Air Optix Aqua Multifocal (6 čoček)

attributesPrimary

Úterý 17.9.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
237 Kč

1 019 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 132 x

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 958 Kč
Ušetříte: 61 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP multifok.
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími multifokálními čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

Lada Staveníková

Dobrý den používám Dailies AquaComfort Plus Multifocal ,zakřivení 8,7 mohu přejit na Air Optix Aqua Multifocal (6 čoček) i když mají jiné zakřívení? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, díky za Váš dotaz. Bez konzultace s kontaktologem bychom Vám tuto změnu nedoporučovali. Čočky nepatří z pohledu materiálu do stejné skupiny a nedokážeme bohužel říci, jak by Vaše oči na změnu materiálu reagovali. Kontaktolog může provést replikaci čoček, při které Vám poskytne testovací pár. Kdyby se stalo, že Vám čočky nebudou vyhovovat, nabídne Vám jiné. My takovou možnost máme pouze u kontaktních čoček TopVue. Pokud tedy chcete, vyzkoušejte TopVue Air Multifocal, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Osvald Sutner

dobrý den, používám čočky den a noc 30ti denní + 3,25, na čtení si beru brýle +2 . jaké čočky si mám objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Osvalde, díky za Váš dotaz. U multifokálních čoček se zadává dioptrie naměřená na dálku – u Vás tedy +3,50 a adice vychází na +1,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám prosím. Přejeme hezký den.

Krista

Dobrý den, prosím o radu, dostala jsem od optika zkušební pár čoček Air Optix Multifocal, dioptrie -3, adice +2 (MED), nevidím ale dostatečně ostře do blízka. Mám tedy volit čočku s adicí +1 (LO), nebo naopak +2,5 (HIGH)? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jestliže vidění do blízka považujete za neostré, měla byste zvolit vyšší adici. Je zde ale také možnost, že Vám byly špatně změřeny dioptrie do dálky. Doporučujeme Vám konzultovat tyto problémy s optikem, který Vám zkušební čočky poskytl. Je možné, že bude stačit zvolit jinou značku čoček a ta bude vyhovující. Tyto věci jsou velmi individuální, je ideální poradit se o nich se specialistou osobně a čočky také vyzkoušet. Při přímém nákupu na vlastní pěst Vás může takové zkoušení přijít poměrně draho, než se podaří najít správné čočky. Pokud Vám budeme moci pomoci s něčím dalším, napište nám. Přejeme hezký den.

Iva

Dobrý den, objednávám si multifokální čočky poprvé sama a nevím si rady se zadáním. Mám čočky PWR +1 ADD +2 BC 8.6 DIA 14.0 (dioptrie +1 a ADD Power +2)? je to správně? Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Ivo, ano je to přesně tak, jak píšete. Do dioptrie zadejte +1 do Add power zvolte MAX ADD +2. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den!

Monika

Dobrý den, dlouhodobě nosím multifokální čočky Air Optix Aqua Multifocal PWR +1.25 LO (MAX ADD +1.00). Poslední dobou se mi ale zdá, že s nimi na blízko již vidím hůře. Pokud si objednám o 1/4 dioptrie silnější, nebude to mít vliv na kvalitu vidění na dálku? Na dálku totiž vidím stále dobře. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, je velice pravděpodobné, že změna na vidění na dálku mít vliv bude, hodnota adice totiž neurčuje počet dioptrií na blízko, nýbrž rozdíl dioptrií na blízko a na dálku. Výběr multifokálních čoček je náročnější proces, doporučujeme Vám tedy proto nejprve návštěvu očního specialisty, který pomocí vyšetření zjistí všechny parametry a na základě vyšetření Vám aplikuje vhodné multifokální čočky.

Vyzkoušel jsem i jiné čočky, ale tyto byly, z mého hlediska nejlepší.

vladinír hála

dobrý den scháním multifokální čočky na den i noc air optix děleáte je také ???? spěchá děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce CibaVision nám dodává pouze Air Optix Aqua Multifocal v balení po 6ti nebo třech kusech. Tyto multifokální čočky mohou být nošeny kontinuálně tzn. přes den i noc, je ovšem doporučeno omezení pro toto kontinuální nošení a to maximálně na 6 dní a 6 nocí. Jiné Air Optix multifokální s možností přespávání v nabídce nemáme.

Miloš

Dobrý den. Jak objednat multifokální čočky když na čtení mám 5dioptrií a na čtení +2,5.Jsou také zkušební? Díky za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud potřebujete multifokální čočky doporučujeme podstoupit aplikaci u opravdu zkušeného specialisty, který se aplikací čoček zabývá. V rámci odborného vyšetření dostanete zkušební pár.

Kontaktní čočky Air Optix Aqua Multifocal

Air Optix Aqua Multifocal jsou měsíční multifokální čočky výrobce Alcon určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Tato oční vada vzniká jako přirozený důsledek stárnutí lidského organismu a postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života.

Multifokální čočky Air Optix Aqua Multifocal nabízíme také v balení po 3 kusech.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Technologie Precision Transition Design zajišťuje ostré vidění na všechny vzdálenosti. Její systém spočívá v měnící se dioptrické síle od středu čočky až k jejímu okraji. Lidský mozek se tím pádem naučí používat různé dioptrické síly najednou.

Možnost kontinuálního nošení

Air Optix Aqua Multifocal jsou vybaveny zvlhčujícím systémem AQUA, který zvyšuje smáčivost i vlhkost čočky. Díky této skutečnosti je pak možné čočky užívat v režimu prodlouženého nošení, ale pouze po dobu 6 dní a nocí. Tuto variantu je nutné předem konzultovat s očním specialistou.

Propustnost kyslíku

Parametr propustnosti kyslíku je pro metabolismus oka důležitý. V mezinárodním názvosloví čoček je tento údaj značen Dk a Dk/t. Ačkoliv jsou značky velmi podobné, jejich význam se liší. Parametr Dk, kyslíková propustnost, udává hodnotu propustnosti kyslíku skrze materiál, zatímco atribut „t“ značí tloušťku čočky. Dk/t je tedy kyslíková propustnost závisící na designu čočky. Pro možnost porovnání různých čoček mezi sebou se hodnota Dk/t měří na čočkách s dioptrií –3.00.

Konkrétně u kontaktních čoček Air Optix Aqua Multifocal je hodnota propustnosti kyslíku materiálu (Dk) 110 a Dk/t se rovná 138.

O čočkách Air Optix Aqua Multifocal

Jak pečovat o čočky Air Optix Aqua Multifocal (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Adice: +1.00, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 33%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano