezký den.
eliska beranova

Dobrý den,chtela bych si objednat cocky,ale nevim jak vyplnit pozadavek mam bryle dioptrie prave oko -3,50 a leve oko -2,75 prosim o radu jake zvolit dioptrie a zakriveni? dekuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den Eliško, hodnoty Vašich dioptrií zůstávají stejné, jako u brýlových čoček. Průměr a zakřivení Vám ale musí změřit oční specialista. Děkujeme za Váš dotaz a neváhejte se na nás obrátit i příště. Hezký den.

Iva Svobodová

Dobrý den chtěla bych si u vás objednat opět čočky jednodenní ,ale chci se zeptat mám problém ,když mám čočky v očích a potřebuji číst na blízko tak to mám takové rozmazané což v brýlích nemám a tak se chci zeptat neporadíte jaké si mám označit to zakřivení . děkuji za info Iva

Zákaznický servis

Dobrý den,

neostré vidění na blízko korigují kont.čočky s plusovými dioptriemi. Pokud v čočkách, které máte odborně aplikovány již špatně vidíte, pak doporučujeme návštěvu očního specialisty a novou aplikaci. Zakřivení je parametr oka, který Vám sdělí oční specialista.

Renata

Dobrý den, používám čočky Frequency XC (mám slabý astigmatismus -0,25 cyl.). Čočky Frequency XC mají zakřivení 8,5. Stejně tak tyto čočky. Zkusila jsem je před měsícem a čočka mi na oku tzv. pluje a při mrkání se hýbe. Je nějaká jiná alternativa ? Potřebuji teď jednodenní čočky, ale není možné si objednávat zkušební pár. Jaké byste mi doporučili. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Renato, kontaktujte prosím Vašeho očního specialistu, který Vám kontaktní čočky aplikoval a poraďte se s ním o vhodném druhu kontaktních čoček pro Vás. Dle jeho doporučení si pak objednejte čočky, předejdete tak možnému riziku přinejmenším ztráty finanční investice z nákupu bez odborné konzultace s očním specialistou. Děkujeme za pochopení.

Meixnerová Petra

Dobrý den,chtěla bych objednat kontaktní čočky pro přítele,který je v nemocnici,tudíž si je nemůže objednat sám,doufám,že jsem zadala údaje dobře,objednává si je u vás pravidelně,jmenuje se Palinčák Roman,prosím o kontrolu pokud můžete. Děkuji Meixnerová Petra

Zákaznický servis

Dobrý den paní Meixnerová, zkontrolovali jsme předchozí objednávky a objednala jste správné parametry i druh kontaktních čoček, které si pan Palinčák Roman objednává. Děkujeme za objednávku