1 Day Acuvue Moist Multifocal (90 čoček)

1 889 Kč
90% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 1.6. vyberte parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 889 Kč

Popis čoček 1 Day Acuvue Moist Multifocal

Jednodenní multifokální čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal od výrobce Johnson & Johnson jsou určeny pro korekci tzv. presbyopie. Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu s technologií LACREON. Konstrukce čočky zajišťuje, že je možné zrak korigovat na blízko i do dálky.

Čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal nabízíme také v balení 30 čoček

Celodenní hydratace s technologií LACREON

Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který je bohatý na obsah vody. Při výrobě je použita technologie LACREON, díky které jsou čočky pohodlné po celý den nošení. S každým mrknutím se totiž smáčivost čočky snižuje, a tím může docházet k pocitu suchého oka. Technologie LACREON zvlhčovadla uzamyká uvnitř materiálu, a tak nedochází ke snižování smáčivosti.

Bezstarostný způsob nošení

1 Day Acuvue Moist Multifocal patří mezi jednodenní čočky, které jsou nejzdravějším a nejpohodlnějším způsobem nošení. Při jejich užívání nepotřebujete žádný roztok ani pouzdro. Čočky jednoduše ráno nasadíte a večer vyhodíte. Každodenní nošení nového páru snižuje riziko nepříjemných infekcí a je také příjemnější pro citlivé nositele či alergiky.


Výhody kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST Multifocal:

  • Vhodné pro ty, kteří pociťují příznaky presbyopie, včetně potíží se zaostřováním na blízké předměty.
  • Poskytují jasné vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenosti. 2
  • Blokují UVA a UVB záření.1*^
  • Technologie dvojího účinku funguje v harmonii s očima a pomáhá tak udržet vlhkost a chrání před podrážděním.1
  • Umožňují Vám udržet si požadovaný životní styl bez kompromisů.


*Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

†www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. Na základě kontroly 23. října 2020 všech dokončených studií měkkých kontaktních čoček se zveřejněnými výsledky. 1-DAY ACUVUE® MOIST® jsou jediné čočky s nulovými závažnými nežádoucími účinky v jednoleté studii. Přezkoumání provedené k 23. říjnu 2020.

§Tento observační/doh­ledový registr se opíral o zprávy pacientů o symptomatických nežádoucích příhodách, které je vedly k vyhledání klinické péče. Tyto výsledky by měly být posuzovány ve spojení s dalšími klinickými výsledky týkajícími se bezpečnosti a účinnosti jednodenních kontaktních čoček etafilcon A, které také obecně vykazují nízkou četnost takových příhod. Ačkoli v této studii nebyly hlášeny žádné symptomatické infiltrativní příhody, takové příhody se mohou a vyskytovaly u jednodenních jednorázových čoček včetně 1-DAY ACUVUE® MOIST®, jak je uvedeno v označení produktu.

1. JJV Data ve složce 2018. Dual Action Technology and "cushion of moisture" description for 1-DAY ACUVUE® MOIST® family of contact lenses.

2. JJV Data ve složce 2020. ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL Fit and Performance claims.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Vlastnosti - 1 Day Acuvue Moist Multifocal (90 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Jméno produktu: 1 Day Acuvue Moist Multifocal
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25,5 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0.75 - +1.50), Mid (+1,50 - +1,75)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

90%
82 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře