Acuvue Vita (6 čoček)

779 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 20.10. Stock day info: Today 20. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 20. října vyberte parametry
Přidat
197 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
779 Kč
Výhodné balíčky:

Popis čoček Acuvue Vita

Měsíční sférické čočky od výrobce Johnson and Johnson slibují dlouhotrvající pohodlí díky výjimečným vlastnostem a moderním technologiím. Silikon – hydrogelový materiál Senofilcon zajistí velmi vysokou propustnost kyslíku. Díky INFINITY EGE™ mají čočky design s hladkou a zúženou hranou, takže tato minimální výška hran čočky přináší další rozměr pohodlí – při mrkání nedochází k žádnému nepříjemnému kontaktu čočky a očního víčka a je tak minimalizováno riziko podráždění.

Technologie HydraMax™

Kontaktní čočky Acuvue Vita mají propracovaný systém hydratace, který maximalizuje množství hydratační složky skrz celou čočku. Hydratace je udržována celé čtyři týdny, díky optimální hustotě a pohybu prospěšných lipidů v čočce.

Nejlepší UV ochrana

Tyto čočky společnosti Johnson and Johnson se pyšní velmi vysokou ochranou proti UVA i UVB záření. Vysokými hodnotami ochrany – zachycují nejméně 90 % UVA a 99 % UVB záření – se řadí do první kategorie ochrany proti UV. Pro naprosto dokonalou ochranu je vhodné kombinovat čočky se slunečními brýlemi, protože čočka nepřekryje celé oko.
Vlastnosti
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 41%
Jméno produktu: Acuvue Vita
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Senofilcon C
UV filtr: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • extrémní prodyšnost
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • poštovné zdarma
Cena: 479 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (7)

Comments: Do you have any questions?

Blanka

Dobry den, nosim bezne cocky se zakrivenim 8,6, avsak tyto cocky je nenabizi. Jake zakriveni je lepsi zkusit, prosim? Dekuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Blanko, děkujeme za otázku. Zakřivení má svůj význam, ale samo o sobě pro Vás nic neznamená. Zakřivení čočky vždy souvisí s jejím materiálem, pružností a tak dále. Obecně se doporučuje volit zakřivení s nižší hodnotou, protože nositelé mají většinou pocit, že jim čočka na oku lépe sedí. V tomto případě by to tedy znamenalo vybrat si zakřivení 8,40. Jde ale pouze o teoretickou informaci, která nemusí platit pro každého. Rozhodující je vždy pocit po vyzkoušení. Pokud s těmito konkrétními čočkami nemáte zkušenost, zvažte konzultaci s očním specialistou. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza

Dobrý den, potřebuji čočky zakřivení 8.80, dioptrie -3.0,průměr 14 - Acuvue Vita momentálně v této dioptrii nejsou na skladě, mohu se zeptat, zda budou někdy v blízké době naskladněny? Nebo prosím o radu, které jiné čočky splňují tyto parametry. Nepodařilo se mi zatím žádné jiné objevit. Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za Váš dotaz. Čočky s Vámi požadovanými parametry jsou objednané a naskladnění očekáváme zhruba za 14 dnů. Stejné parametry najdete například u čoček Acuvue Oasys. Jsou zde ale drobné rozdíly v materiálu a jde o čtrnáctidenní čočky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jiří Kaše

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dostupnost čoček -1.25 / 8.40 nejdou objednat a jestli půjdou tak asi kdy?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiří, děkujeme za Váš dotaz. Je nám velmi líto, ale v tuto chvíli Vám nemůžeme slíbit bližší termín naskladnění než 3 - 4 týdny. Pokud máte zájem, můžete vyzkoušet TopVue Premium, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Ivana

Dobrý den, používala jsem kontaktní čočky Top Vue Air se zakřivením 8,60 a chtěla bych používat ACUVUE Vita, kde je zakřivení pouze 8,40 a nebo 8,80. Jaké byste mi doporučili. Děkuji za odpověd.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nejsme schopni předpovědět, jaký rozdíl bude přijatelnější pro Vaše oči. Můžeme Vám nabídnout pouze teoretickou informaci, která říká, že pro mnoho nositelů je příjemnější menší zakřivení, protože jim čočka může připadat lépe a "pevněji" usazená na oku. Jde ovšem pouze o teorii a u kontaktních čoček jsou tyto pocity velmi individuální. Pokud se rozhodnete čočky zakoupit na vlastní pěst bez konzultace s kontaktologem, může se stát, že se pro Vás nákup stane zbytečnou investicí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat, zda se čočky dají brát jako adekvátní náhrada čtrnáctideních acuvue, když mají stejné zakřivení i průměr, nebo zda je nutné znovuaplikování kontaktologem. Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš zájem. Výrobce Johnson & Johnson uvedl Acuvue Vita na trh jako novinku, neuvedl však, že jsou čočky náhradou původních Acuvue Oasys. Pokud si ale prohlédnete tabulku vlastností obou typů čoček, zjistíte, že jejich vlastnosti jsou téměř totožné a jsou dokonce vyrobeny ze stejného typu silikon-hydrogelového materiálu. Acuvue Vita se mohou pochlubit vyšším obsahem vody díky technologii HydraMax™. Teoreticky by Vám čočky měly vyhovovat, ale vždy je nutné nové čočky vyzkoušet. Pokud máte strach ze zbytečné finanční investice, ujistěte se návštěvou kontaktologa. Budeme potěšeni pokud se na nás obrátíte s jakýmikoli dalšími dotazy. Mějte krásný a úspěšný den.

Veronika Novakova

Dobrý den, několik let jsem používala měsíční kontaktní čočky frequency55 se zakřivením 8.9. Tyto čočky bohužel přestali vyrábět. Hledám adekvátní náhradu. Myslíte, že by tyto čočky mohly být adekvátní? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za dotaz. Změna čoček bývá někdy náročnější a záleží především na Vašich očích, jaké čočky jim budou pohodlné. Frequency 55 byly vyráběny z materiálu hydrogelového typu. Dominoval u nich tedy obsah vody. Kontaktní čočky Acuvue Vita jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který má naopak vysokou propustnost kyslíku. Které čočky jsou vhodné, poznáte vždy až po vyzkoušení. My bychom Vám doporučili vybrat si čočky ze stejného typu materiálu s podobnými hodnotami v obsahu vody a propustnosti kyslíku. Můžeme Vám nabídnout čočky Biomedics 55 Evolution. Jsou Frequency 55 velmi podobné. Přesto Vám ale nemůžeme 100% zaručit, že budou vhodné. Pro naprostou jistotu je nutná návštěva kontaktologa, který Vám umožní čočky i vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

tereza cigankova

Dobrý den, mám zájem o koupi kontaktních čoček, ale potřebuji zásobu na alespoń 3 měsíce. Nejsem si jistá, zda rozumím správně? Toto balení je pro měsíční užití, je zde 6 čoček. To znamená, že je tedy určeno na 3 měsíce, nebo těchto 6 čoček vystřídám během jednoho měsíce. Děkuji za odpověď. S pozdravem, Cigánková

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, děkujeme za Váš dotaz. V balení je 6 kusů kontaktních čoček. Perioda výměny páru čoček je 1 měsíc. 6 čoček by Vám tedy mělo vydržet 3 měsíce (za předpokladu, že potřebujete pro obě oči stejné dioptrické hodnoty - pokud ne, je nutné objednat dvě balení). Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme krásný den.