Biofinity Energys (3 čočky)

439 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 8.12. vyberte parametry
Přidat 239 Kč 187 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
239 Kč
187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis čoček Biofinity Energys

Kontaktní čočky Biofinity Energys s sebou nesou všechny výhody rodiny čoček Biofinity. Nabízí vysoce prodyšný materiál silikon-hydrogelového typu, možnost kontinuálního nošení a v neposlední řadě vysoký podíl vody, který se s technologií Aquaform stará o celodenní vlhkost a příjemnost čoček. Čočky Biofinity Energys ale především bojují proti jednomu ze syndromů moderní doby a sice proti digitální únavě očí.

Co je digitální únava očí?

Doba jde neustále kupředu, směrem k technologiím a každodenní několikahodinové využívání digitálních zařízení patří k životu téměř každého člověka. Pokud nejde o práci u PC a sledování monitoru, pak jde o dívání se na televizi, displej mobilního telefonu či tabletu nebo používání jiných obrazovek různých přístrojů. Právě to s sebou přináší digitální únavu očí. K příznakům digitální únavy očí patří suchost očí, nezdravý začervenalý vzhled očí a samozřejmě samotná únava očí. Při sledování digitálních zařízení musí oči často zaostřovat a rapidně se snižuje frekvence mrkání. Tyto změny se projeví na slzném filmu a velkou zátěží akomodačního systému oka. Biofinity Energys jsou tady od toho, aby zabránily vzniku nepříjemných pocitů.

Jak Biofinity Energys zabrání digitální únavě očí?

Čočky jsou vybaveny technologií Digital Zone Optics, která akomodační zátěž oka snižuje. Biofinity Energys mají v přední optické ploše vícečetné asférické křivky, které rovnoměrně rozdělují dioptrický účinek. Pro oči je pak snazší převádět zrak z digitálního zařízení a mimo něj.
Vedle všech výše uvedených výhod kontaktních čoček Biofiity Energys jistě stojí za zmínku také zaoblené okraje, které umožňuji vyšší úroveň pohodlí a jemně modré zabarvení materiálu, které usnadňuje zacházení s čočkami.
Díky čočkám Biofinity Energys si budete komfortněji užívat realitu i digitální svět!

Biofinity Energys najdete v naší nabídce i v balení 6 kusů.

Vlastnosti - Biofinity Energys (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Komentáře (2)

Michaela Bábová

Dobrý den, mám dotaz ke k.č., ohledně dioptrii. Mám dioptriie 2.25. Brýle mám na blízko i na dálku. Jaké k.č. by jste mi doporučili? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli doporučit vhodné dioptrické parametry, potřebujeme znát kompletní zápis včetně všech znamének +, - nebo =. Dále nás zmátla informace o tom, že máte brýle na dálku i na blízkou vzdálenost. Jestliže máte naměřené dvoje dioptrické hodnoty na různé vzdálenosti, máte pravděpodobně presbyopii. Tuto oční vadu je nutné korigovat multifokálními čočkami, u kterých je nutné vypočítat hodnotu adice. Pokud si nejste jistá a v zápise z měření se neorientujete, můžete nám ho vyfotografovat a zaslat nám ho na info@cocky-kontktni.cz. Poté Vám velmi rádi pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Tereza Sajdlová

Dobrý den, poradíte mi prosím jaké mám mít čočky. Předem moc děkuji Sajdlová P= -0,25// -0,50// 76° L= -0,50// -025// 115°

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Terezo, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je nutné nejprve brýlové hodnoty upravit. Ač se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, hodnoty cylindru jsou zatím příliš nízké a ke korekci zraku Vám budou stačit klasické, sférické kontaktní čočky. Pro obě oči budete po úpravě brýlových hodnot potřebovat čočky se shodnou hodnotou dioptrie -0,50. Rádi bychom Vás upozornili, že byste měla mít před nákupem na internetu čočky odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li si vybrat čočky sama, nelze na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů uplatnit reklamaci. Případně bychom Vám mohli nabídnout silikon-hydrogelové čočky TopVue Air. Značka TopVue nabízí svým zákazníkům službu Garance vrácení peněz. Nebudete-li s čočkami spokojena, můžete nám je vrátit a nepřijdete tak o své peníze. Nezapomeňte, že k měsíčním čočkám budete ještě potřebovat roztok k péči, např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.