-5%

Acuvue Oasys (12 čoček) + roztok Gelone 360 ml

1 138 Kč 1 086 Kč
89% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Acuvue Oasys (12 čoček)
Kdy odešleme? Pátek 8.12. vyberte parametry
Běžná cena 899 Kč
Roztok Gelone 360 ml
Kdy odešleme? Pátek 8.12. vyberte parametry
Běžná cena 239 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 138 Kč 1 086 Kč

Acuvue Oasys (12 čoček) + Gelone 360 ml


  • Nákupem kontaktních čoček a roztoku v balíčku ušetříte oproti nákupu položek samostatně.

Acuvue Oasys jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky vyráběné společností Johnson & Johnson. Acuvue Oasys představují ideální volbu pro uživatele, kteří trpí pocitem suchého oka a pro všechny, kteří tráví více hodin denně prací na PC nebo v klimatizovaných prostorech. Jsou vhodné i pro citlivé a namáhané oči díky využití zvlhčující technologie HYDRACLEAR PLUS.

Gelone je víceúčelový roztok určený k čištění a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfenkčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu s antibakteriálním pouzdrem s ionizační úpravou (které je součástí balení) tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová naopak dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Vlastnosti - Acuvue Oasys (12 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Velikost balení: 12 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

89%
24 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (2)

Vendula Vlčková

Dobrý den, vždy jsem si u vás objednávala kontaktní čočky Biofinity energys se zakřivením 8,6. Tyto čočky už mi poslední dobou nevyhovovaly. Vybrala jsem si ACUVE OASYS hydraclear plus ale ty jsou v zakřivení 8,4 nebo 8,8. Které zakřivení bych si měla vybrat? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Vendulo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Jelikož neuvádíte tuto hodnotu, ale pouze hodnotu zakřivení čoček, které nyní používáte, nemůžeme Vám jednoznačně poradit. Každopádně re-aplikace kontaktních čoček by měla probíhat vždy pod dohledem očního specialisty, který Vám na základě parametrů očí, Vašich preferencí a potřeb vybere vhodné čočky. Např. ZDE si můžete vybrat nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček Acuvue. Pokud si čočky vyberete sama, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Z našeho sortimentu bychom Vám ještě mohli nabídnout měsíční silikon-hydrogelové čočky TopVue Air se stejným zakřivením jako Biofinity Energys. Vybraná balení těchto čoček disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jan

Dobrý den, na spoustě těch výhodných balíčků chybí charakteristika o jaký typ čoček se jedná - denní, měsíční atp... Zrovna tyto jsou jaké? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Acuvue Oasys jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky. Přejeme hezký den.