Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (90 čoček)

1 749 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 7.12. vyberte parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 749 Kč

ACUVUE ® OASYS 1-Day with HydraLuxe™

Jednodenní kontaktní čočky ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe od společnosti Johnson & Johnson jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému budou vaše oči svěží po celý den nošení. Čočky jsou skvělou volbou pro citlivé nositele anebo alergiky.

Technologie HydraLuxe

Technologie HydraLuxe je inspirována slzami. Zvlhčující látka je obsažena přímo v materiálu čočky, nikoliv pouze na jejím povrchu. To je také důvod, proč čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Molekuly podobné slzám velmi příznivě podporují slzný film oka, a tak zajišťují zdravé a příjemné nošení.

UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Pohodlný způsob

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Vám navíc odpadá nutnost péče o čočky a nákup roztoků či pouzder.

Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe:
  • Jednodenní (jednorázové) použití je nejzdravější formou nošení kontaktních čoček.
  • Jsou skvělou volbou pro citlivé nositele, anebo alergiky.
  • Čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům, protože příznivě podporují slzný film oka.
  • UV ochrana před UVB a UVA paprsky.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (90 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 1 229 Kč

Hodnocení

99%
909 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 05.11.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (21)

Jana Valentová

Můžete mi prosím poradit? Mám navýšené dioptrie na +0,75, je nutné upravovat dioptrii nebo ji můžu zadat tak, jak je? Do teď jsem měla čočky jen s dio +0,50. Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Dioptrická hodnota nevyžaduje žádnou změnu. Můžete ji zadat tak, jak je. Hezký den.

Lada T.

Naprosto spolehlivé, pohodlné...

Vlaďka Z.

Dobrý den, kupovala jsem si toto ekonomické balení, protože jsem měla na obou očích -1,25. Takže mi to vydrželo cca na 2 měsíce, protože občas si ráda vezmu brýle. Ale po poslední kontrole mám změnu dioptrií. Brýle už mám nové a už dobírám i čočky. Mohla bych Vás poprosit o přepočet nových hodnot? V zápisu pro brýle mám pravé oko: -1,50, cylindr -0,50, osa 68 a levé oko: -1,75, cylindr -0,25 a osa 172°. Cylindry a osy jsou pro mě překvapením. Trošku si pamatuju, co říkala optometriskta, ale šlo mi to jedním uchem tam a druhým ven. Mohla bych Vás poprosit i o informace tom, co tyto parametry znamenají? Předem moc děkuji za rady.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Vlaďko, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte k dioptrii naměřený ještě cylindr a osu, znamená to, že se u Vás rozvinula poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. To znamená, že i nadále budete moct ke korekci zraku nosit tyto čočky. Nově budete ke korekci obou očí potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Renata Tobiášová

Na léto od jisté chvíle jedině jednodenky! Tyhle jsou naprosto spolehlivé a příjemné. Vyjdou sice dráž, ale zánět oka z vody (způsobený vícedenní čočkou) mi stačil jen jednou. Než mít zkaženou dovolenou, to si raději připlatím.

Jana Bártová

Dobrý den, nosím pouze jednodenní čočky, protože alergie... a taky zbožňuju brýle. Ovšem po kontrole mám na novém předpisu vyšší hodnotu cylindru a tak pro jistotu píšu, abych neobjednala blbě. Dřív jsem měla pravé oko -1,75 a levé -1,25 cylindr -0,25 osa 174. A z nového předpisu na brýle mám pravé oko -1,75 cylindr -0,50 a osa 180 a levé -1,50 cylindr -0,50 osa 175. Předem MOC MOC děkuju za případnou pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Protože jsou zatím Vaše cylindrické hodnoty nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku tak budete moct i nadále používat tyto čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,00 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Andrea Niklová

Protože přestali vyrábět Acuvue TruEye, vyzkoušela jsem doporučenou alternativu a musím konstatovat, že přechod na nové čočky proběhl bez problému :)

Oskar

Dobrý den, potřeboval bych kontrolu dioptrií. Do teď jsem měl na obou očích čočky s dioptrií -3,00. Měl jsem pocit, že to už nestačí a byl jsem na kontrole. Nově mám na pravém oku -3,50 a na levém -3,00, nějakej cylindr -0,50 a osu 163°. Mohl bych Vás poprosit o pomoc, jak objednat. Moc rád bych zůstal věrný těmto čočkám, protože mi vyhovují. Předem díky.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Oskare, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se Vám na pravém oku rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké, a tak je bude nutné přepočítat na sféru. Ke korekci zraku můžete i nadále nosit tyto čočky. Po úpravě dioptrických hodnot budete ke korekci obou očí potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Radka S.

Nějak nechápu, jak někdo může nosit vícedenní... Jednodenní jsou tak praktické a hlavně po hygienické stránce naprosto perfektní. Navíc tyto čočky jsou naprostá špička.

František Hons

Dobrý den, nosím jen tyto čočky v poměru asi 2/3 čočky a 1/3 brýle. Občas večer cítím unavené oči, někdy mě to chytne už koncem dne v práci. Dělám celý den v open space kanceláři u počítače. Kolegyně mi sem tam půjčí oční sprej a je to lepší. Co byste mi doporučili k "osvěžení" nebo jak to popsat. Sprej asi úplně nevyžaduji, zvládnu v pohodě i oční kapky, ale v sortimentu se ztrácím. Předem děkuju za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Františku, děkujeme Vám za komentář. To, co popisujete, je u kancelářských profesích velmi častý problém. Vhodné oční kapky by Vám měly pomoci. Z našeho sortimentu očních kapek bychom Vám mohli nabídnout Blink Contacts nebo Blink intensive tears. V případě, že by se stav nějakým způsobem zhoršoval, konzultujte situaci s Vaším očním lékařem. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Marek Fousek

Dobrý den, prosím o kontrolu dioptrií. V lednu mi naměřili -1,75 a -1,50. Čočky nosím asi 2 roky. Nikdy žádný problém. Prostě pohoda.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Marku, děkujeme Vám za komentář. Vaše nově naměřené dioptrické hodnoty není nutné pro nákup čoček upravovat a můžete je zadat tak, jak jsou. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Alča

Tyhle čočky miluju a ještě víc, když chytnu tu 10% slevu, jako teď ♥

Lada Šimonová

Dobrý den, jsem po novém měření a mám změnu v dioptriích. Prosím o úpravu dioptrií z předpisu na brýle. Nyní mám na pravém oku -4,25 a na levém -3,50. Tyto čočky nosím od té doby, co mi je aplikovaly v optice a jsem s nimi maximálně spokojená. Předem děkuji za pomoc a přeju Vám hezký den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lado, děkujeme Vám za komentář. Nově budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,00 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Nika

Jsou nejlepší!

Tomáš W.

Potřeboval bych zkontrolovat dioptrie. Po kontrole se mi zvýšily dioptrie na -3,75 a -3,50. Předem díky pomoc a přeju fajn den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za komentář. Nově budete pro první oko z Vašeho zápisu potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a ke korekci druhého oka v Vašeho zápisu budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Hezký den.

Marcel T.

Jedničky mezi jednodenními čočkami. Sice dražší, ale pro citlivé oči alergika, jako jsem já, jsou perfektní.

Marcela

Dobrý den, nosím tyto čočky a hledám alternativu na vícedenní. Je třeba opět zajít do optiky, nebo můžete nabídnout něco podobného/stejného, jen ve variantě třeba 14 denních? Děkuji Marcela

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Marcelo, děkujeme Vám za otázku. Vhodnou alternativou by mohly být čočky od stejného výrobce, čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys, které jsou vyrobené ze stejného materiálu. Drobné rozdíly budou jen ve velikostních parametrech. Protože je každý uživatel ke změnám jinak vnímavý, nedokážeme Vám proto říct, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Pokud si chcete čočky před nákupem na internetu vyzkoušet, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a s re-aplikací čoček Vám pomůže. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ondřej

Nosím tyto a jsem s nimi velmi spokojený, ale rád bych vyzkoušel vícedenní (ve kterých je možné spát) - ideálně co nejpodobnější těmto. Nosím čočky s dioptrií -1,75, zakřivení 8,5 mm a průměr 14,3 mm, ale v říjnu mě čeká 5denní hřebenová túra po Rumunským pohoří a chtěl bych zkusit něco nového. Potřebuju minimalizovat objem věcí na minimum. Nebojte, brýle mám přibalené vždy při sobě. Budu rád za všechny rady.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Ondřeji, děkujeme Vám za otázku. Je od Vás velmi prozíravé, že nepodceňujete přípravu a řešíte to s dostatečným předstihem. Čočky, které by pro Vás mohly být výbornou volbou jsou čočky Acuvue Oasys, se zakřivením 8,40 mm. Čočky jsou vyrobené z totožného materiálu s možností kontinuálního nošení, a tak by Vám z hlediska snášenlivosti materiálu měly vyhovovat. Velikostní parametry se již rozcházejí a jak budete k této změně vnímavý nedokážeme odhadnout, neboť jde o velmi individuální záležitost. Každou re-aplikaci čoček by měl uživateli vždy provést oční specialista a zvláště v souvislosti s možností kontinuálního nošení. Nepřetržité nošení není vhodné pro každého, proto bych Vám doporučili odbornou pomoc. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. V případě, že se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. V případě kontinuálního (nepřetržitého) nošení pamatujte, že se u čoček Acuvuje Oasys zkracuje perioda výměny ze 14 na 7 dnů. Pro vyšší komfort při nepřetržitém nošení čoček doporučujeme používat oční kapky Blink-N-Clean, které umí čistit čočky přímo v očích. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Káka

Na léto nebo na cestování jedině jednodenní čočky. Tyhle miluju - jsou nevíc nejlepší.

Anička T.

Dobrý den, nenosím čočky každý den, ale když už tak tyto, protože jsou zkrátka perfektní. Chci se zeptat. Kupovala jsem si čočky po obě oči s dioptrií +2,25. Byla jsem na kontrole a mám nově naměřeno u levého oka toto: shp: +2,25 / cyl. +0,25 / ax 16°. Pravé oko zůstalo bez změny. Co s tím? Můžu dál nosit tyto čočky nebo potřebuju nějaké speciální? Anička T.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aničko, děkujeme Vám za otázku. U levého oka se začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a není potřeba je promítnout do dioptrických hodnot. Zatím si čočky můžete objednávat dál tak, jak jste zvyklá. Pokud by byl progres astigmatismu příště větší, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám hodnoty přepočítáme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Filip Doubravský

Zkusil jsem už hodně jednodenních čoček, ale tyhle mi vyhovují nejvíc. Můžu jen doporučit.

Tina

Když je milujete - není co řešit!