Acuvue Oasys (12 čoček) + roztok Gelone 360 ml

1 298 Kč 1 246 Kč
89% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Acuvue Oasys (12 čoček)
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Běžná cena 1 059 Kč
Roztok Gelone 360 ml
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Běžná cena 239 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 298 Kč 1 246 Kč

Acuvue Oasys (12 čoček) + roztok Gelone 360 ml


  • Nákupem kontaktních čoček a roztoku v balíčku ušetříte oproti nákupu položek samostatně.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys

Acuvue Oasys jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky vyráběné společností Johnson & Johnson. Acuvue Oasys představují ideální volbu pro uživatele, kteří trpí pocitem suchého oka a pro všechny, kteří tráví více hodin denně prací na PC nebo v klimatizovaných prostorech. Jsou vhodné i pro citlivé a namáhané oči díky využití zvlhčující technologie HYDRACLEAR PLUS.

Roztok na kontaktní čočky

Gelone je víceúčelový roztok určený k čištění a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfekčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu s antibakteriálním pouzdrem s ionizační úpravou (které je součástí balení) tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová naopak dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Vlastnosti - Acuvue Oasys (12 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Velikost balení: 12 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

89%
25 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Vendula Vlčková

Dobrý den, vždy jsem si u vás objednávala kontaktní čočky Biofinity energys se zakřivením 8,6. Tyto čočky už mi poslední dobou nevyhovovaly. Vybrala jsem si ACUVE OASYS hydraclear plus ale ty jsou v zakřivení 8,4 nebo 8,8. Které zakřivení bych si měla vybrat? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Vendulo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Jelikož neuvádíte tuto hodnotu, ale pouze hodnotu zakřivení čoček, které nyní používáte, nemůžeme Vám jednoznačně poradit. Každopádně re-aplikace kontaktních čoček by měla probíhat vždy pod dohledem očního specialisty, který Vám na základě parametrů očí, Vašich preferencí a potřeb vybere vhodné čočky. Např. ZDE si můžete vybrat nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček Acuvue. Pokud si čočky vyberete sama, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Z našeho sortimentu bychom Vám ještě mohli nabídnout měsíční silikon-hydrogelové čočky TopVue Air se stejným zakřivením jako Biofinity Energys. Vybraná balení těchto čoček disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jan

Dobrý den, na spoustě těch výhodných balíčků chybí charakteristika o jaký typ čoček se jedná - denní, měsíční atp... Zrovna tyto jsou jaké? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Acuvue Oasys jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky. Přejeme hezký den.