Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

399 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Čočky jsou vhodné pro denní nošení s měsíční periodou výměny a lze je nosit i kontinuálně po dobu 7 dní s výměnou páru čoček po 30 dnech.
Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon-hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zbyněk Kotek

Dobrý den, rád bych otestoval tento druh čoček, ale nevím zda pro mne budou vhodné. Nejprve jsem nosil čočky TopVue ( AIR, PLUS,ONE ) ale po několika dnech nošení jsem měl problém, jak během nošení mlha a suché dráždění, tak hlavně ráno po celodenním nošení. Oči podrážděné,hodně moc ospalků. Pak jsem otestoval čočky BIOtrue od Bausch and Lomb které jsou pro mé oči super, ale jsou jen jednodenní. Je šance že tyto čočky budou mít podobné vlastnosti jako BIOtrue. Děkuji Zbyněk

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Zbyňku, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biotrue ONEday, které nyní používáte, jsou hydrogelové čočky s vysokým obsahem vody. Kontaktní čočky ULTRA od stejného výrobce jsou silikon-hydrogelové. Takto na dálku je těžké odhadovat, jak Vám čočky sednou. Je mnoho faktorů, které ovlivňují komfort nositele. Všeobecně jsou ale velmi dobře snášené např. měsíční silikon-hydrogelové čočky Biofinity od Coopervision. Před nákupem na internetu však doporučujeme navštívit očního specialistu, který s Vámi čočky vybere a odborně je aplikuje. Zohlední Vaše potřeby a vezme v potaz Vaše připomínky. Specialisty, kteří spolupracují s výrobcem Coopervision naleznete ZDE.Tato služba bývá zpoplatněna, je to ovšem investice, která se vyplatí. Rozhodnete-li se čočky vybrat sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodné čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit reklamaci. Pokud budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.
Marián

Dobrý den, v textu máte napsáno, že čočky lze nosit kontinuálně po dobu 7 dnů, ale v tabulce vlastností je napsáno, že v nich nelze spát. Můžete prosím upřesnit, jestli tedy jsou nebo nejsou vhodné pro kontinuální nošení? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Mariáne, děkujeme za otázku. Čočky jsou výrobcem schválené pro prodloužené nošení – tak jak je popsáno v produktovém textu. Informace sjednotíme a v tabulce vlastností upravíme. Omlouváme se a přejeme hezký den.