Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čoček)

1 149 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 149 Kč

Výhodné balíčky

Popis čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal rozšiřují portfolio oblíbeného výrobce Alcon. Čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu s vysokou prodyšností a jejich úkolem je korekce presbyopie. Tyto měsíční multifokální čočky se postarají o to, abyste viděli dokonale ostře na blízko, na dálku i na střední vzdálenost.
Prodyšný materiál čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal má jemné modré zabarvení. Díky němu čočky snáz najdete v blistru i pouzdru. I manipulace s čočkami bude díky zabarvení snazší.

Korekce presbyopie

Tyto 30denní silikon-hydrogelové čočky jsou vyvinuty pro korekci vidění na všechny vzdálenosti . Air Optix plus HydraGlyde Multifocal mají optické zóny , mezi kterými oko plynule přechází.
Čočky vám tak zajistí jasný a ostrý viděný obraz, ať už se díváte na displej telefonu, který je blízko, na monitor počítače, který je ve střední vzdálenosti nebo řídíte a potřebujete dokonale vidět i vzdálené předměty.

Jedinečná kombinace technologií

Materiál měsíčních čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal odolává nečistotám. Díky technologii SmartShield® se na čočce neukládají nečistoty jako například prach, zbytky líčidel a krémů na ruce, ale ani proteiny a lipidy ze slz.
Tyto multifokální čočky s ultra tenkým ochranným štítem mají také zvlhčující technologii HydraGlyde® . Jde o komplex látek, které v čočkách udržují vlhkost. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal eliminují projevy syndromu suchého oka a zajistí vám celodenní pohodlí bez podráždění očí.

Možnost prodlouženého režimu nošení

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal umožňují kromě denního i prodloužený režim nošení . Čočky tedy můžete v oku ponechat nepřetržitě maximálně 6 nocí. Tento režim nošení je ovšem nutné předem konzultovat s očním specialistou, jelikož není vhodný pro každého.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 899 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Radka Kučerová

Dobrý den, do teď jsem používala čočky +1,50 add lo, teď mi přidali dat na blízko a měla bych mít add 1,50. Mám tedy už objednat add med?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radko, děkujeme za otázku. Teoreticky ano. Nyní by pro Vás měla být vhodná adice MEDIUM. Ideální by ale bylo, kdybyste si čočky s novou hodnotou korekce mohla vyzkoušet u svého očního specialisty. Bohužel Vám nemůžeme garantovat, že pro Vás budou hodnoty ideální. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zdenka

Dobrý den, dají se tyto čočky nosit i na noc ? Děkuji Zdenka

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zdenko, díky za otázku. Čočky jsou schválené i pro nošení během spánku. Tento způsob nošení je ale vždy nutné konzultovat se svým očním specialistou. Nepřetržité nošení není vhodné pro každého. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Pavel Mader

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Air Optix Aqua Multifocal a Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavle, děkujeme za Váš dotaz. Parametry mají čočky totožné. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou novější a jsou u nich použity modernější technologie - zvlhčující technologie HydraGlyde a technologie SmartShield, která čočkám pomáhá odolávat usazeninám. I když jsou tabulkově čočky totožné, při nošení byste mohl pocítit rozdíl. Určitě dodržte doporučení svého očního specialisty. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jarmila Boháčková

Dobrý den.nechapu edice.co si mám zvolit když mám (-1,75)?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jarmilo, díky za dotaz. Tyto čočky jsou multifokální. Slouží pro korekci presbyopie. Pokud ale máte naměřené pouze sférické dioptrie, pak pravděpodobně hledáte čočky Air Optix plus HydraGlyde, u kterých se zadává pouze dioptrie. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.