Avaira Vitality (3 čočky)

349 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis čoček Avaira Vitality

Avaira Vitality jsou novou verzí kontaktních čoček Avaira. Čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového Fanfilcon A materiálu a vyznačují se vyšším obsahem vody a přirozenou smáčivostí. Doporučená doba výměny je 30 dnů.

Avaira Vitality nabízíme také v balení po 6 čočkách.

Přirozená hydratace

Třetí generace silikon-hydrogelového materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, poskytuje velkou smáčivost i bez povrchových úprav. To spolu s vysokým obsahem vody zajišťuje pohodlné nošení a snižuje příznaky suchých očí.

Ochrana před UV zářením

Čočky také obsahují UV filtr, který oči ochrání před škodlivým UV zářením, které může způsobit i trvalé poškození zraku. Kontaktní čočka ale pokrývá, a tedy chrání, pouze část oka. Doporučujeme čočky kombinovat se slunečními brýlemi.

Snadná manipulace

Důmyslný design zajišťuje, že čočka skvěle sedí na oku a dobře se s ní manipuluje. I díky tomu se nošení kontaktních čoček stává pohodlnějším.

Vlastnosti - Avaira Vitality (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: Avaira Vitality
Materiál: Fanfilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martina

Dobrý den. Jaké hodnoty čoček. Pravé oko - 4,25, cylindr - 0,25, osa 15°. Levé oko -4,75. Předem moc děkují.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Vaše brýlové hodnoty bude potřeba pro nákup čoček upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,50. Dovolte nám Vás jen upozornit, že správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou se může nákup na internetu stát. Na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martina

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jaké hodnoty čoček bych si měla objednat levé oko -4,75. Pravé oko 4,25 osa 15°. Předem děkují za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli správně poradit, potřebovali bychom kompletní brýlový zápis - tedy hodnoty dioptrie, cylindru i osy včetně všech znamének (+, - nebo =). Poté Vám rádi upravíme hodnoty pro nákup kontaktních čoček. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Pavel Bělocký

S čočkami Avaira Vitality jsem velmi spokojen. Začínal jsem cca před 15 lety s čočkami Freqvency 55, před 10 lety mi e-shop nabídl novou značku TopVue (jako lepší náhradu), tak jsem čočky TopVue vyzkoušel. Až do počátku roku 2020 jsem s nimi byl maximálně spokojen, ráno jsem nasadil, celý den jsem vůbec nevěděl, že nějaké čočky mám, večer vyndal. Počátkem 2020 jsem s čočkami začal mít problém: odpoledne mlžení, řezání, atd.. V 3/2020 jsem dokonce do oka dostal zánět (netvrdím, že to nutně zavinily čočky, ale ...). Čočky jsem reklamoval, e-shop mi vyšel maximálně vstříc, dal mi jinou šarži. Ta byla trochu lepší, ale bylo to obdobné, málokdy jsem s čočkami vydržel až do večera. Zkusil jsem i jiný typ (TopVue Air, Plus, atd...), ale bylo to obdobné. Domnívám se, že výrobce TopVue čoček změnil postup výroby nebo materiál. Proto jsem počátkem 2021 začal hledat jinou značku. Zkusil jsem Avaira Vitality, a s těmito čočkami jsem maximálně spokojen: ráno nasadím, celý den o nich nevím, večer vyndám. Čočky jsou trochu silnější, a to je dobře, protože se s nimi lépe manipuluje, ale v oku to nevadí.