Acuvue 2 (6 čoček)

449 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 27.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Acuvue 2

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou 2týdenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené k dennímu nošení. Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou charakteristické snadnou manipulací (obsahují zabarvení) a vyšším pocitem pohodlí při nošení než původní čočky ACUVUE. Acuvue 2 nabízí optimální propustnost kyslíku s vysokým pohodlím zajištěným tenkými okraji.

Další generaci kontaktních čoček od společnosti Johnson&Johnson představují silikon-hydrogelové čočky Acuvue Advance a Acuvue Oasys.

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou baleny po 6-ti kusech v krabičce.

Vlastnosti - Acuvue 2 (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.70, 8.30
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Jméno produktu: Acuvue 2
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Premium (6 čoček)

  • Ideální pro ciltivé oči
  • Celodenní komfort nošení
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 439 Kč

Ostatní také zakoupili

Hodnocení

98%
402 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 16.04.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lukáš

Dobrý den, hledám 14ti denní čočky jako náhradu za 1 Day Acuvue Moist. Jsou tyto správná alternativa? Popřípadě jaké zakřivení mám zvolit? U jednodenních mám 8.50. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lukáši, díky za Váš dotaz. Teoreticky by mohlo jít o vhodnou náhradu, čočky byste ale měl vyzkoušet u kontaktologa. Pokud jde o zakřivení, bude záležet především na pocitu po vyzkoušení. Nositelé se často kloní k názoru, že lepší je zakřivení nižší. Čočka se pak zdá těsnější a na oku lépe usazená. Druhý pohled na tuto záležitost je, že z dlouhodobého hlediska je nošení čočky se špatnými parametry rizikové. Ideální opravdu bude reaplikace čoček, kde si ověříte, že jsou čočky vhodné. Pak můžete bez obav objednávat online. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Karin Honyszová

Dobrý den, Chtěla by jsem se zeptat, když mám na pravém oku dioptrie: -9.5, -1.50 a osu 75stupňů a na levém: -9.50, -1.50 a osu 90stupňů, jaké si mám objednat perimetry obou čoček? Děkuji mockrát za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Karin, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte tyto parametry naměřené pro dioptrické brýle, při objednání čoček zvolíte pro pravé oko dioptrie -8,50 cylindr -1,25 a osa 70°. Pro levé oko objednáte čočky s dioptrií -8,50 cylindrem -1,25 a osou 90°. Čočky budete vybírat z kategorie torické kontaktní čočky. Můžeme Vám doporučit jednodenní torické čočky Dailies AquaComfort Plus Toric, čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism nebo měsíční TopVue Air for Astigmatism. Záleží na Vašich preferencích. Každodenní výměna čoček samozřejmě představuje nejzdravější a nejjednodušší způsob nošení. Pokud budete mít jakékoli další otázky, velmi rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.
Karin

Dobrý den,odebiram od Vás pravidelně kontaktni čočky Acuvue 2. Po dnešní kontrole u oční lékařky,kde mi zvýšila dioptrie , nevím jaké parametry si mám objednat.chtěla bych Vás poprosit o přepočítání dioptrii z brýli na kontaktní čočky. -9,5 cilindr -1,5 DĚKUJI MOC.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karin, děkujeme za Váš dotaz. Při těchto parametrech pro dioptrické brýle, budete pro kontaktní čočky potřebovat dioptrii -8,50 a cylindr -1,25. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den a příjemné nošení.

Nela

Dobrý den, používám čočky Acuvue advance with hydraclear Plus či bez plusu. Jaký je v těchto čočkách rozdíl oproti Acuvue 2? Jsou lepší, novější??? Děkuji.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Nelo, kontaktní čočky Acuvue Advance PLUS jsou novou verzí čoček Acuvue Oasys, kterým předcházeli Acuvue 2. Acuvue Advance PLUS jsou tedy nejnovější, výrobce ale ukončil jejich výrobu. Jako vhodnou alternativu Vám můžeme doporučit Acuvue Oasys nebo TopVue Premium, které jsou velmi pohodlné a vhodné i pro citlivé nositele.

Nikol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké čočky by mohly být vhodnou alternativou Acuvue 2, vzhledem k tomu, že prodej už končí. Chtěla bych nejlépe měsíční, případně čtrnáctidenní, mám zakřivení 8.3, -5.5 dioptrií, průměr 14. Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Nikol, pokud máte zájem o měsíční alternativu, můžeme Vám nabídnout například PureVision. Ze čtrnáctidenních čoček jsou vhodné Acuvue Oasys. Vyzkoušet můžete také čočky značky TopVue, u kterých můžete v případě nespokojenosti využít služby Garance vrácení peněz. Ve Vašem případě doporučujeme TopVue Premium nebo TopVue Air. Přechod na jinou značku čoček je ale vždy rizikem, tudíž Vám nemůžeme zaručit, že Vám vybrané čočky budou maximálně vyhovovat. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Tomáš Richtr

Dobrý den,výroba těchto čoček je opravdu ukončena ? Jak dlouho budou ještě v prodeji a které jiné by jste mi doporučili? Vyzkoušel jsem Acuvue Oasys,ale nebyl jsem spokojen. Děkuji .

Zákaznický servis - Martina
Dobrý den, Tomáši, u těchto kontaktních čoček byla skutečně výroba ukončena. Jak dlouho Vám je budeme moci nabídnout Vám s přesností nemohu říci, záleží především na Vašich hodnotách dioptrie. Jako vhodnou alternativu Vám mohu doporučit kontaktní čočky TopVue Premium. Mají ztenčené okraje a disponují vysokou propustností kyslíku. Navíc, pokud by Vám kontaktní čočky TopVue Premium nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.
Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jsou tyto čočky lehce zbarvené do modra? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, tyto čočky mají lehké manipulační zabarvení, s největší pravděpodobností do modra.

Hana Spurná

chci se zeptat kdy mi přivezete kontaktní čočky, bylo psáno, že v pondělí, a níkdo mi nic nepřivezl, jsem po noční a takto nebudu spát celý týden, protože budu na ně čekat než mi je dovezete každý den?

Zákaznický servis

Dobrý den, nenašli jsme v naší databázi žádnou objednávku na Vaše jméno - Spurná Hana. Našli jsme pouze registraci. Nevíme, zda při dokončení objednávky nedošlo na Vaší nebo naší straně k nějakým technickým potížím. Úspěšná objednávka je vždy potvrzována na Váš e-mail. Zkuste prosím znova zadat objednávku, pokud ani tentokrát se nepodaří, kontaktujte nás na mobil č. +420 226 292 890 nebo na pevnou linku č. +420 384 388 401 a my za Vás objednávku zadáme. Děkujeme