Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

339 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde jsou inovativní měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří do řady produktů pro korekci sférických očních vad a jsou vhodné i ke kontinuálnímu nošení. Tento způsob nošení je nutné předem konzultovat se specialistou, který doporučí denní nebo prodloužené nošení až na 6 nocí. Pro lepší manipulaci jsou čočky lehce zbarveny do modra.


Air Optix plus HydraGlyde nabízíme také v balení po 6 kusech.

Prodyšné a odolné vůči usazeninám

Čočky Air Optix plus HydraGlyde jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, Lotrafilcon B a jsou vybaveny HydraGlyde Moisture Matrix technologií, díky které ve srovnání se starší generací hydrogelových čoček proniká čočkou až 5x více kyslíku. Díky patentované technologii poskytují tyto čočky dlouhotrvající zvlhčení, a tudíž pohodlné nošení po celý den.

Air Optix plus HydraGlyde jsou vybaveny také SmartShield technologií, která kolem vnějšího povrchu vytváří ultratenký ochranný štít, který čočku chrání před usazováním nečistot.

Propustnost kyslíku

Parametr propustnosti kyslíku je pro metabolismus oka důležitý. V mezinárodním názvosloví čoček je tento údaj značen Dk a Dk/t. Ačkoliv jsou značky velmi podobné, jejich význam se liší. Parametr Dk, kyslíková propustnost, udává hodnotu propustnosti kyslíku skrze materiál, zatímco atribut „t“ značí tloušťku čočky. Dk/t je tedy kyslíková propustnost závisící na designu čočky. Pro možnost porovnání různých čoček mezi sebou se hodnota Dk/t měří na čočkách s dioptrií -3.00.

Konkrétně u kontaktních čoček Air Optix plus Hydraglyde je hodnota propustnosti kyslíku materiálu (Dk) 110 a Dk/t se rovná 138.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix plus HydraGlyde
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Peťa

Tyto čočky nosím více než 15 let, nikdy žádný problém, drží perfektně, neškrábou, občas s nimi i usnu a vše v pořádku.

Klára

Dobrý den, chtěla bych se zaptat jaký je rozdíl mezi Air Optix plus HydraGlyde a Air Optix Aqua? Parametry vypadají stejně. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kláro, děkujeme za otázku. Ano, parametry čoček jsou totožné. Čočky jsou vyrobené ze stejného materiálu a mají shodný obsah vody a propustnost kyslíku. Liší se v úpravách a technologiích použitých při výrobě. Air Optix plus HydraGlyde jsou novější variantou čoček a jsou vybaveny HydraGlyde Moisture Matrix technologií, která se stará o udržení vysoké prodyšnosti čoček. Pokud čočky nemáte vyzkoušené, raději zvažte návštěvu kontaktologa, u kterého je možnost zkušebního páru čoček. I když čočky vypadají dle parametrů stejně, již jsme se setkali se situací, kdy jeden typ těchto čoček nositeli vyhovoval a druhá varianta mu pohodlná nebyla. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kristýna

Dobrý den, čočky Air Optix plus HydraGlyde mi předepsala moje očařka, ale nevyhovovaly mi. Měla jsem pocit, jako bych v oku neustále něco měla, ale říkala jsem si, že je to tím, že s nimi teprve začínám, a že si musím zvyknout. Při pohledu dolů na zem nebo na telefon jsem viděla rozmazaně, někdy i dvojitě. Nakonec jsem se rozhodla to konzultovat s doktorkou, kterou mi bylo řečeno, že to je pro to, že mám dioptrie na dálku, takže s tím musím počítat. Chci se zeptat, jestli to tak skutečně je. A také na to, jestli byste mi nemohli doporučit nějakou jinou značku.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kristýno, děkujeme za otázku. Pohodlí při nošení nejvíce ovlivňuje materiál kontaktních čoček. Pokud budou mít čočky optimální obsah vody a propustnost kyslíku pro Vaše oči, neměla byste nic nepříjemného cítit. Pokud jde o rozmazané nebo dvojité vidění, není to v pořádku. Čočka by se měla na oku přirozeně pohybovat a vidění by mělo být dokonalé. Na trhu je obrovské množství kontaktních čoček. Bohužel ale oční lékaři mívají smlouvu pouze s jedním výrobcem, takže Vám nemohou nabídnout k vyzkoušení čočky jiných značek. V našem eshopu jsou k vyzkoušení ideální kontaktní čočky TopVue. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, můžete nám je bez obav vrátit. Pokud chcete vyzkoušet opět čočky měsíční, pak doporučujeme TopVue Air a TopVue Plus. Čočky jsou dostupné také ve zkušebním balení po 1 kuse. TopVue Air jsou silikon-hydrogelové, stejně jako čočky Air Optix plus HydraGlyde, které jste již zkoušela. I tak by vám ale mohly sedět lépe. TopVue Plus jsou hydrogelové, takže byste vyzkoušela jiný druh materiálu. Velmi oblíbené jsou také jednodenní čočky TopVue One+ a TopVue Daily. Jde také o čočky z rozdílných materiálů a najdete je i v menších baleních. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Kristýna

Dobrý den mohu se zeptat, jsou kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde jednodení čočky ?

Zákaznický servis
Dobrý den, Kristýno, děkujeme za dotaz. Jednodenní verze kontaktních čoček Air Optix plus HydraGlyde, bohužel, není. Mezi jednodenními čočkami mají velice podobné parametry kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Pokud zatím hledáte vhodné čočky, doporučujeme využít služeb kontaktologa, který Vám s hledáním ideálních čoček pomůže. Poté můžete bez obav ze ztráty investice dále nakupovat na internetu. Hezký den.
Marek

Čočky Air Optix plus HydraGlyde v žádném případě nedoporučuji. Nejhorší čočky, které jsem za 13 let používání měl. V očích vadí, odlepují se od oka a každý večer po nich bolí oči, jako by se v oku nacházela zrnka písku. Nikdy více!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marku, díky za otázku. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Pokud Vám čočky doporučil oční specialista, měl byste s ním problém konzultovat. Pokud bychom Vám mohli pomoci s výběrem nových kontaktních čoček, napište nám prosím, s jakými čočkami jste dosud byl spokojený. Zatím Vám přejeme hezký den.

Martina Šimková

Dobrý den, doposud jsem nosila kontaktní čočky AIR OPTIX NIGHT a DAY Aqua. Měla jsem na jedno oko 5 dioptrií a na druhé oko 6 dioptrií. teď mi lékař určil na obě oči 6,5 dioptrií. Zjistila jsem, že u tohoto druhu jsou dioptrie pouze do 6ti dioptrií. je nějaká alternativa,co bych mohla mít?Co například AIR OPTIX HydraGlyde? A mohu v nich i spát? Děkuji za odpovědi. Martina Šimková

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš dotaz. Vyšší plusové dioptrie mohou být někdy problém. Air Optix plus HydraGlyde sice tyto dioptrie mají, ale průměr čoček je větší, než na jaký jste zvyklá. Nedokážeme předem odhadnout, jak Vaše oči takový rozdíl snesou. Pokud chcete zůstat u měsíčních čoček, alternativou by mohly být také Biofinity. Air Optix plus HydraGlyde i Biofinity jsou vhodné ke kontinuálnímu nošení a je tedy možné v čočkách přespávat. Jistotu pohodlí při nošení budete mít vždy až po vyzkoušení čoček, a pokud nechcete, aby se nákup stal zbytečnou investicí, zvažte osobní konzultaci se specialistou. V případě, že budete mít další otázky, napište nám.
Radka Jonáková

nosila jsem air optix aqua a presla jsem na tyto cocky, mohu je nosit dele a jsou vice poholne