Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (3 čočky)

729 Kč
90% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 29.9. vyberte parametry
Přidat 197 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia

Měsíční kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia jsou vyvinuty s ohledem na dnešní dobu plnou digitálních zařízení. Korigují presbyopii a zároveň eliminují únavu očí, která je způsobena sledováním displejů mobilních telefonů, monitorů, tabletů a dalších zařízení, bez kterých si už nedokážeme představit běžný den.

3 optické zóny

Multifokální čočky mají za úkol korigovat vidění na blízkou i dalekou vzdálenost. Pracují tedy s kombinací více optických zón. Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia mají 3-Zone Progressive design. 3 optické zóny se postarají o perfektně ostré vidění na blízkou, střední i dalekou vzdálenost. Až budete na školení či konferenci kmitat očima mezi mobilem, monitorem a vzdáleným plátnem s prezentací, oči budou schopné plynule klouzat a pracovat s optickými zónami a vy vše uvidíte jasně, ostře a zřetelně.

Prodyšný a přesto dokonale hydratovaný materiál

Čočky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia mají vysokou propustnost kyslíku, protože jsou vyrobené z materiálu silikon-hydrogelového typu. U těchto multifokálních čoček je zároveň zajištěn vysoký stupeň hydratace technologií MoistureSeal Technology. Tato technologie pomáhá materiálu čoček zachovat si 95 % své vlhkosti po celých 16 hodin. Díky čočkám Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia vás už nikdy víc nebude trápit nepohodlí způsobené nižší frekvencí mrkání při soustředění na monitory a displeje.

Materiál má velmi světlou modrou barvu, která vám může pomoci s manipulací s čočkami.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • vysoká prodyšnost
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 489 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (1)

Romana Jiroušková

Dobrý den, až nyní jsem zjistila, že jsou v prodeji multifokální čočky a již delší dobu mám problém s používáním čoček, protože při jejich nošení nevidím na čtení (mobil). Musím navštívit specialistu aby mi zjistil hodnotu adice k používání čoček. Na blízko žádné dioptire nemám, na dálku obě oči stejné -3,50 ? Děkuji Romana

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Romano, děkujeme Vám za otázku. Určitě bychom Vám doporučili navštívit očního specialistu, který Vám nově vyšetří oči a změří dioptrické hodnoty. Jelikož je korekce zraku multifokálními čočkami velmi náročná pro mozek, je určitě vhodnější ji řešit s očním specialistou. Ten může reagovat na Vaše připomínky, zohlednit Vaše potřeby, případně upravit naměřené hodnoty. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.