Air Optix Colors - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 193 x

Komentáře

Přidat komentář

Natália Barcziová

Dobrý deň, kontaktní čočky nemáte dostupné. Je to len dočasný výpadok alebo už tieto čočky v modrej farbe nebudete mať vôbec? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznický servis

Dobrý den, Natálie, díky za Váš dotaz. Barevné čočky jsme rozdělili podle jednotilivých barev. Modrou barvu najdete zde: Blue a Brilliant Blue. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Alena

Dobry den muzu se zeptat jak kryji tyhle kontaktni cocky tmave oci? Vyzkousela jsem od vas ColourVUE - Fusion - dioptrické cocky a ty oci nekryjou.. nebo zda mi muzete nějakou znacku doporučit na tmave oci.. dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aleno, děkujeme za Váš dotaz. Barevné čočky všeobecně lépe překrývají světlé odstíny očí. Nemůžeme Vám bohužel slíbit požadovaný výsledek, protože každé oči jsou jiné a i výsledná barva pak bude na každých očích lehce odlišná. Výrazné překrytí barvy je možné s Crazy kontaktními čočkami. Výsledek bohužel ale není příliš přirozený. Od několika zákazníků jsme měli pozitivní zpětnou vazbu na čočky ColourVUE Glamour v odstínu Aqua. Nechceme, abyste byla z čoček zklamaná, a proto raději zvažte návštěvu aplikačního střediska barevných čoček. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Michaela

Dobrý den, je péče o barevné čočky stejná jako o běžné měsíční? Nebo je potřeba jiný roztok? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michaelo, díky z Váš dotaz. Ano, péče o barevné kontaktní čočky je vesměs stejná, jako péče o čočky klasické. Je zde ale výjimka u peroxidových roztoků. Ty se nesmí pro čištění barevných čoček používat. Doporučujeme Vám pročíst si články Instrukce pro začátečníky s barevnými čočkami a Péče o barevné kontaktní čočky. Jistě zde najdete informace, které Vás zajímají. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Dagmar Hylasová

Dobrý den, prosím existuje náhrada čoček Focus Vis. color, mám dioptrie +3 a nechci krycí čočky, jelikož se přes ně opravdu špatně kouká - mám zájem pouze o tónovací bez prstence. Děkuji pěkně za radu, Zdraví Hylasová

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Dagmar, jako náhradu Vám můžeme doporučit tónovací čočky FreshLook Dimensions. Barevný výsledek se ale může lišit od toho, na jaký jste byla zvyklá u značky Focus Visitint. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme hezký den.

irina

doporucuju brilliant blue pouzivam a krasne prikrijou tmave hnedou barvu oci

Pavel

Bohužel nemůžu doporučit tyto čočky ve variantě Gray, ikdyž mám velmi světlé oči, k nějakému výraznému překrytí duhovky nedošlo.

irina

Dobry den chtela jsem se vas zeptat prikrijou tyto cocky tmavou barvu ?

Zákaznický servis

Dobrý den, výsledný barevný dojem při použití barevných nebo tónovacích kontaktních čoček je ovlivněn řadou faktorů. Závisí na zvoleném oblečení a doplňcích, na přirozené barvě duhovky i na světelných podmínkách, v nichž se zrovna nacházíme. Obecně platí, že tmavé odstíny duhovky se překrývají hůře než světlé. Fotografie barevných kontaktních čoček jsou pouze ilustrační a předvádí jednu z možných variant působení čočky. Pokud máte hodně tmavé oči, spíše neočekávejte, že by výsledná barva mohla být azurově či blankytně modrá, spíše to bude tmavší modrá. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky Air Optix Colors

Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon.
Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný i bez návštěvy kontaktologa, pokud budou zachovány všechny parametry původní verze.

Smyslnější pohled

Air Optix Colors jsou vyrobeny technologií třívrstvého nanášení barvy, které zajišťuje spolehlivé překrytí původní barvy duhovky a zároveň prohloubí pohled. Základní barva překryje přirozenou barvu duhovky, vnější prstenec zvýrazní okraje duhovky a vnitřní prstenec dodá pohledu hloubku. Výsledkem je pak nová přirozeně působící barva očí a smyslný přitažlivý pohled.

Resistentní vůči depozitům a nečistotám

K výrobě Air Optix Colors byl použit silikon-hydrogelový materiál Lotrafilcon B, který je opatřen plazmatickou povrchovou úpravou. Povrch čoček je díky této úpravě neionogenní (neobsahuje elektricky nabité částice), což ho činí rezistentním vůči ulpívání depozit a nečistot.

Výsledný barevný efekt

Výsledná změna barvy očí je ovlivněna řadou faktorů. Obecně platí, že přirozeně tmavé odstíny duhovky se kryjí hůře než světlé. Barevný efekt vyvolaný čočkami je ovlivněn také barvou zvolených doplňků a vybraného oblečení. Barevný efekt čoček je v neposlední řadě závislý také na světelných podmínkách – čočky budou vypadat jinak při denním světle, než při osvětlení umělém.

Barevné varianty

Air Optix Colors jsou dostupné v 7 barevných odstínech – Blue, BriliantBlue, Brown, GemstoneGreen, Gray, Green, SterilingGray.

Denní způsob nošení

Air Optix Colors jsou určeny dennímu i příležitostnému nošení. Neumožňují však variantu kontinuálního užívání. Na noc musí být čočka z oka vyňata, vyčištěna a uložena do pouzdra s roztokem.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 33%
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne