Avaira Vitality Toric (3 čočky) + roztok Gelone 360 ml

688 Kč 636 Kč
91% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Avaira Vitality Toric (3 čočky)
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Běžná cena 449 Kč
Roztok Gelone 360 ml
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Běžná cena 239 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
688 Kč 636 Kč

Avaira Vitality Toric (3 čočky) + roztok Gelone 360 ml


  • Nákupem kontaktních čoček a roztoku v balíčku ušetříte oproti nákupu položek samostatně.

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric

CooperVision rozšířil svou nabídku kontaktních čoček o Avaira Vitality Toric. Tyto měsíční kontaktní čočky společnost uvedla jako náhradu za dosavadní Avaira Toric.
CooperVision původní torické čočky vylepšil a výsledkem jsou Avaira Vitality Toric, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Fanfilcon A s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 90 Dk/t.

Roztok na kontaktní čočky

Gelone je víceúčelový roztok určený k čištění a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfekčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu s antibakteriálním pouzdrem s ionizační úpravou (které je součástí balení) tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Vlastnosti - Avaira Vitality Toric (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Propustnost kyslíku: 90 Dk/t
Jméno produktu: Avaira Vitality Toric
Materiál: Fanfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kristýna

Dobrý den , prosím o radu. P. = 1,25 x 180 L. =1,25 x 10 Zakřivení 8,7 Průměr 14,5 Jaké čočky objednat , když je na každém oku jiná osa? Moc dekuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Pro každé oko si budete muset koupit krabičku s jinými parametry. Bohužel Vám nemůžeme říct, jestli bude nutné Vaše brýlové hodnoty pro nákup čoček upravit, protože Váš zápis není kompletní. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát u obou očí hodnotu dioptrie, cylindru a osy. Vy jste uvedla s velkou pravděpodobností jen hodnoty cylindrů a os. Pokud byste chtěla zkontrolovat dioptrické hodnoty, napište nám prosím kompletní zápis. Co se týká velikostních parametrů, tak hodnota zakřivení je 8,50 mm, u čoček jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, ale čočky Vám nemusí z hlediska velikostních parametrů sednout, protože každý je ke změnám velikostních parametrů jinak vnímavý. Jestliže s čočkami začínáte, doporučujeme Vám před nákupem na internetu odbornou aplikaci čoček. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.