Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

649 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

ACUVUE ® OASYS 1-Day with HydraLuxe™

Jednodenní kontaktní čočky ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe od společnosti Johnson & Johnson jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému budou vaše oči svěží po celý den nošení. Čočky jsou skvělou volbou pro citlivé nositele anebo alergiky.

Technologie HydraLuxe

Technologie HydraLuxe je inspirována slzami. Zvlhčující látka je obsažena přímo v materiálu čočky, nikoliv pouze na jejím povrchu. To je také důvod, proč čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Molekuly podobné slzám velmi příznivě podporují slzný film oka, a tak zajišťují zdravé a příjemné nošení.

UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Pohodlný způsob

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Vám navíc odpadá nutnost péče o čočky a nákup roztoků či pouzder.

Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe:
  • Jednodenní (jednorázové) použití je nejzdravější formou nošení kontaktních čoček.
  • Jsou skvělou volbou pro citlivé nositele, anebo alergiky.
  • Čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům, protože příznivě podporují slzný film oka.
  • UV ochrana před UVB a UVA paprsky.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day (30 čoček)

  • Ostrý zrak za všech světelných podmínek
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 529 Kč

Ostatní také zakoupili

Hodnocení

100%
21 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 18.05.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (49)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Honza

Zdravím. Používal jsem jednodenní čočky Acuvue TruEye s DIA 14.2 (zakřivení 8,5, -4.00), které se již přestaly vyrábět. Jako alternativu nabízíte Acuvue Oasys, kde je ovšem DIA 14.3. Chtěl bych se zeptat, jestli by mi i čočky s průměrem 14.3 mohly sedět? Děkuji za odpověď. Honza

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od velikostních parametrů oka. Teoreticky by změna průměru při zachování zakřivení neměla činit žádné potíže. Každý uživatel však na změny reaguje individuálně, a proto Vám nemůžeme s naprostou jistotou říci, jestli Vám nové čočky bez výhrad sednou. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Turinová A.

Dobrý den. Čočky jsou mi příjemné, pří nošení o nich nevím. Zajímalo by mě, jestli bych k nim měla mít nějaký roztok? A mají čočky UV filtr? Díky

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. K jednodenním čočkám roztok nepotřebujete. Na konci dne je vyhodíte, není tedy nutné je čistit ani uchovávat na další dny. Pokud ale například pracujete v prašném prostředí, může se Vám malé balení roztoku hodit na opláchnutí čoček. Můžeme Vám doporučit například Laim-Care v balení 50 ml nebo 150 ml. UV filtr kontaktní čočky mají, ale čočka pokrývá jen část oka. Pro úplnou ochranu oka před UV zářením, použijte sluneční brýle. Přejeme Vám hezký den.
Valerie

Čočky jsou příjemné, pohodlné, snadno se mi s nimi zachází, vidím s nimi bez problému. Jsem opravdu moc spokojená.

Hanka

Dobrý den, Mám zájem o jednodenní čočky pro příležitostné nošení, zejména na sport. Mé hodnoty naměřené u lékaře jsou OP: -0,75/-0,75/50° OL: -1,25/-0,75/158° Nemám zájem o torické čočky, poradíte mi, jak upravit / neupravit cylindr pro běžné čočky? Moc děkuji, Hanka

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Hanko, děkujeme Vám za komentář. Naměřený cylindr ukazuje na astigmatismus, tedy oční vadu, která je způsobená asymetrickým zakřivením rohovky. Podle brýlového předpisu byste tedy měla nosit torické (astigmatické) kontaktní čočky, např. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Pro pravé oko s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -0,75 a osy 50°. Pro levé oko by pak teoreticky měla mít čočka hodnotu dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 160°. Pokud se rozhodnete korekci zraku řešit jen klasickými kontaktními čočkami, berte prosím v úvahu, že korekce nebude s největší pravděpodobností v pořádku. Správně byste měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám vybere čočky podle Vašich parametrů očí i podle Vašich potřeb a preferencí. Pokud se rozhodnete vybrat si čočky sama bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Případně bychom Vám mohli z našeho sortimentu nabídnout měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism s Garancí vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete je podle podmínek k prokliku vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších otázek jsme Vám vždy k dispozici. Hezký den.
vivi

normálně nosím vícedenní čočky a tyhle jsem si vybrala na sport - běh, plavání, lyžování. sem s nimi spokojená

Jinka Bauerová

Dobrý den, nosím tyto čočky delší dobu, využívám je však jen příležitostně, ale mám změnu dioptrií. Poradíte mi, prosím, jak objednat, když mám na obou očích -4,25 ? Moc děkuju a hezké svátky ♥

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jinko, děkujeme Vám za otázku. Dle nového zápisu budete nově ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,00. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Prozatím hezký den a pohodové svátky přejeme i my Vám.

Dan G.

Sedí naprosto perfektně. Taky jsem přešel z TruEye a jsem rád, že to bylo bez problému.

Alča

Přešla jsem na ně z TruEye, protože mojí dioptrii už nevyrábějí a naprostá spokojenost!!

Luboš Zatloukal

Dobrý den, mám nově naměřené hodnoty, a proto bych potřeboval Vaši pomoc. Jaké hodnoty zadat, když mám na předpisu na brýle následující hodnoty: PO - =4,00 a LO - =3,75; cyl. =0,50; 178°. Předem díky.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Luboši, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete ke korekci obou očí potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Franta

Dobry den, existuje tato varianta take pro 14-denni cocky?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Franto, děkujeme Vám za otázku. Velmi podobnými čočkami jsou čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys, které jsou vyrobené ze stejného typu materiálu, ale při výrobě není použita technologie HydraLuxe, ale HydraClear. Čočky Acuvue Oasys jsou také dostupné v jiných velikostních parametrech, takže zcela totožná varianta to není. Jestliže máte zájem o vícedenní variantu čoček od společnosti Johnson & Jonhnson a máte obavy, zvažte odbornou aplikaci. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jenes

!! Topovky !!

Petra Sedláčková

Dobrý den, poraďte mi prosím jaké zakřivení vybrat u těchto jednodenních čoček. Používám již dlouhou dobu čtrnáctidenní Acuvue Oasys se zakřivením 8,8. Tyto bych ráda zakoupila na dovolenou. Děkuji za pomoc P. Sedláčková.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od velikostních parametrů oka. Protože tuto hodnotu neznáme, netroufáme si Vám jednoznačně doporučit konkrétní hodnotu zakřivení u těchto čoček. Pokud byste zvolila příliš malé zakřivení, mohly by Vás čočky "škrtit", pokud byste zvolila zakřivení příliš velké, čočky by Vám v oku "plavaly". Z hlediska velikostních parametrů bychom Vám nabídli spíše čočky, které se co nejvíce přibližují velikostním parametrům čoček, které běžně nosíte např. Proclear 1 Day nebo Biomedics 1 Day Extra, které jsou dostupné v zakřivení 8,80 mm. Oba typy čoček jsou však z hydrogelového materiálu. Správně byste měla mít nový typ čoček vždy odborně aplikován. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem námi doporučovaných čoček spolupracuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Vítek

Naprosto spolehlivé, komfortní a hlavně praktické (žádné roztoky, pouzdra). S klidným svědomím je mohu doporučit.

Ivana Jílková

Dobrý den, potřebuji poradit. Běžně používám kontaktní čočky Acuvue Oasys (14 denní), zakřivení: 8.40 a průměr: 14.00. Můžete mi poradit, jaká je nejvhodnější alternativa pro jednodenní kontaktní čočky?Chci jen balení na 1 týden a na obě oči mám stejné parametry... Za Vaši odpověď předem moc děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ivano, děkujeme Vám za otázku. Čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe jsou vyrobené z naprosto stejného materiálu a s velmi podobnými velikostními parametry, a tak je velmi pravděpodobné, že pro Vás budou ideální volbou. Nicméně zakřivení čoček je o 0,1 mm větší a průměr je větší o 0,3 mm. Protože je každý uživatel ke změnám jinak vnímavý, nemůžeme Vám s jistotou říci, jestli pro Vás drobná změna velikostních parametrů nebude velký problém. Jestliže máte obavy, na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Zuzana Boháčková

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám zakřivení oka 8,6 (dioptrie -3, -3,25) a používala jsem čočky TOPVUE ONE+ jednodenní. Můžete mi poradit alternativu -popřípadě menší balení na zkoušku?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte zájem o menší balení čoček, pak bychom Vám nabídli čočky TopVue Daily nebo TopVue Elite+ po 10 čočkách v balení. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pakliže máte zájem o čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, pak zvažte odbornou aplikaci. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který výrobcem čoček spolupracuje. Jestliže se čočky rozhodnete zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Sandra Urbanová

Dobrý den, mám před dovolenou a vždy jsem si kupovala v létě tyto čočky, protože mi sedí nejlépe. V únoru jsem byla na kontrole a mám změnu u dioptrií. Zbývající čočky (-1,75 pro obě oči) jsem teď donosila a viděla jsem s nimi asi dobře. Nicméně nově mám naměřeno na pravém oku dioptrii -1,75, cylindr -0,25, osa 68° a levé oko -1,75, cylindr -0,50 a osa 120°. Mám si objednat zase čočky s dioptrií -1,75 nebo tam hrají nějakou důležitou roli ty ostatní hodnoty? Předem díky za vysvětlení a případnou pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Sandro, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začala rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou však zatím příliš nízké, a tak Vám ke korekci zraku budou i nadále stačit sférické čočky, na které jste zvyklá a vyhovují Vám. Na cylindrickou hodnotu pravého oka zatím není potřeba brát zřetel a ke korekci tohoto oka budete i nadále potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75. Cylindrickou hodnotu levého oka už je nutné přepočítat na sféru, ke korekci levého oka tak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Boris Jacina

Ultra příjemné čočky. Řeším s nimi převážně dovolené, jinak nosím dvoutýdenní. Líbí se mi, že při cestování nemusím řešit roztok do letadla atp. Prostě jednoduché, praktické a navíc velmi pohodlné.

Zuzana

Dobry den, nosim cocky Acuvue Oasys (14 denni) prumer 14.2, zakriveni 8.8, rada bych kvuli alergii na pyl na jaro a na leto presla na jednodenni cocky. Nejsem si vsak jista, zda volit zakriveni 8.5 nebo spise 9.0. Nebo byste mi doporucili uplne jinou znacku cocek? Moc dekuji za odpoved.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm a z nich je důležitějším parametrem zakřivení. Zakřivení čočky by mělo perfektně kopírovat zakřivení oka. Pokud je zakřivení čočky malé, čočka oko "škrtí". Pokud je zakřivení čočky velké, čočka v oku "plave". V případě čoček Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe by tak připadlo v úvahu spíše zakřivení 9,00 mm. Každý uživatel je však ke změnám jinak vnímavý a my bohužel nejsme schopni říci, jak Vám jiná velikost čočky bude komfortní. Z našeho sortimentu jednodenních čoček Vám však můžeme nabídnout čočky Biomedics 1 Day Extra s průměrem 14,20 mm a zakřivením 8,80 mm, tedy s parametry, které Vám vyhovují. Velikostní parametry však nejsou jediným faktorem. Ve hře je i materiál čoček. Z tohoto důvodu by měla každá re-aplikace čoček pobíhat pod dohledem očního speciality. Pokud se však rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček, není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Nina Bínová

Zkusila jsem je jako alternativu za Trueye, které končí a velká spokojenost. Cena teda vyšší, ale o čočkách do večera nevím. Trueye jsem musela zvlhčovat kapkami. Ty teď kupovat nemusím, takže to vyjde nastejno.

Renata T.

Zdravím Vás, potřebuji poradit, ohledně zadání dioptrií. Začátkem týdne jsem byla na kontrole a zvýšily se mi dioptrie na obě oči. Pravé oko +3,00 a levé oko +2,75. Nerada bych objednala špatně. Předem moc díky za pomoc a mějte se.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Renato, děkujeme Vám za komentář. Plusové dioptrické hodnoty je nutné pro nákup čoček upravovat až od hodnoty dioptrie +3,25 a více. Prozatím můžete zadat dioptrické hodnoty tak, jak jsou. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Radek Hanuš

Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Alča

Dobrý den, nosím spíše brýle, ale v případě čoček mi nejvíce vyhovují tyto. Trpím však celoroční alergií a často mě pálí oči. Mám od lékařky oční kapky, které však nelze kapat na kontaktní čočky. Jsou nějaké oční kapky vhodné pro alergiky a dají se aplikovat na kontaktní čočky? Budu ráda za jakýkoli tip. Předem děkuji a do nového roku Vám přeji jen to nejlepší.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Alčo, děkujeme Vám za otázku i milé přání do nového roku. I my Vám přejeme pohodový rok 2023. Nyní k Vašemu dotazu. Z naší nabídky očních kapek bychom Vám mohli nabídnout oční kapky Hylo Dual, které obsahují 0,05 % kyseliny hyaluronové a ectoin. Obě látky se starají o stabilizaci slzného filmu a také o intenzivní zvlhčení rohovky i spojivky. Ectoin působí protizánětlivě a na podrážděné tkáně má zklidňující účinek. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Bohouš M.

Byly mi nabídnuty jako alternativa za TrueEye a jsou dobré... sice o něco dražší, ale Johnson mi obecně vyhovuje. Zrovna na očích šetřit nechci.

Jindřich Chalupa

Hezký den přeju. Byl jsem na kontrole a mám změnu dioptrií a rád bych Vás požádal o přepočet. Hodnoty pro pravé oko jsou nyní +3,75 a pro levé oko +3,50. Předem uctivě děkuji. S pozdravem, Jindřich Chalupa.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jindřichu, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu budete nyní ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +4,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +3,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Hedvika

Mám je prostě ráda.

Iveta Frysová

Dobrý den, začala jsem čočky nosit poměrně nedávno. Tyto čočky mi aplikovali v optice a jsou skutečně výborné. Troufnu si říct, že jsem se s čočkami již naučila a ráda bych zkusila i vícedenní např. na 2 týdny. Jaké čočky byste mi doporučili? V optice mi naměřili zakřivení oka 8,50 mm a průměr 14,10 mm. Kupuji si čočky se zakřivením 8,50 mm a dioptrie na obě oči -1,75. Děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Iveto, děkujeme Vám za otázku. Pokud Vám vyhovují tyto kontaktní čočky, pak bychom Vám doporučili čtrnáctidenní kontaktní čočky Acuvue Oasys od stejné značky. Čočky se liší velikostními parametry, ale materiál čoček je totožný. U velikostních parametrů jsou však povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou, do kterých se vejdete. A tak by Vám měly čočky se zakřivením 8,40 mm a průměrem 14,00 mm sednout. Hodnoty dioptrií můžete zadat tak, jak jsou. Správně by vždy měla re-aplikace proběhnout pod dohledem očního specialisty. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky vyzkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Dále jde o čočky, které vyžadují péči s roztokem např. Acuvue RevitaLens. Jak kontaktní čočky čistit, si můžete přečíst v našem článku Péče o čočky s univerzálními roztoky. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jájina

Nejlepší!!

Šťástka

Dobrý den, mám nové dioptrie. Do teď jsem nosil na pravé oko -1,00 a na levé -1,25. Nově mám naměřeno -1,25 pro pravé a levé zůstalo. Nejsem si jistý, jestli nebude nutné upravit dioptrie pro pravé oko.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Vaše dioptrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a není nutné je pro nákup čoček upravovat. Úpravy je nutné provádět u minusových dioptrií až od hodnoty dioptrie -3,50 a výš. Hezký den.

Ondřej Konrád

Výborné čočky - nosím je již několik let na střídačku s brýlemi a nemůžu si stěžovat.

Petra Holubová

Dobrý den, mám aplikované tyto čočky. Jsou perfektní, ale když jsem si doma pročítala v klidu zprávu z měření, zjistila jsem že zakřivení očí mám 8,4, ale tyto čočky mají zakřivení 8,5 - nevadí to?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Rozdíl 0,1 mm nevadí. U velikostních parametrů (zakřivení a průměr) jsou povolené mezní odchylky ±0,2 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Jestliže Vám čočky vyhovují, není potřeba nic řešit. Hezký den.

Patricie

Kontaktní čočky od J&J mi všeobecně vyhovují, ale tyto čočky mi sedí nejlépe. Preferuji jednodenky, protože mě nikdy nebavilo večer čistit čočky :D

Robert

Nejlepší

Michal Severa

Dobrý den, tyto čočky mi velmi vyhovují, ale změnili se mi dioptrické hodnoty. Nově mám naměřeno -2,25 a na druhém oku -2,50. Mohl bych Vás požádat o přepočet?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Michale, děkujeme Vám za otázku. Vaše nově naměřené dioptrické hodnoty jsou zatím nízké a není potřeba je pro nákup čoček upravovat. Hodnoty tak můžete zadat tak, jak jsou. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Andy

Jsou sice dražší, ale rozhodně je to znát. Ráda si připlatím za kvalitu.

Karel Holman

Dobrý den, rád nosím tyhle čočky ale nejvíce na kolo, jinak mi vyhovují brýle. A má otázka zní: když mám čočky nasazené jen 4 hodiny, je možné je uchovat v roztoku a použít zase příště?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Karle, děkujeme Vám za otázku. Protože se jedná o jednodenní (jednorázové) kontaktní čočky, tak uchovávání čoček pro další nošení není možné. Stavba čočky k tomu není uzpůsobena. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Sychra

Jsou moc dobré, nemám, co bych vytkl.

Veronika

Dobrý den tyto čočky (zakřivení 8.5) používám a chtěla bych začít používat nějaké čtrnáctidenní nebo měsíční. Mohla bych Vás poprosit o radu, které čočky by pro mě byly vhodné? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Protože používáte čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, tak bude dobré zvolit čočky ze stejného typu. Bohužel měsíční ani čtrnáctidenní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu s naprosto shodnými velikostními parametry v našem sortimentu nemáme. U velikostních parametrů jsou však povolené mezní odchylky ± 0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Do tohoto rozmezí spadají např. měsíční kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA, Avaira Vitality nebo čtrnáctidenní čočky TopVue Premium. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, mohla byste u těchto čoček službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. K péči o vícedenní čočky budete potřebovat ještě čistící roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili roztok Acuvue RevitaLens nebo Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Eliška Češková

Dobrý den, nosím čočky s údaji : 8.6 a 14.20 je problém objednat tyto s parametry 8.50 a 14.30? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Eliško, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ± 0,20 mm. Takže teoreticky by Vám tyto čočky po stránce velikostních parametrů měly vyhovovat. Faktem je, že na změny reaguje každý jinak. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni zaručit, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Hezký den.

Lenka Laňová

Doplňuji průměr Acuvue Oasys 1-Day 14,30 ne 14. Omlouvám se.

Lenka Laňová

Dobrý den, dlouhodobě nosím čočky 1-day Acuvue TrueEye, s průměrem 14,2. Chtěla bych přejít na Acuvue Oasys 1-Day, kde je však průměr 14. Je to možné, nebude to dělat problémy? Stejně tak uvažuji o kontinuálním nošení, ale čočky Acuvue Oasys mají zakřivení 8,50 nebo 8,80 a průměr 14. Co byste mi doporučovali. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, díky za otázku. Kontinuální nošeních bychom Vám bez předchozí konzultace s očním specialistou nedoporučovali. Odborník by měl posoudit, zda je tento způsob nošení pro Vaše oči vhodný. Pokud jde o průměr čočky, je zde rozdíl pouze 0,1 mm (14,20 a 14,30). Jde o drobný rozdíl, který by neměl představovat problém. Jsou zde také drobné rozdíly v obsahu vody a propustnosti kyslíku, ale ani ty by neměly představovat komplikaci. Určitě bychom Vám doporučovali navštívit očního specialistu, který Vám poskytne zkušební čočky. Pak budete mít jistotu, že pro Vás jsou čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe vhodné. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zuzana Hejlová

Dobrý den, dlouhodobě jsem nosila kontaktní čočky J&J Acuvue Oasys čtrnáctidenní s parametry zakřivení 8.40 a průměr 14.00, budou pro mě vhodné tyto čočky se zakřivením 8.50 a průměrem 14.30? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Zuzano, díky za otázku. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Každé oči jsou ale jiné a bohužel Vám nemůžeme garantovat, že budete 100% spokojená. Rozdíly v průměru ani zakřivení by neměly představovat problém, ale jistotu budete mít až po vyzkoušení. Pokud byste ráda vyzkoušela nové čočky beze strachu ze zbytečné finanční investice, doporučujeme Vám čočky TopVue - TopVue One+, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Radka Stoklasová

Dobrý den, je možné si s čočkami Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe třeba na dvě hodiny zdřímnout? Například cestou vlakem nebo po obědě... :-) Děkuji za odpověď, Radka

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radko, díky za otázku. Čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mají velmi dobrou propustnost kyslíku. Krátký šlofík během dne by snad neměl být problém. Záleží ale na citlivosti Vašich očí. Pro někoho by to mohlo být nepříjemné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza

Dobrý den, dosud jsem nosila tyto kontaktní čočky se zakřivením 9 a ráda bych přešla na měsíční kontaktní čočky. Můžete mi doporučit takové, které budou těmto podobné? Děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, Terezo, děkujeme za otázku. Bohužel žádné měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky se zakřivením 9,00 v nabídce nemáme. Zakřivení však v současné době není tak důležité, jak tomu bylo v minulosti. Je to především díky velmi měkkým a přizpůsobivým materiálům. Vaše současné čočky jsou silikon-hydrogelové, a proto bude dobré hledat kontaktní čočky ze stejného nebo velmi podobného materiálu. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit kontaktní čočky TopVue Air, které sice mají menší zakřivení, ale mají stejný typ materiálu s velmi podobnými vlastnostmi. U této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete tuto službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste se chtěla zeptat na něco dalšího, napište nám. Hezký den.
Stručovská

Perfektní. Nemám co vytknout. Souhlasím se vším, co tady bylo řečeno. Nošení mám bez jakýchkoli problémů.

Veronika Gregušová

Dobrý den, používala jsem čočky Acuvue Oasys -1.75 zakřivení 8.4 prosím o doporučení jednodenních čoček , rada bych střídala s brýlemi. Dekuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Veroniko, díky za dotaz. Pro střídavé nošení čoček a dioptrických brýlí jsou jednodenní čočky určitě nejvhodnější. Vaše dosavadní kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu. Tyto materiály vynikají vysokou propustností kyslíku. Zřejmě bude nejlepší držet se alespoň podobných vlastností materiálu čoček. Ze silikon-hydrogelu jsou i tyto Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Teoreticky by Vám vyhovovat mohly, ale naprostou jistotu budete mít až po vyzkoušení čoček. Bohužel jako eshop nemáme možnost poskytovat zkušební kontaktní čočky. Další potencionální náhrady by mohly být například 1 Day Acuvue TruEye, Dailies TOTAL1 nebo MyDay daily disposable. Před výběrem a nákupem Vám doporučujeme osobní konzultaci s kontaktologem, který Vám umožní nové čočky vyzkoušet. My Vám můžeme nabídnout čočky TopVue Elite, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Jsou ovšem vyrobeny z hydrogelového materiálu. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Milo Patrik

Taky jsem spokojenej. Nosím je prakticky neustále. Ráno cca od šesti a večer je vyndám třeba v deset večer. Za celý den nemusím kapat kapky, ani čočky třeba vyndat nebo nějak popostrkovat prsty v očích. Lepší jsem ještě rozhodně nosil.

Hubert Jakš

Dobrý den kolik mají prosím čočky vody a kolik propustí kyslíku? díky za odpověď! Hubert J.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Huberte, díky za Váš dotaz. Materiál kontaktních čoček je vyroben ze silikon-hydrogelového materiálu, jehož obsah vody je 38 % a propustnost kyslíku 121 Dk/t. Všechny další vlastnosti a informace o kontaktních čočkách najdete v popisu a tabulce vlastností. Pokud bude potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Kamča

Dostala jsem je od doktorky na vyzkoušení a při nošení jsem je v očích necítila ani jednou.

Dagmar Kubeláková

Čočky doporučuji! Už jsem hledání vzdávala, žádné čočky jsem v oku nesnesla. O těchhle vůbec nevím celý den. Nemám s nimi problém při žádné činnosti. Venku, doma v práci. Perfektní. Ta investice se mi rozhodně vyplatila. Díky za bleskové dodání :)