Aplikátor kontaktních čoček modrý

39 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Usnadněte si aplikaci kontaktních čoček

Také už se Vám někdy stalo, že se kontaktní čočka lepí na prst a nechce k oku správně přilnout. Máme řešení pro ty z vás, kterým připadá manipulace s čočkami namáhavá a zdlouhavá - aplikátor kontaktních čoček. Pomocí aplikátoru čočku uchopíte jedním jednoduchým pohybem a tím samým ji následně i aplikujete na oko.

Aplikátor kontaktních čoček nabízíme také v růžové a transparentní barvě.

Jak aplikátor správně používat

Před použitím aplikátoru umístěte kontaktní čočku na dlaň zaoblenou stranou vzhůru. Přiložte aplikátor a stiskněte jej. Stisknutím aplikátoru se vytvoří mírný podtlak, který drží kontaktní čočku. Čočku následně umístěte na oko a opětovným stisknutím aplikátoru ji uvolněte.

Vlastnosti - Aplikátor kontaktních čoček modrý

Barva: Modrá

Všechny varianty tohoto produktu

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Iveta

Dobrý den, dnes jsem obdržela aplikátor a chtěla jsem se zeptat, jestli se musí před 1.použím umýt nebo je dezinfikovaný? Děkuji za odpověď Iveta

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Iveto, děkujeme Vám za otázku. Doporučujeme aplikátor před prvním použitím opláchnout univerzálním roztokem stejně tak, jako je to doporučováno před prvním použitím pouzdra. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Marek Hrachovina

Mám dotaz, jestli se i tím čočka sundavá z oka nebo pouze nasazuje, děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Marku, děkujeme Vám za otázku. Aplikátor slouží pouze k nasazení kontaktních čoček. K vyjímání kontaktních čoček není aplikátor uzpůsoben. Pokud budete mít další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.

Martin

Dobrý den, lze aplikátor použít na kontaktní čočky Acuvue Oasys? Nehrozí jejich poničení? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. Aplikátor je možné použít na jakékoli měkké kontaktní čočky. Výrobce žádné výjimky neuvádí. Hezký den.