Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

649 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
649 Kč

Popis čoček Acuvue Oasys 1-Day

Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day od společnosti Johnson & Johnson jsou silikon-hydrogelové čočky s technologií HydraLuxe, díky které budou vaše oči svěží po celý den nošení. Čočky jsou skvělou volbou pro citlivé nositele, anebo alergiky.

Technologie HydraLuxe

Díky technologii HydraLuxe kontaktní čočky obsahují molekuly, které jsou velmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčující látka je obsažena přímo v materiálu čočky, nikoliv pouze na jejím povrchu. To je také důvod, proč čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Molekuly podobné slzám velmi příznivě podporují slzný film oka, a tak zajišťují zdravé a příjemné nošení.

Pohodlný způsob nošení a UV filtr

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Vám navíc odpadá nutnost péče o čočky a nákup roztoků či pouzder.

Kontaktní čočky jsou navíc opatřeny UV filtrem, který blokuje až 90 % UVA a téměř 99 % UVB záření. Stále je ale doporučováno nosit také sluneční brýle. Kontaktní čočka pokrývá pouze část oka, tudíž zbývající plocha chráněna není.

Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • filtrují modré světlo z obrazovek
  • předchází digitální únavě zraku
  • chrání před syndromem suchého oka
  • poštovné zdarma
Cena: 449 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (13)

Comments: Do you have any questions?

Veronika

Dobrý den tyto čočky (zakřivení 8.5) používám a chtěla bych začít používat nějaké čtrnáctidenní nebo měsíční. Mohla bych Vás poprosit o radu, které čočky by pro mě byly vhodné? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Protože používáte čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, tak bude dobré zvolit čočky ze stejného typu. Bohužel měsíční ani čtrnáctidenní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu s naprosto shodnými velikostními parametry v našem sortimentu nemáme. U velikostních parametrů jsou však povolené mezní odchylky ± 0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Do tohoto rozmezí spadají např. měsíční kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA, Avaira Vitality nebo čtrnáctidenní čočky TopVue Premium. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, mohla byste u těchto čoček službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. K péči o vícedenní čočky budete potřebovat ještě čistící roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili roztok Acuvue RevitaLens nebo Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Eliška Češková

Dobrý den, nosím čočky s údaji : 8.6 a 14.20 je problém objednat tyto s parametry 8.50 a 14.30? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Eliško, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ± 0,20 mm. Takže teoreticky by Vám tyto čočky po stránce velikostních parametrů měly vyhovovat. Faktem je, že na změny reaguje každý jinak. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni zaručit, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Hezký den.

Lenka Laňová

Doplňuji průměr Acuvue Oasys 1-Day 14,30 ne 14. Omlouvám se.

Lenka Laňová

Dobrý den, dlouhodobě nosím čočky 1-day Acuvue TrueEye, s průměrem 14,2. Chtěla bych přejít na Acuvue Oasys 1-Day, kde je však průměr 14. Je to možné, nebude to dělat problémy? Stejně tak uvažuji o kontinuálním nošení, ale čočky Acuvue Oasys mají zakřivení 8,50 nebo 8,80 a průměr 14. Co byste mi doporučovali. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, díky za otázku. Kontinuální nošeních bychom Vám bez předchozí konzultace s očním specialistou nedoporučovali. Odborník by měl posoudit, zda je tento způsob nošení pro Vaše oči vhodný. Pokud jde o průměr čočky, je zde rozdíl pouze 0,1 mm (14,20 a 14,30). Jde o drobný rozdíl, který by neměl představovat problém. Jsou zde také drobné rozdíly v obsahu vody a propustnosti kyslíku, ale ani ty by neměly představovat komplikaci. Určitě bychom Vám doporučovali navštívit očního specialistu, který Vám poskytne zkušební čočky. Pak budete mít jistotu, že pro Vás jsou čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe vhodné. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zuzana Hejlová

Dobrý den, dlouhodobě jsem nosila kontaktní čočky J&J Acuvue Oasys čtrnáctidenní s parametry zakřivení 8.40 a průměr 14.00, budou pro mě vhodné tyto čočky se zakřivením 8.50 a průměrem 14.30? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzano, díky za otázku. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Každé oči jsou ale jiné a bohužel Vám nemůžeme garantovat, že budete 100% spokojená. Rozdíly v průměru ani zakřivení by neměly představovat problém, ale jistotu budete mít až po vyzkoušení. Pokud byste ráda vyzkoušela nové čočky beze strachu ze zbytečné finanční investice, doporučujeme Vám čočky TopVue - TopVue One+, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Radka Stoklasová

Dobrý den, je možné si s čočkami Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe třeba na dvě hodiny zdřímnout? Například cestou vlakem nebo po obědě... :-) Děkuji za odpověď, Radka

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radko, díky za otázku. Čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mají velmi dobrou propustnost kyslíku. Krátký šlofík během dne by snad neměl být problém. Záleží ale na citlivosti Vašich očí. Pro někoho by to mohlo být nepříjemné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza

Dobrý den, dosud jsem nosila tyto kontaktní čočky se zakřivením 9 a ráda bych přešla na měsíční kontaktní čočky. Můžete mi doporučit takové, které budou těmto podobné? Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Terezo, děkujeme za otázku. Bohužel žádné měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky se zakřivením 9,00 v nabídce nemáme. Zakřivení však v současné době není tak důležité, jak tomu bylo v minulosti. Je to především díky velmi měkkým a přizpůsobivým materiálům. Vaše současné čočky jsou silikon-hydrogelové, a proto bude dobré hledat kontaktní čočky ze stejného nebo velmi podobného materiálu. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit kontaktní čočky TopVue Air, které sice mají menší zakřivení, ale mají stejný typ materiálu s velmi podobnými vlastnostmi. U této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete tuto službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste se chtěla zeptat na něco dalšího, napište nám. Hezký den.

Stručovská

Perfektní. Nemám co vytknout. Souhlasím se vším, co tady bylo řečeno. Nošení mám bez jakýchkoli problémů.

Veronika Gregušová

Dobrý den, používala jsem čočky Acuvue Oasys -1.75 zakřivení 8.4 prosím o doporučení jednodenních čoček , rada bych střídala s brýlemi. Dekuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za dotaz. Pro střídavé nošení čoček a dioptrických brýlí jsou jednodenní čočky určitě nejvhodnější. Vaše dosavadní kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu. Tyto materiály vynikají vysokou propustností kyslíku. Zřejmě bude nejlepší držet se alespoň podobných vlastností materiálu čoček. Ze silikon-hydrogelu jsou i tyto Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Teoreticky by Vám vyhovovat mohly, ale naprostou jistotu budete mít až po vyzkoušení čoček. Bohužel jako eshop nemáme možnost poskytovat zkušební kontaktní čočky. Další potencionální náhrady by mohly být například 1 Day Acuvue TruEye, Dailies TOTAL1 nebo MyDay daily disposable. Před výběrem a nákupem Vám doporučujeme osobní konzultaci s kontaktologem, který Vám umožní nové čočky vyzkoušet. My Vám můžeme nabídnout čočky TopVue Elite, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Jsou ovšem vyrobeny z hydrogelového materiálu. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Milo Patrik

Taky jsem spokojenej. Nosím je prakticky neustále. Ráno cca od šesti a večer je vyndám třeba v deset večer. Za celý den nemusím kapat kapky, ani čočky třeba vyndat nebo nějak popostrkovat prsty v očích. Lepší jsem ještě rozhodně nosil.

Hubert Jakš

Dobrý den kolik mají prosím čočky vody a kolik propustí kyslíku? díky za odpověď! Hubert J.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Huberte, díky za Váš dotaz. Materiál kontaktních čoček je vyroben ze silikon-hydrogelového materiálu, jehož obsah vody je 38 % a propustnost kyslíku 121 Dk/t. Všechny další vlastnosti a informace o kontaktních čočkách najdete v popisu a tabulce vlastností. Pokud bude potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Kamča

Dostala jsem je od doktorky na vyzkoušení a při nošení jsem je v očích necítila ani jednou.

Dagmar Kubeláková

Čočky doporučuji! Už jsem hledání vzdávala, žádné čočky jsem v oku nesnesla. O těchhle vůbec nevím celý den. Nemám s nimi problém při žádné činnosti. Venku, doma v práci. Perfektní. Ta investice se mi rozhodně vyplatila. Díky za bleskové dodání :)