Air Optix Colors - nedioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 154 x

Komentáře

Přidat komentář

Šárka Ovečková

Dobrý den, je součástí tohoto balení i roztok?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Roztok pro péči o čočky není součástí balení. Je nutné vybrat si z nabídky. Doporučujeme roztok Gelone, nebo roztok Laim-Care. Oba jsou vhodné pro péči o barevné čočky. Přejeme hezký den.

jana

Dobry den mela bych zajem o cockyAir optic Color sedive muzete mi prosim poradit,mam oci tm,hnede prekriji mi mou barvu?Dekuji za odpoved Jana

Zákaznický servis

Dobrý den, šedá barva čoček by měla být schopna překrýt i tmavé odstíny duhovky. Je však nutné mít na paměti, že výsledná barva čoček nemusí vždy odpovídat ilustračním obrázkům jednotlivých barevných odstínů čoček. Výsledná barva je ovlivněna světelnými podmínka, ve kterých se budete v konkrétní chvíli nacházet (jinak budou čočky působit za denního světla, jinak při umělém osvětlení) a také barvou duhovky. Stejné čočky budou vypadat jinak u dvou různých osob s podobnou barvou očí.

Michaela Konfrštová

Dobrý den, Air Optix Colors nabízí úžasné barevné provedení nedioptrických čoček. Doporučíte mi stejnou kvalitu a parametry v dioptrické verzi? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, dioptrické kontaktní čočky Air Optix Colors se od své nedioptrické varianty liší pouze dioptrickou hodnotou – barevné provedení zůstává stejné. Podotýkáme ale, že výsledná barevná změna může být u každého člověka jiná – roli hraje přirozená barva duhovky. Dále může být výsledný barevný efekt také ovlivněn světelnými podmínkami, ve kterých se právě nacházíme.

Kontaktní čočky Air Optix Colors

Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon.
Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný i bez návštěvy kontaktologa, pokud budou zachovány všechny parametry původní verze.

Barevné čočky Air Optix Colors nabízíme také v v dioptrické ver­zi.

Smyslnější pohled

Air Optix Colors jsou vyrobeny technologií třívrstvého nanášení barvy, které zajišťuje spolehlivé překrytí původní barvy duhovky a zároveň prohloubí pohled. Základní barva překryje přirozenou barvu duhovky, vnější prstenec zvýrazní okraje duhovky a vnitřní prstenec dodá pohledu hloubku. Výsledkem je pak nová přirozeně působící barva očí a smyslný přitažlivý pohled.

Resistentní vůči depozitům a nečistotám

K výrobě Air Optix Colors byl použit silikon-hydrogelový materiál Lotrafilcon B, který je opatřen plazmatickou povrchovou úpravou. Povrch čoček je díky této úpravě neionogenní (neobsahuje elektricky nabité částice), což ho činí rezistentním vůči ulpívání depozit a nečistot.

Výsledný barevný efekt

Výsledná změna barvy očí je ovlivněna řadou faktorů. Obecně platí, že přirozeně tmavé odstíny duhovky se kryjí hůře než světlé. Barevný efekt vyvolaný čočkami je ovlivněn také barvou zvolených doplňků a vybraného oblečení. Barevný efekt čoček je v neposlední řadě závislý také na světelných podmínkách – čočky budou vypadat jinak při denním světle, než při osvětlení umělém.

Barevné varianty

Air Optix Colors jsou dostupné v 7 barevných odstínech – Blue, BriliantBlue, Brown, GemstoneGreen, Gray, Green, SterilingGray.

Denní způsob nošení

Air Optix Colors jsou určeny dennímu i příležitostnému nošení. Neumožňují však variantu kontinuálního užívání. Na noc musí být čočka z oka vyňata, vyčištěna a uložena do pouzdra s roztokem.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 33%
Materiál: Lotrafilcon B
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne