Avaira Vitality Toric (3 čočky)

449 Kč
88% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric

CooperVision rozšířil svou nabídku kontaktních čoček o Avaira Vitality Toric. Tyto měsíční kontaktní čočky společnost uvedla jako náhradu za dosavadní Avaira Toric.
CooperVision původní torické čočky vylepšil a výsledkem jsou Avaira Vitality Toric, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Fanfilcon A s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 90 Dk/t.

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric jsou dostupné i v balení 6 kusů.

Design přesně na míru torických čoček

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric jsou speciálně tvarovány – tento design nese název Optimised Toric Lens Geomerty. V praxi to znamená, že tyto astigmatické čočky mají jednotné horizontální tenčení, které zlepšuje stabilní polohu na oku a zlepšuje kvalitu vidění. O správné usazení čočky na oku se stará i balastní stabilizace. (Jde o rozložení materiálu čočky do optimální hustoty.) Dále je zde extra hladká stabilizační oblast, která se stará o výjimečný komfort při nošení, protože při mrkání nedochází k žádnému nepříjemnému tření. V neposlední řadě se tento design čočky vyznačuje dostatečně velkou torickou optickou zónou, díky které není korekce vidění nijak omezována – užijete si tedy jasný a ostrý viděný obraz.

UV ochrana prvního stupně

Čočky Avaira Vitality Toric mají zaveden UV filtr první kategorie. Ten je schopen zachytit 90 % UVA a 99 % UVB záření. I když jde o UV filtr nejvyššího stupně, neměli byste zapomínat na sluneční brýle. Jedině ty poskytnou ochranu proti UV záření celému oku.

U kontaktních čoček Avaita Vitality Toric najdete vše, co máte rádi na Avaira Toric a ještě něco navíc!

Společnost CooperVision provedla testování s nositeli Avaira Toric. Byly jim aplikovány Avaira Vitality Toric a po měsíci testování klienti vyhodnotili pohodlí i stabilitu vidění lépe u novějších a vylepšených Avaira Vitality Toric.

Vlastnosti - Avaira Vitality Toric (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Propustnost kyslíku: 90 Dk/t
Jméno produktu: Avaira Vitality Toric
Materiál: Fanfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 429 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Markéta Krumniklová

Dobrý den prosím nově mi zjistili že mám astigmatismus a mé hodnoty jsou na jednom oku. -3,75 -1,5ax162 a na druhém -4,0 -1,25ax13 Jelikož nemám s čočkami na astigmatismus zkušenosti, můžete mi prosím poradit jaké objednat? A také jestli dorazí do 15.5.? když objednám dnes? Děkuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je třeba brýlové hodnoty upravit. Jelikož trpíte astigmatismem, budete potřebovat torické (astigmatické) kontaktní čočky. Pro první oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,75, cylindru -1,25 a osy 160°. Pro druhé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,00, cylindru -0,75 a osy 10°. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů očí a Vašich potřeb vybere vhodné čočky. Na této mapě si můžete vybrat nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Pokud se rozhodnete čočky vyzkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Chcete-li si přeci jen čočky vybrat sama, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout měsíční silikon-hydrogelové TopVue Air for Astigmatism. Značka TopVue poskytuje u vybraných balení službu Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Dále se ptáte na čas doručení. Pokud objednávku skladového zboží uděláte dnes do poledne (čím dříve, tím lépe), platba bude provedena kartou online nebo zvolíte dobírku, odešleme zásilku ještě dnes. Teoreticky by tedy měla být zásilka doručována následující den. Pokud byste měla další otázky, jsme Vám k dispozici zde nebo na zákaznické lince. Hezký den.
Barbora Cásková

Asi jsem si konečně našla to svoje. Mám citlivé oči, a tyhle čočky, díky vysokému obsahu vody, oko nedráždí a nevidím rozmazaně.