Biofinity Energys (3 čočky)

439 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Biofinity Energys®

Na silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CoopeVision se můžete spolehnout celý měsíc. Biofinity Energys jsou čočky stvořené pro digitální život, který nás obklopuje. Unikátní optika čoček zmírňuje projevy digitální únavy očí.

Technologie Digital Zone Optics™

Optika čoček s technologií Digital Zone Optics snižuje pocit únavy očí při práci s digitálním zařízením, pro které je typické střídavé zaostřování na monitor a okolí.
Kontaktní čočky Biofinity Energys jsou určené ke korekci myopie (krátkozrakost), hypermetropie (dalekozrakost) a nízkých stupňů astigmatismu.
Čočky mají asférický design, který významně zvyšuje komfort nošení a zajišťuje ostřejší obraz. Na rozdíl od sférického designu čoček je obraz méně zkreslený a u nízkých stupňů astigmatismu významně eliminuje sférické aberace. Pro asférický design jsou dále typické i tenké okraje, které zajišťují komfort.

Aquaform®

Slikon-hydrogelový materiál Comfilcon A vyniká vysokou propustností kyslíku a velkým podílem vody. Za mimořádnými parametry je technologie Aquaform®, která uzamyká molekuly vody uvnitř materiálu a současně zajišťuje zvýšenou prodyšnost materiálu. Oči budou díky vysokému přísunu kyslíku svěží a bílé i na konci dne.

Nošení čoček

Biofinity Energys lze nosit v denním či prodlouženém režimu nošení po dobu maximálně 7 dnů a 6 nocí.
Prodloužený režim nošení není vhodný pro každého, a proto by ho měl vždy schválit oční specialista.
Perioda výměny čoček za nové je stanovena na 30 dnů.

Vlastnosti - Biofinity Energys (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michaela Bábová

Dobrý den, mám dotaz ke k.č., ohledně dioptrii. Mám dioptriie 2.25. Brýle mám na blízko i na dálku. Jaké k.č. by jste mi doporučili? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli doporučit vhodné dioptrické parametry, potřebujeme znát kompletní zápis včetně všech znamének +, - nebo =. Dále nás zmátla informace o tom, že máte brýle na dálku i na blízkou vzdálenost. Jestliže máte naměřené dvoje dioptrické hodnoty na různé vzdálenosti, máte pravděpodobně presbyopii. Tuto oční vadu je nutné korigovat multifokálními čočkami, u kterých je nutné vypočítat hodnotu adice. Pokud si nejste jistá a v zápise z měření se neorientujete, můžete nám ho vyfotografovat a zaslat nám ho na info@cocky-kontktni.cz. Poté Vám velmi rádi pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Tereza Sajdlová

Dobrý den, poradíte mi prosím jaké mám mít čočky. Předem moc děkuji Sajdlová P= -0,25// -0,50// 76° L= -0,50// -025// 115°

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Terezo, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je nutné nejprve brýlové hodnoty upravit. Ač se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, hodnoty cylindru jsou zatím příliš nízké a ke korekci zraku Vám budou stačit klasické, sférické kontaktní čočky. Pro obě oči budete po úpravě brýlových hodnot potřebovat čočky se shodnou hodnotou dioptrie -0,50. Rádi bychom Vás upozornili, že byste měla mít před nákupem na internetu čočky odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li si vybrat čočky sama, nelze na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů uplatnit reklamaci. Případně bychom Vám mohli nabídnout silikon-hydrogelové čočky TopVue Air. Značka TopVue nabízí svým zákazníkům službu Garance vrácení peněz. Nebudete-li s čočkami spokojena, můžete nám je vrátit a nepřijdete tak o své peníze. Nezapomeňte, že k měsíčním čočkám budete ještě potřebovat roztok k péči, např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.