Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (6 čoček)

1 239 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 239 Kč

Výhodné balíčky

Popis čoček Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia

Měsíční kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia jsou vyvinuty s ohledem na dnešní dobu plnou digitálních zařízení. Korigují presbyopii a zároveň eliminují únavu očí, která je způsobena sledováním displejů mobilních telefonů, monitorů, tabletů a dalších zařízení, bez kterých si už nedokážeme představit běžný den.

3 optické zóny

Multifokální čočky mají za úkol korigovat vidění na blízkou i dalekou vzdálenost. Pracují tedy s kombinací více optických zón. Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia mají 3-Zone Progressive design. 3 optické zóny se postarají o perfektně ostré vidění na blízkou, střední i dalekou vzdálenost. Až budete na školení či konferenci kmitat očima mezi mobilem, monitorem a vzdáleným plátnem s prezentací, oči budou schopné plynule klouzat a pracovat s optickými zónami a vy vše uvidíte jasně, ostře a zřetelně.

Prodyšný a přesto dokonale hydratovaný materiál

Čočky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia mají vysokou propustnost kyslíku, protože jsou vyrobené z materiálu silikon-hydrogelového typu. U těchto multifokálních čoček je zároveň zajištěn vysoký stupeň hydratace technologií MoistureSeal Technology. Tato technologie pomáhá materiálu čoček zachovat si 95 % své vlhkosti po celých 16 hodin. Díky čočkám Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia vás už nikdy víc nebude trápit nepohodlí způsobené nižší frekvencí mrkání při soustředění na monitory a displeje.

Materiál má velmi světlou modrou barvu, která vám může pomoci s manipulací s čočkami.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 899 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Marcela Bártová

Dobrý den, mám čočky Bausch+Lomb ultra, + 0,75, ADD High. Do dálky vidím dobře, ale na čtení špatně, jde u těchto čoček zlepšit vidění na čtení jinou hodnotou. Moc děkuji Bártová

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Takto na dálku Vám bohužel nedokážeme přesně říci, z jakého důvodu korekce zraku není 100%. Je možné, že máte např. nevhodně zvolené parametry nebo Vám nevyhovuje design čoček. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám vybere podle parametrů očí a Vašich potřeb vhodné čočky. V případě potřeby může na základě zkoušky upravit korekci nebo změnit čočky. Jakékoliv potíže byste pak měla řešit předně s ním. Máte-li podezření na vadnou šarži čoček, kontaktujte náš Zákaznický servis na e-mailu info@cocky-kontaktni.cz. Zároveň nám, prosím, dodejte kopii (fotografii) aktuálního brýlového zápisu (ne starší než 1 rok). Děkujeme Vám za pochopení. Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.