Arena The One Blue

Dámské Pánské

Skladem
Kdy odešleme: pondělí 24.6.
Cena
559 Kč

Značkové brýle Arena

Arena je již od roku 1973 značkou, jenž provází plavecký segment od nadšených amatérů po špičkové plavce. Ve veškerém zboží se tak zrcadlí funkčnost, design a pokrokové technologie. Pokud jste se rozhodli pro plavecké brýle Arena, rozhodli jste se pro maximální komfort pro oči a vynikající vlastnosti ve vodě.O tomto modelu:

Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Plavecké brýle jsou pro správného plavce nutnost. Pomineme-li komfort při samotném plavání jsou to právě brýle, které ochrání vaše oči před chemicky upravenou vodou v bazénech.
Na trhu můžete narazit na rozmanitou nabídku brýlí a my vám níže pomůžeme zorientovat se v nabídce. Asi nejdůležitějším prvkem u plaveckých brýlí je těsnění. Díky němu jsou oči v suchu a po plavání nebudete odcházet z bazénu s podrážděnýma očima. Materiál těsnění je ve velké míře z hypoalergenního silikonu.
Správně zvolené brýle poznáte podle jednoduchého testu. Brýle přiložte na oči a jemně přitiskněte. Pokud je velikost a tvar správný, vytvořený podtlak brýle na udrží na očích i bez obvodové gumičky.
Dalším parametrem plaveckých brýlí jsou skla, jenž můžete zvolit čistě z estetického hlediska nebo na základě prostředí, kde budete plavat.
Barva skel u plaveckých brýlí:
  • čirá nebo barevná skla – projasí prostory, a z tohoto důvodu jsou vhodná do vnitřních bazénů
  • kouřová nebo tmavá skla – tlumí světlo, a z tohoto důbodu jsou vhodná především do venkovních bazénů
  • zrcadlová skla – jsou velmi stylová a navíc mají vysokou ochranu proti UV záření, a proto jsou perfektní do venkovních bazénů za slunečného počasí