Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

749 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 16.4. Today vyberte parametry
Přidat
237 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 6202×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
749 Kč

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Čočky jsou vhodné pro denní nošení s měsíční periodou výměny a lze je nosit i kontinuálně po dobu 7 dní s výměnou páru čoček po 30 dnech.
Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon-hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Vlastnosti
Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Chytrá alternativa

TopVue Air (6 čoček)

  • extrémní prodyšnost
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • poštovné zdarma
Cena: 479 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (4)

Comments: Do you have any questions?

Komentář

Lucie

Dobrý den, chápu to dobře tak, že tyto čočky se nenosí jako jiné celý měsíc v kuse bez nutnosti vyndat, ale po 7 dnech se musí vyndat, vyčistit, hned zase nasadit, a nebo na noc nechat v pouzdru a opět nasadit až další den? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za otázku. U těchto čoček výrobce doporučuje buďto denní nošení s každodenním čištěním čoček, nebo prodloužené nošení, kdy je nutné čištění po 7 dnech. Při čištění je nutné brát v potaz účinnost roztoku. Ta se liší podle značky. U víceúčelových roztoků je tato doba od 4 do 6 hodin. Nejlepší je nechat čočky v roztoku přes noc. U obou variant nošení platí výměna páru čoček po 30 dnech. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Lenka Dorotíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda jsou pro mě vhodné tyto čočky, Momentálně nosím Air optix aqua -1.25 se zakřivením 8.60 na obou očích. Čtu tady že je tolerováná odchylka do 0,20. Zde je uvedeno zakřivení 8,50. Kvůli mé práci by se mi tyto čočky velmi hodily. děkuji za radu

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Povolené mezní odchylky u průměru i zakřivení jsou skutečně 0,20 mm. Zakřivení u Air Optix Aqua je 8,60 mm a průměr je 14,20 mm. Zakřivení u Bausch + Lomb ULTRA je 8,50 mm a průměr je také 14,20 mm. Velikostní parametry těchto čoček by pro Vás neměli být problém, nicméně je změna velikosti čoček velmi individuální. Je tu ještě jiný typ materiálu, který také hraje v komfortu nošení čoček důležitou roli. Pokud máte možnost před nákupem na internetu si tyto kontaktní čočky vyzkoušet u svého očního specialisty, využijte toho. Vyhnete se tím nevhodné investici v případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly. Hezký den.

vs. Acuvue Oasys

Ondřej Vašíček

Dobrý den, mám zájem vyzkoušet tyto čočky, jediné co mě zajímá je, že od Acuvue beru čočky se zakřivením 8,40 a tyto mají 8,5 nebudu s tim mít problém?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Ondřeji, děkujeme za otázku. Povolená mezní odchylka v zakřivení, která je tolerována pro měkké kontaktní čočky, je 0,20 mm. Rozdíl 0,10 mm, na který se ptáte, by měly Vaše oči zpracovat. Rozměrové parametry však nejsou jediným ukazatelem, který v komfortu nošení hraje roli. Pokud jste s Acuvue spokojený, hledejte čočky se stejným typem materiálu nebo alespoň materiál s podobnými vlastnostmi. Pokud máte možnost vyzkoušet si u svého očního specialisty kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA před nákupem na internetu, využijte toho. Předejdete tím nevhodné investici, pokud by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly. Hezký den.

Komentář

Radek

Dalo by se s nadsázkou označit tyto čočky jako Vision 4D, protože přináší vylepšení i do virtuálního světa IT. Vylepšení vizuálních vlastností je hlavně při umělém osvětlení jak venkovních a vnitřních prostředí, tak TV + PC stanic. Stačí jen minimální umělá záře LED svítidla a vaše oči se rozjasní ostrostí vnějších vjemů. Stejně výborně si vedou při nočních jízdách autem, kde protijedoucí vozidla vás již tolik neoslňují. Jediné negativum spatřuji v modré barvě čoček, že jsou vidět v očích, což je subjektivní.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radku, díky za recenzi. Určitě bude pro velký počet zákazníků přínosná. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Mějte hezký den.