Acuvue Oasys (12 čoček)

899 Kč
99% doporučuje
Skladem
Výhodnější balení: Acuvue Oasys (24 čoček) - 1729 Kč (ušetříte 69 Kč)
Kdy odešleme? Pátek 29.9. vyberte parametry
Přidat 239 Kč 187 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
239 Kč
187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Acuvue Oasys

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS jsou silikon-hydrogelové čtrnáctidenní kontaktní čočky od společnosti Johnson & Johnson. Jde o nástupce původních Acuvue Advance Plus, které byly vůbec prvními silikon-hydrogelovými čočkami uvedenými na trh.

Výborné zvlhčení

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS jsou vhodné pro uživatele, kteří trpí pocitem suchého oka a pro všechny, kteří tráví více hodin denně prací na PC nebo v klimatizovaných prostorech. Technologie HYDRACLEAR PLUS dokáže stabilizovat slzný film a současně oči příjemně zvlhčuje, a tak čočky ocení i lidé s citlivýma očima.

Kvalitní UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Prodloužené nošení

Čočky ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS umožňují kromě klasického denního užívání i režim prodlouženého nošení. V tomto případě je však doba nošení stanovena výrobcem na 7 dní a 6 nocí. Perioda výměny se zkracuje na 7 dnů. Není možné tyto čočky nosit nepřetržitě celé dva týdny.
Pozn.: Prodloužený režim nošení by měl mít vždy nositel čoček schválený Názory odborníků na kontinuální nošení kontaktních čoček značně liší, je očním specialistou.

Návod k použití pro nositele ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS:

  • Čočky, které lze nosit po dobu dvou týdnů v denním režimu nošení - každý večer se čočky z očí Vyjmete, vyčistíte a uložíte přes noc k regeneraci.
  • Čočky lze nosit i v prodlouženém režimu nošení po dobu 7 dnů a 6 nocí – čočky jsou tak v očích i v době spánku. Prodloužený režim nošení zkracuje periodu výměny na 7 dnů.
  • Smáčecí činidlo zabudované do matrice čočky pomáhá udržovat čočky příjemně vlhké po celou dobu nošení.
  • UV ochrana před UVB a UVA paprsky.
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 6 ks, 12 ks a 24 ks pro pacienty s dalekozrakým a krátkozrakým viděním.

Vlastnosti - Acuvue Oasys (12 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Velikost balení: 12 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Premium (12 čoček)

  • Ideální pro ciltivé oči
  • Celodenní komfort nošení
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 829 Kč

Hodnocení

99%
748 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 30.06.2021)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (23)

Šárka

Dobrý den, mám předpis na brýle -5,25 a -5,75. Nosila jsem Acuvue Oasys, které mi vyhovují. Jaké dioptrie zvolit u čoček prosím?

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro první oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,00. Pro druhé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -5,25. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Zbyněk Doležal

Dobrý den, po kontrole mám vyšší dioptrie. V předpisu na brýle mám nyní -3,25 a -3,00. Nejsem si jistý, jestli nebude potřeba dioptrie nějak upravovat. Předtím jsem měl -2,75 na obou očích. Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Zbyňku, děkujeme Vám za komentář. Minusové dioptrické hodnoty se upravují až od hodnoty -3,50. Dioptrické hodnoty tak není potřeba upravovat a můžete je zadat tak, jak jsou. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jirka Havliš

Za těch 11 let, co je nosím, nikdy nebyl problém. Jsou spolehlivé, pohodlné a lze v nich i spát, což sice využívám velmi zřídka, ale ta možnost volby mi velice imponuje.

Klára Čapková

Dobrý den, nosím výhradně tyto čočky, protože mi ve všech směrech vyhovují, ALE - minulý rok se mi rozjela alergie na nějaké byliny... např. Jitrocel kopinatý nebo kopretina. Vždy jsem jaro zbožňovala a teď v dospělosti už to taková hitparáda není. Zatím mi pomáhají běžně dostupná antihistaminika, ale přesto mě "šimrá" očích. Na alergologii mi doporučili používat běžně dostupné oční kakpky, které oči včetně čoček opláchnou. Máte nějaké vhodné kapky, které stojí za doporučení? Předem díky za jakoukoli odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kláro, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu očních kapek by pro Vás mohly být zajímavé oční kapky Blink-N-Clean, které umí čočky chránit před usazováním proteinových depozit. Nebo oční kapky Hylo Dual, které by měly přímo eliminovat nepříjemné pocity, které způsobují alergeny. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Markéta

Dobrý den, dostala jsem od lékařky po vyšetření nějaké základní čočky, které mi nevyhovují. Mám pocit, že mě tlačí... Chtěla bych si koupit tyto čočky, ale mám problém se zakřivením. Lékařka mi napsala 8.6, které tyto čočky nemají, tak jaké mám zvolit, případně můžete mi doporučit podobné čočky těmto, ale se zakřivením 8.6? Děkuji a přeji hezký zbytek den

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Teoreticky by Vám tedy tyto čočky mohly sednout. V ideálním případě by však měla mít čočka stejné zakřivení jako rohovka. Lépe pak přilne k oku, neškrtí ho nebo v něm naopak neplave. Při nevhodně zvoleném zakřivení může být korekce zraku nedokonalá, jelikož čočka není na oku správně vycentrovaná. Z našeho sortimentu zakřivení 8,6 mm mají např. TopVue Air, Biofinity či třeba Air Optix plus HydraGlyde. Rádi bychom Vás však upozornili, že správně byste měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Výjimkou jsou TopVue Air. Značka TopVue disponuje u vybraných balení službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete je dle podmínek služby vrátit a nepřijdete o svou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Denis

Už pár let nenosím jiné. Když je mám, ani o nich nevím. Navíc mají tu výhodu, že se v nich dá přespat, což využívám hlavně když nespím doma.

Lukáš Jirsa

Dobrý den, měl jsem kontrolu a mám naměřené jiné hodnoty. PO: +2,75 a LO: +2,50. Nejsem si jistý, jestli můžu rovnou objednat, nebo je potřeba hodnoty nějak upravovat. Budu Vám velmi vděčný za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lukáši, děkujeme Vám za komentář. Brýlové dioptrické hodnoty u plusových dioptrií je nutné upravovat až od hodnoty +3,25. Hodnoty tedy můžete zadat tak, jak jsou. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Liba

Nosím je 13 let a nemám důvod je měnit. Jsou spolehlivé a pohodlné celý den. Ze své zkušenosti mohu doporučit.

Adéla Holubová

Dobrý den, nosím tyto čočky asi 6 let a mám změnu dioptrií. V novém předpisu na brýle mám uvedené následující hodnoty. Pravé oko: -4,25. Levé oko: -4,25, cyl. -0,25 a osa 124. Cylindr a osa jsou pro mě novinkou. Budu i nadále moci nosit tyto čočky? Jsem s nimi maximálně spokojená. Předem díky za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Adélo, děkujeme Vám za otázku. Ano, v nošení těchto čoček můžete pokračovat. Na levém oku se Vám začíná rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a není potřeba na ně brát zřetel. Nicméně i tak je nutné brýlové dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravit. Ke korekci obou očí budete nyní potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Josef Kaňka

Příjemné a spolehlivé čočky.

Veronika

Dobrý den, projevila se u mě lehká forma alergie na roztoče. Zatím není nutné řešit situaci léky, ale lékařka mi doporučila poptat oční kapky, které v případě podráždění klidní oči. Vzhledem k tomu, že nosím čočky, ráda bych Vás požádala o doporučení kapek, které lze používat i dlouhodobě. Předem děkuju za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Pro oplach očí a stabilizaci slzného filmu bychom Vám mohli nabídnout oční kapky Blink intensive tears, které je možné používat dlouhodobě a jsou velmi šetrné k očním. Jestliže potřebujete mít oční kapky stále při ruce mohla by pro Vás být zajímavé i varianta očních kapek v jednorázových ampulkách Blink intensive tears
20x 0. Jestliže by tyto oční kapky dostatečně neeliminovaly projevy Vaší alergie, konzultujte problém s Vaším ošetřujícím lékařem. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Jirka Kupka

Dobrý den, mám navýšené dioptrie. Je potřeba je pro nákup čoček upravit nebo je můžu nechat tak, jak jsou? Levé oko: +2,75 / pravé oko: +2,50

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jirko, děkujeme Vám za otázku. Dioptrie pro nákup čoček můžete zatím zadat tak jak jsou. Zatím není potřeba je upravovat. Hezký den.

Patrik Vrba

Není to dlouho, co jsem měl možnost zkusit jiný typ čoček a velmi rychle jsem se vrátil k osvědčeným Acuvue Oasys. O těch nevím celý den. Můžu se na ně prostě spolehnout. Což se nedalo říct o vzorku z optiky, co jsem dostal na vyzkoušení. Nikdy bych neřekl, jak velký rozdíl mezi čočkami může být. Rozhodně dobrá zkušenost :)

Žaneta Janáková

Zdravím, potřebovala bych jen poradit. Když mám nyní u dioptrií nově naměřený cylindr -0,25, tak objednávám dioptrie stále stejné? Nové hodnoty jsou P: -1,75 / cyl. -0,25 / 63° a L: -2,00 / cyl. -0,25 / 17°. Doposud jsem objednávala P: -1,75 a L: -2,00. Díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Žaneto, děkujeme Vám za otázku. Ano, můžete i nadále objednávat čočky tak, jak jste byla zvyklá. Hodnota cylindru -0,25 je zatím příliš nízká a není potřeba na ni brát zřetel. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Viktor

Acuvue Oasys nosim už 5rok, oko si na ně zvyklo hned. Jsem spokojen - nedokažu si to bez nich představit

Luboš Janák

Dobrý den, nosím tyto čočky už několik let (P: -1,75 a L: -1,50) a jsem s nimi maximálně spokojený. Po kontrole mi bylo nově naměřeno P: -1,75 a L: -1,75. V krabičkách mi zbývá ještě u obou dioptrií po 2 čočkách. Zapomněl jsem se v optice zeptat, jestli mohu čočky na levém oku donosit. Vidím zatím dobře. V podstatě jde o měsíc nošení. Každopádně si teď jdu koupit nové balení dle nových hodnot. Předem díky za odpověď. S pozdravem Janák.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Luboši, děkujeme Vám za otázku. Jedná se velice mírný progres dalekozrakosti. Jestliže nyní nepociťujete žádný diskomfort a vidíte dobře, můžete čočky s hodnotou dioptrie -1,50 donosit. Jakmile začnete nosit na levém oku čočku s nově naměřenou dioptrií, můžete z počátku zaznamenat drobnou změnu, která velmi rychle odezní. Pokud byste měl další otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Míra

Jsou výborné.

Ema U.

Nejvíc se mi líbí, že umožňují i kontinuální nošení. Využila jsem to teda jen párkrát, ale i tak super. Člověk nemusí bejt v nervu, když přijde společensky unaven a usne :D

josef krejčí

Dobrý den, mám dotaz k produktu, tato značka čoček mi byla několikrát doporučena. Mám zakřivení čoček 8.60 a tato značka nabízí jen 8.80 a 8.40. Moje oční lékařka mi doporučila zkusit 8.40, ale nebyla si uplně jistá. Proto píši ještě sem, jaké doporučení mi můžete dát nebo případně doporučit jinou alternativu. děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Josefe, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialistou. U hodnot zakřivení je to však ošemetné, protože každý je ke změnám jinak vnímavý. Pokud bude zakřivení malé, čočka Vás bude "škrtit". Pokud bude zakřivení velké, čočka Vám bude v oku "plavat". Takto na dálku Vám, bohužel, nejsme schopni říct, které zakřivení bude vhodnější. Teoreticky byste mohl mít obě. Správně by Vám čočky měl před nákupem na internetu oční specialista odborně aplikovat. Tím se vyhnete nevhodné investici, protože na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Z našeho sortimentu Vám však můžeme nabídnout čtrnáctidenní čočky TopVue Premium, které mají zakřivení 8,60 mm. Značka TopVue navíc disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lenka Zetková

Dobrý den, léta používám tyto 14ti denní čočky a jsem s nimi moc spokojená. Ráda bych ale vyzkoušela měsíční čočky. Mám dioptrie - 2,5, zakřivení - 8.4 a průměr - 14. Prosím jakou ideální nebo srovnatelnou značku/tip by ste mi doporučili. Možná i cenově srovnatelnou. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Měsíční čočky, které by Vám mohly vyhovovat, jsou kontaktní čočky Acuvue Vita. Jedná se o čočky od stejného výrobce a mají stejné velikostní parametry i druh materiálu. Liší se pouze typem silinko-hydrogelu. Čočky Acuvue Vita stojí více, ale pokud si cenu rozpočítáte na délku nošení, vycházejí levněji, než čočky Acuvue Oasys. Bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni zaručit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Správně byste měla vždy re-aplikaci kontaktních čoček absolvovat u očního specialisty. Pokud se Však rozhodnete přesto čočky koupit, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Hezký den.
Monika Zapletalová

Dobrý den, dlouhodobě používám tyto čočky, paní doktorka mi ale doporučila, že by se měly čočky občas prostřídat za jiné, také to doporučujete? Případně které by jste mi na prostřídání doporučili, když mi tyto vyhuvují se zakřivením 8.4? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko, díky za otázku. Tohle záleží vždy na nositeli, jeho pocitu při nošení a pak samozřejmě na pravidelných očních kontrolách. Pokud Vaše oční lékařka nenašla na oku žádné změny, které by mohly být způsobené dlouhodobým nošením jedné značky kontaktních čoček, pak si myslíme, že není nutné čočky měnit. Navíc mezi čočkami na 14 dní není příliš velký výběr. Teoreticky byste mohla vyzkoušet čočky Menicon PremiO, které nabízí zakřivení 8,30. Z měsíčních by to mohly být čočky Acuvue Vita nebo Miru 1 Month. Před nákupem online je ale ideální vyzkoušet čočky u kontaktologa. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jana Fratričová

Dobrý den, mohu se zeptat, když jsem nosila čočky se zakrivenim 8,60 a chtěla bych přejít na 14 tidenni a tam je zakřivení pouze 8.40 a nebo 8,50 tak jaké mám zvolit, dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za Váš dotaz. Zakřivení nemá zdaleka tak důležitou roli jako materiál čoček. Aby Vám byly čočky pohodlné, měla byste zvolit čočky s co nejvíce podobnými vlastnostmi, jako jste nosila dosud. U zakřivení pak volte raději co nejmenší odchylku. Všechno jsou to obecná doporučení a ideální je čočky vyzkoušet. Doporučujeme Vám tedy navštívit aplikační středisko a změnu čoček konzultovat s kontaktologem. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Pavlína Vlasáková

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kdy budete mít čočky skladem pro dioptrie -1,25 a -1,00. Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Pavlíno, tyto kontaktní čočky budou skladem od 1. srpna 2016. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.