Arena Zoom X-FIT Grey

Dámské Pánské

Skladem
Kdy odešleme: Úterý 6.6.
Cena
299 Kč

Všechny varianty tohoto produktu:

Značkové brýle Arena

Arena je již od roku 1973 značkou, jenž provází plavecký segment od nadšených amatérů po špičkové plavce. Ve veškerém zboží se tak zrcadlí funkčnost, design a pokrokové technologie. Pokud jste se rozhodli pro plavecké brýle Arena, rozhodli jste se pro maximální komfort pro oči a vynikající vlastnosti ve vodě.O tomto modelu:

Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Plavecké brýle jsou pro správného plavce nutnost. Pomineme-li komfort při samotném plavání jsou to právě brýle, které ochrání vaše oči před chemicky upravenou vodou v bazénech.
Na trhu můžete narazit na rozmanitou nabídku brýlí a my vám níže pomůžeme zorientovat se v nabídce. Asi nejdůležitějším prvkem u plaveckých brýlí je těsnění. Díky němu jsou oči v suchu a po plavání nebudete odcházet z bazénu s podrážděnýma očima. Materiál těsnění je ve velké míře z hypoalergenního silikonu.
Správně zvolené brýle poznáte podle jednoduchého testu. Brýle přiložte na oči a jemně přitiskněte. Pokud je velikost a tvar správný, vytvořený podtlak brýle na udrží na očích i bez obvodové gumičky.
Dalším parametrem plaveckých brýlí jsou skla, jenž můžete zvolit čistě z estetického hlediska nebo na základě prostředí, kde budete plavat.
Barva skel u plaveckých brýlí:
  • čirá nebo barevná skla – projasí prostory, a z tohoto důvodu jsou vhodná do vnitřních bazénů
  • kouřová nebo tmavá skla – tlumí světlo, a z tohoto důbodu jsou vhodná především do venkovních bazénů
  • zrcadlová skla – jsou velmi stylová a navíc mají vysokou ochranu proti UV záření, a proto jsou perfektní do venkovních bazénů za slunečného počasí