Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

1 139 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.10. vyberte parametry
Přidat 197 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
1 139 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Čočky ACUVUE Oasys for Presbyopia

Oblíbené čočky Acuvue Oasys jsou nyní dostupné také ve verzi pro korekci presbyopie neboli stařecké vetchozrakosti. Jedná se o čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon – hydrogelového materiálu Senofilcon A. Materiál se vyznačuje především velmi vysokou propustností kyslíku, takže si oči neustále udržují svěží a zdravý vzhled. Právě díky vysoké Dk/t jsou čočky, po předchozí konzultaci s lékařem, vhodné i k prodlouženému nošení po dobu 7 dnů a 6 nocí.

Pohodlné v každé situaci

Technologie Hydraclear Plus zajišťuje, že jsou čočky dokonale jemné a smáčivé, takže při nošení ani nepoznáte, že je máte nasazené. Existují pro oči náročné okamžiky, jako pobyt v klimatizovaných prostorách, dlouhodobé sledování televize či celodenní práce na počítači. Tyto čočky Vám zajistí dokonalý komfort po celý den, ať jste kdekoli a děláte cokoli.

Dokonalá ochrana proti UV záření

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Presbyopia poskytují očím extrémně vysokou ochranu proti škodlivému UV záření. Zachycují přinejmenším 90 % UVA a 99 % UVB záření. Tím se řadí do první kategorie ochrany proti UV. Čočka samozřejmě pokrývá jen určitou část oka, je proto vhodné doplnit čočky slunečními brýlemi.

Snadná manipulace

Pro co nejjednodušší zacházení mají kontaktní čočky lehce modrý nádech. Pokud Vám čočka při nasazování sklouzne z prstu, snadno ji najdete. Toto zabarvení nijak neovlivňuje kvalitu vidění.

Vlastnosti - Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dnů
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys for Presbyopia
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Materiál: Senofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • vysoká prodyšnost
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 899 Kč
Chytrá alternativa

Hodnocení

89%
95 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (12)

Jaromír Švec

Od té doby, co mi je aplikovali v optice nemám důvod hledat jiné. Výborná korekce. Zatím jsem musel řešit jen navýšení adice kvůli progresu oční vady - což je běžný stav. Každopádně je mohu doporučit.

Barbora Peková

Dobrý den, nosím tyto čočky a jsem s nimi velmi spokojená. Ze zvědavosti jsem se koukla na další multifokální čočky od J&J - Acuvue Oasys Multifocal. Jaký je mezi čočkami rozdíl, na první pohled mají parametry stejné. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Barboro, děkujeme Vám za otázku. Čočky se shodují ve velikostních parametrech i v použitém materiálu. Rozdíl mezi čočkami je optické stavbě čočky. Acuvue Oasys Multifocal má novější design multifokálních čoček, který je blízko středu a byl uveden na trh v roce 2021, zatímco design Acuvue Oasys for Presbyopia má středovou vzdálenost a byl uveden na trh v roce 2009. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Vít

I když mi věk dýchá na záda, tak díky vymoženostem jako např. čočky můžu dál sportovat a učit jako před tím. Jako vedoucí orientačních běhů musím učit děti číst v mapách a špatný zrak na blízko byl velký nedostatek. Do dálky mám jen -0,25, ale blízko je to fakt bída. Brýle si zatím pořizovat nechci, protože prý bude chvíli trvat, než se mi zrak ustálí. Ani jsem netušil, jak jsou čočky pohodlné. Díky bohu za ně!

Marie Štěbetáková

Dobrý den, byla jsem na kontrole nitroočního tlaku a při té příležitosti mi naměřila lékařka nové dioptrické hodnoty pro brýle dálka: +2,00 / blízko: 3,75. Do teď jsem kupovala kontaktní čočky s hodnotami +2,00 add power MID (+1,50 - +1,75). Teď se mi občas stává, že drobnější text nepřečtu, a tak bych chtěla poprosit jestli není potřeba nějak upravit i hodnoty pro čočky. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Marie, děkujeme Vám za otázku. Dle nových dioptrických hodnot už budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +2,00 a add power High (+2,00D - +2,50D). Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Liška O.

Vyhovují mi. Moc dobrá korekce na všechny vzdálenosti.

Miláčková

Dobrý den, nosím čočky již pár let a jsem s nimi velmi spokojená. S novými léky mě začala trápit suchost očí. Mohla bych poprosit o doporučení nějakých vhodných očních kapek. Předem děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Některé léky skutečně mohou suchost očí způsobovat. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli doporučit oční kapky Hylo Parin, které perfektně stabilizují slzný film a lze je kapat na nasazené kontaktní čočky. Pokud byste chtěla regenerovat slzný film i přes noc, doporučili bychom Vám oční mast VitA POS. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Dan

Velmi povedené čočky - korekce je výborná na všechny vzdálenosti. Brýle jsem nikdy nenosil, tak jsem rád, že existují čočky.

Lehejček

Dobrý den, mám nové hodnoty na brýle: dálka -4,75; blízko +2,75. Jaké parametry zvolit? Čočky znám, vyhovují mi. PS. nyní nosím -4,00 Low.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,50 Mid (+1,25D - +1,75D). Hezký den.

Olga Navrátilová

Dostala jsem je jako dárek od dcery, abych si prý "užila důchod". Koupila je v naší optice na náměstí, kam si chodím celý život pro brýle. Aplikují tam i čočky a dcera to tam nějak domluvila, že jsem tam pak šla s těmi čočkami, které bych měla mít. Určili to nějak podle posledního předpisu na brýle. Byla jsem velmi skeptická a trochu dopálená, ale v optice mi pomohli a teď nosím čočky moc ráda. Vidím naprosto senzačně, žádné mlžení brýlí s rouškou. Dcera mi i ukázala jak nakupovat levněji na tom internetu a je to skvělé.

Jaruška A.

Dobrý den, asi před 3 lety jsem začala blbě vidět na blízko. Optometrista mi tehdy aplikoval nově tyto čočky. Byla jsem teď na kontrole a mám nově naměřeno o půl dioptrie na blízko víc, ale přes čočky vidím stále dobře. Ovšem může jít o zvyk a nerada bych si kazila oči. Moc Vás prosím o kontrolu dioptrií. V současné době nosím čočky s dioptrií +2,25 Low (+0,75D - +1,25D). A nově mám naměřeno na obě oči do dálky +2,25 a na blízku +3,50. Je to v pořádku?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jaruško, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky mají adici v určitém rozmezí. Ve Vašem případě je adice Low (+0,75D – +1,25D). Adice vypočítaná z nového měření je nyní +1,25, to znamená, že si čočky můžete i nadále kupovat se stávajícími parametry. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kadlec

Nenosím je dlouho, ale zatím jsem maximálně spokojený. Vidím perfektně na všechny vzdálenosti. Chvíli tedy trvalo, než jsem si zvykl, ale teď už dobrý. Spíš mě mrzí, že jsem tak dlouho otálel a nezkusil je dřív.

Daniel Kožený

Dobrý den, 1. Jaký je hlavní rozdíl mezi Acuvue Oasys for Presbyopia a Bausch a Lomb Ultra Presbyopia? Které jsou lepší? :-) 2. S čočkami (Ac. Oasys) vidím teď , jak jsem starší, na blízko odstatně hůře než s brýlemi (stejné dioptrie na čočkách i brýlích - 5,5; -3,5) Čím to je? (je mi 47, čočky nosím 30 let)) Děkuji za odpovědi

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Danieli, děkujeme Vám za otázky. Odpovíme Vám i s označením, jaké jste dotazům dal.
1.Na tuto otázku není možné odpovědět, neboť každý uživatel má jiné potřeby. Nejzásadnější rozdíl mezi těmito čočkami je frekvence výměny. Acuvue Oasys for Presbyopia jsou čtrnáctidenní a Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia jsou měsíční. Oba typy čoček jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, ačkoli jsou každé čočky z jiného druhu silikon-hydrogelu mají výborné vlastnosti zhruba na stejné úrovni. Drobně se liší i velikostními parametry. Takto na dálku Vám, bohužel, nemůžeme říci, které čočky by byly pro Vaše oči vhodnější.
2.Důvod, proč vidíte na bližší vzdálenost hůře, mohou být měnící se potřeby očí. Pokud nám napíšete Vaše aktuální dioptrické hodnoty na dálku i na blízku (ne starší než 1 rok), vypočítáme Vám hodnotu adice a dáme Vám dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček. Pokud by byly údaje shodné s těmi, které zadáváte při nákupu čoček a pohled přes takové čočky pro Vás není komfortní, nezbývá nám, než Vám doporučit navštívit očního specialistu, který Vám pomůže.
Pokud byste měl další otázky, nebo chcete překontrolovat Vaše dioptrické hodnoty, napište nám. Rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný den.