Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (90 čoček)

1 749 Kč
98% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 11.8. vyberte parametry
1 749 Kč
1 749 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček Acuvue Oasys 1-Day

Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day od společnosti Johnson & Johnson, jsou silikon-hydrogelové čočky s technologií HydraLuxe, díky které budou vaše oči svěží po celý den nošení. Čočky jsou skvělou volbou pro citlivé nositele, anebo alergiky.

Acuvue Oasys 1-Day vám také nabízíme v balení 30 čoček.

Technologie HydraLuxe

Díky technologii HydraLuxe kontaktní čočky obsahují molekuly, které jsou velmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčující látka je obsažena přímo v materiálu čočky, nikoliv pouze na jejím povrchu. To je také důvod, proč čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Molekuly podobné slzám velmi příznivě podporují slzný film oka, a tak zajišťují zdravé a příjemné nošení.

UV filtr

Kontaktní čočky jsou navíc opatřeny UV filtrem, který blokuje až 90 % UVA a téměř 99 % UVB záření. Stále je ale doporučováno nosit také sluneční brýle. Kontaktní čočka pokrývá pouze část oka, tudíž zbývající plocha chráněna není.Výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day:

  • ● Jednodenní kontaktní čočky, které lze na konci každého dne vyhodit.
  • ● Váš svět bude vypadat ostřejší a jasnější4#
  • ● Jednodenní kontaktní čočky značky ACUVUE® OASYS nebyly nikdy poraženy v pohodlí (ve 4 klinických studiích zveřejněných na www.clinicaltrials.gov*)
  • ● Kontaktní čočky značky ACUVUE® blokují více než 98 % UVB a 85 % UVA paprsků2‡
  • ● Dostupné v praktických velikostech balení po 30 ks nebo 90ks.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

‡ Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

#Vylepšený optický výkon a vidění ve srovnání s kontaktními čočkami značky ACUVUE® OASYS s technologií HYDRACLEAR® Plus.

**Řada ACUVUE® OASYS byla vytvořena s vnitřním smáčedlem, které pomáhá udržovat stabilní slzný film a snižuje příznaky suchosti způsobené expozicí digitálním zařízením.

1. JJV Data ve Složce 2015; 1-week dispensing evaluation DW study n=119 soft CL wearers in the U.S.

2. JJV Data ve Složce 2018. ACUVUE® Master Brand Claims on Clinical Performance and Overall Material Properties.

3. (1) JJV Data ve Složce 2020. ACUVUE® OASYS Family Digital Device Claims.(2) Ruston D. Computers comfort and contact lenses. Optician. 2006;6072(232).

4. (1) JJV Data ve Složce 2017. Optical Precision of ACUVUE® OASYS Brand 1-Day Contact Lenses with HydraLuxeTM Technology, (2) Cheng X Moody K Xu J Lesmes L Hofmann G Maggio T Johnson B. Visual Performance of Silicone Hydrogel Daily Disposable Contact Lenses. BCLA 2017 poster.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (90 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 9.00, 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

  • filtrují modré světlo z obrazovek
  • předchází digitální únavě zraku
  • chrání před syndromem suchého oka
  • poštovné zdarma
Cena: 1 229 Kč
Chytrá alternativa

Hodnocení

98%
574 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 14.04.2020)

Komentáře (4)

Káka

Na léto nebo na cestování jedině jednodenní čočky. Tyhle miluju - jsou nevíc nejlepší.

Anička T.

Dobrý den, nenosím čočky každý den, ale když už tak tyto, protože jsou zkrátka perfektní. Chci se zeptat. Kupovala jsem si čočky po obě oči s dioptrií +2,25. Byla jsem na kontrole a mám nově naměřeno u levého oka toto: shp: +2,25 / cyl. +0,25 / ax 16°. Pravé oko zůstalo bez změny. Co s tím? Můžu dál nosit tyto čočky nebo potřebuju nějaké speciální? Anička T.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aničko, děkujeme Vám za otázku. U levého oka se začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a není potřeba je promítnout do dioptrických hodnot. Zatím si čočky můžete objednávat dál tak, jak jste zvyklá. Pokud by byl progres astigmatismu příště větší, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám hodnoty přepočítáme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Filip Doubravský

Zkusil jsem už hodně jednodenních čoček, ale tyhle mi vyhovují nejvíc. Můžu jen doporučit.

Tina

Když je milujete - není co řešit!