Acuvue Oasys (24 čoček)

1 739 Kč
98% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Středa 22.3. vyberte parametry
Přidat 197 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
1 739 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky ACUVUE Oasys

ACUVUE Oasys jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky vyráběné společností Johnson and Johnson. Představují nástupce původních Acuvue Advance Plus, které byly vůbec prvními silikonhydroge­lovými čočkami uvedenými na trh.

Přejít na základní balení Acuvue Oasys 6 čoček.

Vhodné i pro náročné uživatele

ACUVUE Oasys představují ideální volbu pro uživatele, kteří trpí pocitem suchého oka a pro všechny, kteří tráví více hodin denně prací na PC nebo v klimatizovaných prostorech. Jsou vhodné i pro citlivé a namáhané oči díky využití zvlhčující technologie HYDRACLEAR® PLUS.

Kontinuální nošení

Čočky ACUVUE Oasys umožňují kromě klasického denního užívání i režim prodlouženého nošení. V tomto případě je však doba nošení stanovena výrobcem na 7 dní a 6 nocí s následnou výměnou za nový pár (takto použitý pár již nelze použít znovu). Není možné tyto čočky nosit nepřetržitě celé dva týdny.

Pozn.: Názory odborníků na kontinuální nošení kontaktních čoček značně liší, je proto vhodné tuto variantu užívání konzultovat se svým očním specialistou.

Proč nepřenášet kontaktní čočky ACUVUE Oasys?

Každý materiál kontaktních čoček má jiné vlastnosti ve vztahu k tvorbě usazenin. Doporučená doba nošení jednoho páru je výrobcem určována na základě materiálové životnosti a měření tvorby usazenin. Je proto nutné předepsanou dobu výměny kontaktních čoček respektovat. Spoléhat na doporučení známého, který čočky přenáší a žádné komplikace (zatím!) nemá, je velkým hazardem se zdravím Vašich očí.

Návod k použití pro nositele Acuvue Oasys

Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS®:

  • Opakovaně použitelné čočky, které lze nosit po dobu až dvou týdnů, pokud je každý večer vyjmete a vyčistíte.
  • Kontaktní čočky nikdy nepřekonané v komfortu*
  • Smáčecí činidlo zabudované do matrice čočky pomáhá udržovat čočky vlhké3
  • V klinické studii 71 % nositelů kontaktních čoček uvedlo, že nikdy nezažili / zřídka zažili nepohodlí při řízení auta s kontaktními čočkami ACUVUE® OASYS®1
  • Blokují více než 90 % UVA paprsků a více než 99% UVB paprsků**^4
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 6 ks, 12 ks a 24 ks pro pacienty s dalekozrakým a krátkozrakým viděním.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

**Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

† Euromonitor International; Eyewear 2022 Edition; Value sales at RSP all retails channels 2020 data.

‡ JJV Data ve složce. Reporting of Top 3 Box (Good Very Good Excellent) for the question "How did your contact lenses feel while using a computer?" Combined sample of 2 clinical trials (n = 268).

1. Canavan K Sulley A Coles-Brennan C Butterfield R. Multi-center Clinical Evaluation of Lapsed Wearers Refitted with senofilcon A Contact Lenses. Optom Vis Sci 2014;91:E-abstract 145180.

2. JJV Data ve Složce 2013. ACUVUE® OASYS® Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR Plus computer use claims

3. JJV Data ve Složce 2018. Similarities between Mucin and Poly(N-Vinyl Pyrrolidone) (PVP)

4. JJV Data ve Složce 2017. ACUVUE® Brand Reusable Spherical Contact Lenses vs widely prescribed conventional contact lenses in Korea.

5. JJV Data ve Složce 2017. A 4-week randomised masked controlled cross-over dispensing daily wear study with ACUVUE® OASYS® vs. ULTRA; n=127 subjects who spent greater than or equal to 8 hours per day using digital devices during the study period.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.Vlastnosti - Acuvue Oasys (24 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Velikost balení: 24 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
244 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 26.08.2020)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (13)

René Pavlas

Dobrý den, před lety mi aplikovali tyto čočky a stále mi vyhovují. Po kontrole z minulého týdne mám změnu dioptrií. V předpisu na brýle mám nyní toto -> Pravé oko: -3,75 / Levé oko: -4,00. Mohu zadat dioptrie tak, jak jsou, nebo je potřeba je upravit? Předem díky za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, René, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty z brýlového zápisu je již nutné pro nákup čoček upravit. Nyní budete ke korekci pravého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Simona Anderlová

I já jsem velmi spokojena s kontaktními čočkami Acuvue Oasys, které používám už řadu let. Jsou pohodlné a snadno se s nimi manipuluje, při nošení jsem se necítila žádnou bolest ani nepohodlí. Kromě toho, vidění je vždy jasné a ostré po celý den. Navíc je cena přijatelná. Ráda je doporučuji známým.

Ota Němeček

Ideální čočky ve všech směrech. Nikdy mě nezklamaly.

Gizela

Zdravím, nosím čočky dlouho, ráda a jsem s nimi spokojená. Nicméně jsem začala pracovat v open space kanceláři a po celodenní práce u pc mě pálí oči. Cítím i únavu a teď jak se začalo topit, cítím i suchost. Mohla bych Vás požádat o doporučení nějakých vhodných očních kapek, které by mohla dlouhodobě používat? Děkuji a nashledanou.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Gizelo, děkujeme Vám za otázku. K běžnému a dlouhodobému používání Vám můžeme nabídnout oční kapky Blink intensive tears. Pokud byste si chtěla prohlédnout celou nabídkou očních kapek, naleznete ji ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Vlasta Bárta

Nosím je už poměrně dlouho a nikdy mě nezklamaly.

p. Hrušková

Zdravím Vás! Mám progres krátkozrakosti a ráda bych Vás požádala o úpravu nově naměřených hodnot. Pravé oko: -3,75; cyl. -0,25; 33°. Levé oko: -4,00. Předem pěkně děkuji. P.S. Děkuji za každé balení čoček s dlouhou expirací, za vstřícné jednání operátorky zákaznického oddělení a rychlost vyřízení všech objednávek, které jsem u Vás uskutečnila. Jste báječní!

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, paní Hrušková, děkujeme Vám za velmi milou zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s fungováním našeho e-shopu. Nyní k Vašemu primárnímu dotazu. Pro pravé oko nyní budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Maty Lukeš

Hodnocení na produkty běžně nepíšu, ale když jsem hodně spokojený, tak se rád podělím o zkušenost. Čočky mi dali na vyzkoušení v optice někdy v květnu. Když jsem si je chtěl dokoupit, neměli mé dioptrie a musel bych čekat. Koupil jsem si čočky na zkoušku zde (6 čoček). Jsem s nimi natolik spokojený, že si jdu koupit větší balení. A opět zde!Protože z hlediska ceny je to na internetu mnohem výhodnější. Takže můžu doporučit produkt i služby e-shopu.

Lucie Čechová

Díky za odpověď, to mi stačí :) Na podzim jsem objednaná na kontrolu, tak se na to zeptám. Hezké prázdniny ☼

Lucie Čechová

Dobrý den, kupuju si tyto čočky prakticky od začátku a nedám na ně dopustit. Občas využiji prodloužené nošení. Ráda bych si upřesnila, jak to mám dělat, když mám čočky v očích nepřetržitě pouze přes víkend což jsou 3 max 4 dny? Nosím je stále 14 dnů, ale když se u kontinuálního nošení zkracuje doba výměny, jak bych to měla udělat správně v mém případě?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Pokud bychom vycházeli z logiky, že kontinuální nošení zkracuje periodu nošení na polovinu, pak se dá perioda výměny vypočítat. V případě, že byste jeden pár čoček za dobu nošení nosila kontinuálně jen o víkendu, pak by perioda výměny měla být cca 10 dnů. Prosím, neberte to však jako fakt. Takto na dálku si netroufáme stanovit Vám periodu výměny. Správně by Vám ji měl stanovit Váš oční specialista s přihlédnutím k Vašemu stylu nošení a kondici Vašich očí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kája Taudi

Velmi pohodlné čočky - doporučuji.

František Popelka

Kupuji si je už několik let a jsem s nimi stále spokojený. Jen mám obavy z vetchozrakosti, kterou už někteří přátelé v mém věku řeší. Je následná změna čoček tak náročná, jak slýchám?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Františku, děkujeme Vám za otázku. Vetchozrakost neboli presbyopie je projev stárnutí očí. Přechod na multifokální čočky není snadný, ale většinou si mozek na nový typ korekce zvykne. Někdo rychleji, jiný déle. Je to velmi individuální. Až Vám korekce běžnými sférickými čočkami nebude stačit, obraťte se na pomoc odborníka. Protože jste spokojený čočkami Acuvue Oasys od společnosti Johnson&Johnson, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s touto značkou spolupracuje. Oční specialista Vám pomůže s aplikací a v případě nutnosti upraví dioptrické parametry. Jakmile budete mít čočky aplikované a vyzkoušené, můžete potom opět nakupovat na internetu. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martin Lošek

Zakřivení 8,80 moc čoček nenabízí. Tyhle navíc perfektně sedí a jsou pohodlné celý den.

Denisa Šrubařová

Dobrý den, zajímala by mě dostupnost tohoto balení těchto čoček.Děkuji, Šrubařová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Deniso, děkujeme za Váš dotaz. Naskladnění čoček, bohužel ve velmi malém množství, očekáváme kolem 15. března 2017. V tuto chvíli Vám můžeme nabídnou balení po 6 čočkách. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.