Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (3 čočky)

599 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis čoček Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou měsíční měkké kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, který je ošetřen technologií MoistureSeal. Čočky slouží pro korekci astigmatismu, který je často spojen s krátkozrakostí (myopií) a dalekozrakostí (hypermetropií).
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou vytvořeny s důrazem na pohodlné nošení i při dlouhé práci s digitálním zařízením. Práce na počítači už vaše oči neunaví.

Dlouhotrvající pohodlí při nošení

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou ze silikon-hydrogelu, což zajišťuje vysoký přistup kyslíku k oku po celou dobu nošení. Velký podíl na pohodlném nošení má technologie MoistureSeal.
MoistureSeal se stará o to, aby si čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism udržely 95 % vlhkosti po celých 16 hodin nošení. Čočky jsou ideální, pokud trávíte dlouhé hodiny prací na počítači či jiných zařízeních, která způsobují únavu očí.

Technologie pro dokonalé vidění

Torické čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism mají konstrukci nazvanou OpticAlgin design. Klíčové vlastnosti tohoto designu čoček jsou: stabilní a vždy ostré vidění a ochrana proti sférickým aberacím. Nemusíte se už bát oslnění nebo deformace viděného obrazu například při řízení a jiných činnostech, kdy je ostrý zrak naprosto nezbytný.
Za zmínku jistě stojí i jemné modré zabarvení čoček, které vám usnadní manipulaci s čočkami a orientační znaménko, které napoví, jak čočku do oka správně vložit.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 114 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 429 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Erika Sofilkanyčová

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu. Sháním čočky (nejlépe měsíční). Parametry: pravé oko -5,5D, -2cyl, osa 100; levé oko -4D, -3,5 cyl, osa 75. Do blízka s adicí +1,5. Poraďte, prosím, něco vhodného pro každodenní nošení. Předem děkuji. Erika Sofilkanyčová

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Eriko, děkujeme Vám za otázku. Vzhledem k Vaší kombinované oční vadě, Vám z našeho sortimentu můžeme nabídnout pouze jedny čočky a to Proclear Multifocal Toric. Brýlové hodnoty je potřeba pro nákup kontaktních čoček upravit. Pro pravé oko byste měla mít teoreticky čočku s hodnotou dioptrie -5,25, cylindru -1,75 a osy 100°. Čočka pro levé oko bude mít teoreticky hodnotu dioptrie -3,75, cylindru -3,25 a osy 75°. Adice je u obou očí +1,50. Rádi bychom Vám však upozornili, že tyto čočky rozlišují dominanci očí a je nutné vědět, které oko je dominantní. Správně by každá re-aplikace kontaktních čoček měla probíhat pod odborným vedením. Oční specialista Vám podle parametrů očí a Vašich potřeb a preferencí zvolí vhodné čočky. Podle zkoušky pak může doladit korekci tak, aby Vám plně vyhovovala. Např. ZDE si můžete vybrat nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobce nabízených čoček. Pokud si čočky vyberete sama, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.