Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 čoček)

1 089 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 089 Kč

Výhodné balíčky

Popis čoček Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou měsíční měkké kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, který je ošetřen technologií MoistureSeal. Čočky slouží pro korekci astigmatismu, který je často spojen s krátkozrakostí (myopií) a dalekozrakostí (hypermetropií).
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou vytvořeny s důrazem na pohodlné nošení i při dlouhé práci s digitálním zařízením. Práce na počítači už vaše oči neunaví.

Dlouhotrvající pohodlí při nošení

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou ze silikon-hydrogelu, což zajišťuje vysoký přistup kyslíku k oku po celou dobu nošení. Velký podíl na pohodlném nošení má technologie MoistureSeal.
MoistureSeal se stará o to, aby si čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism udržely 95 % vlhkosti po celých 16 hodin nošení. Čočky jsou ideální, pokud trávíte dlouhé hodiny prací na počítači či jiných zařízeních, která způsobují únavu očí.

Technologie pro dokonalé vidění

Torické čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism mají konstrukci nazvanou OpticAlgin design. Klíčové vlastnosti tohoto designu čoček jsou: stabilní a vždy ostré vidění a ochrana proti sférickým aberacím. Nemusíte se už bát oslnění nebo deformace viděného obrazu například při řízení a jiných činnostech, kdy je ostrý zrak naprosto nezbytný.
Za zmínku jistě stojí i jemné modré zabarvení čoček, které vám usnadní manipulaci s čočkami a orientační znaménko, které napoví, jak čočku do oka správně vložit.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 114 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tomáš Moučka

Dobrý den, prosím o radu s jakými parametry si tyto čočky mám koupit. Moje pravé oko: Dioptrie -0,25, Cylindr -2,00, Osa 85. Moje levé oko: Dioptrie 0,00, Cylindr -2,25, Osa 85. Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Tomáši, děkujeme za Vaši otázku. Hodnoty pro nákup čoček budou po převodu pro pravé oko: dioptrie -0,25, cylindr -1,75, osa 90°, a pro levé oko: dioptrie 0,00, cylindr -2,25, osa 90°. Rádi bychom Vás upozornili, že před prvním nákupem by Vám měl kontaktní čočky vybrat a aplikovat oční specialista. Ten s Vámi také probere možnost kontinuálního režimu nošení, který je u těchto čoček možný. Bez konzultace s odborníkem tento režim nošení není doporučován. Pokud budete mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Přejeme Vám krásný den.

Vlasta Jírů

Dobrý den, používám kontaktní čočky TopVue levé oko BC 8,6 DIA 14,0 dioptrie +2,00. Pravé oko BC 8,6 DIA 14,0 dioptrie +2,75. Ctěla bych vyskoušet čočky na denní i noční nošení. Prosím jsou vhodné kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 čoček). Děkuji za odpověď Vlasta

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Vlasto, díky za otázku. Pokud nosíte čočky TopVue Monthly, pak bychom Vám čočky pro kontinuální nošení nedoporučovali, dokud se neporadíte s očním lékařem. Nepřetržité nošení není vhodné pro každého. TopVue Monthly jsou čočky z hydrogelového materiálu - mají vysoký podíl vody, ale jich prodyšnost je nízká. Čočky pro nepřetržité nošení jsou vždy vyrobené z materiálu silikon-hydrogelového typu. Tyto materiály mají vysokou propustnost pro kyslík. Tento typ čoček Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism je navíc vhodný pro korekci astigmatismu, což podle Vámi uvedených hodnot nepotřebujete řešit. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.