Oční kapky Artelac TripleAction 10 ml

339 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 5.3. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis očních kapek Artelac TripleAction

Tento typ očních kapek nelze aplikovat na nasazené kontaktní čočky.

Zvlhčující Artelac TripleAction od Bausch and Lomb představují účinné řešení pro vážnější projevy syndromu suchého oka. Kapky vám velmi rychle a na dlouhou dobu uleví od nepříjemného pocitu svědění, pálení a jiného podráždění. Vyvážené složení kapek pozitivně působí na všechny tři vrstvy slzného filmu.

Obsah hyaluronátu sodného

Artelac TripleAction obsahují 0,24% kyselinu hyaluronovou. Hyaluronát sodný se vyskytuje v lidském organismu přirozeně. Velmi dobře tedy napodobí přirozené prostředí oka a Artelac TripleAction vám poskytnou rychlou a dlouhotrvající úlevu.

Kapky pro citlivé oči

Artelac TripleAction neobsahují konzervanty. Jsou tedy šetrné i pro velmi citlivé oči.

Složení:

  • lipidová složka – triglyceridy se středně dlouhým řetězcem
  • Hyaluronát sodný 2,4 mg/ml
  • Karbomer
  • Glycerol

Dávkování:

Kapky můžete používat libovolně během dne – při nepříjemných pocitech stačí kápnout jednu kapku.
Vzhledem k tomu, že kapky neobsahují konzervanty, je nutné spotřebovat je během 6 měsíců od prvního otevření a použití.
Výrobce doporučuje před aplikací vyjmout kontaktní čočky a počkat přibližně 15 minut, než čočky vložíte zpět, nebo než použijete jiný oční přípravek.
Aplikace je velmi snadná a příjemná díky designu lahvičky.

Co dráždí vaše oči?

Podráždění může být způsobeno genetickými předpoklady – například alergií či syndromem suchých očí. Existuje ale i mnoho vnějších vlivů, které oči podráždí. Nepohodlí může být způsobeno častým a dlouhodobým sledováním digitálních zařízení (monitoru, televizoru, mobilního telefonu…), pobytem v přetopených a klimatizovaných prostorách, vlivem mrazu a větru a také kouřem.

Vlastnosti - Oční kapky Artelac TripleAction 10 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 229 Kč

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jana

Dobrý den. Je rozdíl mezi očními kapkami Artelac TripleAction a gelem Vidisic ? Jestli ano, tak jaký, a co z toho je lepší ?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Rozdíl mezi přípravky je ve složení, konzistenci i formy aplikace. Každý přípravek stabilizuje oční film, ale každý přípravek k tomu používá jinou složku. Který přípravek pro Vás bude lepší, nedokážeme takto na dálku posoudit. Možná, že oční kapky budou mít komfortnější aplikaci, ale to záleží na Vašich preferencích. Hezký den.

Anonymous

Mohou zvyšovat krevní tlak?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce v příbalovém letáku tento nežádoucí účinek vůbec neuvádí. Proto by oční kapky neměly krevní tlak zvyšovat. Pakliže máte potíže s krevním tlakem, poraďte se se svým lékařem o tom, které kapky by pro Vás byly nejvhodnější. Hezký den.

Karolina

Hezký večer, nedaří se mi nikde dohledat informaci, jestli jsou tyto kapky vhodné také pro nositele kontaktních čoček. Konkrétně zda je lze kapat i s nasazenými čočkami, či před nasazením a jak dlouho poté s aplikací čoček do oka počkat. Děkuji!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, děkujeme za otázku. Výrobce v příbalovém letáku uvádí, že před použitím je nutné kontaktní čočky vyjmout a počkat zhruba 15 minut, než je znovu nasadíte, nebo použijete jiný přípravek. Informaci do produktového textu doplníme. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.