Acuvue Oasys (24 čoček)

1 899 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 899 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Acuvue Oasys

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS jsou silikon-hydrogelové čtrnáctidenní kontaktní čočky od společnosti Johnson & Johnson. Jde o nástupce původních Acuvue Advance Plus, které byly vůbec prvními silikon-hydrogelovými čočkami uvedenými na trh.

Výborné zvlhčení

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS jsou vhodné pro uživatele, kteří trpí pocitem suchého oka a pro všechny, kteří tráví více hodin denně prací na PC nebo v klimatizovaných prostorech. Technologie HYDRACLEAR PLUS dokáže stabilizovat slzný film a současně oči příjemně zvlhčuje, a tak čočky ocení i lidé s citlivýma očima.

Kvalitní UV filtr

Všechny kontaktní čočky ACUVUE®️ obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

Prodloužené nošení

Čočky ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS umožňují kromě klasického denního užívání i režim prodlouženého nošení. V tomto případě je však doba nošení stanovena výrobcem na 7 dní a 6 nocí. Perioda výměny se zkracuje na 7 dnů. Není možné tyto čočky nosit nepřetržitě celé dva týdny.
Pozn.: Prodloužený režim nošení by měl mít vždy nositel čoček schválený Názory odborníků na kontinuální nošení kontaktních čoček značně liší, je očním specialistou.

Návod k použití pro nositele ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS:

  • Čočky, které lze nosit po dobu dvou týdnů v denním režimu nošení - každý večer se čočky z očí Vyjmete, vyčistíte a uložíte přes noc k regeneraci.
  • Čočky lze nosit i v prodlouženém režimu nošení po dobu 7 dnů a 6 nocí – čočky jsou tak v očích i v době spánku. Prodloužený režim nošení zkracuje periodu výměny na 7 dnů.
  • Smáčecí činidlo zabudované do matrice čočky pomáhá udržovat čočky příjemně vlhké po celou dobu nošení.
  • UV ochrana před UVB a UVA paprsky.
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 6 ks, 12 ks a 24 ks pro pacienty s dalekozrakým a krátkozrakým viděním.

Vlastnosti - Acuvue Oasys (24 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Velikost balení: 24 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Hodnocení

100%
24 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 22.06.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (29)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Táňa

Zkoušela jsem je místo jednodenních, ale u jednodenních zůstanu. Jsem asi moc pohodlná a nebaví mě se o čočky starat.

Olga H

Nemůžu najít menší balení. Máte v nabídce?

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky máme v nabídce také v balení po 6 kusech a v balení po 12 kusech. Pokud budete mít další otázky napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Filip

Narazil jsem na nějaké špatné recenze na tyhle čočky, ale já jsem s nimi tedy problém nikdy neměl. Já můžu doporučit.

Kateřina Hronová

Dobrý den, mám nové dioptrie na brýle. Poradíte, jestli je mám na čočky změnit? (čočky už nosím dlouho, jen nevím, jak teď s novou dioptrií objednat) Děkuji. Dioptrie je teď -6,25.

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle přepočtové tabulky by Vám nyní měla u kontaktních čoček vyhovovat dioptrie -5,75. Je ale lepší novou dioptrii vyzkoušet nejdříve u očního specialisty. Pokud by Vám čočky objednané online nevyhovovaly a nemáte na ně a předpis od očního speciality (včetně konkrétní dioptrie), nemohli bychom Vám uznat případnou reklamaci. Přejeme Vám hezký den.

mir.ka

za mě výborné. občas v nich přespím a nikdy jsem neměla žádný problém

Romana Miláčková

První čočky, které mi optometriskta zkusila a hned to byla láska. Ovšem mám nové dio hodnoty. Nové brýle už mám od Vás doma a sedí perfektně. Teď docházejí čočky a chci nakoupit správně. Hodnoty z předpisu na brýle jsou PO: -3,25 / LO: -3,50. Předem moc díky za vše! Mějte se krásně.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Romano, děkujeme Vám za komentář. Máme radost, že Vám nové brýle sedí. Vaše nové dioptrické hodnoty bude nutné upravit pouze pro levé oko. Tam se hodnota dioptrie sníží na -3,25. Ke korekci zraku nyní budete pro obě oči potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jana Navrátilová

Postupem času mi přestaly vyhovovat :( Nosila jsem je asi 12 let a najednou suchost v očích a jak kdyby je oči už nechtěly. Zkusila jsem na doporučení optičky Acuvue Vita a zase jedna velká paráda.

Mates

Jednoduše výborný.

Žaneta

Zdravím, mám dotaz... k mým stálým dioptriím mi teď naměřili cylindry -0,25. Bude potřeba něco udělat? Asi 2 roky jsem měla pouze -1,25 a teď mám na obou očích -1,25, cylindr -0,25 a osy 178 na levém 9 na pravém. Čočky dobírám a vidím s nimi stále v pohodě... Předem díky za info, chci si objednat, tak to chci udělat správně.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Žaneto, děkujeme Vám za otázku. Na sféru se přepočítává pouze hodnota cylindru ±0,50. Na nižší hodnotu se nemusí brát zřetel. To je Váš případ, a proto si můžete objednat čočky tak, jako doposud tzn. čočky s hodnotou dioptrie -1,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kristýna Stašková

Dobrý den, nosím tyto čočky několik let a jsem maximálně spokojená. U poslední objednávky jsem se překlikla a omylem jsem objednala jinou dioptrii. Naštěstí jsem si toho všimla už na faktuře... krabičku jsem neotevřela je možné čočky vrátit? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Jestliže jste krabičku s čočkami neotevřela, je možné čočky vrátit v rámci odstoupení od kupní smlouvy. Podrobný návod, jak při vracení zboží postupovat naleznete ZDE. Pokud byste někdy příště řešila jakoukoliv situaci ohledně nákupu, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení telefonicky na čísle 226 292 890 nebo e-mailem info@cocky-kontaktni.cz. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Daniel Moser

Prostě kvalitka - nosím je několik let a nikdy žádný problém.

Linda Trnková

Prosím o pomoc. Nosím výhradně čočky a mám opět menší progres. Tentokrát jen o 0,25 dio na obou očích. Na brýlovém zápisu mám -5,25 a -5,50. Zatím bylo vždy nutné brýlové hodnoty pro čočky upravit. Jistě tomu teď nebude jinak. Prosím, poraďte mi, co mám do objednávky zadat. Předem díky a přeju hezké a pohodové léto.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lindo, děkujeme Vám za otázku. Při nákupu budete muset zadat pro jedno oko hodnotu dioptrie -5,00 a pro druhé oko hodnotu dioptrie -5,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Alča

Čočky nosím asi 4 roky a naprostá paráda, ALE zvýšily se mi dioptrie. Prosím, poraďte mi, jak si nově objednat. Teď mám PO: -4,50 a LO: -4,00. Předem moc DÍK.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Alčo, děkujme Vám za komentář. Dle zápisu budete nově ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Hanka V.

Naprosto spolehlivé, komfortní a kvalitní. Zkusila jsem i jiné čočky, ale vždy jsem se vrátila. Od jisté chvíle už neexperimentuju.

Anička Drozdová

Dobrý den, když mi naměřili nové dioptrie (PO: -2,75; LO: -2,25) je nutné navštívit očního? Zvedlo se to jen o 0,25 dioptrie a vidím dobře i s původními dioptriemi (PO: -2,50; LO: -2,00). Mám 2 čočky pro každé oko a chci koupit nové balení a nejsem si jistá, jestli kupovat čočky s novými dioptriemi... poradíte mi prosím?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aničko, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte progres oční vady, pak je dobré korigovat oči nově naměřenými dioptrickými hodnotami. Ve Vašem případě tedy pravé oko čočkou s hodnotou dioptrie -2,75 a levé oko čočkou s hodnotou dioptrie -2,25. Zbývající čočky s původními dioptrickými hodnotami můžete bez obav donosit. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Coufal

Za mě ideální čočky - 14 dnů na střídání je tak akorát, víc mi už nepřijde hygienické. Čočky v oku ani necítím . Korekce prostě TOP. Můžu je jen doporučit.

René Pavlas

Dobrý den, před lety mi aplikovali tyto čočky a stále mi vyhovují. Po kontrole z minulého týdne mám změnu dioptrií. V předpisu na brýle mám nyní toto -> Pravé oko: -3,75 / Levé oko: -4,00. Mohu zadat dioptrie tak, jak jsou, nebo je potřeba je upravit? Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, René, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty z brýlového zápisu je již nutné pro nákup čoček upravit. Nyní budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Simona Anderlová

I já jsem velmi spokojena s kontaktními čočkami Acuvue Oasys, které používám už řadu let. Jsou pohodlné a snadno se s nimi manipuluje, při nošení jsem se necítila žádnou bolest ani nepohodlí. Kromě toho, vidění je vždy jasné a ostré po celý den. Navíc je cena přijatelná. Ráda je doporučuji známým.

Ota Němeček

Ideální čočky ve všech směrech. Nikdy mě nezklamaly.

Gizela

Zdravím, nosím čočky dlouho, ráda a jsem s nimi spokojená. Nicméně jsem začala pracovat v open space kanceláři a po celodenní práce u pc mě pálí oči. Cítím i únavu a teď jak se začalo topit, cítím i suchost. Mohla bych Vás požádat o doporučení nějakých vhodných očních kapek, které by mohla dlouhodobě používat? Děkuji a nashledanou.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Gizelo, děkujeme Vám za otázku. K běžnému a dlouhodobému používání Vám můžeme nabídnout oční kapky Blink intensive tears. Pokud byste si chtěla prohlédnout celou nabídkou očních kapek, naleznete ji ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Vlasta Bárta

Nosím je už poměrně dlouho a nikdy mě nezklamaly.

p. Hrušková

Zdravím Vás! Mám progres krátkozrakosti a ráda bych Vás požádala o úpravu nově naměřených hodnot. Pravé oko: -3,75; cyl. -0,25; 33°. Levé oko: -4,00. Předem pěkně děkuji. P.S. Děkuji za každé balení čoček s dlouhou expirací, za vstřícné jednání operátorky zákaznického oddělení a rychlost vyřízení všech objednávek, které jsem u Vás uskutečnila. Jste báječní!

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, paní Hrušková, děkujeme Vám za velmi milou zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s fungováním našeho e-shopu. Nyní k Vašemu primárnímu dotazu. Pro pravé oko nyní budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Maty Lukeš

Hodnocení na produkty běžně nepíšu, ale když jsem hodně spokojený, tak se rád podělím o zkušenost. Čočky mi dali na vyzkoušení v optice někdy v květnu. Když jsem si je chtěl dokoupit, neměli mé dioptrie a musel bych čekat. Koupil jsem si čočky na zkoušku zde (6 čoček). Jsem s nimi natolik spokojený, že si jdu koupit větší balení. A opět zde!Protože z hlediska ceny je to na internetu mnohem výhodnější. Takže můžu doporučit produkt i služby e-shopu.

Lucie Čechová

Díky za odpověď, to mi stačí :) Na podzim jsem objednaná na kontrolu, tak se na to zeptám. Hezké prázdniny ☼

Lucie Čechová

Dobrý den, kupuju si tyto čočky prakticky od začátku a nedám na ně dopustit. Občas využiji prodloužené nošení. Ráda bych si upřesnila, jak to mám dělat, když mám čočky v očích nepřetržitě pouze přes víkend což jsou 3 max 4 dny? Nosím je stále 14 dnů, ale když se u kontinuálního nošení zkracuje doba výměny, jak bych to měla udělat správně v mém případě?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Pokud bychom vycházeli z logiky, že kontinuální nošení zkracuje periodu nošení na polovinu, pak se dá perioda výměny vypočítat. V případě, že byste jeden pár čoček za dobu nošení nosila kontinuálně jen o víkendu, pak by perioda výměny měla být cca 10 dnů. Prosím, neberte to však jako fakt. Takto na dálku si netroufáme stanovit Vám periodu výměny. Správně by Vám ji měl stanovit Váš oční specialista s přihlédnutím k Vašemu stylu nošení a kondici Vašich očí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kája Taudi

Velmi pohodlné čočky - doporučuji.

František Popelka

Kupuji si je už několik let a jsem s nimi stále spokojený. Jen mám obavy z vetchozrakosti, kterou už někteří přátelé v mém věku řeší. Je následná změna čoček tak náročná, jak slýchám?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Františku, děkujeme Vám za otázku. Vetchozrakost neboli presbyopie je projev stárnutí očí. Přechod na multifokální čočky není snadný, ale většinou si mozek na nový typ korekce zvykne. Někdo rychleji, jiný déle. Je to velmi individuální. Až Vám korekce běžnými sférickými čočkami nebude stačit, obraťte se na pomoc odborníka. Protože jste spokojený čočkami Acuvue Oasys od společnosti Johnson&Johnson, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s touto značkou spolupracuje. Oční specialista Vám pomůže s aplikací a v případě nutnosti upraví dioptrické parametry. Jakmile budete mít čočky aplikované a vyzkoušené, můžete potom opět nakupovat na internetu. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martin Lošek

Zakřivení 8,80 moc čoček nenabízí. Tyhle navíc perfektně sedí a jsou pohodlné celý den.

Denisa Šrubařová

Dobrý den, zajímala by mě dostupnost tohoto balení těchto čoček.Děkuji, Šrubařová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Deniso, děkujeme za Váš dotaz. Naskladnění čoček, bohužel ve velmi malém množství, očekáváme kolem 15. března 2017. V tuto chvíli Vám můžeme nabídnou balení po 6 čočkách. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.