Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 čoček)

979 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis čoček Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism jsou měsíční torické čočky společnosti Alcon , které rozšiřují velmi oblíbenou řadu kontaktních čoček Air Optix. Jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu . Materiál Lotrafilcon B má propustnost kyslíku na vysoké úrovni, takže k očím může skrz čočku proudit dostatečné množství kyslíku.

Kombinace technologií

Dokonalé vidění a spolehlivá korekce astigmatismu je s Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism samozřejmostí. U kontaktních čoček je důležitý i pocit pohodlí po celou dobu nošení . Proto jsou tyto torické čočky vytvořeny s pomocí hned dvou výjimečných technologií:
SmartShield™ je technologie, která povrch čočky pokrývá tenkou ochrannou vrstvou. Tento štít ochraňuje povrch čočky před ulpíváním a hromaděním nečistot.
HydraGlyde® je technologie v podobě zvlhčující látky, která se stará o to, aby byly čočky při nošení neustále dostatečné vlhké. Komplex HydraGlyde zabraňuje vysychání materiálu čoček a pro vás to znamená příjemné a pohodlné nošení.
Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mají jemné modré zabarvení materiálu, které usnadňuje manipulaci s čočkami.

Způsob nošení

Společnost Alcon čočky doporučuje pro denní nošení s každodenní péčí a čištěním, stejně tak pro prodloužené nošení po dobu maximálně 6 nocí. Pokud tedy jde o způsob nošení právě u vás, dodržujte vždy pokyny svého očního specialisty.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 108 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Gabriela

Krásny den vám přeji, Můžu poprosit o výběr čoček ? Pravé oko: SPH. =1,25. Levé oko: SPH.=1.50 CYL.=0,50. CYL.=0,50 AXE. 180. AXE. 180 COCKY UZ JSEM MĚLA NEKOLIKRAT DOKONCE OD VÁS KDYSI I DOKONCE BAREVNÉ MOC DEKUJI ZA POMOCT HEZKY DEN Gabriela Schneiderová

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Gabrielo, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Ovšem Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku byste tak potřebovala sférickou variantu těchto čoček - Air Optix plus HydraGlyde. Ke korekci pravého oka byste měla mít čočku s hodnotou dioptrie -1,50 a ke korekci levého oka byste pak měla mít čočku s hodnotou dioptrie -1,75. Jestliže čočky nemáte odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Nicole

Rada bych Vas poprosila o radu pri vyberu cocek: Prave oko: dioptrie sfera: -0.75 Leve oko: dioptrie sfera -0.5 , cylinder -0,5 osa 70. Dekuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv se u Vás na levém oku začíná projevovat astigmatismus, hodnota cylindru je prozatím příliš nízká a bude potřeba ji převést na sféru. Ke korekci zraku Vám tak pro obě oči budou stačit klasické sférické kontaktní čočky, tedy např. sférická varianta těchto čoček - Air Optix plus HydraGlyde. Shodou okolností budete pro pravé i levé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75. Rádi bychom Vás upozornili, že správně byste měla mít před nákupem na internetu čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě měření, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky a vyzkouší Vám je. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Chcete-li si i přes to vybrat čočky sama, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout čočky TopVue Air. Značka TopVue k vybraným balením nabízí službu Garance vrácení peněz. Nebudete-li s čočkami z jakéhokoliv důvodu spokojena, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Nezapomeňte, že se jedná v obou případech o měsíční čočky a budete potřebovat roztok k péči, např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Daniela Hromková

Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit jestli by jste mi mohli doporučit kontaktní čočky pro níže uvedenou oční vadu. Používala jsem pouze jednu měsíční kontaktní čočku a to na pravé oko -1,5, toto mi přestalo vyhovovat, tak jsem zvýšila na -2, ale není to vyhovující způsobuje mi to migrénu. Vada dle nového měření: OD Pravé oko -2.00D, cyl. +25D, axis 95, PD 30.5 OS Levé oko -0,50D, cyl +0,50D, axis 80, PD 30 Moc děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám za otázku. Váš zápis pro pravé oko není u cylindrické hodnoty úplný. Předpokládáme tedy, že celý zápis je: OD Pravé oko –2.00D, cyl. +0,25D, axis 95. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Ovšem cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké, a tak Vám ke korekci zraku postačí klasické sférické čočky Air Optix plus HydraGlyde. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,25. Správně byste měla mít vždy čočky nejprve odborně aplikované, a to i v případě změny dioptrických hodnot. Oční specialista může v případě potřeby upravit teoretické dioptrické hodnoty tak, aby byla korekce zraku uživateli maximálně komfortní. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.