Acuvue Oasys with Transitions (6 čoček)

699 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 17.6. Today vyberte parametry
Přidat
237 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 7563×
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
699 Kč

Popis kontaktních čoček Acuvue Oasys with Transitions

Společnost Johnson & Johnson přišla jako první na trh se silikon-hydrogelovými čtrnáctidenními čočkami Acuvue® Oasys with Transitions™, které plynule reagují na měnící se světlo.

Materiál a technologie

Acuvue Oasys with Transitions jsou vyrobené z ověřeného materiálu senofilconu A, ze kterého jsou vyrobené i Acuvue Oasys.
Transitions™ Light Intelligent Technology™ umožňuje přizpůsobení okolním světelným podmínkám. Automaticky se zbarví ze světlé na tmavou. Intenzita ztmavení závisí na jasu okolního světla. Fotochromní technologie čočky se aktivuje velice rychle – ztmaví se za méně než 60 vteřin a zesvětlí se za cca 90 vteřin.

UV ochrana a další výhody

Čočky blokují škodlivé UV záření. Plocha čočky poskytuje 100% ochranu před UVB zářením. Velkým benefitem čoček je, že filtrují i modré světlo, které vnímáme z digitálních zařízení či umělého osvětlení. Velkou výhodou je snížení intenzity nepříjemného oslnění, čímž se zlepší kontrastní vidění a to dokonce i v noci.

Vhodné pro sportovce

Johnson & Johnson Vision spolupracovala s profesionálním hráčem baseballu Bryce Harperem, který sdílel své zkušenosti s čočkami prostřednictvím série videí. Jako profesionální hráč musí mít velice pohotové reakce při všech typech světelných podmínek. Díky kontaktním čočkám Acuvue Oasys with Transitions byly reakce Bryce Harpera rychlejší a přesnější.

Manipulace

Pro snadnější manipulaci mají čočky lehké zbarvení a indikátor rub-líc.
Kontaktní čočky Acuvue Oasys with Transitions mají 14denní periodu výměny a výrobce je nedoporučuje pro kontinuální způsob nošení. Balení obsahuje 6 ks čoček.

Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Obsah vody: 38%
Jméno produktu: Acuvue Oasys with Transitions
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Premium (6 čoček)

  • ideální pro citlivé oči
  • celodenní komfort nošení
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • poštovné zdarma
Cena: 439 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (2)

Comments: Do you have any questions?

Martin Sivák

Cca před 3 týdny jsem u vás zakoupil tyto zatmavovací čočky Acuvue Oasys with Transitions. S napětím jsem si je nasadil a čekal, co se bude dít, ale bohužel se nedělo nic – i při minutovém mžourání na přímem slunci se průhlednost čoček nezměnila :-( Následně jsem čočky nosil po elý prodloužený víkend a má zkušenost se opakovala – když bylo pod mrakem a nic se nedělo, tak to ještě chápu, ale když se nic nedělo ani v okamžiku, kdy vysvitlo přímé slunce, tak to mě docela zklamalo. Je možné požádat o výměnu čoček, třeba mám vadné balení. (Čočky jsem zkoušel i jen v prstech vystavit do přímého slunečního svitu a opět se nic nedělo - oproti recenzím na youtube.)

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, děkujeme za komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami takové problémy. Určitě nám je pošlete zpět k reklamaci. V ideální případě nám, prosím, pošlete celé balení včetně páru, který jste již zkoušel. Ten uložte do pouzdra s roztokem. Čočky nám pošlete důkladně zabalené doporučeně na adresu Jarošovská 1278/II, 37701 Jindřichův Hradec. Do balíčku, prosím, vložte také kopii faktury. Velice se omlouváme za komplikace, ale takové vady bohužel nejsme schopní odhalit. Děkujeme za pochopení a v případě, že bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jakub

Budou cocky k dostani i se zakrivenim 8.6 ? 8.4 mi moc nesedi...

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jakube, děkujeme za otázku. O rozšíření parametrů o zakřivení 8,60 bohužel nemáme žádné informace. Pokud budou parametry rozšířeny, tak pravděpodobně pouze o zakřivení 8,80. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.