Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

859 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 2.6. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism

Tyto extra pohodlné čočky společnosti Johnson & Johnson patří do velmi malé skupinky jednodenních silikon-hydrogelových torických kontaktních čoček. Jsou určené pro korekci astigmatismu a nabízí velkou škálu kombinací parametrů. V balení je 30 jednodenních kontaktních čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism.

Pohodlné řešení astigmatismu

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism jsou ve všech ohledech navrženy tak, aby udržely tempo i s tím nejvíce hektickým životním stylem.
Jako jednodenní jsou čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism skvělé pro všechny sportovní aktivity a také pro střídavé nošení s dioptrickými brýlemi.
Každodenní perioda výměny vás naprosto zbavuje povinností a také starostí s péčí o kontaktní čočky. K čočkám Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism už nepotřebujete žádné další příslušenství.
U torických čoček je velmi důležité, aby čočka po celou dobu nošení zůstala ve správné pozici. U čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism je stabilizace podpořena designem čočky Blink Stabilized®. Konstrukce čočky pracuje s přirozeným pohybem očních víček a čočky zůstanou po celou dobu nošení tam, kde mají být. Pro vás to znamená dokonale ostré vidění v každé situaci.

Prodyšný materiál s UV filtrem

Jednodenní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Protože má materiál vynikající prodyšnost, budou mít Vaše oči po celou dobu nošení dostatečný přísun kyslíku.
Společnost Johnson & Johnson používá u čoček technologii HydraLuxe™. V praxi to znamená, že nejen na povrchu čočky, ale i uvnitř materiálu, jsou molekuly látky, která má složení velice podobné lidským slzám. Technologie HydraLuxe™ tak eliminuje příznaky a pocity spojené se syndromem suchého oka.
Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism mají UV filtr nejvyšší možné kategorie. K očím se nedostane 99,9 % UVB a 96,1 % UVA záření. Protože čočka nepokrývá celé oko, nezapomeňte ochranu očí podpořit slunečními brýlemi. Materiál čoček má jemně modré zabarvení, které usnadňuje manipulaci a čočky mají také vertikální pomocnou značku, která ukazuje správnou polohu čočky v oku.


Výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism:

  • Jednodenní čočky, vhodné pro nositele kontaktních čoček s astigmatismem, které lze na konci každého dne vyhodit.
  • Design stabilizace očními víčky - EYELID STABILISED, který přirozeně přidržuje čočku při každém mrknutí1.
  • Vynikající pohodlí a jasné stabilní vidění po celý den1 - perfektní i pro nejaktivnější životní styl.
  • Kontaktní čočky značky ACUVUE® blokují více než 98 % UVB a 85 % UVA paprsků2‡
  • K dispozici v řadě parametrů pro dalekozraké i krátkozraké nositele kontaktních čoček.


‡ Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

1. JJV Data ve Složce 2021. ACUVUE® Brand Contact Lenses for ASTIGMATISM - Overall Fitting Success Orientation Position Rotational Stability and Vision Performance.

2. JJV Data ve Složce 2018. ACUVUE® Master Brand Claims on Clinical Performance and Overall Material Properties.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
234 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (26)

Jan Hloušek

Prosím o kontrolu nových dioptrií. PO: -5,75 / -1,25 / 63 LO: -6,00 / -2,00 / 124 Čočky střídám s brýlemi. Staré hodnoty už nejsou dostačující. Nové brýle už mám od února od vás a sedí perfektně. Teď přichází na řadu čočky. Předem děkuji a mějte se.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jane, děkujeme Vám za komentář. Jsme rádi, že Vám brýle od nás vyhovují. Brýlové dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Dle zápisu budete nyní ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,50, cylindru -1,25 a osy 60°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,50, cylindru -1,75 a osy 120°. Pokud byste cokoli potřeboval, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Eliška Veselovská

Dobrý den, potřebovala bych poradit s dioptriemi u levého oka. P: 1,5 L: 1,0 = 0,25 osa 160%

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Eliško, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se Vám na levém oku rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrická hodnota je zatím však příliš nízká, a tak budete ke korekci obou očí potřebovat klasické sférické čočky. Sférická varianta těchto čoček je Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe. Hodnoty dioptrií nevyžadují žádnou úpravu, ale protože jste neuvedla u dioptrické hodnoty znaménko dejte při zadávání hodnot pozor. Pokud je před hodnotou znaménko = nebo -, jde vždy o minusovou dioptrii. Pokud je před hodnotou znaménko +, jde vždy o plusovou dioptrii. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Irma Winklerová

Dobrý den, do teď jsem nosila Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe -1,25 na obě oči a jsem s nimi maximálně spokojená. Nově mám stanovený astigmatismus. Nyní mám na pravém oku -1,50, cyl. -0,50, 98 a na levém -1,25, cyl. -0,75, 171. Asi bych měla mít nyní tyto čočky, ale nevím si rady s pravým okem. Cylindr je u čoček od -0,75. Prosím poraďte mi, jak si správně objednat čočky. Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Irmo, děkujeme Vám za komentář. Hodnoty cylindru do hodnoty ±0,50 se přepočítávají na sféru. Ke korekci pravého oka tak stále budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe s hodnotou dioptrie -1,75. Ke korekci levého oka byste měla měla mít tyto čočky s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 170°. Jestliže s torickými (astigmatickými) čočkami zatím nemáte zkušenosti, dáme Vám malou radu. Při nasazování čočky si ji srovnejte tak, aby jste měla malou orientační značku (malá čárka) na pozici 6. hodiny. Pak si čočku vložíte do oka ve správné pozici osy a čočka se rychleji usadí. Korekce torickými je pro mozek už obtížnější. Správně byste měla mít nový typ čoček vždy odborně aplikován. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky vyzkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Janica

Milujem ich. Sú úžasne mäkké a jemné. Korekcia je dokonale ostrá.

Denisa A.

Čočky nosím spíše výjimečně, a tak mi vyhovují jednodenky a zvláště tyto. Jsou pohodlné a vidím s nimi výtečně. Mohu jen doporučit.

Petr Janout

Dobrý den, s těmito čočkami mám jen ty nejlepší zkušenosti, ALE mám změnu dioptrií, a proto bych Vás chtěl požádat o laskavost. Nevím si rady se zápisem. Moje cylindrické hodnoty nyní v nabídce nejsou. V předpisu na brýle z 5. ledna mám -> Pravé oko: -2,00, cylindr -2,00, osa 157° / Levé oko: -1,75, cylindr -2,00, osa 102°. Pomůžete mi prosím. Věřím, že ano a předem moc děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a brýlový zápis je často nutné pro nákup upravit. To je i Váš případ. Nyní budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -1,75 a osy 160°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindru -1,75 a osy 100°. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Daniel Eder

Více nosím brýle, ale bez čoček se v některých případech zkrátka neobejdu. Mám vyšší cylindr. Korekce s některými čočkami nebyla tak ostrá, jako v případě těchto čoček. Optiku mají zkrátka senzační a navíc jsou moc pohodlné. E-shop funguje perfektně. Nikdy se mi nestalo, že by mé parametry neměly skladem. Moc díky za vše.

Soňa Picková

MOC děkuji!! Jste nejlepší ♥

Soňa Picková

Dobrý den, má oční vada měla opět malý progres, mohu Vás poprosit o kontrolu dioptrií. Pravé oko: -2,25; -1,50; 97° a levé oko: -3,00; -1,75; 178°. Čočky mám vyzkoušené, jiné ani nenosím. Předem moc děkuji za pomoc a přeji hezký den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Soňo, děkujeme Vám za komentář. Vaše brýlové dioptrické hodnoty bude skutečně potřeba upravit. Ke korekci pravého oka nyní budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -1,25 a osy 100°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Hlaváčková Aneta

Potřebuji zakřivení 8,50 mm, čočka s větším zakřivením mi v oku "plave", nebo jak to popsat. Čočky Acuvue Oasys 1-Day mi perfektně sedí a vidím krásně ostře. Ze své zkušenosti mohu doporučit.

Petr P.

Dobrý den, kontaktní čočky nosím velmi sporadicky a dosud jsem měl možnost vyzkoušet pouze čočky MyDay® daily disposable toric. Jelikož bych rád vyzkoušel tyto (Acuvue Oasys ) měl bych na Vás drobný dotaz ohledně jejich výběru s ohledem na hodnoty. Mé pravé oko: + 0,00; CYL - 2,25; AX 92 Levé oko: + 0,00; CYL -2,50; AX 83 Oční specialista mi doporučil abych na obě oči objednával stejné čočky a to s hodnotou + 0,00; CYL -2,25; AX 90. Je to dle Vašeho názoru v pořádku, či by bylo vhodnější u druhého oka volit hodnotu AX 80 ? Velmi Vám děkuji za odpověď .

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Správně byste měl mít na pravém oku hodnotu osy 90°a na levém 80°. Pakliže Vám oční specialista doporučil pro obě oči hodnotu osy 80°, pravděpodobně ví, že takový rozdíl Vaše oči snesou. Rozdíl 10° může být pro někoho značně nekomfortní, ale pro další nositele nemusí představovat absolutně žádný problém. Každý nositel je ke změnám jinak vnímavý. Takto na dálku Vám, bohužel, nejsme schopni říci, jak na rozdíl 10° zareagujete, neboť jsme Vás osobně nevyšetřovali. Ovšem berte prosím v úvahu i drobné rozdíly ve velikostních parametrech. I ty mohou hrát v otázce komfortu značnou roli. Čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism mají o 0,10 mm menší zakřivení a o 0,20 mm menší průměr. Materiál obou čoček je stejný, a tak by v tomto směru by měla být snášenlivost bez rizika. Správně byste ale měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou by se nákup mohl stát. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky vyzkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Standa O.

Dobrý den, čočky nosím spíše výjimečně (dovolená, sport). Rád bych si koupil nové balení, ale potřebuji zkontrolovat hodnoty, neboť mám dioptrie navýšené. Pravé oko nyní: -3,50 / -1,75 / 23°. Levé oko nyní: -3,75 / -1,00 / 51°. Předem děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Stando, děkujeme Vám za otázku. Dle aktuálních hodnotu budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50, cylindru -1,25 a osy 20°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75, cylindru -0,75 a osy 50°. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Hynek Oplt

Čočky nenosím až tak často, ale když už, tak jedině tyto. Jsou pohodlné celý den a vidím s nimi jako rys.

Markéta Zapalová

Dobrý den, nosila jsem čočky Dailies aqua comfort plus a nevyhovovaly m. Oči mě pálily po pár hodinách. Chtěla bych acuvue čočky jednodenní. Čočky dailies mi předepsala Dr. A byly zde hodnoty -0,00 dioprtie -0,75 a osa 70° a na druhem oku 100° Nevím co vypovídá ta první hodnota-0,00 a nevím tedy jaké zvolit čočky. Poprosila bych Vás tedy o radu. Předem děkuji za odpověď Zapalová

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že Vám čočky Dailies aqua comfort plus nevyhovovaly. Čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism patří mezi velmi komfortní čočky, ale snášenlivost je vždy velmi individuální. Správně byste ale měla mít čočky před nákupem na internetu čočky odborně aplikované a vyzkoušené. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou se nákup na internetu může stát. Na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla zájem, na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Nyní však k odpovědi na Vaši otázku. U torických (astigmatických) čoček se udávají hodnoty sférické dioptrie, cylindrické dioptrie a osy. Ke korekci očí tak potřebujete čočky s hodnotou dioptrie +0,00, cylindru -0,75 a osy 70° pro jedno oko a osou 100° pro druhé oko. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Dan z Kladna

Zeptám se - když mám navýšené dioptrie na brýlích na -4,75, cylindr -0,75, osa 71° a -5,00, cylindr -0,75 osa 75° je nutné upravit dioptrie pro čočky? Nějak jsem to nikdy neřešil. Měl jsem aplikovaný tyhle čočky pro obě oči -4,25, cylindr -0,75, osa 70° a brýle k tomu. Čočky jsou super, ale jaký mám kde dioptrie jsem neřešil. Teď mám nové brýle, vidím super, ale se starýma čočkama už to není ono. Mám jich poslední 3 páry a za 14 dnů mám letět na Kanáry. Mohl bych vás poprosit o pomoc? Předem díky, Dan.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Dane, děkujeme Vám za otázku. Ano, Vaše nové dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček bude nutné upravit. Pro první oko z Vašeho zápisu budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,50, cylindru -0,75 a osy 70°. Pro druhé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,75, cylindru -0,75 a osy 70°. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Sisi

Ač jsou tyto čočky dražší, investice se prostě vyplatí. Mám poměrně citlivé oči a vyšší dioptrie, takže střídám čočky a brýle. Čočky jsou jemňoučké a večer nemám podrážděné oči. Můžu je doporučit.

Radovan Čejka

Dobrý den, čočky nosím už asi 3 roky. Vyhovují mi. Hlavně korekce astigmatismu... moc čoček mi nevyhovovalo. Ale trávím poměrně dost času v klimatizovaných prostorech a občas cítím suchost. Mohl bych poprosit o doporučení nějakých očních kapek, které lze používat víc jak 3 měsíce? Spotřebu mám skutečně malou a většina kapek má krátkou dobu použití. Moc díky.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Radovane, děkujeme Vám za otázku. Jestliže nemáte se suchostí očí velké potíže, doporučili bychom Vám oční kapky Hylo Fresh, které lze používat po dobru 6 měsíců. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzana

Vskutku velmi komfortní záležitost. Doporučuji.

Michaela Šlitrová

Dobrý den, jsem začátečnický uživatel čoček. Z optiky jsem dostala tyto čočky značky ACUVUE oasys - HydraLuxe. Mám je ve variantě jak jednodenních, tak 14ti denních. Nosím je zhruba 14 dní, ale stále mám pocit, že mě čočky ve vnějších koutcích oka "tlačí". Dioptrie i cylindry jsou v pořádku. Vidím s čočkami dobře, jen mám rozmazané vnější koutky, tím jak mě čočky "tlačí" a to mi kazí celý dojem z nošení i vidění. Můžete mi prosím doporučit jinou značku? Nějaké pohodlnější? Ráda bych zvolila 14ti denní nebo měsíční. Pravé oko - D +0,25, CYL -1,75, AXIS 180, Levé oko - D +0,00, CYL -1,75, AXIS 180. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Dle pocitů, které popisujete, Vám s největší pravděpodobností nevyhovují velikostní parametry čoček. Máte-li tyto čočky doporučené od očního specialisty, bylo by nejvhodnější, abyste situaci řešila s ním. Jistě Vám nabídne jiné čočky a doladí korekci i Váš celkový dojem k dokonalosti. Před nákupem přes internet vždy beztak doporučujeme nechat si čočky odborně aplikovat. Vyberete-li si čočky sama, tj. bez odborné aplikace, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů není možné uplatnit reklamaci. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídnout silikon-hydrogelové měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism, které disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a peníze se Vám vrátí. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Lea

Dobrý den, tyto čočky mi nesmírně vyhovují a chci se zeptat, jestli nebudete náhodou mít i ekonomické balení po 90 ks. Předem díky za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Leo, děkujeme Vám za otázku. Ekonomická balení nám výrobce dodává pouze u sférických variant. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Luky

špičková korekce, dobře sedí

Maruška Vachová

Dobrý den, prosím o doporučení vhodných očních kapek v době sezonních alergií, které lze kapat na čočky. Předem děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Maruško, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili oční kapky Hylo Dual. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Vistořín

Kupuju je vždy na dovolené a nikdy nezklamaly. Můžu doporučit.

Erika

Do práce v kanceláři jsou dokonalé. Klimatizace a práce na pc mi vždy vysušovaly oči. Jednodenních čoček na astigmatismus moc není a tyhle zkrátka sedí, jsou "mokré" celý den a vidím jako rys. Sice nejsou nejlevnější, ale za tu pohodu to fakt stojí.

Matej

Dobry den, Je mi 16 let, Kontaktni cocky nosim jiz pres 3 roky na sport( hokej), dnes jsem byl u ocniho na premereni oci a bylo mi zjisteno: Prave oko + 1,00, cyl -2,25, axis 090 Leve oko + 1,00, cyl -1,75, axis 090 Jake se mam objednat cocky? Do ted jsem mel cocky: Leve oko +0,25, cyl -1,25, axis 090, prave oko +0,50, cyl -1,25, axis 090. Dekuji Matej

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Matěji, díky za otázku. Dle tabulek není nutné nově naměřené hodnoty upravovat. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism bohužel ale tyto kombinace nenabízí. Vzhledem k tomu, že hledáte čočky na sport, určitě bychom Vám doporučovali výběr nových parametrů, případně nových kontaktních čoček, konzultovat s Vaším očním specialistou. Takto na dálku Vám nemůžeme bohužel poradit se 100% jistotou. Díky za pochopení a přejeme Vám hezký den.

Josef Drs

Perfektní korekce astigmatismu. Vždy mají čočky skladem. Rychlé doručení.