Air Optix Night and Day Aqua (3 čočky)

attributesPrimary

Úterý 17.9.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
289 Kč

559 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 132 x

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Cena: 479 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP měsíční
Vzhledem ke své pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími měsíčními čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

stanislava kuželová

proč čočky AIR OPTIX se stéjnou hodnotou dioptrii s čočkyBiofinity oboji multifokal ,měsíční je rozdíl ve vidění.Děkuji za odpověď S.Kuželová

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Stanislavo, díky za dotaz. Jde o rozdílné kontaktní čočky. Jsou vyrobeny z různých materiálů a i kombinace optických zón může fungovat lehce odlišně. Kontaktní čočky Biofinity mají navíc rozlišení pro dominantní a nedominantní oko. Kontaktní čočky by Vám měl aplikovat kontaktolog, a pokud si přejete přejít na jinou značku, je ideální nechat si čočky reaplikovat. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petra Dědičová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda pokud nosím průměr čoček 14.0 se zakřivením 8.6, zda je průměr těchto čoček 13.8 stále vhodný? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Odborníci doporučují v průměru dodržet odchylku do 0,20. Vše by tedy mělo být v pořádku. Jde ale pouze o teoretickou informaci a toto pravidlo nemusí v praxi platit pro všechny nositele. Velmi důležitý je materiál a jeho vlastnosti a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Pokud se chystáte změnit značku čoček, poraďte se se svým očním lékařek. V případě, že pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Eva Škodová

Dobrý den. Chtěla bych si objednat tyto čočky ale na jedno oko mám parametr -3,25. -0,75. for astigmatismus. Musím si objednat uplne jiné cocky? Popřípadě jaké? Chtěla bych v nich i sem tam spát. Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

zvláště u astigmatismu je velice důležité, abyste čočky předem vyzkoušela. Doporučujeme proto zajít k očnímu lékaři nebo optikovi a domluvit se s ním na zajištění zkušebního páru torických čoček.

Kontaktní čočky Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua jsou měsíční kontaktní čočky společnosti Alcon. Kromě denního způsobu nošení (čočka je každý den vyjmuta z oka a dezinfikována) umožňují i režim kontinuálního užívání, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě po dobu 30 dní a 29 nocí.

Kontaktní čočky Air Optix Night And Day Aqua nabízíme také v balení po 6 kusech.

Varianta kontinuálního užívání

V příbalovém letáku Air Optix Night and Day Aqua stojí, že kontinuální nošení musí být nejprve konzultováno a schváleno očním specialistou. Řada z nich jej nedoporučuje vůbec, někteří doporučují ojedinělé vyjímání po několika dnech nepřetržitého nošení a jiní jej schvalují.

Propustnost kyslíku

Parametr propustnosti kyslíku je pro metabolismus oka důležitý. V mezinárodním názvosloví čoček je tento údaj značen Dk a Dk/t. Ačkoliv jsou značky velmi podobné, jejich význam se liší. Parametr Dk, kyslíková propustnost, udává hodnotu propustnosti kyslíku skrze materiál, zatímco atribut „t“ značí tloušťku čočky. Dk/t je tedy kyslíková propustnost závisící na designu čočky. Pro možnost porovnání různých čoček mezi sebou se hodnota Dk/t měří na čočkách s dioptrií –3.00.

Konkrétně u kontaktních čoček Air Optix for Astigmatism je hodnota propustnosti kyslíku materiálu (Dk) 140 a Dk/t se rovná 175.

Konzultace s oftalmologem

Air Optix Night and Day bezpochyby patří k nejkvalitnějším kontaktním čočkám dostupným na trhu. Rozhodně však nedoporučujeme jejich zakoupení bez předchozí odborné aplikace. Čočky mají průměr (DIA) 13.8 mm, který vyhovuje podstatně menšímu počtu uživatelů než běžnější 14.0 nebo 14.2.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60, 8.40
Velikost balení: 3 čočky
Průměr (DIA): 13.80
Propustnost kyslíku: 175 Dk/t
Obsah vody: 24%
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon A
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano