1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 čoček)

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank

739 Kč 698 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 18 x

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Cena: 289 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

Petr Červený

Dobrý den, mám adici 1,25, ale na levém oku o 1 dioptrii víc (tupozrakost). Je možné objednat čočky s odlišnými hodnotami pro levé a pravé oko? Nebo mám koupit čočky jen s hodnotami pro dominantní oko?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Určitě byste měl pro každé oko zvolit takové hodnoty, které byly naměřeny. Není nic neobvyklého, že mají lidé na pravém a levém oku rozdílné parametry. Určitě bychom Vám doporučili čočky nejprve vyzkoušet u očního specialisty. U multifokálních čoček je poměrně velké riziko, že se netrefíte s parametry. Multifokální čočky nesedí každému a mnohdy jsou nutné dodatečné úpravy parametrů a také různá individuální řešení. Pokud bychom Vám mohli s čímkoli pomoci, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Jan

Dobrý den, rád bych vyzkoušel multifokální čočky. Jakou hodnotu dioptrií mám při objednání zadat? Do dálky mám +1,75 a na čtení +3,5. Děkuji za odpověď, přeji hezký den.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za dotaz. Při objednání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky – takže dio +1,75 a adice u Vás vychází +1,75, což by u těchto čoček znamenalo add power Mid od +1,50 do +1,75. Doporučovali bychom Vám ale čočky nejprve vyzkoušet v aplikačním středisku, abyste měl jistotu, že jsou pro Vás vhodné. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Eva

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto multifokální čočky a mám naměřeno -4D a +0,75D na obě oči. Jaké multifokální čočky bych měla mít? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš dotaz. Výběr jednodenních kontaktních čoček je skvělá volba – jednodenní čočky obecně jsou považovány za nejzdravější a nejjednodušší způsob nošení. Při objednání se zadává dioptrie naměřená na dálku (u Vás zřejmě –4,00 dioptrie naměřené pro brýle – pro kontaktní čočky tedy –3,75) a add power je rozdíl mezi dioptrií na dálku a na blízko – tedy add power +3,00. Takto vysoké adiční hodnoty ale bohužel standardně u čoček nenajdete a výběr je tedy podstatně omezený. Můžeme Vám nabídnout pouze měsíční Proclear Multifocal XR. Čočky mají rozlišení pro dominantní (D) a nedominantní (N) oko. Své dominantní oko poznáte tak, že pomocí obou dlaní vytvoříte trojúhelník a skrze něj se bude dívat na určitý předmět vzdálený pár metrů. Pak se opět podíváte každým okem zvlášť. Při tomto testu bude dominantní oko to, kterým daný předmět stále uvidíte v trojúhelníku z Vašich dlaní. S takto vysokou adiční hodnotou bychom Vám doporučili vybrat první kontaktní čočky s osobní konzultací a pomocí kontaktologa. Budete mít jistotu, že jsou čočky opravdu vhodné. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, nebo budete chtít doplnit nějaké informace, napište nám. Přejeme krásný den.

Iva

Dobrý den, mám naměřené dioptrie na dálku -3 a na blízko -1 dioptrie na obě oči. Jaké čočky bych si měla objednat? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, děkujeme za Váš dotaz. Správně se díváte po multifokálních kontaktních čočkách. Při objednání zadáte dioptrii –3,00 a add power +2,00 – u těchto konkrétních čoček tedy High. Pokud budete potřebovat poradit s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezké den.

Barbora

Ráda bych vyzkoušela tyto čočky, ale -9dpt je mi málo, potřebuji alespoň -9,5 nebo 10.00dpt. Bude výrobce rozšiřovat dpt hodnoty? Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Barboro, děkujeme za Váš příspěvek, momentálně nemáme informaci, že by výrobce chtěl řadu rozšiřovat. Denní čočky s těmito dioptriemi Vám můžeme nabídnout Proclear 1 Day Multifocal nebo Dailies AquaComfort Plus Multifocal. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.

Popis čoček 1 Day Acuvue Moist Multifocal

Jednodenní multifokální čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal od výrobce Johnson & Johnson jsou určeny pro korekci tzv. presbyopie. Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu s technologií LACREON. Konstrukce čočky zajišťuje, že je možné zrak korigovat na blízko i do dálky.

Čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal nabízíme také v balení 90 čoček

Celodenní hydratace s technologií LACREON

Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který je bohatý na obsah vody. Při výrobě je použita technologie LACREON, díky které jsou čočky pohodlné po celý den nošení. S každým mrknutím se totiž smáčivost čočky snižuje, a tím může docházet k pocitu suchého oka. Technologie LACREON zvlhčovadla uzamyká uvnitř materiálu, a tak nedochází ke snižování smáčivosti.

Bezstarostný způsob nošení

1 Day Acuvue Moist Multifocal patří mezi jednodenní čočky, které jsou nejzdravějším a nejpohodlnějším způsobem nošení. Při jejich užívání nepotřebujete žádný roztok ani pouzdro. Čočky jednoduše ráno nasadíte a večer vyhodíte. Každodenní nošení nového páru snižuje riziko nepříjemných infekcí a je také příjemnější pro citlivé nositele či alergiky.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25,5 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano