1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

1 459 Kč
98% doporučuje
Skladem
Výhodnější balení: 1 Day Acuvue TruEye (180 čoček) - 2879 Kč (ušetříte 39 Kč)
Kdy odešleme? Pátek 19.8. vyberte parametry
1 459 Kč
1 459 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Kontaktní čočky Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye jsou jednodenní silikon-hydrogelové čočky, které byly uvedeny na trh společností Johnson and Johnson jako první svého druhu. V roce 2010 získaly prestižní ocenění TOP OPTA. Čočky jsou vybaveny zvlhčující technologií HYDRACLEAR®, UV filtrem a indikátorem rub-líc. Materiál Narafilcon A přináší vysokou propustnost kyslíku.

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye nabízíme také v balení po 30 čočkách.

Technologie HYDRACLEAR®

Technologie HYDRACLEAR® pracuje se zvlhčující látkou, kterou spojuje s materiálem čočky. Díky tomu zůstává povrch čočky hladký a jemný. Oči jsou pak udržovány přirozeně vlhké a v pohodlí po celý den.

UV ochrana a indikátor rub-líc

Součástí kontaktních čoček 1 Day Acuvue TruEye je UV filtr, který poskytuje nositeli částečnou ochranu proti záření UVA a UVB. Indikátor rub-líc umožňuje snadnější určení správné polohy pro nasazení čočky na oko.

Pozn.: Výrobce doporučuje přechod z předchozích verzí jednodenních čoček řady ACUVUE (1 Day Acuvue a 1 Day Acuvue Moist) na 1 Acuvue TruEye, pokud zůstanou zachovány parametry zakřivení (BC) a průměru (DIA).

Vlastnosti - 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Jméno produktu: 1 Day Acuvue TruEye
Propustnost kyslíku: 118 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Obsah vody: 46%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Narafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Elite+ (90 čoček)

  • UV filtr
  • komfortní a zdravé nošení
  • intenzivní lubrikace čočky
  • poštovné zdarma
Cena: 1 159 Kč
Chytrá alternativa

Hodnocení

98%
246 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (9)

Jiřin Neumann

Na léto a dovolený jsou pro mě tyhle čočky nezbytnost. Jestli opravdu končí tak mě to docela štve.

Drahotová Jiřina

Dobrý den, ráda bych si chtěla upřesnit informaci, kterou jsem v nedávné době zaznamenala, a to, že výrobce ukončuje výrobu těchto čoček. Je to pravda? Nosím výhradně tyto čočky, protože mi nejvíce vyhovují a trošku se děsím hledání alternativy, protože mi jen tak něco nesedne. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jiřino, děkujeme Vám za otázku. Ano, je to, bohužel, pravda. Společnost Johnson & Johnson nás informovala o ukončení výroby čoček 1 Day Acuvue TruEye ke dni 31. 12. 2022. Jestliže máte citlivé oči a máte obavy z hledání vhodné alternativy, využijte při re-aplikaci pomoc očního specialisty. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Tomáš

V půlce června odlétám do Portugalska na kite. Volba čoček je jasná!

Blanka Janáková

Dobrý den, mám aplikované tyto čočky a jsem s nimi spokojená. Poslední 2 -3 roky mě trápí na jaře pyly. Oční mi doporučila vykapávat oči kapkami Vividrin. Zdá se mi, že mi příliš nepomáhají. Jsou ještě nějaké kapky, které by mi mohly pomoci? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Blanko, děkujeme Vám za otázku. Vividrin jsou kapky, které většinou na léčbu a prevenci sezonního i chronického alergického zánětu spojivek pomáhají. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli doporučit oční kapky Hylo Dual nebo Vizol S Allergy. Hezký den.
Renata

Žiju poměrně aktivně a jednodenní čočky jsou pro mě ideální. Maximální spokojenost jak s čočkami, tak s rychlostí doručení.

Václav Holec

Spokojenost.

Ilona H.

Dobrý den, kupuju si tohle velké balení, zbývá mi dobrat poslední krabičku. Byla jsem na kontrole a mám nové hodnoty, mohla bych Vás požádat o úpravu dioptrií. Nyní mám pro obě oči -1,75 a nově mám naměřeno -2,00 na pravé oko a -1,75, nějaký cylindr -0,50 a osa 63° na levém oku. Můžu dál nosit tyto čočky, když mám na levém oku nové hodnoty?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ilono, děkujeme Vám za otázku. Na levém oku se Vám začala rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrická hodnota je však zatím příliš nízká a bude nutné ji přepočítat na sféru. Nově tedy budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,00. Hezký den.

Pavel

Super čočky - kupuju je už nějaký čas a nikdy nezklamaly.

Barbora Brůnová

Dobrý den,chtěla bych vyzkoušet tyto čočky nicméně nevím jaké zakřivení zvolit.Dříve jsem měla zakřivení 8.8. a DIA 14.Nevím tedy zdali by tyto parametry byly pro mne vůbec vhodné.Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, Vámi vybrané čočky disponují odlišnými parametry, než které potřebujete (jak uvádíte v dotazu). Rozdíl zakřivení a průměru by lidské oko mělo být schopno tolerovat. Bez předchozí odborné aplikace čoček Vám však nemůžeme zaručit, že Vám vybrané čočky budou vyhovovat. Doporučujeme Vám nejprve navštívit očního specialistu, který je schopen provést potřebná vyšetření a na jejich základě Vám doporučí vhodné čočky, které poté i aplikuje. Pokud tento proces nepodstoupíte musíte počítat při koupi čoček s rizikem, že Vám nebudou sedět nebo z nějakého důvodu vyhovovat. Děkujeme za pochopení