Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

759 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 27.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Čočky jsou vhodné pro denní nošení s měsíční periodou výměny a lze je nosit i kontinuálně po dobu 7 dní s výměnou páru čoček po 30 dnech.
Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon-hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Mili

Dobrý den, již více jak 20 let nosím kontaktní čočky a vždy Pure Vision. Prvně Pure vision a nyní již tak cca 10 let Pure vision 2. 90% jde o kontinuální nošení. Nyní jsem narazila na Purevision Lomb ULTRA ale mají jiné zakřivené a šířku. Myslíte si, že bych na ně mohla přejít? Mám -6.00 dioptrií a v poslední době vzhledem k velkému používání PC a telefonu mám suché oči. Nebo myslíte, že by třeba byly pro mé kontinuální nošení lepší jiné čočky? Případně dají se objednat čočky na zkoušku? Děkuji moc MK

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Mili, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky Purevision a PureVision 2 jsou vyrobené ze stejného materiálu Balafilcon A, zatímco čočky Bausch + Lomb ULTRA jsou vyrobené ze Samfilconu A. Rozdíl by tak nebyl pouze ve velikostních parametrech, ale byl by i v materiálu čoček. Bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Jde o velmi subjektivní záležitost. Zkušební čočky bohužel neposkytujeme. Pakliže máte zájem o změnu, a to v kontinuálním režimu nošení, vyhledejte odbornou pomoc. Potřeby očí se v průběhu života mění a je možné, že má suchost očí souvislost s dlouholetým nošením čoček v kontinuálním režimu nošení. Na okamžitou úlevu od suchosti Vám můžeme nabídnout oční kapky, které stabilizují slzný film např. Laim-Care Gel Drops. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kateřina Nálepová

dobrý den několik let používám soflens 59, dipotrie -4,75 a -4,00. Jsem spokojená, ale poslední dobou jsou moje oči citlivější a po cca 10hodinách mi čočky začínají vypadávat. Ráda bych vyzkoušela něco jiného. (top vue air jsou na mě moc hrube, neseděli) doporučíte mi třeba tyto ultra?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Vaše oči se s velkou pravděpodobností změnily a přestaly čočky tolerovat. Je to zcela běžný jev, který se stává dlouhodobým nositelům stejných čoček. Takto na dálku nelze jednoznačně říci, zda Vám tyto čočky sednou. Obecně jsou však u velikostních parametrů kontaktních čoček tolerované mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Tyto čočky se však neliší pouze velikostními parametry. Oproti Vámi používaným čočkám jsou silikon-hydrogelové, jedná se tedy o zcela rozdílný materiál a jeho vlastnosti. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout se stejnými velikostními parametry hydrogelové měsíční kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere nebo Contact Life spheric. Každý ovšem na změnu reaguje jinak, obzvlášť má-li nositel citlivé oči. Re-aplikace kontaktních čoček by měla být provedena u očního specialisty. Ten Vám oči přeměří a vybere čočky, které Vám padnou. Tato služba bývá zpravidla placená, ovšem, vyplatí se. Vyhnete se tak zbytečným výdajům za čočky, které Vám nemusí vyhovovat. Pokud byste si čočky zakoupila sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodné čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Případně byste mohla vyzkoušet ještě jiné čočky TopVue - TopVue Plus, které se trochu liší v průměru, rozdíl ovšem spadá do povolené mezní odchylky. Značku TopVue se nemusíte bát vyzkoušet, jelikož disponuje službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete tak o své peníze. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Vendula

Dobrý den, jak zásadní je průměr čočky? Dosud používám Air Optix Night and Day Aqua, kde je průměr 13.8, ale u těchto B.L. i jiných Air Optix.. je průměr 14,2. Hledala jsem nějakou stejně kvalitní, ale o něco levnější alternativu těch mých současných. Vlastně je vůbec nepoužívám 24 hod. a nespím v nich v noci, tak proto. Je možné bez měření u lékaře přejít na jiný průměr?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Vendulo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je důležitějším parametrem zakřivení. Mimo velikostních parametrů hraje důležitou také materiál. U čoček Bausch + Lomb ULTRA by byl rozdíl v průměru již poměrně velký a bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni říct, jak Vaše oči takovou změnu přijmou. Spíše by Vám mohly vyhovovat kontaktní čočky Biofinity, které mají průměr 14,00 mm a zakřivení 8,60 mm. Protože na nevhodný výběr nelze uplatnit reklamaci, zvažte prosím odbornou aplikaci těchto čoček. Na této mapě naleznete oční optiky, které s výrobcem čoček Biofinity spolupracují. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se Vám vyplatí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie

Dobrý den, chápu to dobře tak, že tyto čočky se nenosí jako jiné celý měsíc v kuse bez nutnosti vyndat, ale po 7 dnech se musí vyndat, vyčistit, hned zase nasadit, a nebo na noc nechat v pouzdru a opět nasadit až další den? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za otázku. U těchto čoček výrobce doporučuje buďto denní nošení s každodenním čištěním čoček, nebo prodloužené nošení, kdy je nutné čištění po 7 dnech. Při čištění je nutné brát v potaz účinnost roztoku. Ta se liší podle značky. U víceúčelových roztoků je tato doba od 4 do 6 hodin. Nejlepší je nechat čočky v roztoku přes noc. U obou variant nošení platí výměna páru čoček po 30 dnech. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Lenka Dorotíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda jsou pro mě vhodné tyto čočky, Momentálně nosím Air optix aqua -1.25 se zakřivením 8.60 na obou očích. Čtu tady že je tolerováná odchylka do 0,20. Zde je uvedeno zakřivení 8,50. Kvůli mé práci by se mi tyto čočky velmi hodily. děkuji za radu

Zákaznický servis

Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Povolené mezní odchylky u průměru i zakřivení jsou skutečně 0,20 mm. Zakřivení u Air Optix Aqua je 8,60 mm a průměr je 14,20 mm. Zakřivení u Bausch + Lomb ULTRA je 8,50 mm a průměr je také 14,20 mm. Velikostní parametry těchto čoček by pro Vás neměli být problém, nicméně je změna velikosti čoček velmi individuální. Je tu ještě jiný typ materiálu, který také hraje v komfortu nošení čoček důležitou roli. Pokud máte možnost před nákupem na internetu si tyto kontaktní čočky vyzkoušet u svého očního specialisty, využijte toho. Vyhnete se tím nevhodné investici v případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly. Hezký den.

Ondřej Vašíček

Dobrý den, mám zájem vyzkoušet tyto čočky, jediné co mě zajímá je, že od Acuvue beru čočky se zakřivením 8,40 a tyto mají 8,5 nebudu s tim mít problém?

Zákaznický servis

Dobrý den, Ondřeji, děkujeme za otázku. Povolená mezní odchylka v zakřivení, která je tolerována pro měkké kontaktní čočky, je 0,20 mm. Rozdíl 0,10 mm, na který se ptáte, by měly Vaše oči zpracovat. Rozměrové parametry však nejsou jediným ukazatelem, který v komfortu nošení hraje roli. Pokud jste s Acuvue spokojený, hledejte čočky se stejným typem materiálu nebo alespoň materiál s podobnými vlastnostmi. Pokud máte možnost vyzkoušet si u svého očního specialisty kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA před nákupem na internetu, využijte toho. Předejdete tím nevhodné investici, pokud by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly. Hezký den.

Radek

Dalo by se s nadsázkou označit tyto čočky jako Vision 4D, protože přináší vylepšení i do virtuálního světa IT. Vylepšení vizuálních vlastností je hlavně při umělém osvětlení jak venkovních a vnitřních prostředí, tak TV + PC stanic. Stačí jen minimální umělá záře LED svítidla a vaše oči se rozjasní ostrostí vnějších vjemů. Stejně výborně si vedou při nočních jízdách autem, kde protijedoucí vozidla vás již tolik neoslňují. Jediné negativum spatřuji v modré barvě čoček, že jsou vidět v očích, což je subjektivní.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radku, díky za recenzi. Určitě bude pro velký počet zákazníků přínosná. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Mějte hezký den.