Avaira Vitality Toric (6 čoček)

809 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric

CooperVision rozšířil svou nabídku kontaktních čoček o Avaira Vitality Toric. Tyto měsíční kontaktní čočky společnost uvedla jako náhradu za dosavadní Avaira Toric.
CooperVision původní torické čočky vylepšil a výsledkem jsou Avaira Vitality Toric, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Fanfilcon A s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 90 Dk/t.

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric jsou dostupné i v menším balení 3 kusů.

Design přesně na míru torických čoček

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric jsou speciálně tvarovány – tento design nese název Optimised Toric Lens Geomerty. V praxi to znamená, že tyto astigmatické čočky mají jednotné horizontální tenčení, které zlepšuje stabilní polohu na oku a zlepšuje kvalitu vidění. O správné usazení čočky na oku se stará i balastní stabilizace. (Jde o rozložení materiálu čočky do optimální hustoty.) Dále je zde extra hladká stabilizační oblast, která se stará o výjimečný komfort při nošení, protože při mrkání nedochází k žádnému nepříjemnému tření. V neposlední řadě se tento design čočky vyznačuje dostatečně velkou torickou optickou zónou, díky které není korekce vidění nijak omezována – užijete si tedy jasný a ostrý viděný obraz.

UV ochrana prvního stupně

Čočky Avaira Vitality Toric mají zaveden UV filtr první kategorie. Ten je schopen zachytit 90 % UVA a 99 % UVB záření. I když jde o UV filtr nejvyššího stupně, neměli byste zapomínat na sluneční brýle. Jedině ty poskytnou ochranu proti UV záření celému oku.

U kontaktních čoček Avaita Vitality Toric najdete vše, co máte rádi na Avaira Toric a ještě něco navíc!

Společnost CooperVision provedla testování s nositeli Avaira Toric. Byly jim aplikovány Avaira Vitality Toric a po měsíci testování klienti vyhodnotili pohodlí i stabilitu vidění lépe u novějších a vylepšených Avaira Vitality Toric.

Vlastnosti - Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Propustnost kyslíku: 90 Dk/t
Jméno produktu: Avaira Vitality Toric
Materiál: Fanfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zuzana Pohlová

Dobrý den, mám parametry pravého oka +1.5, cylindr -1.25 osu 170° a levého +2.25, cylindr -1.75 a osu 180°. Jaké čočky bych měla zvolit? Předem děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě zůstanou všechny hodnoty stejné a budete tedy pro pravé oko potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,50, cylindru -1,25 a osy 170°. Pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +2,25, cylindru -1,75 a osy 180°. Jelikož se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok k péči. Celý sortiment univerzálních roztoků na kontaktní čočky naleznete ZDE. Správně byste měla mít před nákupem na internetu čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Aneta Schreiberová

Dobrý den, prosím o radu, jaké hodnoty z dostupných zvolit, aby mi tyhle čočky seděly. pravé oko: Sféra d. -1,5 Dp -0,5 osa 35 levé oko: Sféra d. -1,5 Dp -1,5 osa 165 Díky

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Aneto, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte astigmatismus. Na pravém oku máte však cylindrické hodnoty příliš nízké, a proto budete ke korekci zraku potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Ke korekci pravého oka budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček Avaira Vitality s hodnotou dioptrie -1,75. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat tuto torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie 1,50, cylindru -1,25 a osy 170°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme, hezký den.