1 Day Acuvue Moist (90 čoček)

1 369 Kč
98% doporučuje
Skladem
Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (180 čoček) - 2659 Kč (ušetříte 79 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 369 Kč

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Johnson and Johnson, které mají zabudovanou zvlhčující složku, která udržuje čočku příjemně vlhkou.

Technologie LACREON™

Technologie LACREON™ uzavírá zvlhčující složky v materiálu čočky, což zajišťuje nositeli vyšší komfort.

UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Pohodlné nošení

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení, protože jsou jednorázové, je tak zachována nejvyšší míra hygieny. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Jednodenní čočky jsou rovněž ideální na cestování, protože odpadá nutnost péče o čočky pomocí roztoku a pouzdra.

Výhody kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST:
  • Jednodenní (jednorázové) použití je nejzdravější formou nošení kontaktních čoček.
  • Čočky, které pomáhají udržet vlhkost a chrání před podrážděním.
  • Blokují UVA a UVB záření.
  • Ideální na cestování.

Vlastnosti - 1 Day Acuvue Moist (90 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Jméno produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 1 229 Kč

Ostatní také zakoupili

Hodnocení

98%
603 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 18.04.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (29)

Máte nějaké otázky nebo názor?
gina

super cena

Klára Voláková

Nemám vůbec co vytknout. Objednávala jsem u vás poprvé a jsem moc spokojená. Čočky v pořádku a doručení bylo opravdu hned druhý den. Super :) Zase u vás ráda objednám.

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že jste spokojená. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Přejeme Vám hezký den.

E. Dušková

Po xy letech nošení měsíčních čoček si nemůžu jednodenní čočky vynachválit. Už bych se k vícedenním nevrátila. Chtěla bych se ale zeptat, jestli mají UV filtr? Díky

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, tyto kontaktní čočky mají UV filtr. Přehled všech klíčových atributů čoček najde v tabulce vlastností. Čočka samozřejmě pokrývá jen část oka, a pokud byste chtěla ochranu očí před UV zářením maximalizovat, vyberte si sluneční brýle z naší nabídky. Přejeme Vám hezký den.
Danka

Nosila jsem nějaké čočky Proclear a když to teď porovnám s těmihle, tak jsem vůbec neměla tušení co to je pohodlné nošení. Teď o čočkách doopravdy celý den nevím. Určitě tedy můžu 1 Day doporučit.

Nevěřící Tomáš

Dobrý den, trošku jsem usnul na vavřínech a zapomněl jsem si objednat čočky. Když si dnes objednám, dojdou mi čočky do Vánoc? Rád bych měl na naší tradiční odpolední vycházce sluneční brýle, když bude svítit slunko ☼

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za otázku. Bohužel Vám toto s jistou říci nemůžeme. Pokud objednáte dnes, měli bychom odbavit Vaši objednávku zítra. Pakliže zaplatíte zásilku okamžitě kartou a zvolíte při dopravě výdejní box, je velká šance, že Vám balíček dorazí. Může se však stát, že bude dopravce zahlcen. Tento faktor, bohužel, nemůžeme ovlivnit. Nemůžeme Vám tak s naprostou jistotou slíbit doručení do 24.12. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Simča P.

První čočky, u kterých jsem zkusila koupit velké balení a akorát objednávám další! Je fajn mít čočky, které prostě sedí a můžu se na ně spolehnout.

Iveta Kovaříková

Mám jen rychlý dotaz. Mám navýšení o 1/4 dioptrie z -1,75 na -2,00 na obou očích. Mám pocit, že u nízkých dio se nic neupravuje, ale chci mít jistotu. Budu Vám vděčná za rychlou odpověď, potřebuju objednat nejlépe ještě dnes :) Předem díky, vím, že jste nejlepší.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Iveto, děkujeme Vám za otázku. Dioptrické hodnoty u minusových dioptrií se upravují až od hodnoty -3,50. Vaše dioptrické hodnoty upravit není potřeba. Můžete je zadat tak, jak jsou, tedy hodnotu dioptrie -2,00. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petr Kolář

Ahoj, nosím jen tyto čočky a střídám je s brýlemi. Pracuju s počítačem a když mám čočky, občas cítím nepohodlí. Občas se mi stalo, že už po obědě to není ono. Čočky mi jinak vyhovují. Když je mám třeba o víkendu, tak nepohodlí nikdy necítím. Nevíte co by to mohlo být případně jak situaci řešit?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Podle popisu situace je nepohodlí pravděpodobně způsobené dehydratací čoček. Při práci na počítači nebo při sledování televize člověk snižuje frekvenci mrkání. Tím začne povrch oka osychat. Další faktor, který může způsobovat pocit nepohodlí je suchý či klimatizovaný vzduch v kanceláři. Jestliže Vám čočky jinak vyhovují, zkuste používat oční kapky. Oční kapky vždy čočky příjemně hydratují a současně osvěží Vaše oči. Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout oční kapky Blink Contacts. V případe, že by potíže přetrvávaly, konzultujte stav s Vaším očním specialistou. Hezký den.
Libor Nývlt

Pro mě jsou jednodenní čočky naprostý hygienický standard. Vícedenní čočky se mi doslova příčí.

Míra Janků

Dobrý den, mám změnu dioptrických hodnot a přibyl mi do zápisu nějaký cylindr a osa. V sobotu odjíždím na dovolenou a potřebuju si koupit čočky. Řeším to na poslední chvíli, protože mou kontrolu posunuli o 10 dnů. Dříve jsem nosil tyto čočky s hodnotou dioptrie -1,50 pro obě oči. Nyní mám na obou očích -1,50 potom cylindr -0,50 a osy - pravé oko 95° a levé 174°. Prosím o pomoc, rád bych dál nosil tyto čočky, protože sedí naprosto perfektně.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Míro, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Protože máte však cylindrické hodnoty příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Tudíž i nadále budete moct nosit tyto čočky, ale s hodnotou dioptrie -1,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Lukáš Ouhel

Nosím zásadně jednodenní čočky, protože mi to přijde zkrátka hygienické a hlavně praktické. Čoček jsem zkusil víc, ale tyhle vedou. Současně velké díky za fungování e-shopu - luxusní servis a bleskové doručování. Je fajn mít tak spolehlivého prodejce kontaktních čoček.

Květa Skipalová

Dobrý den, nosím tyto čočky, protože mi velmi vyhovují. Mám však změnu v dioptrických hodnotách a potřebovala bych zkontrolovat, jestli je není potřeba upravovat. Hodnoty jsou z konce tohoto dubna. Pravé oko -3,75 a levé oko -3,25. Předem děkuji za pomoc a přeju Vám krásný jarní den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Květo, děkujeme Vám za komentář. Pro nákup kontaktních čoček bude nutné upravit pouze dioptrické hodnoty pravého oka. Ke korekci pravého oka tedy budete nově potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50. Dioptrickou hodnotu levého oka můžete zadat tak, jak je. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Darina Nováková

Jednodenky jsou dle mého názoru naprosto bezkonkurenční. Nemusím řešit nějaké roztoky a pouzdra. A když mám chuť nosit brýle, tak je nosím třeba týden. Zkrátka TOP a tyhle nejvíc ♥

Štefan Brůha

Dobrý den, není to dlouho, co jsem se začal trápit s jarní alergií. Nějaké oční kapky jsem už zkusil, ale žádné nebyly nic extra. Mám lehčí formu alergie... nic velkého. Rád bych zkusil nějaké nové kapky - doporučíte mi prosím nějaké?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Štefane, děkujeme Vám za otázku. Při alergiích jsou oční kapky velkou úlevou. Oční kapky čočku opláchnou a pilová zrnka se odplaví a nedráždí oči. Jestliže máte lehčí formu alergie můžeme Vám z našeho sortimentu očních kapek nabídnout Blink intensive tears. Jde o velmi jemné kapky bez konzervačních látek. Navíc si je můžete pořídit i v praktických hygienických ampulkách, které můžete mít na více místech, abyste je měl stále při ruce. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Bohdan Janáček

Dobrý den, nosím dlouhodobě tyto čočky a potřeboval bych překontrolovat dioptrie. V předpisu na brýle do dálky mám nyní pro pravé oko -6,00 / levé oko -6,75. Předem děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Bohdane, děkujeme Vám za komentář. Nyní budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,50 a ke korekci levého oka pak čočky s hodnotou dioptrie -6,25. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Berenika

Při mé frekvenci nošení čoček a brýlí se mi prostě vícedenní čočky nevyplatí. Jiné jednodenky mi nesedí tak dobře jako tyhle. Prakticky o nic nevím. Jsou vážně dobré.

Martina Šubrtová

Dobrý den, i rovněž preferuji jednodenní čočky, ale protože jsem cítila poslední dobou, že to nebylo ono, zašla jsem si na kontrolu. Nově mám naměřenou cylindrickou hodnotu a osu. Ráda bych zůstala věrná své značce, ale vůbec si nevím rady. Nově mám naměřeno pro pravé oko -1,25, cylindr -0,50, osa 157° a pro levé oko -1,50, cylindr -0,50 a osa 62°. Původně jsem nosila na obou očích -1,25. Předem moc děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Rozvinula se u Vás poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Protože jsou Vaše cylindrické hodnoty příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Budete si tam moct i nadále kupovat tyto kontaktní čočky. Nově však budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Oldřich Král

Protože mě fakt nebaví čočky čistit, tak jedině jednorázovky. Moisty kupuju poměrně dlouho a stále si drží kvalitu. Jsou to zkrátka čočky, na který se můžu spolehnout.

Soňa

Dobrý deň..nosím kontaktné šošovky –3.00,so zakrivením 8,5 a som s nimi spokojná. Chcela by som si od vás objednať eště Acuvue Oasys (6 šošoviek) ,ktoré zakrivenie by mi viac vyhovovalo,8,80 a­lebo 8,40 ? Dakujem.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Soňo, děkujeme Vám za otázku. Pravděpodobně by Vám lépe sedly čočky se zakřivením 8,40 mm. Nicméně čočky Acuvue Oasys jsou vyrobené i z jiného druhu materiálu, a tak Vám nejsme schopni říci, jak na změny budou Vaše oči reagovat. Každá re-aplikace čoček by měla proběhnout pod dohledem očního specialisty. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jan J.

Kupuju je několik let a jsem stále spokojený.

Milan Š.

Dobrý den, pomalu dobírám balení a kvůli zhoršení zraku jsem byl na kontrole. Mám navýšené dioptrie na -4,00 a -4,25. Mohl bych Vám požádat o úpravu dioptrií pro nákup nového balení čoček. Předem děkuji za laskavost.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Milane, děkujeme Vám za komentář. Nově budete při nákupu čoček zadávat hodnotu dioptrie -3,75 a -4,00. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Danica K.

Sú naozaj super, používam ich dlhodobo.Dokonca aj moji dvaja synovia.

Filip Tesař

Perfektní čočky - žádný starosti s čištěním, takže i na výlety nebo dovolené jsou prostě nej.

Amina

Dobrý den.Prosím vás jak můžu vybrat barvu čoček?tady ne ukazuje barvu.Děkuji předem za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Amino, děkujeme Vám za otázku. Toto jsou klasické kontaktní čočky určené pouze ke korekci zraku. Jestliže máte zájem o barevné dioptrické čočky, můžete si nabídku jednodenních barevných čoček prohlédnout ZDE. Hezký den.

Kristýna citová

Dobrý den, poprvé si kupuji čočky takhle přes internet a nemám u sebe ani svůj vystup od doktora ale mám klasicky 2,5 dioptrie na obou očích ale jiné vady nemám. Moc se nevyznám v tom zakřivení a dioptrie +-. Jestli byste mi byli schopni nějak pomoc děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Zakřivení je velikostní parametr čočky. Zakřivení by mělo stejné, jako je zakřivení Vašeho oka. Jsou však povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Znaménka + a - u dioptrie určují druh korekce. Minusová hodnota dioptrie koriguje krátkozrakost (vidíte špatně na dálku) a plusová hodnota dioptrie koriguje dalekozrakost (vidíte špatně na blízkou vzdálenost). Jestliže jste úplná začátečnice, doporučili bychom Vám rozhodně balení po 30 čočkách. Každopádně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud máte zájem o tyto čočky, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Nebo Vám z našeho sortimentu můžeme nabídnout čočky TopVue Daily, protože značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Radka Mlejnková

Dobrý den, kupuju si na letní sezonu vždy tohle větší balení. V zimě jsem byla na kontrole a mám změnu v dioptriích. Původně jsem měla pravé oko: +1,25 a levé oko: +1,00. Teď mám naměřeno pravé oko: +1,50, cylindr -0,50, osa 13 a levé oko: +1,25, cylindr +0,25 a osa 55. Ráda bych si objednala zase tyto čočky, protože jsem na ně zvyklá a vyhovují mi. Ale nejsem si jistá jestli můžu, když tam mám ty cylindry - poradíte mi prosím?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Radko, děkujeme Vám za otázku. Začala se u Vás projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Po přepočtu budete pro pravé i levé oko potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Radim

Výborně drží, na fotbal jsou top + super práce shopu. Dík

Hedvika Tučková

Jsou výborné - jednodenní čočky jsou NEJ <3

Kamila Drnková

Bez nich to nedám ....skvělé (